vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

ECA Slalom Junior Cup VI

01.08.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: 401  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1W   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18MATULKOVÁ Jana 1996 DUKLA Brandýs103.56 4 103.95 0 103.95 -
2.2/U18DEREVYANKO Natalia 1996 SURGUT111.40 2 105.50 0 105.501.55/1,5-
3.1/U16ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS Č. Budějovice110.10 2 105.85 2 107.853.90/3,8-
4.1/U14STANOVSKÁ Soňa 2000 SKP Dolny Kubin112.31 4 104.26 4 108.264.31/4,1-
5.3/U18KOZOROG Alja 1996 Kajak klub Soške elektrarne108.52 6 105.53 6 111.537.58/7,3-
6.4/U18HENRY Margaux 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE115.66 6 108.95 4 112.959.00/8,7-
7.2/U16MACEKOVÁ Simona 1998 ŽKV-Žilina112.71 8 109.36 8 117.3613.41/12,9-
8.2/U14ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Praha124.66 6 107.91 10 117.9113.96/13,4-
9.5/U18PRIGENT Camille 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE113.49 2 114.07 4 118.0714.12/13,6-
10.3/U16HOLL Lena 1999 AKV127.64 2 114.11 4 118.1114.16/13,6-
11.4/U16KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK122.05 8 112.77 6 118.7714.82/14,3-
12.5/U16KONDRATENKO Xeniya 1999 Kzaxtan124.21 8 114.91 8 122.9118.96/18,2-
13.3/U14HANKE Franziska 2000 AKV133.16 4 124.49 0 124.4920.54/19,8-
14.6/U16BROSOVÁ Silvia 1999 Dukla Liptovsky Mikulas121.86 10 126.09 4 130.0926.14/25,1-
15.7/U16ŠKÁCHOVÁ Monika 1999 Kanoe Tatra Klub108.83 4 134.72 6 140.7236.77/35,4-
16.6/U18LUCIE Prioux 1997 CK Uzerche109.82 56 104.93 50 154.9350.98/49,0-
17.8/U16GLEJTEKOVÁ Simona 1999 ŽKV-Žilina119.05 6 114.75 54 168.7564.80/62,3-
18.4/U14BERGNER Victoria 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.126.05 10 130.35 106 236.35132.40/127,4-
19.5/U14HOČEVAR Eva Alina 2002 Kanu klub Simon205.93 18 0.00 999 999.00 -
20.9/U16HOLLICK Jade 1998 British Canoeing133.41 0 0.00 0 133.4129.46/28,3-
21.10/U16MURRAY Victoria 1998 British Canoeing124.19 10 0.00 0 134.1930.24/29,1-
22.11/U16FAGERLUND Amanda 1998 Sweden141.62 4 0.00 0 145.6241.67/40,1-
23.12/U16YURCHENKO Inna 1998 Kzaxtan142.55 60 0.00 0 202.5598.60/94,9-
24.7/U18O FERRALL Caoimhe 1997 Irl153.35 56 0.00 0 209.35105.40/101,4-
25.8/U18SCHALLER Carolin 1997 AKV132.13 108 0.00 0 240.13136.18/131,0-
26.6/U14NOVAK Lea 2000 KKK Tacen152.56 162 0.00 0 314.56210.61/202,6-
  GOSSE Nele 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.0.00 999 0.00 0 999.00 -
  WERATSCHNIG Nadine 1998 Austria0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DONELLY Sage 2000 Team Colorado Whitewater Rac.0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3