ČP žáků ve slalomu 2018

poslední aktualizace: 24.06.2018 18:19:06
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 21.04.2018
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 22.04.2018
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 23.06.2018
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 24.06.2018
E - Mistrovství žáků ve slalomu ve Valašském Meziříčí, 01.09.2018

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2004-2007
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Mrázek Jakub, 2004KK Opava1 / 751 / 751 / 752 / 68-293
2.ZS Novák Matyáš, 2005UP Olomouc2 / 684 / 576 / 491 / 75-249
3.ZS Venc Štěpán, 2004DUKLA Brandýs4 / 572 / 687 / 463 / 62-233
4.ZS Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.8 / 433 / 624 / 577 / 46-208
5.ZS Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice5 / 5311 / 352 / 686 / 49-205
6.ZS Kudrna Josef, 2004DUKLA Brandýs3 / 625 / 538 / 438 / 43-201
7.ZS Bízek Marek, 2005KK Brandýs nad Labem11 / 358 / 433 / 625 / 53-193
8.ZS Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs7 / 4618 / 215 / 534 / 57-177
9.ZS Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.9 / 406 / 4912 / 3310 / 37-159
10.ZS Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky10 / 3710 / 379 / 4013 / 31-145
11.ZS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor6 / 4912 / 3317 / 2312 / 33-138
12.ZS Turner Karel, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.14 / 2913 / 3116 / 2511 / 35-120
13.ZS Hajduch Jaroslav, 2004Otava Strakonice12 / 3334 / 210 / 379 / 40-112
14.ZS Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc13 / 3114 / 2920 / 1718 / 21-98
15.ZS Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha31 / 57 / 4613 / 31--82
16.ZS Gábrlík Jakub, 2004UP Olomouc15 / 2717 / 23-16 / 25-75
17.ZS Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2131 / 518 / 2115 / 27-74
18.ZS Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha17 / 239 / 4027 / 9--72
19.ZS Zach Radovan, 2005KK Brandýs nad Labem20 / 1720 / 1723 / 1317 / 23-70
20.ZM Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.24 / 1215 / 2726 / 1028 / 8-57
ZM Kopeček Michal, 2007VS Tábor25 / 11-14 / 2920 / 17-57
22.ZS Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--15 / 2714 / 29-56
23.ZS Mráka Jan, 2004UP Olomouc23 / 1324 / 1219 / 1926 / 10-54
24.ZS Juda Štěpán, 2004SK VS Karbo Benátky26 / 10-11 / 35--45
25.ZS Furiš Eduard, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.21 / 1519 / 1931 / 531 / 5-44
26.ZM Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.-16 / 2524 / 12--37
27.ZS Galuška Zdeněk, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.--21 / 1519 / 19-34
28.ZS Šotek Adam, 2005UP Olomouc35 / 133 / 322 / 1422 / 14-32
29.ZS Hezina Jiří, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.16 / 2530 / 6---31
30.ZS Trač Matyáš, 2004KK Opava19 / 1925 / 11---30
31.ZS Cardoselli Tomáš, 2005Bohemians Praha22 / 14--21 / 15-29
32.ZM Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.-21 / 15-23 / 13-28
33.ZS Štercl Dominik, 2005KK Brandýs nad Labem28 / 823 / 13-33 / 3-24
ZS Valášek Jan, 2005KK Brandýs nad Labem29 / 726 / 10-29 / 7-24
35.ZS Čmejrek Cyril, 2004Univerzitní sportovní klub Praha30 / 622 / 1435 / 1--21
36.ZS Svoboda Martin, 2005TJ Loko Žatec-28 / 825 / 11--19
37.ZS Štibrányi David, 2004KK Brandýs nad Labem--28 / 827 / 9-17
38.ZM Střílka Richard, 2006UP Olomouc27 / 9-29 / 7--16
39.ZM Hluchý Vilém, 2006KK Brandýs nad Labem--34 / 224 / 12-14
40.ZS Körner Adam, 2004KK Brandýs nad Labem---25 / 11-11
