5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ

08.05.2010   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
103.22 0 100.29 2 102.29 -
2. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
110.02 0 107.57 0 107.575.28/5,2-
3. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
109.92 0 107.66 2 109.667.37/7,2-
4. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
110.32 2 108.70 2 110.708.41/8,2-
5. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
USK Pha
Dukla B.
114.07 4 109.62 2 111.629.33/9,1-
6. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
123.38 4 117.63 4 121.6319.34/18,9-
7. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
123.06 2 128.84 0 128.8426.55/26,0-
8. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
107.79 2 107.10 52 159.1056.81/55,5-
9. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
115.37 0 115.68 52 167.6865.39/63,9-
10. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
111.94 4 122.95 54 176.9574.66/73,0-
11. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
124.81 4 118.95 4 122.9520.66/20,2-
12. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
126.79 58 122.37 2 124.3722.08/21,6-
13. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
127.95 50 127.99 2 129.9927.70/27,1-
14. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
129.70 4 122.31 8 130.3128.02/27,4-
15. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
130.91 4 127.05 4 131.0528.76/28,1-
16. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SKVS ČB
127.87 4 134.94 6 131.8729.58/28,9-
17. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 Olomouc
KK Opava
137.04 4 141.73 6 141.0438.75/37,9-
18. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
146.17 52 139.73 6 145.7343.44/42,5-
19. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
138.98 100 154.57 6 160.5758.28/57,0-
20. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
Tech.Pha
Č.Kruml.
165.26 10 203.35 112 175.2672.97/71,3-
21. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
184.25 156 190.14 8 198.1495.85/93,7-
22. PŘINDIŠ Vít
VONDRA Jan
1989
1988
2 USK Pha
Dukla B.
156.65 60 0.00 999 216.65114.36/111,8-
23. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
162.38 58 175.79 110 220.38118.09/115,4-
24. ŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
3 KK Opava
KK Opava
205.20 156 227.73 8 235.73133.44/130,5-
25. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
195.33 156 198.53 64 262.53160.24/156,7-
Oddíl