Hrabec Bohumil, 1960

VK Kroměříž
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
K1M    HRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž 4.00 999 4.00 999 999.00 0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
K1M 12. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž 100.80 2 99.00 0 99.0016.00/19,328
15.07.2018 Slalom v Brně
K1M 9. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž 108.70 2 106.10 2 108.1013.80/14,617
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje
K1M 8. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž 110.30 0 108.70 0 108.7014.70/15,622
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích
K1M 14. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž 117.40 0 117.20 0 117.2021.20/22,126
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích
K1M 14. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž 111.00 2 109.70 2 111.7019.90/21,726
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 42. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž - - - - 00:52,547.09/15,60/0/10
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 39. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž 00:53,24 - 00:51,86 - 34:12,865.19/0,30/0/11
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 16. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž 115.80 0 118.90 2 115.8018.80/19,448
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 16. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž 117.60 4 118.50 2 120.5024.80/25,942
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 37. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 09:57,5487.01/17,00/0/42
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 42. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 10:08,9998.70/19,3-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 23. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 20:26,98185.09/17,813/0/24
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 21. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 20:34,56195.93/18,915/0/36
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 10. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 15:08,10112.10/14,151
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 14. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 17:25,20115.50/12,436
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 17:49,30128.70/13,753
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 13. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 15:06,60105.20/13,140
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 10. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 16:14,70137.70/16,546
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 11. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 15:59,40129.10/15,542
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 13. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 15:32,20130.70/16,344
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 14. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 15:44,90144.90/18,140
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 24. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 01:00,9111.48/23,219/0/18
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 23. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 12:05,95107.49/17,417/0/30
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 49. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 00:56,429.26/19,60/0/2
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 39. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 00:57,7610.74/22,86/0/34
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
K1M 12. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 109.10 2 105.90 0 105.9015.40/17,020
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 12. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 127.10 0 125.90 2 127.1013.40/11,825
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 14. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 120.00 4 120.60 0 120.6019.90/19,821
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 18. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 88.83 0 90.76 0 90.7622.49/32,926
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 15. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 92.60 2 92.49 0 92.4920.25/28,033
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 19. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 09:49,6280.39/15,80/0/57
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 15. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 17:38,93126.15/13,50/0/89
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 34. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 00:53,76 - 00:54,91 - 00:54,9111.62/26,83/0/10
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 36. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 00:53,00 - 00:54,06 - 00:54,0611.11/25,91/0/16
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 28. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 09:31,7965.46/12,98/0/42
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 34. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:13,48 - 01:13,53 - 01:13,5310.62/16,92/0/24
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 16. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 17:07,00159.20/18,325/0/32
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 25. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 18:47,70257.70/29,611/0/9
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 20. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 21:10,60227.20/21,817/0/18
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 21. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 20:24,40187.50/18,115/0/18
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - DNS 0
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
K1M 5. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 13:00,6072.00/10,224
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 6. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 11:06,6072.30/12,219
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 36. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 121.20 0 121.30 0 121.2025.10/26,145
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 26. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 130.90 0 127.80 0 127.8020.30/18,978
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 20. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 00:58,797.85/15,417/0/33
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 27. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 00:00,00 - 00:00,00 - 00:59,818.64/16,99/0/9
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 16. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 14:44,60128.02/16,925/0/15
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 19. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 02:14,8023.57/21,219
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 9. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 122.10 0 123.30 2 122.1011.70/10,636
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 23. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 97.60 0 96.50 2 97.6019.80/25,428
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 23. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 102.50 0 102.10 2 102.5020.30/24,734
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 34. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 00:00,00 - 00:00,00 - 00:54,0410.13/23,12/0/4
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 00:51,45 - 00:51,31 - B 12/0/41
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
K1M 3. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 08:44,1067.50/14,817
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 25. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 09:57.51 11/0/38
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 32. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 01:16,8911.19/17,04/0/26