41.ZM Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.-27 / 9---9
42.ZS Brambora Ondřej, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky34 / 2--30 / 6-8
43.ZS Urban Jaroslav, 2004UP Olomouc-29 / 7---7
44.ZS Dziadek Marek, 2005Kanoe Klub Spoj Brno--30 / 6--6
45.ZM Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha-32 / 4-35 / 1-5
46.ZS Pechač Jonáš, 2004Univerzitní sportovní klub Praha32 / 4----4
ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc--32 / 4--4
ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem---32 / 4-4
49.ZM Válek Michal, 2006VS Tábor33 / 3----3
ZS Strasser Marek, 2004TJ Loko Žatec--33 / 3--3
51.ZS Štybnar Vojtěch, 2005UP Olomouc---34 / 2-2
52.ZS Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.-35 / 1---1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 751 / 753 / 62-287
2.ZS Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha3 / 622 / 684 / 572 / 68-255
3.ZS Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.5 / 533 / 623 / 621 / 75-252
4.ZS Beier Matouš, 2004Loko Trutnov2 / 685 / 532 / 686 / 49-238
5.ZS Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc7 / 464 / 576 / 495 / 53-205
6.ZS Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice4 / 578 / 435 / 537 / 46-199
7.ZS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor10 / 376 / 498 / 4310 / 37-166
8.ZS Mrázek Jakub, 2004KK Opava8 / 439 / 4010 / 378 / 43-163
9.ZS Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha12 / 337 / 469 / 409 / 40-159
10.ZS Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové9 / 4012 / 3311 / 3512 / 33-141
11.ZS Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha11 / 3513 / 3114 / 2911 / 35-130
ZM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové13 / 3111 / 3512 / 3313 / 31-130
13.ZS Hartl Jakub, 2004Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 4910 / 3728 / 815 / 27-121
14.ZM Střílka Richard, 2006UP Olomouc17 / 2314 / 2915 / 2714 / 29-108
15.ZS Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--7 / 464 / 57-103
16.ZM Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice16 / 2519 / 1917 / 2317 / 23-90
17.ZS Hric Ondřej, 2004UP Olomouc14 / 2915 / 2718 / 2124 / 12-89
18.ZS Kosík Dan, 2004UP Olomouc18 / 2117 / 2322 / 1416 / 25-83
19.ZS Slavík Vojtěch, 2005Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2718 / 2121 / 1523 / 13-76
20.ZM Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc19 / 1916 / 2519 / 1929 / 7-70
21.ZM Retek Toman, 2007UP Olomouc20 / 1721 / 1523 / 1319 / 19-64
22.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc21 / 1520 / 1720 / 17--49
23.ZM Válek Michal, 2006VS Tábor--16 / 2518 / 21-46
24.ZS Kudrna Josef, 2004DUKLA Brandýs--13 / 3127 / 9-40
25.ZM Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1322 / 1432 / 428 / 8-39
26.ZS Šťastný Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice--24 / 1221 / 15-27
27.ZS Štercl Dominik, 2005KK Brandýs nad Labem--27 / 920 / 17-26
28.ZM Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové--26 / 1022 / 14-24
29.ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem--25 / 1125 / 11-22
30.ZM Svoboda Ondřej, 2006UP Olomouc--29 / 726 / 10-17
31.ZS Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha22 / 14----14
32.ZM Plášil Hynek, 2006TJ Syntesia Pardubice--31 / 530 / 6-11
33.ZM Saidl František, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--33 / 331 / 5-8
34.ZM Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem--30 / 6--6
35.ZM Foltín Šimon, 2006KK Brandýs nad Labem--34 / 2--2

