ECA Slalom Junior Cup VI

01.08.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U18WEBER Alexander
HECHT Niklas
97
97
LKC Germany
LKC Germany
97.83 2 92.42 0 92.42 -
2.2/U18BESTE Florian
LOOS Soren
96
97
KC Hilden
KC Hilden
97.67 0 91.46 2 93.461.04/1,1-
3.3/U18TESTEN Niko
JEKLIN Jakob
97
98
Kajak klub Soške elektrarne
Kajak klub Soške elektrarne
103.85 8 93.88 4 97.885.46/5,9-
4.4/U18GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
96
96
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
102.61 8 96.39 4 100.397.97/8,6-
5.1/U16LEHRACH Fritz
TUCHSCHNERER Lennard
98
99
Leipziger-Kanu-Club e.V.
Leipziger-Kanu-Club e.V.
99.90 2 100.54 2 102.5410.12/11,0-
6.5/U18LE PONCIN
Baptiste POLES Malo
96
96
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
97.89 0 96.58 6 102.5810.16/11,0-
7.2/U16QUEMENEUR Malo
HELLARD Pierre
98
98
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
105.76 6 98.27 6 104.2711.85/12,8-
8.3/U16KANCLER Tine
JEŽ Jakob
99
98
Kajak klub Soške elektrarne
Kajak klub Soške elektrarne
103.91 6 99.08 6 105.0812.66/13,7-
9.4/U16KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
99
99
USK Praha
USK Praha
109.47 6 101.34 4 105.3412.92/14,0-
10.5/U16ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
Dukla Brandýs
Dukla Brandýs
108.44 12 104.40 6 110.4017.98/19,5-
11.6/U16VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 UP Olomouc
UP Olomouc
111.52 10 107.22 6 113.2220.80/22,5-
12.1/U14KUNST Beno
OSTRBENK Vid
1
1
KKK Catez
KKK Catez
153.47 8 144.01 8 152.0159.59/64,5-
13.7/U16TERIN Artem
GOROMLEV Danil
98
98
KRASNOJARSK
KRASNOJARSK
109.03 8 113.75 56 169.7577.33/83,7-
14.8/U16BORMANN Eric
BRAUNE Leo
99 LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
110.81 4 119.63 52 171.6379.21/85,7-
15.9/U16ROHMER Karl
MAENNIG Florian
99
99
Leipziger-Kanu-Club e.V.
Leipziger-Kanu-Club e.V.
115.96 6 0.00 0 121.9629.54/32,0-
16.10/U16SEUMEL Paul
SEUMEL Hannes
99 LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
117.50 6 0.00 0 123.5031.08/33,6-
17.6/U18WATERS Aiden
MacALEENAN Aiden
97
97
British Canoeing
British Canoeing
110.36 14 0.00 0 124.3631.94/34,6-
18.7/U18JAKOBI Milos
MESSEMER Dennis
97
97
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
125.29 10 0.00 0 135.2942.87/46,4-
19.11/U16HOLMES Jacob
McDIARMID Eddie
98
98
British Canoeing
British Canoeing
111.26 54 0.00 0 165.2672.84/78,8-
  KUNA Václav
CEPEK Matěj
98
98
SK VS Č.B.
SK VS Č.B.
0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl

Historie procházení