Voral David, 2007

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 6.  VORAL David
ČERMÁK Jan
2007
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 23:15,60553.10/65,60
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
K1M 4.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 01:15,90 - 01:17,10 - 01:15,908.80/13,126
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
K1M 4.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - 12:43,30130.00/20,519
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
K1M 3.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 01:14,00 - 01:15,30 - 01:14,006.00/8,830
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
K1M 5.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - 20:44,40200.00/19,115
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
K1M 1.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - 14:11,20 10
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
K1M 1.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - 14:13,50 9
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 39. 8/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 115.40 2 0.00 999 117.4029.95/34,241
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 23. 3/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 130.70 4 112.50 2 114.5025.30/28,487
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
K1M 1.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - 17:29,70 38
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
K1M 2. 1/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - 17:59,104.20/0,434
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 2. 1/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 01:14,10 - 01:11,60 - 02:25,7010.30/7,658
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 2. 1/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 01:11,80 - 01:12,90 - 02:24,708.10/5,958
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 3. 1/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 108.90 2 109.90 0 109.906.90/6,775
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 8. 1/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 109.60 4 0.00 0 113.607.10/6,779
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice
K1M 1.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - 14:11,30 10
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice
K1M 1.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - 14:23,90 12
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice
K1M 64.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 116.43 6 112.46 302 122.4334.58/39,40
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice
K1M 66.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 113.25 204 123.88 2 125.8837.26/42,00
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez
C1M 46.  Danda Tomáš 1977 3 Pardub. 131.00 4 130.40 110 135.0041.50/44,410
K1M 25.  Danda Tomáš 1977 2 Pardub. 100.30 2 99.50 2 101.5013.40/15,277
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez
K1M 14.  Danda Tomáš 1977 2 Pardub. 100.00 2 96.40 0 96.4011.50/13,5123
C1M 22.  Danda Tomáš 1977 3 Pardub. 113.70 2 116.20 0 115.7019.60/20,440
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 25.  DANDA Tomáš 1977 0 Pardub. 131.30 2 0.00 0 133.3020.40/18,110
K1M 6.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 0.00 0 108.70 0 108.706.00/5,860
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 24.  DANDA Tomáš 1977 0 Pardub. 126.90 6 123.70 0 123.7016.30/15,220
K1M 17.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 116.10 2 111.00 4 115.0012.80/12,547
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 51.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 133.87 12 131.23 0 131.2330.08/29,70
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 65.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 127.94 4 129.88 2 131.8833.98/34,70
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1M    DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
24.04.2011 2.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
K1M    DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 0.00 999 0.00 0 999.00 0/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1M    DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - DNF 0/0/0
23.04.2011 1.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
K1M 52.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. 136.65 0 0.00 999 136.6537.76/38,20/2
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 17.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - 19:40,20161.10/15,823/25/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 18.  DANDA Tomáš 1977 2 Pardub. - - - - 20:16,50182.60/17,723/25/0
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
K1M
sobota 25.9.2010
11.  DANDA Tomáš 1977 3 Pardub. 112.00 0 109.90 0 109.9013.00/13,4-
K1M
neděle 26.9.2010
9.  DANDA Tomáš 1977 3 Pardub. 109.20 0 106.60 0 106.6011.20/11,7-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 30.  Danda Tomáš 1977 3 Pardub. 110.30 4 110.30 6 114.3024.40/27,1-
31.07.2010-01.08.2010 Jihočeský pohár ve slalomu USD České Vrbné
K1M
sobota 31.7.201
41.  DANDA Tomáš 1977 3 Pardub. 151.83 2 131.15 4 135.1541.07/43,7-
K1M
neděle 1.8.2010
43.  DANDA Tomáš 1977 3 Pardub. 127.19 6 129.29 2 131.2935.79/37,5-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
 TJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.10.17 vyrazen z RVP
Danda TomášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.17 updated from RVP
Danda TomášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Danda TomášTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Danda TomášTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Danda TomášTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 1 26.11.11 updated from RVP
Danda TomášTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 1 29.06.11 updated from RVP
Danda TomášTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 25.05.11 updated from RVP
Danda TomášTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Danda TomášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP
Danda TomášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 20.02.10 updated from RVP

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Čermák Jan
1/1 0

rok 2013

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 5/6 100

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
123.K1M 4/4 282
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1M 5/6 200

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
59.K1M 4/6 2
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
101.C1M 4/4 80
57.K1M 4/4 307

Statistika výsledků

NKZ slalom

Kategorie K1M

Voral DavidUSD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
Labe pod Špi
23.04.11
pořadí64.66.51.65.52.
odstup %39,442,029,734,738,2
% poražených soupeřů29,227,049,536,620,3
pořadí2011celkem
průměr59.659.6
medián6464
modus5151
počet závodů55

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Voral DavidObodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí46.22.25.24.
odstup %44,420,418,115,2
% poražených soupeřů27,467,744,254,9
pořadí2011celkem
průměr29.329.3
medián2424
modus2222
počet závodů44

Kategorie K1M

Voral Davidsl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
USD České Vr
31.07.10
USD České Vr
31.07.10/2
pořadí39.23.3.8.25.14.6.17.9.11.30.43.41.
odstup %34,228,46,76,715,213,55,812,511,713,427,137,543,7
% poražených soupeřů56,375,897,392,676,086,693,178,989,288,074,635,443,7
pořadí201020112012celkem
průměr26.815.518.320.7
medián3014817
modus9633
počet závodů54413

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Voral DavidŘeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí17.18.
odstup %15,817,7
% poražených soupeřů33,329,2
pořadí2011celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Voral DavidDK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí4.5.1.1.2.1.1.1.17.18.
odstup %20,519,10,00,00,40,00,00,015,817,7
% poražených soupeřů76,969,2100,0100,095,2100,0100,0100,033,329,2
pořadí201120122013celkem
průměr17.51.32.85.1
medián17111
modus17111
počet závodů24410

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Voral DavidŘeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí17.18.
odstup %15,817,7
% poražených soupeřů33,329,2
pořadí2011celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Voral DavidDK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
pořadí4.3.2.2.
odstup %13,18,85,97,6
% poražených soupeřů82,488,297,097,0
pořadí20122013celkem
průměr2.03.52.8
medián232
modus232
počet závodů224