vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Beranová Hana 009112 2003 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 24.11.17
Boček Zdeněk 023006 1975 C2 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 24.11.17
Bočková Bára 023068 2003 C2 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 24.11.17
Drábek Matyáš 045022 2005 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 24.11.17
Grossmannová Zdenka 001117 1965 C2 Bohemians Praha 2 slalom 24.11.17
Hochheim Kristýna 001033 1991 C2 Bohemians Praha 3 slalom 24.11.17
Indruch Tomáš 045001 1976 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 24.11.17
Janoušek Viktor 009125 2003 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.11.17
Keprtová Markéta 045028 2001 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 24.11.17
Kubát Zdeněk 036024 1991 C2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3 slalom 24.11.17
Martin Václav 001074 2002 C2 Bohemians Praha 3 slalom 24.11.17
Pavelková Irena 009059 1974 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 24.11.17
Pechlátová Nikola 042041 2004 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 24.11.17
Peterková Hana 185005 1987 C2 KK Postřelmov 3 slalom 24.11.17
Polesná Jitka 039058 1990 C2 TJ Loko Plzeň 2 slalom 24.11.17
Pollert Jáchym 009136 2004 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.11.17
Rašner Karel 185011 1976 C2 KK Postřelmov 3 slalom 24.11.17
Růžičková Kateřina 009120 2003 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.11.17
Říha Matyáš 009117 2003 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 24.11.17
Souček Marek 045017 1999 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 24.11.17
Součková Lucie 045024 2004 C2 KVS Hradec Králové 3 slalom 24.11.17
Stehno Petr 009154 2003 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 24.11.17
Šindelářová Tereza 030046 2004 C2 VS Tábor 3 slalom 24.11.17
Štěpánek Ondřej 012017 1979 C2 DUKLA Brandýs 3 slalom 24.11.17
Štěpánková Jůlie 010114 2006 C2 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 24.11.17
Švehlová Kateřina 023017 2005 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 24.11.17
Táborský Jan 066027 2003 C2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1 slalom 22.11.17
Vorlová Darina 057053 1984 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 24.11.17
Vrbová Alexandra 066009 2000 C2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 22.11.17
Zárubová Michaela 053008 1986 C2 TJ Dvůr Králové 3 slalom 24.11.17
Zástěrová Pavlína 012012 1993 K1 DUKLA Brandýs 1 slalom 05.12.17
Závišková Zlata 001105 2002 C2 Bohemians Praha 3 slalom 24.11.17

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3