Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Babouček Ondřej 090001 1977 K1 WWCC FROL 3 slalom 13.08.18
Báča Jakub 011019 1994 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.08.18
Báčová Michaela 011023 1998 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.08.18
Beier Artur 060001 1970 C2 Loko Trutnov 3 slalom 13.08.18
Bergmann Bořivoj 103042 2003 C2 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 13.08.18
Bergmann Bořivoj 103042 2003 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 16.07.18
Bergmann Ondřej 103026 2000 C2 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 13.08.18
Bohatý Karel 012053 2001 K1 DUKLA Brandýs 3 sjezd 06.08.18
Bohatý Oto 061038 2007 C1 SK Třebechovice 3 slalom 13.08.18
Břečka Jan 133002 1958 K1 SK Veselí nad Moravou 3+ slalom 13.08.18
Budák David 047010 2003 K1 TJ DNT VS Kadaň 3+ slalom 13.08.18
Bundová Simona 057008 2004 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 25.07.18
Bundová Simona 057008 2004 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 25.07.18
Císařovský Petr 091010 1977 K1 Klub Larse Heletága 3 slalom 09.07.18
Cuc Michal 007007 1977 C1 Technika Praha 2 slalom 16.07.18
Čermák Vlastimil 050005 1973 C1 SK Štětí 3 slalom 13.08.18
Čermák Vlastimil 050005 1973 K1 SK Štětí 3 slalom 13.08.18
Černík Štěpán 009036 2006 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 07.08.18
Doležal Tomáš 133022 2002 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 16.07.18
Egert Luděk 065002 1971 C1 TJ Permon Roztoky 3 slalom 13.08.18
Habich Tomáš 030061 1997 C2 VS Tábor 3 slalom 16.07.18
Hajský Stanislav 059016 1969 K1 TJ Semily 3 slalom 13.08.18
Havránek Jakub 049064 2002 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 13.08.18
Heřmánek Antonín 008014 1973 K1 SK Žižkov 3 slalom 16.07.18
Horáková Julie 014010 2006 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 09.07.18
Hotový Václav 023057 2006 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 16.07.18
Chrápek Ondřej 048078 1989 C1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 09.07.18
Jícha Dušan 080008 1982 C2 TJ Sokol Písek 3 slalom 07.08.18
Jilma Martin 078017 1989 K1 Lužnice Tábor 2 slalom 16.07.18
Jordán Tomáš 133007 1988 K1 SK Veselí nad Moravou 3+ slalom 13.08.18
Juda Mikuláš 010109 2003 C1 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 13.08.18
Karlovský Ondřej 012022 1991 C1 DUKLA Brandýs 3+ slalom 13.08.18
Kašpar Jonáš 012024 1991 C1 DUKLA Brandýs 3+ slalom 13.08.18
Kodada Miroslav 077015 1982 K1 Kotva Bráník 3+ slalom 16.07.18
Kohoutová Lenka 017057 1974 K1 KK Rakovník 3 slalom 07.08.18
Kolář Jaroslav 023036 1975 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 16.07.18
Kolman Filip 008022 1973 C1 SK Žižkov 3 slalom 09.07.18
Krč Ladislav 012016 1999 C1 DUKLA Brandýs 3 slalom 13.08.18
Krč Ladislav 012016 1999 K1 DUKLA Brandýs 2 slalom 13.08.18
Krč Ladislav 012016 1999 C2 DUKLA Brandýs 3 slalom 13.08.18
Krejza Filip 064010 1989 K1 SKK Vysoké Mýto 2 slalom 16.07.18
Kremrová Adéla 009034 2005 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 16.07.18
Kylbergerová Iva 027003 2007 K1 Otava Strakonice 3 slalom 09.07.18
Lacina Richard 059022 1967 K1 TJ Semily 3 sjezd 06.08.18
Lacinová Leona 059008 1974 K1 TJ Semily 2 sjezd 06.08.18
Matějka Jakub 008030 1981 K1 SK Žižkov 3 slalom 16.07.18
Míl Jakub 060051 2003 K1 Loko Trutnov 2 slalom 16.07.18
Míl Pavel 060038 1967 C2 Loko Trutnov 3 slalom 25.07.18
Morávek Pavel 133018 2002 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 13.08.18
Morenová Adriana 009096 2004 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 16.07.18
Morenová Adriana 009096 2004 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 13.08.18
Nekolná Žofie 011034 2006 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 07.08.18
Němec Aleš 047015 1976 C2 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 07.08.18
Němec Aleš 047015 1976 C1 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 09.07.18
Novák Filip 001030 2002 K1 Bohemians Praha 2 slalom 16.07.18
Novák Martin 024043 1991 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3+ slalom 16.07.18
Novák Matouš 030024 2006 C2 VS Tábor 3 slalom 09.07.18
