vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II

31.07.2015  
ředitel: SK VS Č. Budějovice   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZÁKOVÁ TIMEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš113.35 0 0.00 0 113.35 -
2. VRBOVÁ ALEXANDRA 2000 Horš.Týn111.59 2 0.00 0 113.590.24/0,2-
3. MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt113.01 4 0.00 0 117.013.66/3,2-
4. CHAUMET AGATHE 1999 BRETAGNE116.56 2 0.00 0 118.565.21/4,6-
5. MINTÁLOVÁ ELIŠKA 1999 ŽKV Žilina114.99 6 0.00 0 120.997.64/6,7-
6. MALCHERS PAULA 1999 Kanu Schwaben119.07 2 0.00 0 121.077.72/6,8-
7. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach119.76 4 0.00 0 123.7610.41/9,2-
8. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen114.15 10 0.00 0 124.1510.80/9,5-
9. BLAŽKOVÁ TEREZA 2000 USK Pha114.80 10 0.00 0 124.8011.45/10,1-
10. BERNERT ANNE 1999 Kanu Schwaben121.23 4 0.00 0 125.2311.88/10,5-
11. KONIAROVÁ LEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš116.36 10 0.00 0 126.3613.01/11,5-
12. TAUER SARAH 1999 LKV Sachsen-Anhalt127.90 0 0.00 0 127.9014.55/12,8-
13. BERNARDY ANAIS 2000 BRETAGNE122.72 6 0.00 0 128.7215.37/13,6-
14. HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg125.87 6 0.00 0 131.8718.52/16,3-
15. KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan128.38 6 0.00 0 134.3821.03/18,6-
16. PATERSON CLAUDIA 1999 Kiwis122.79 12 0.00 0 134.7921.44/18,9-
17. SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan128.39 8 0.00 0 136.3923.04/20,3-
18. KUZNETSOVA DARIA 1999 Moscow133.89 10 0.00 0 143.8930.54/26,9-
19. FEINE CONSTANZE 1999 LKV Sachsen-Anhalt138.35 8 0.00 0 146.3533.00/29,1-
20. JEKLIN EVA 1999 Kajak klub Soške Elektrarne140.91 10 0.00 0 150.9137.56/33,1-
21. DUŠKOVÁ MICHALA 2000 USK Pha146.23 8 0.00 0 154.2340.88/36,1-
22. JONES CHIARA 2000 Kanu Schwaben147.76 8 0.00 0 155.7642.41/37,4-
23. HOLL LENA 1999 AKV Augsburg113.41 54 0.00 0 167.4154.06/47,7-
24. JENNINGS MADDY 1999 Scottish Canoe Association121.57 52 0.00 0 173.5760.22/53,1-
25. ALDUCCI BEATRICE 2000 CCK VALSTAGNA172.29 64 0.00 0 236.29122.94/108,5-
26. BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club138.17 114 0.00 0 252.17138.82/122,5-
27. MOESER SINA 2000 Kanu Schwaben148.39 106 0.00 0 254.39141.04/124,4-
28. HUMEAU MAYA 2000 Potomac whitewater Racing Cent172.78 158 0.00 0 330.78217.43/191,8-
  GRANGEON MARION 1999 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  FARELL CIARA 1999 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN NELE 2000 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HARKIN JESSICA 1999 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3