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 10. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 21:04,90225.80/21,737/0/9
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 11. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 20:41,90203.80/19,635/0/9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 5. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 14:35,3083.10/10,550
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 6. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 17:14,50103.20/11,146
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 6. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 14:47,0082.60/10,354
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 7. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 17:28,10115.50/12,450
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 8. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 18:46,50181.80/19,238
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 12. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 19:27,90201.20/20,821
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 30. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 116.90 2 116.20 2 118.2023.10/24,353
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1M 40. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 125.20 2 128.00 0 127.2028.90/29,441
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 30. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:02,18 - 01:09,28 - 01:02,1813.92/28,86/0/16
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 31. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:01,10 - 01:03,28 - 01:01,1014.23/30,45/0/22
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
K1M 11. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 117.90 0 112.90 0 112.9023.40/26,114
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
K1M 10. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 111.90 2 102.30 2 104.3022.80/28,022
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 4. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 118.30 4 114.60 0 114.6011.60/11,339
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 6. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 116.70 2 117.30 0 117.3013.10/12,6-
14.06.2015 Slalom v Kroměříži
K1M 5. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 102.40 2 99.60 0 99.608.60/9,534
13.06.2015 Slalom v Kromeříži
K1M 7. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 109.60 2 109.80 0 109.8012.80/13,225
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 25.  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 00:59,40 - 00:53,92 - 00:53,9210.86/25,211/0/16
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1M 26.  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 00:55,35 - 00:53,51 - 00:53,5110.30/23,810/0/10
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
K1M    HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 0.00 999 0.00 999 999.00 0
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
K1M    HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 0.00 999 0.00 999 999.00 0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 22. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 10:00,4180.99/15,614/0/42
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 29. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:16,45 - 01:16,17 - 01:16,1713.28/21,17/0/24
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M 18. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 12:43,90104.30/15,821/0/15
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 7. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 16:32,6093.80/10,454
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 7. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 14:07,8077.00/10,054
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 6. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 14:37,8083.40/10,567
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 7. 1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 16:58,0093.90/10,262
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 22. 3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 118.72 0 117.60 2 118.7228.04/30,940
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 24. 3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 120.23 10 116.44 0 116.4426.09/28,949
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 34. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:05,25 - 01:04,07 - 01:04,0716.27/34,02/0/1
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1M 29. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 00:57,08 - 00:57,68 - 00:57,089.78/20,77/0/8
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
K1M 8. 3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 106.40 0 104.70 2 106.4016.20/18,018
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
K1M 7. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 109.80 0 107.40 0 107.4025.50/31,117
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 7. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 104.80 0 107.10 0 104.8022.80/27,841
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 8. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 76.20 2 73.40 0 73.4018.80/34,436
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 7. 4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 94.40 2 94.50 2 96.4015.30/18,932
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1M 5. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 100.00 0 96.40 0 96.4012.60/15,040
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 37.  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:29,13 - 01:28,25 - 01:28,2517.27/24,30/0/8
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 27. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 18:12,42156.41/16,79/0/29
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 22. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 16:14,30146.00/17,614/0/21
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 21. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 16:26,00153.70/18,515/0/15
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
K1M 6. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 12:03,00102.60/16,520
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 12.  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 12:44,80105.50/16,031
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 12. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 18:53,80136.30/13,731
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 12. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 18:34,00141.80/14,646
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 13. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 12:46,00107.10/16,341
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
K1M 4. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 12:38,6024.30/3,327
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 4. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 12:37,6016.80/2,327
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 27. 4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 103.70 2 103.60 2 105.6021.10/25,043
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 33. 4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 114.60 2 111.80 0 111.8021.60/23,946
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
K1M 26.  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 02:05,23 - 02:04,62 - 02:04,6219.14/18,111/0/1
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
K1M 19.  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 14:56,27141.07/18,717/0/8
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 30. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:03,65 - 01:03,32 - 01:03,3210.15/19,16
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 29. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:14,92 - 01:01,48 - 01:01,489.87/19,10/0/0
