Jirka David, 1985

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 17.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 00:57,966.30/12,227/18/0
C2M 10.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 00:52,681.43/2,837/31/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C1M 10.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 12:06,9752.54/7,843/90/0
C2M 14.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:55,10230.46/34,729/1/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 26.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 01:15,9924.79/48,421/35/0
C2M 8.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 00:53,565.09/10,546/68/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 25.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 00:55,736.26/12,721/17/0
C2M 9.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 00:51,101.84/3,743/50/0
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
C1M 3.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 13:55,1010.40/1,329
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
C1M 15.  JIRKA David 1985 0 Č.Kruml. 143.00 52 130.60 4 134.6028.90/27,30
C2M 3.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
Č.Kruml.
Č.Kruml.
141.80 56 146.10 4 150.1018.60/14,12
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
C2M 3.  POSPÍŠILOVÁ Jitka
JIRKA David
1989
1985
1 VS Tábor
Č.Kruml.
- - - - 14:40,4032.30/3,813
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
C1M 3.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 13:51,5010.40/1,329
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C1M 15.  JIRKA David 1985 Č.Kruml. 168.86 0 149.50 4 153.5037.10/31,91
C2M 4.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
Č.Kruml.
Č.Kruml.
160.90 14 151.20 8 159.2010.50/7,13
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
C2M 3.  POSPÍŠILOVÁ Jitka
JIRKA David
1989
1985
1 VS Tábor
Č.Kruml.
- - - - 15:00,3058.50/6,913
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 15.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 00:52,87 - 00:51,68 - 00:51,684.94/10,627/22/0
C2M 8.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:53,22 - 00:50,89 - 00:50,895.37/11,843/43/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 22.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 00:53,68 - 01:10,80 - 01:10,8024.57/53,114/2/0
C2M 9.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,00 - 00:49,14 - 00:49,142.34/5,040/31/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 9.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 09:53,0439.92/7,240/69/0
C2M 4.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 09:28,3222.85/4,257/69/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 9.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 01:16,11 - 01:14,91 - 01:14,915.18/7,440/100/0
C2M 6.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:10,92 - 01:11,38 - 01:11,384.17/6,249/68/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 6.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 16:45,2092.60/10,149/30/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 5.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 16:34,3078.60/8,653/54/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M    JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0/0/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 8.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 20:09,3070.70/6,243/19/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 5.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 15:41,1032.10/3,530
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 5.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 16:06,9070.30/7,838
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C2M 1.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:25,90 24
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C2M 2.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:44,605.50/0,616
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 4.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 15:34.00 50
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 4.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 15:36,1068.60/7,950
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C2M 2.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:17.50 13
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C2M 2.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:19,909.50/1,09
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 7.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 00:55,204.41/8,731/68/0
C2M 5.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 00:53,702.64/5,238/33/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1M 13.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,856.22/12,316/38/0
C2M 8.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,690.81/1,628/33/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 9.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 14:50,8365.56/7,925/72/0
C2M 4.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:17,9143.69/5,442/78/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C1M 15.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 02:01,067.21/6,314
C2M 10.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 02:01,235.93/5,122
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54
C1M 7.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 15:01,1072.30/8,711
C2M 2.  VANDASOVÁ Lenka
JIRKA David
1985
1985
1 Soběslav
Č.Kruml.
- - - - 14:57,7014.40/1,620
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
C1M 5.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,304.40/8,636
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
C1M 8.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 15:15,8069.60/8,211
C2M 2.  VANDASOVÁ Lenka
JIRKA David
1985
1985
1 Soběslav
Č.Kruml.
- - - - 14:58,306.60/0,733
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
C2M 5.  VANDASOVÁ Lenka
JIRKA David
1985
1985
1 Soběslav
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:57,203.30/6,15
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 16.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,565.24/11,110/44/0
C2M 6.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,632.50/5,334/81/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 00:51,85 - 00:51,70 - B 14/55/0
C2M    ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:48,83 - 00:49,04 - A 25/51/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 11.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 10:26.51 20/56/0
