MINTÁLOVÁ Eliška, 1999

TSM Žilinaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
semifinal
25.   10.5211,1-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
25.   5.005,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
final
2.   0.730,7-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
heat
2.   3.883,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City WX1 slalom
cross
38.   43.6177,4-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
semifinal
27.   55.0357,1-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
27.   4.975,6-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
final
9.   13.6413,8-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross individual
15.   2.543,6-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross
26.   27.7338,4-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
heat
9.   2.212,2-
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross
11.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
semifinal
19.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
heat
19.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
16.   -
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1W slalom
semifinal
20.   51.1249,4-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1W slalom
heat
1.   -
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) WX1 slalom
cross
27.   34.7153,2-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
final
2.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
semifinal
2.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
heat
2.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre WX1 slalom
cross
11.   3.504,2-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
final
1.   -
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
semifinal
9.   5.745,8-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
heat
20.   2.162,1-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
semifinal
18.   9.249,0-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
heat
3.   2.903,1-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja WX1 slalom
cross
19.   27.3937,7-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1W slalom
final
10.   111.28109,5-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1W slalom
semifinal
8.   5.645,4-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg WX1 slalom
cross
9.   10.9312,3-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1W slalom
heat
20.   7.337,3-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1W slalom 22. 16/ 10.0310,6-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 4. 4/ 4.534,5-
28.08.2019
01.09.2019
WORLD CUP 4 Markkleeberg USD Markkleeberg K1W slalom 16. 12/ 12.6013,2-
03.08.2019
04.08.2019
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1W slalom 9. 4/U23 14.1514,2-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš K1W slalom
U23
3.   3.934,0-
20.06.2019
23.06.2019
WORLD CUP 2 Bratislava USD Bratislava K1W slalom 30. 22/ 209.20209,8-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre K1W slalom 6. 5/ 8.068,1-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA K1W slalom 10. 8/ 55.1152,5-
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II K1W slalom
U16 - kvalifikace
5.   7.646,7-
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II K1W slalom
U16 - finále
3.   4.724,2-
30.07.2015
31.07.2015
109 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
U16 - kvalifikace
8.   16.0912,9-
30.07.2015
31.07.2015
109 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
U16 - finále
5.   8.277,0-
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
30. 15/U16 22.1525,7-
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
15. 6/U16 16.5814,7-
10.08.2013
11.08.2013
Wave2013 International Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
kvalifikace/heats
10.   16.9117,2-
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
kvalifikace/heats
31.   25.9824,7-
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
semifinal U14
10.   77.7563,3-
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
final U14
6.   36.5829,5-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|101653|0|N
Fotky nenalezeny.
0|101653|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
42           42
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

MINTÁLOVÁ Eliškasl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
04.09.26/2
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP2 sl
06.06.24
sl 162
05.10.23
sl 162
05.10.23/2
sl 161
19.09.23
sl 161
19.09.23/2
sl 161
19.09.23/3
sl 158
31.08.23
sl 158
31.08.23/2
sl 158
31.08.23/3
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 2
08.06.23/2
sl ICF 1
01.06.23
sl ICF 1
01.06.23/2
sl ICF 1
01.06.23/3
sl 125
07.09.19
ICF SP 4
28.08.19
sl 105
03.08.19
MEj 2023
03.07.19
ICF SP 2
20.06.19
Sp -1
13.06.19
ME 2019
30.05.19
sl 109-2
31.07.15
sl 109-2
31.07.15/2
sl 109
30.07.15
sl 109
30.07.15/2
ECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
Wave2013
10.08.13
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13/2
JWC Wave
08.08.13/3
pořadí17.25.4.2.18.27.5.9.1.19.16.1.20.7.9.2.20.9.1.3.18.20.8.10.4.16.9.3.30.6.10.3.5.5.8.30.15.10.6.10.31.
odstup %5,111,13,70,75,657,12,213,80,00,00,00,049,40,00,00,02,15,80,03,19,07,35,4109,54,513,214,24,0209,88,152,54,26,77,012,925,714,717,229,563,324,7
% poražených soupeřů72,917,294,390,972,17,192,527,3---------100,017,488,572,488,938,772,4100,095,041,448,675,9---94,865,990,894,342,089,177,589,585,278,973,166,783,740,044,457,147,4
pořadí2013201420152019202320242026celkem
průměr14.322.55.311.19.812.013.411.5
medián10155991699
modus10155320129
počet závodů4247133841
průměrný odstup od vítěze %33,720,27,743,814,70,012,419,6
průměrné % poražených soupeřů47,275,281,779,264,60,059,361,8
počet jízd748142661681
lepší 1. jízda1
25,0%
1
50,0%
0
0,0%
5
71,4%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
7
17,1%
čistých jízd2
28,6%
0
0,0%
4
50,0%
5
35,7%
16
61,5%
4
66,7%
12
75,0%
43
53,1%

Kategorie WX1

MINTÁLOVÁ Eliškasl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
SP3 sl
13.06.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí38.26.15.11.27.11.19.9.
odstup %77,438,43,60,053,24,237,712,3
% poražených soupeřů38,351,973,1---38,184,862,582,6
pořadí202320242026celkem
průměr16.511.026.319.5
medián11112615
modus9111511
počet závodů4138
průměrný odstup od vítěze %26,80,039,828,3
průměrné % poražených soupeřů67,00,054,453,9
počet jízd82616
lepší 1. jízda4
100,0%
1
100,0%
3
100,0%
8
100,0%
čistých jízd8
100,0%
2
100,0%
6
100,0%
16
100,0%