04.08.2013 Slalom v Brně
C2M 3. 1/VKONEČNÝ Daniel
HRABEC Bohumil
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
136.10 8 136.80 14 144.109.40/7,09
K1M 19. 4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 101.00 0 101.50 0 101.0020.70/25,826
03.08.2013 Slalom v Brně
C2M 6. 1/VKONEČNÝ Daniel
HRABEC Bohumil
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
126.70 18 149.00 6 144.7020.10/16,13
K1M 19. 4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 100.10 4 97.20 2 99.2019.70/24,825
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 9. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 119.60 0 119.30 2 119.6021.40/21,822
C2M 2. 1/VKONEČNÝ Daniel
HRABEC Bohumil
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
148.50 2 148.30 52 150.5011.60/8,48
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 8. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 108.70 0 112.80 0 108.7014.40/15,326
C2M 3. 1/VKONEČNÝ Daniel
HRABEC Bohumil
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
146.80 4 140.20 6 146.209.00/6,64
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 11. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 88.80 0 84.50 0 84.509.50/12,725
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1M 17. 3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 89.50 0 86.40 0 86.4013.60/18,725
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1M 5. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Krom??íž - - - - 09:31,8025.50/4,760
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1M 16. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Krom??íž - - - - 09:24,3045.60/8,853
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 30. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:10,61 - 01:10,34 - 01:10,3413.19/23,16/0/15
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 26. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:04,07 - 01:10,12 - 01:04,078.93/16,210/0/27
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M 9. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 97.50 0 95.70 2 97.509.80/11,223
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M 10. 3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 101.00 0 99.50 0 99.5014.40/16,923
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M 27. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 01:46,2318.41/21,010/0/15
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M 22.  HRABEC Bohumil 1960 2 Krom??íž - - - - 16:14,23122.36/14,414/0/33
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 21. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 19:45,50173.90/17,215/0/14
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 23. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 19:52,40173.40/17,013/0/14
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1M 27. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 22:21,00159.70/13,59/0/32
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1M 27. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 22:13,10140.30/11,89/0/32
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 9. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 13:09,00115.10/17,129
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1M 9. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 18:40,80132.30/13,434
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 11. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 13:07,60108.40/16,029
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 29. 3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 102.60 2 104.00 0 104.0020.20/24,129
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 27. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 100.90 2 100.40 0 100.4017.10/20,541
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik
K1M 18.  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 14:21,41118.69/16,023/0/1
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno
K1M 18.  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 02:02,96 - 02:02,60 - 04:05,5629.57/13,723/0/13
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 28. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:01,92 - 01:03,39 - 02:05,3123.11/22,68/0/22
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 24. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 00:59,34 - 01:01,12 - 02:00,4616.70/16,112/0/35
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 11. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 126.70 4 124.30 2 126.309.40/8,017
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1M 6. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 123.10 0 123.00 0 123.004.80/4,135
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 12. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 114.80 2 0.00 0 116.8010.30/9,763
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 15. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 106.70 0 104.80 0 104.8014.00/15,431
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1M 14. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 92.80 0 91.60 2 92.8012.80/16,040
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 12. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 104.60 6 105.90 2 107.9013.90/14,815
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 9. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 97.90 0 95.50 0 95.507.50/8,520
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 3. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 18:05,1030.70/2,949
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 3. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:39,90 - 01:38,20 - 03:18,108.17/4,347
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 3. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 17:41,6021.80/2,154
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 5. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:40,00 - 01:40,10 - 03:20,109.40/4,948
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 24. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:20,96 - 01:20,50 - 02:41,4628.56/21,512/0/16
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 25. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:12,05 - 01:09,39 - 02:21,4426.14/22,711/0/22
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1M 24. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 17:48,73129.75/13,812/0/32
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1M 34. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:17,83 - 01:17,69 - 02:35,5226.40/20,42/0/14
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 24.  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 18:29,20170.00/18,112/0/40
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 25.  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 18:22,70150.10/15,811/0/40
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 10. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 15:08,50106.50/13,343
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 13:14,4095.90/13,743
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 11. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 15:28,60110.40/13,544
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 13:16,0095.10/13,644
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 35. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 120.10 0 121.10 0 120.1022.70/23,333
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 30. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 116.30 0 116.50 2 116.3020.30/21,152
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1M 27. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 02:05,07 - 01:58,67 - 04:03,7434.45/16,511/0/16
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1M 22. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 14:42,60132.30/17,617/0/21
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1M 25. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 99.10 0 100.70 0 99.1016.60/20,156