C2M 4.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 09:48.11 42/76/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 9.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 01:35,9723.89/33,125/104/0
C2M 4.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 01:12,230.76/1,142/76/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 8.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 21:29,80130.00/11,228/60/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 9.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 21:33,20144.00/12,525/60/0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 14.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. 00:57,79 - 00:57,85 - 00:57,797.20/14,214/15/0
C2M 8.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,45 - 00:55,09 - 00:55,094.00/7,828/69/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 14.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. 00:57,24 - 01:00,32 - 00:57,245.64/10,914/15/0
C2M 6.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:56,19 - 00:53,66 - 00:53,662.96/5,834/69/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C1M 8.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. 01:58,73 - 02:21,80 - 01:58,735.62/5,025/72/0
C2M 3.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:58,66 - 01:57,68 - 01:57,686.09/5,547/55/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 13.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. - - - - 15:09,4865.18/7,716/30/0
C2M 6.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:27,4249.97/6,134/37/0
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57
C1M 2.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. - - - - 13:49,4017.10/2,128
C2M 3.  JIRKA David
LAGNEROVÁ Lenka
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:15,1032.10/3,915
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
C1M 2.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. - - - - 14:58,2026.00/3,028
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C1M 4.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,204.60/7,820
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
C2M 3.  JIRKA David
LAGNEROVÁ Lenka
1985
1985
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:09,7045.10/5,28
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 3.  JIRKA David
LAGNEROVÁ Lenka
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:04,804.00/6,615
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 13.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. - - - - 10:59,9475.63/12,916/28/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 10.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. 01:17,43 - 01:17,70 - 01:17,434.80/6,622/64/0
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C2M 5.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:56,09 - 01:53,78 - 01:53,783.86/3,538/67/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C2M 6.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:31,0345.56/5,534/54/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 8.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,35 - 00:55,45 - 00:55,354.59/9,028/50/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C2M 5.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:52,66 - 00:55,59 - 00:52,662.10/4,238/86/0
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 5.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:06,38 - 01:05,16 - 01:05,162.55/4,138/69/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 5.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:05,48 - 01:07,98 - 01:05,482.22/3,538/69/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C2M 3.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:23,15 - 01:22,74 - 01:22,742.68/3,347/118/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C2M 4.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:15,1855.15/5,342/58/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C2M 3.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 16:12,3020.00/2,147/67/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C2M 3.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 16:15,4020.80/2,247/67/0
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 2.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 19:36,6030.90/2,727
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 2.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 19:32,4035.90/3,225
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 1.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:57,10 5
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 1.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 19:23,80 5
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 3.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 19:39,1043.10/3,830
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 4.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 19:56,2072.00/6,418
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 1.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:43,60 7
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 1.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:52,70 6
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 1.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 18:19,30 34
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M    JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 0.00 0 0.00 0 0.00 34
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 1.  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1919
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:03,60 38
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M    JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1919
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
0.00 0 0.00 0 0.00 38
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 10.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 02:01,27 - 02:02,27 - 02:01,276.94/6,122/43/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 7.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 15:00,4939.48/4,631/43/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 16.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 01:02,66 - 01:04,74 - 01:02,664.58/7,912
C2M 7.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1919
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:01,78 - 00:00,00 - 01:01,783.80/6,631
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 17.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 01:05,57 - 01:02,79 - 01:02,794.96/8,610/28/0
C2M 13.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1919