Novák Václav 030071 2005 C2 VS Tábor 3 slalom 09.07.18
Ondruš Mikuláš 009127 2003 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 13.08.18
Panzerová Kateřina 039020 2003 C2 TJ Loko Plzeň 3 slalom 16.07.18
Pešta Jan 078014 1981 C2 Lužnice Tábor 3 slalom 16.07.18
Pischek Jan 057011 1977 C1 TJ Syntesia Pardubice 2 slalom 16.07.18
Plavjaniková Petra 010034 1975 K1 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 13.08.18
Pokorný Milan 048074 1989 C1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 09.07.18
Pollert Jáchym 009136 2004 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 09.07.18
Pollert Jonáš 009113 2007 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 09.07.18
Ponížilová Miroslava 010106 1988 K1 SK VS Karbo Benátky 3+ slalom 13.08.18
Pospíchal Radek 023039 1994 C1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 09.07.18
Pospíchal Radek 023039 1994 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Procházková Pavla 103011 1983 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 16.07.18
Purgerová Šárka 023117 1984 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Puškarčuk Aleš 043015 1989 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 slalom 16.07.18
Putzer Hynek 023099 2003 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Řehák Jiří 059044 2003 K1 TJ Semily 3 sjezd 06.08.18
Sahula Matěj 010102 2003 C2 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 13.08.18
Salák Petr 033004 2004 K1 VS Blovice 3 slalom 07.08.18
Samková Olga 061039 2005 C1 SK Třebechovice 3+ slalom 13.08.18
Satke Adam 103041 1994 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 16.07.18
Sehnal Štěpán 009178 1985 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 16.07.18
Sehnalová Marie 009092 1981 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 16.07.18
Slavík Daniel 059026 2006 K1 TJ Semily 3 sjezd 06.08.18
Sobotka Adam 103001 2005 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 13.08.18
Stach Daniel 023094 1988 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Stropek Tobiáš 121007 2007 K1 KK Opava 3 slalom 16.07.18
Suchánek Daniel 064021 1993 K1 SKK Vysoké Mýto 3+ slalom 16.07.18
Šampalíková Klára 039029 2004 K1 TJ Loko Plzeň 2 slalom 07.08.18
Šindelářová Tereza 030046 2004 K1 VS Tábor 2 slalom 09.07.18
Šotek Adam 119118 2005 C1 UP Olomouc 3 slalom 13.08.18
Šrámek Jaroslav 043068 1957 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 13.08.18
Šťastná Marta 057056 1973 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 25.07.18
Šťastný Filip 057020 1994 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 25.07.18
Šťastný Jan 057047 1970 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 25.07.18
Štětka Matěj 023115 1996 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 16.07.18
Štětka Petr 023107 1965 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 16.07.18
Švehlová Kateřina 023017 2005 C2 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Tesařová Hana 023085 2004 C1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 16.07.18
Tesařová Hana 023085 2004 C2 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 16.07.18
Tomek Lukáš 009100 1987 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 16.07.18
Tomek Lukáš 009100 1987 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 16.07.18
Troch Petr 053021 1971 K1 TJ Dvůr Králové 2 slalom 13.08.18
Ulitzka Oliver 121003 2002 C1 KK Opava 2 slalom 16.07.18
Vácha Viktor 017056 1985 C2 KK Rakovník 3 slalom 07.08.18
Venc Ondřej 011022 2007 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 13.08.18
Viragh Tomáš 063062 2004 K1 SK Týniště nad Orlicí 2 sjezd 06.08.18
Vítek David 103012 2007 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 13.08.18
Vodrážka Matěj 059049 2004 K1 TJ Semily 2 sjezd 06.08.18
Wendl Samuel 066018 2003 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 07.08.18
Westfal Mattias 014094 2004 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 13.08.18
Záruba Martin 053026 1974 C1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 25.07.18
Zárubová Michaela 053008 1986 C1 TJ Dvůr Králové 3 slalom 25.07.18

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu