vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II

31.07.2015  
ředitel: SK VS Č. Budějovice   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   U18 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WEGER JAKOB 1998 SPORT CLUB MERANO92.61 4 0.00 0 96.61 -
2. ŠODEK PETR 1998 USK Pha97.49 0 0.00 0 97.490.88/0,9-
3. LETTENBAUER NIKLAS 1998 AKV Augsburg98.27 0 0.00 0 98.271.66/1,7-
4. HELLARD PIERRE 1998 BRETAGNE96.39 2 0.00 0 98.391.78/1,8-
5. ULPMER MANUEL 1997 CCK VALSTAGNA98.64 0 0.00 0 98.642.03/2,1-
6. THOMPSON ANGUS 1998 Thompson97.44 2 0.00 0 99.442.83/2,9-
7. LUTHER LENZ 1997 SPORT CLUB MERANO99.62 0 0.00 0 99.623.01/3,1-
8. VIANELLO MARCO 1997 CCK VALSTAGNA94.92 6 0.00 0 100.924.31/4,5-
9. MIKÓ RADOSLAV 1998 TSM Bratislava99.13 2 0.00 0 101.134.52/4,7-
10. TOMINEC DOMEN 1997 KKK Ljubljana100.03 2 0.00 0 102.035.42/5,6-
11. MATĚJKA MICHAEL 1997 USK Pha96.22 6 0.00 0 102.225.61/5,8-
12. BREMER NILS 1997 KST Rhein-Ruhr98.50 4 0.00 0 102.505.89/6,1-
13. JAKOB MEYER 1997 Kanu Schwaben96.51 6 0.00 0 102.515.90/6,1-
14. JANNIK MOLOCHER 1997 KK Rosenheim98.52 4 0.00 0 102.525.91/6,1-
15. LOISEAU JOHANN 1997 BRETAGNE97.26 6 0.00 0 103.266.65/6,9-
16. PET?ÍK MATOUŠ 1997 USK Pha103.43 0 0.00 0 103.436.82/7,1-
17. FIORESE NICOLA 1997 CCK VALSTAGNA97.31 10 0.00 0 107.3110.70/11,1-
18. HOLMES JACOB 1998 Scottish Canoe Association102.31 6 0.00 0 108.3111.70/12,1-
19. BRATT VIDAR 1998 Sweden102.38 6 0.00 0 108.3811.77/12,2-
20. LEBAINDRE MATHEO 1998 BRETAGNE104.47 4 0.00 0 108.4711.86/12,3-
21. JEREB MATEJ 1998 KKK Ljubljana104.61 4 0.00 0 108.6112.00/12,4-
22. SCHULZ LUC 1998 Lippstadt102.65 6 0.00 0 108.6512.04/12,5-
23. ANŽLOVAR BLAŽ 1998 KKK Ljubljana103.49 6 0.00 0 109.4912.88/13,3-
24. UNTERTHURNER MARTIN 1998 SPORT CLUB MERANO107.30 4 0.00 0 111.3014.69/15,2-
25. KLOS MICHAEL 1997 AKV Augsburg107.43 4 0.00 0 111.4314.82/15,3-
26. MACDIARMID EDDIE 1998 Scottish Canoe Association106.53 6 0.00 0 112.5315.92/16,5-
27. FRANKE JOHN 1997 LKV Sachsen-Anhalt107.30 6 0.00 0 113.3016.69/17,3-
28. HOHMANN JANIK 1998 KC Hilden106.01 8 0.00 0 114.0117.40/18,0-
29. HANKE PHILIPP 1998 AKV Augsburg108.14 6 0.00 0 114.1417.53/18,1-
30. STETS WENZEL 1997 Leipziger-Kanu-Club108.41 6 0.00 0 114.4117.80/18,4-
31. KRAUS FILIP 1997 ČSAD Plz106.55 8 0.00 0 114.5517.94/18,6-
32. SEBASTIAN BUNDT 1998 Kanu Schwaben110.97 4 0.00 0 114.9718.36/19,0-
33. DESOLE GIACOMO 1998 FICK COMITATO LIGURIA109.08 10 0.00 0 119.0822.47/23,3-
34. COZZINI LORENZO 1997 Gruppo canoe viadana111.61 10 0.00 0 121.6125.00/25,9-
35. ROGOZINSKI JONAH 1998 Lippstadt118.87 6 0.00 0 124.8728.26/29,3-
36. KILIAN HIRSCHBICHLER 1997 KK Rosenheim131.11 14 0.00 0 145.1148.50/50,2-
37. MUSLER PETER 1998 SPORT CLUB MERANO119.36 60 0.00 0 179.3682.75/85,7-
38. MORI ANDREA 1998 FICK COMITATO LIGURIA186.24 18 0.00 0 204.24107.63/111,4-
39. TUIRAVIRAVI DANIEL 1998 Fiji119.44 110 0.00 0 229.44132.83/137,5-
  LUTHER MICHAEL 1997 SPORT CLUB MERANO0.00 0 0.00 0 0.00 -
  MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BREZIGAR OLIVER 1998 Kajak klub Soške Elektrarne0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DANGEN JACK 1998 New Zealand0.00 0 0.00 0 0.00 -
  STRAUSS THOMAS 1998 AKV Augsburg0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3