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:02,66 - 01:04,04 - 01:02,666.21/11,00/0/0
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné
C1M 25.  JIRKA David 1985 0 Č.Kruml. 104.10 6 107.00 2 109.0033.40/44,20
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné
C1M 25.  JIRKA David 1985 0 Č.Kruml. 110.79 104 111.71 2 113.7134.59/43,73
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 15.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 01:10,86 - 01:11,96 - 01:10,867.35/11,612/21/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 18.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 01:22,27 - 01:11,71 - 01:11,718.65/13,78/16/0
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C1M 10.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 01:44,9010.58/11,222/37/0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C1M 8.  JIRKA David 1985 1 ?.Kruml. - - - - 16:36,1287.62/9,628/61/0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 7.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 20:48,40100.60/8,831/36/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 7.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 20:31,3095.60/8,431/24/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 5.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 23:53,8087.80/6,538/93/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 11.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 24:28,80116.90/8,620/34/0
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C1M 4.  Jirka David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 19:14,1064.60/5,986
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C1M 4.  Jirka David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 19:20,9079.60/7,486
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik
C1M 6.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 14:48,7462.57/7,634/24/0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno
C1M 11.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 02:12,61 - 02:01,59 - 04:14,2023.57/10,220/12/0
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 14.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 01:02,81 - 01:04,19 - 02:07,0012.32/10,714/49/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 16.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 01:01,70 - 01:06,55 - 02:08,2514.76/13,010/36/0
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C1M 20.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 01:35,27 - 01:23,57 - 02:58,8530.79/20,86/9/0
C2M 15.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:25,64 - 01:23,44 - 02:49,0823.04/15,812/21/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C1M 9.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 01:10,00 - 01:13,63 - 02:23,6316.52/13,025/39/0
C2M 10.  ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:10,38 - 01:08,90 - 02:19,2813.86/11,122/26/0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 6.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 20:15,80104.00/9,434/43/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 8.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 20:57,10121.30/10,728/43/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C1M 12.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 19:22,6474.45/6,818/47/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C1M 11.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. 01:19,93 - 01:19,71 - 02:39,6413.17/9,020/48/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 8.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 20:08,6075.60/6,728/58/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 9.  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml. - - - - 20:29,8077.30/6,725/58/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M 13.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. 01:19,62 - 01:20,03 - 02:39,6518.44/13,116/46/0
C2M    NOVOSAD Lukáš
JIRKA David
1976
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:13,99 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M 14.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. 01:20,03 - 01:22,37 - 02:42,4019.17/13,414/53/0
C2M 9.  NOVOSAD Lukáš
JIRKA David
1976
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:14,47 - 01:15,40 - 02:29,875.56/3,925/56/0
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 28. 11/Jirka David 1985 0 Č.Kruml. 120.59 6 121.16 4 125.1635.03/38,96
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 29. 11/Jirka David 1985 Č.Kruml. 127.72 4 121.14 2 123.1428.87/30,64
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
C1M 4.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. 01:57,37 - 01:59,52 - 03:56,8912.95/5,842/50/0
C2M 5.  JIRKA David
RAŠNER Karel
1985
1976
2 Č.Kruml.
Lukavice
01:55,12 - 02:00,44 - 03:55,5613.37/6,038/10/13
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
C1M 3.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. - - - - 18:47,8445.53/4,247/43/0
C2M    JIRKA David
RAŠNER Karel
1985
1976
2 Č.Kruml.
Lukavice
- - - - DNS-A 0/0/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 6.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. - - - - 21:55,9088.50/7,234/74/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 6.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. - - - - 21:55,9088.50/7,234/74/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
C1M 17.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. 01:49,61 - 01:39,41 - 03:29,0239.35/23,29/30/0
C2M 6.  JIRKA David
RAŠNER Karel
1985
1976
2 Č.Kruml.
Lukavice
01:31,66 - 01:28,28 - 02:59,9411.16/6,634/43/19
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
C1M 11.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. - - - - 18:42,28164.02/17,120/24/0
C2M    JIRKA David
RAŠNER Karel
1985
1976
2 Č.Kruml.
Lukavice
- - - - DNS-A 0/0/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 12.  JIRKA David 1985 2 Č.Kruml. - - - - 22:53,00194.60/16,518/6/0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Jirka DavidSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 30.05.17 updated from RVP
Jirka DavidSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 27.05.16 updated from RVP
Jirka DavidSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 26.05.16 updated from RVP
Jirka DavidSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 02.11.15 updated from RVP
Jirka DavidSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 2 28.10.14 updated from RVP
Jirka DavidSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Jirka DavidSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 17.05.10 updated from RVP