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1M 28. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 92.80 2 89.30 0 89.3019.60/28,157
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
K1M 22. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:14,49 - 01:13,78 - 02:28,2720.56/16,114/0/6
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
K1M 24. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:15,83 - 01:16,21 - 02:32,0425.53/20,212/0/8
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
K1M 10. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 126.90 4 124.40 0 124.4019.20/18,331
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1M 9. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 112.50 0 110.60 0 110.607.90/7,751
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1M 10. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 109.40 2 109.20 2 111.209.00/8,854
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 12. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 104.50 0 101.40 0 101.4013.90/15,921
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 12. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 97.80 0 95.80 0 95.8016.00/20,124
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 3. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 125.60 50 121.70 0 121.703.00/2,521
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 2. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 119.00 0 119.60 0 119.002.90/2,525
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 29. 4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 100.60 0 96.20 0 96.2019.60/25,648
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 35. 4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Krom??íž 109.20 6 106.80 4 110.8030.40/37,844
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1M 33. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:51,90 - 01:54,41 - 03:46,3134.01/17,76/0/10
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1M 25. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 17:48,37150.60/16,414/0/26
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M
sobota
8. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 109.00 0 106.40 0 106.406.80/6,825
K1M
neděle
8. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 108.70 4 111.00 0 111.0010.70/10,722
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 28. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 20:09,10173.60/16,88/0/7
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 28. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - 20:09,10173.60/16,88/0/7
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1M 32. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 01:31,93 - 01:31,28 - 03:03,2233.47/22,44/0/2
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1M    HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž - - - - DNS-A 0/0/0
25.09.2010-26.09.2010 Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M
sobota 25.9.2010
25. 1/VHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž 110.70 0 112.90 0 110.7019.60/21,5-
16.09.2010-17.09.2010 VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice
K1M
sobota 19.6.2010
11. 1/VHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž 123.50 0 121.50 0 121.5010.50/9,5-
K1M
neděle 20.6.2010
9. 1/VHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž 121.60 0 119.70 0 119.707.10/6,3-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 30. 3/VHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž 101.10 0 102.00 0 101.1019.60/24,0-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 29. 4/VHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž 115.00 2 108.50 4 112.5020.50/22,3-
26.09.2009-27.09.2009 57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
sobota
59. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 126.90 0 124.70 2 126.7031.20/32,7-
K1M
neděle
37. 2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 120.10 0 120.00 0 120.0022.30/22,8-
18.07.2009-19.07.2009 VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M
sobota
26. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 109.26 6 102.08 2 104.0819.33/22,8-
K1M
neděle
30. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 100.10 2 108.90 52 102.1018.00/21,4-
20.06.2009-21.06.2009 Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice
K1M
sobota
14. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 118.30 0 115.60 0 115.608.00/7,4-
K1M
neděle
14. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 119.60 2 116.80 0 116.8010.80/10,2-
13.06.2009-14.06.2009 Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M
sobota
16. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 95.70 0 94.40 2 95.7011.70/13,9-
K1M
neděle
16. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 103.70 2 105.30 0 105.3013.90/15,2-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
K1M
sobota
21. 1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž 121.70 0 123.50 0 121.7016.40/15,6-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 06.08.13 updated from RVP
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.K1M 5/8 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1M 4/5 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 5/9 172
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/9 222

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
68.K1M 5/5 125
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1M 7/14 84
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/20 254

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 5/5 221
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/10 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
80.K1M 5/10 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/13 241

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/9 192
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1M 6/7 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 5/9 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/11 279

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/8 206
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1M 6/6 47
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
86.K1M 5/7 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/12 178

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C2M
Konečný Daniel
4/4 24
32.K1M 5/10 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 8/12 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/16 212

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
271.K1M 1/1 63
Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.K1M 5/8 176
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 8/10 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/18 242

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 4/4 218
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/11 208

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl.V.Mýto
16.06.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí12.25.28.9.10.21.
odstup %9,720,128,17,78,815,6
% poražených soupeřů88,476,273,888,988,273,7
pořadí200920112012celkem
průměr21.018.012.017.5
medián21101212
modus219129
počet závodů1416
průměrný odstup od vítěze %15,616,29,715,0
průměrné % poražených soupeřů73,781,888,481,5
počet jízd28212
lepší 1. jízda1
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd2
100,0%
5
62,5%
1
50,0%
8
66,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Hrabec BohumilBrno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí3.6.2.3.
odstup %7,016,18,46,6
% poražených soupeřů77,844,483,366,7
pořadí2013celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %9,59,5
průměrné % poražených soupeřů68,168,1
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí12.9.8.14.14.16.16.12.12.14.18.15.36.26.9.23.23.30.40.11.10.4.5.7.22.24.8.7.7.8.7.5.27.33.19.19.9.8.11.17.9.10.29.27.11.6.15.14.12.9.35.30.10.12.12.3.2.29.35.8.8.25.9.11.30.29.37.59.30.26.14.14.16.16.