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Prüher Vojtěch, 2006
Šedivý Vít, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1 / 751 / 752 / 684 / 57-275
2.ZS Jiras Filip, 2005
Černík Štěpán, 2006
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 623 / 623 / 621 / 75-261
3.ZS Beier Alva, 2005
Beier Matouš, 2004
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2 / 682 / 685 / 533 / 62-251
4.ZS Pechač Jonáš, 2004
Pollert Jáchym, 2004
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 534 / 577 / 465 / 53-209
5.ZS Gábrlík Jakub, 2004
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
4 / 57-4 / 576 / 49-163
6.ZS Capalini Daniel, 2005
Venc Štěpán, 2004
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
--1 / 752 / 68-143
7.ZM Heger Jonáš, 2006
Indruch Matěj, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
--6 / 497 / 46-95
8.ZS Popelka Petr, 2005
Valášek Jan, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--8 / 438 / 43-86

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Kneblová Klára, 2005UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice3 / 624 / 573 / 622 / 68-249
3.ZS Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice2 / 689 / 402 / 686 / 49-225
4.ZS Doležalová Bára, 2005UP Olomouc4 / 573 / 628 / 435 / 53-215
5.ZS Retková Anna, 2005UP Olomouc6 / 496 / 496 / 493 / 62-209
6.ZS Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha5 / 535 / 534 / 5711 / 35-198
7.ZM Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.9 / 407 / 467 / 469 / 40-172
8.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice10 / 378 / 435 / 5310 / 37-170
9.ZM Mrázková Klára, 2006KK Opava16 / 2516 / 2510 / 374 / 57-144
10.ZS Janů Veronika, 2005UP Olomouc13 / 3110 / 379 / 4013 / 31-139
11.ZS Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky17 / 2314 / 2913 / 317 / 46-129
ZS Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové7 / 4611 / 3531 / 58 / 43-129
13.ZS Daňková Anna, 2004TJ Šumperk z.s.15 / 2712 / 3311 / 3512 / 33-128
14.ZS Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 432 / 68---111
15.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn11 / 3515 / 2716 / 2517 / 23-110
16.ZS Hansgutová Monika, 2005UP Olomouc19 / 1913 / 3112 / 3322 / 14-97
17.ZM Šrétrová Amálie, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky18 / 2118 / 2115 / 2715 / 27-96
18.ZS Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha14 / 2920 / 1714 / 2923 / 13-88
19.ZS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3326 / 1018 / 2126 / 10-74
20.ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava22 / 1421 / 1517 / 2319 / 19-71
21.ZM Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.24 / 1217 / 2319 / 1924 / 12-66
22.ZS Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná27 / 922 / 1423 / 1316 / 25-61
23.ZM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn25 / 1119 / 1921 / 1521 / 15-60
24.ZS Střílková Jana, 2004UP Olomouc23 / 1325 / 1120 / 1720 / 17-58
25.ZM Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky20 / 1727 / 922 / 1425 / 11-51
26.ZS Kolářová Markéta, 2005Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1523 / 1324 / 1227 / 9-49
27.ZM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha-24 / 1229 / 714 / 29-48
ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc28 / 828 / 825 / 1118 / 21-48
29.ZS Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno30 / 633 / 328 / 831 / 5-22
30.ZS Novosadová Eliška, 2005UP Olomouc34 / 230 / 633 / 329 / 7-18
ZS Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--26 / 1028 / 8-18
32.ZM Vrbová Marie, 2007UP Olomouc31 / 5-34 / 230 / 6-13
33.ZS Dobešová Eva, 2004neuvedeno26 / 1035 / 1---11
ZS Sedláková Magdalena, 2005Univerzitní sportovní klub Praha29 / 734 / 2-34 / 2-11
35.ZM Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové--27 / 9--9
36.ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc35 / 1-30 / 635 / 1-8
ZM Bočková Kateřina, 2007SK VS Č. Budějovice32 / 432 / 4---8
ZS Šindelářová Tereza, 2004VS Tábor--32 / 432 / 4-8
39.ZS Střechová Ela, 2005neuvedeno-29 / 7---7
40.ZM Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc-31 / 5---5
41.ZM Jurajdová Simona, 2007Vodní sporty Desná---33 / 3-3
ZM Beerová Anežka, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.33 / 3----3
43.ZS Bundová Simona, 2004TJ Syntesia Pardubice--35 / 1--1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Kneblová Klára, 2005UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZS Doležalová Bára, 2005UP Olomouc3 / 622 / 682 / 682 / 68-266
3.ZS Retková Anna, 2005UP Olomouc4 / 577 / 463 / 623 / 62-227
ZS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha2 / 685 / 536 / 494 / 57-227
5.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn5 / 536 / 495 / 538 / 43-198
6.ZM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha9 / 404 / 577 / 465 / 53-196
7.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice8 / 4310 / 374 / 576 / 49-186
8.ZS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice6 / 498 / 438 / 437 / 46-181
9.ZS Daňková Anna, 2004TJ Šumperk z.s.11 / 359 / 409 / 409 / 40-155
10.ZS Střílková Jana, 2004UP Olomouc10 / 3711 / 3510 / 3710 / 37-146
11.ZS Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.7 / 463 / 62---108
12.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc--11 / 3512 / 33-68
ZS Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno--12 / 3311 / 35-68
14.ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc--13 / 3113 / 31-62
15.ZS Šindelářová Tereza, 2004VS Tábor--14 / 2914 / 29-58
16.ZS Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha12 / 33----33

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Janů Veronika, 2005
Novák Matyáš, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 751 / 753 / 621 / 75-287
2.ZS Červenková Amélie, 2005
Ondruš Mario, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 68-1 / 752 / 68-211
3.ZS Hansgutová Monika, 2005
Štybnar Vojtěch, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
3 / 62-2 / 683 / 62-192
Typ závodu