odstup %19,314,615,622,121,719,425,917,011,819,832,928,026,118,910,625,424,724,329,426,128,011,39,513,230,928,918,031,127,834,418,915,025,023,925,824,821,815,312,718,711,216,924,120,58,04,115,416,014,88,523,321,118,315,920,12,52,525,637,810,76,821,56,39,524,022,322,832,721,422,810,27,415,213,9
% poražených soupeřů75,071,475,069,869,879,777,662,169,463,962,268,962,874,578,960,065,165,557,161,567,992,790,585,470,070,573,175,086,783,787,091,571,768,964,764,080,082,576,769,278,977,559,462,370,686,173,675,066,778,956,467,078,076,178,094,397,166,759,578,181,165,283,077,860,863,661,740,256,161,577,280,667,470,6
pořadí2009201020112012201320142015201620172018celkem
průměr26.520.816.715.416.211.015.323.414.212.717.0
medián162512121171023141414
modus149869742312148
počet závodů85118108755774
průměrný odstup od vítěze %18,316,716,813,919,625,620,221,121,919,819,2
průměrné % poražených soupeřů64,470,175,771,673,479,774,468,365,374,072,3
počet jízd16102216201614101014148
lepší 1. jízda2
25,0%
2
40,0%
3
27,3%
1
12,5%
4
40,0%
4
50,0%
1
14,3%
4
80,0%
2
40,0%
1
14,3%
24
32,4%
čistých jízd8
50,0%
8
80,0%
16
72,7%
9
56,3%
13
65,0%
10
62,5%
6
42,9%
7
70,0%
6
60,0%
6
42,9%
89
60,1%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí42.37.23.21.24.23.49.39.19.15.16.25.20.21.20.19.25.32.10.11.22.18.27.22.21.19.27.22.21.23.27.27.18.24.24.25.22.25.28.28.
odstup %15,617,017,818,923,217,419,622,815,813,518,329,621,818,115,421,20,017,021,719,615,615,816,717,618,518,721,014,417,217,013,511,816,013,818,115,817,616,416,816,8
% poražených soupeřů36,942,918,525,914,821,418,636,776,083,121,1---17,413,054,833,353,841,535,733,350,029,246,943,242,95,316,116,023,115,436,635,0---43,954,054,732,354,738,638,6
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr25.822.823.723.320.019.525.130.824.0
medián252423221819212323
modus282427211810152121
počet závodů44732610440
průměrný odstup od vítěze %16,915,916,217,615,715,820,017,317,3
průměrné % poražených soupeřů41,138,221,144,339,642,130,231,133,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
Lipno, start
27.08.11
pořadí42.37.23.23.49.21.6.16.22.
odstup %15,617,017,817,419,618,516,58,817,6
% poražených soupeřů36,942,918,521,418,642,973,769,432,3
pořadí20112013201420172018celkem
průměr22.016.013.536.034.026.6
medián22166233723
modus22166232323
počet závodů112239
průměrný odstup od vítěze %17,68,817,518,516,816,5
průměrné % poražených soupeřů32,369,458,320,032,839,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 39
08.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí42.37.23.21.11.10.13.14.24.23.49.39.19.15.28.16.25.20.21.20.19.3.25.32.10.11.8.12.22.18.27.22.21.6.19.27.22.21.23.27.27.18.24.24.25.22.25.28.28.
odstup %15,617,017,818,915,516,516,318,123,217,419,622,815,813,512,918,329,621,818,115,421,214,80,017,021,719,619,220,815,615,816,717,618,516,518,721,014,417,217,013,511,816,013,818,115,817,616,416,816,8
% poražených soupeřů36,942,918,525,966,770,065,762,914,821,418,636,776,083,151,821,1---17,413,054,833,383,353,841,535,733,382,572,550,029,246,943,242,973,75,316,116,023,115,436,635,0---43,954,054,732,354,738,638,6
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr25.822.823.719.015.017.125.421.421.8
medián252423211219231422
modus282427683151021
počet závodů44744711849
průměrný odstup od vítěze %16,915,916,217,317,915,719,417,017,2
průměrné % poražených soupeřů41,138,221,151,758,648,032,248,740,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí42.37.23.21.14.10.11.13.24.23.49.39.19.15.28.16.25.20.21.6.5.20.19.25.32.10.11.5.6.6.7.22.18.7.7.6.7.27.22.21.12.12.12.13.4.4.19.5.16.27.22.21.23.27.27.9.9.11.18.3.3.24.24.25.11.10.11.11.22.25.28.28.
odstup %15,617,017,818,912,414,113,713,123,217,419,622,815,813,512,918,329,621,818,112,210,215,421,20,017,021,719,610,511,110,312,415,615,810,010,410,510,216,717,618,513,716,014,616,32,33,318,74,78,821,014,417,217,013,511,817,113,416,016,02,92,113,818,115,813,713,313,613,517,616,416,816,8
% poražených soupeřů36,942,918,525,971,779,577,370,714,821,418,636,776,083,151,821,1---17,413,068,876,554,833,353,841,535,733,386,783,386,583,850,029,282,982,987,283,846,943,242,973,273,274,472,788,088,05,389,569,416,116,023,115,436,635,065,266,760,0---94,194,143,954,054,761,564,063,063,032,354,738,638,6
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr25.814.018.014.111.214.122.321.417.4
medián25111912710211418
modus281127127651011
počet závodů41012961013872
průměrný odstup od vítěze %16,912,314,413,212,113,918,115,314,6
průměrné % poražených soupeřů41,159,241,566,969,359,338,452,952,6

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí39.34.36.34.27.34.30.31.25.26.29.34.29.37.26.30.29.30.26.18.28.24.24.25.34.27.22.24.33.32.
odstup %0,326,825,916,916,923,128,830,425,223,821,134,020,724,318,119,119,123,116,213,722,616,121,522,720,416,516,120,217,722,4
% poražených soupeřů43,328,327,135,336,615,421,618,933,328,636,415,431,732,1---21,630,027,535,910,528,939,530,327,319,513,338,239,539,611,4
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr27.625.528.233.328.230.534.739.029.2
medián272429342927343929
modus222426292527343934
počet závodů5653523130
průměrný odstup od vítěze %18,619,519,126,325,920,023,20,320,8
průměrné % poražených soupeřů28,426,023,026,427,826,030,243,327,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí39.34.29.24.24.25.27.
odstup %0,323,120,716,121,522,716,5
% poražených soupeřů43,315,431,739,530,327,313,3
pořadí20112012201420162018celkem
průměr27.024.329.034.039.028.9
medián272429343927
modus272429343924
počet závodů131117
průměrný odstup od vítěze %16,520,120,723,10,317,2
průměrné % poražených soupeřů13,332,431,715,443,328,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí39.34.36.34.27.34.30.31.25.26.29.34.29.37.26.30.26.18.28.24.24.25.34.27.22.24.33.32.
odstup %0,326,825,916,916,923,128,830,425,223,821,134,020,724,318,123,116,213,722,616,121,522,720,416,516,120,217,722,4
% poražených soupeřů43,328,327,135,336,615,421,618,933,328,636,415,431,732,1---27,535,910,528,939,530,327,319,513,338,239,539,611,4
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr27.625.527.333.328.230.534.739.029.2
medián272426342927343929
modus222426292527343934
počet závodů5633523128
průměrný odstup od vítěze %18,619,519,126,325,920,023,20,320,9
průměrné % poražených soupeřů28,426,021,126,427,826,030,243,327,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí39.34.36.34.27.34.30.31.25.26.29.34.29.37.26.30.26.18.28.24.3.5.24.25.34.27.22.24.33.32.
odstup %0,326,825,916,916,923,128,830,425,223,821,134,020,724,318,123,116,213,722,616,14,34,921,522,720,416,516,120,217,722,4
% poražených soupeřů43,328,327,135,336,615,421,618,933,328,636,415,431,732,1---27,535,910,528,939,594,188,930,327,319,513,338,239,539,611,4
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr27.620.127.333.328.230.534.739.027.5
medián272426342927343928
modus222426292527343934
počet závodů5833523130
průměrný odstup od vítěze %18,615,819,126,325,920,023,20,319,8
průměrné % poražených soupeřů28,442,421,126,427,826,030,243,331,6