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
212.C1M 2/2 1
81.C2M
Švadlena Václav
2/2 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 7/8 212
7.C2M
Švadlena Václav
7/12 337
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/14 359
8.C2M
Švadlena Václav
5/16 309
43.C2M
Pospíšilová Jitka
2/2 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Švadlena Václav
5/12 0

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 6/10 124
6.C2M
Švadlena Václav
6/8 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/12 364
5.C2M
Švadlena Václav
5/7 362
15.C2M
Vandasová Lenka
3/3 58
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Švadlena Václav
5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 6/6 107
13.C2M
Švadlena Václav
4/4 143
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/9 222
11.C2M
Švadlena Václav
4/4 230
23.C2M
Vandasová Lenka
3/3 38
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Švadlena Václav
4/4 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C2M
Švadlena Václav
7/10 297
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 4/4 100
4.C2M
Švadlena Václav
5/14 409
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švadlena Václav
5/10 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 3/3 37
32.C2M
Švadlena Václav
1/1 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1M 8/12 187
24.C2M
Švadlena Václav
2/2 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/14 369
18.C2M
Švadlena Václav
2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Švadlena Václav
1/1 0

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 8/12 203
24.C2M
Švadlena Václav
2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/12 260
18.C2M
Švadlena Václav
2/2 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Švadlena Václav
2/2 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
186.C1M 2/2 10

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Jirka Davidsl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
pořadí15.15.25.25.28.29.
odstup %27,331,944,243,738,930,6
% poražených soupeřů17,622,27,717,228,928,2
pořadí201120132017celkem
průměr28.525.015.022.8
medián28251525
modus28251515
počet závodů2226

Kategorie C2M

Jirka Davidsl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
pořadí3.4.
odstup %14,17,1
% poražených soupeřů60,050,0
pořadí2017celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Jirka Davidsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí17.10.26.25.7.15.11.9.8.9.13.13.7.10.8.7.7.5.11.6.6.8.12.8.9.3.6.6.11.12.
odstup %12,27,848,412,78,76,30,033,111,212,57,712,94,611,29,68,88,46,58,67,69,410,76,86,76,74,27,27,217,116,5
% poražených soupeřů27,355,047,951,071,436,463,072,446,242,929,450,060,047,141,757,153,884,665,544,464,350,062,172,069,290,083,383,323,1---
pořadí201120122013201520162017celkem
průměr7.68.27.913.09.819.510.2
medián687139179
modus667139106
počet závodů56726430

Kategorie C2M

Jirka Davidsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí10.14.8.9.6.5.8.5.10.4.4.6.6.4.3.3.
odstup %2,834,710,53,710,18,66,25,25,10,01,16,15,55,32,12,2
% poražených soupeřů35,7---61,152,928,655,630,069,230,881,382,454,554,581,383,383,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr4.06.05.88.66.6
medián36486
modus36484
počet závodů414716

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Jirka Davidsj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 54
21.05.16
sj 57
23.05.15
pořadí10.26.8.2.
odstup %7,848,48,23,0
% poražených soupeřů55,047,936,488,9
pořadí201520162017celkem
průměr2.08.018.011.5
medián28108
modus28102
počet závodů1124

Kategorie C2M

Jirka Davidsj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 54
21.05.16
sj 57
23.05.15
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
pořadí14.8.2.3.6.3.
odstup %34,710,50,75,25,52,2
% poražených soupeřů---61,190,985,754,583,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr4.53.02.011.06.0
medián33283
modus33283
počet závodů21126

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Jirka Davidsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sl Bech SO
19.10.13
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí17.10.26.25.3.3.9.5.5.4.4.7.15.7.11.9.8.9.2.2.13.2.2.4.3.1.7.10.8.7.7.5.11.4.4.6.6.8.12.8.9.3.6.6.11.12.
odstup %12,27,848,412,71,31,37,27,83,57,90,08,76,38,70,033,111,212,52,13,012,93,22,76,43,80,04,611,29,68,88,46,58,67,45,97,69,410,76,86,76,74,27,27,217,116,5
% poražených soupeřů27,355,047,951,066,766,769,260,060,075,075,071,436,440,063,072,446,242,988,988,950,090,091,776,986,7100,060,047,141,757,153,884,665,578,678,644,464,350,062,172,069,290,083,383,323,1---
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr7.68.26.42.85.79.410.17.7
medián68722957
modus66722734
počet závodů56104371146

Kategorie C2M

Jirka Davidsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 28
15.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sl Bech SO
19.10.13
pořadí10.14.8.9.3.3.4.6.5.8.2.1.2.2.5.10.2.4.4.3.3.6.4.3.3.1.1.1.1.1.
odstup %2,834,710,53,73,86,94,210,18,66,20,60,01,00,05,25,11,60,01,13,95,25,55,32,12,20,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů35,7---61,152,975,077,881,328,655,630,066,7100,066,783,369,230,887,581,382,484,685,754,581,383,383,3100,0100,0100,0100,0100,0
pořadí20132014201520162017celkem
průměr1.02.53.05.05.54.3
medián113443
modus113421
počet závodů18251430

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Jirka Davidsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí17.10.26.25.9.7.15.11.9.8.9.13.7.10.8.7.7.5.11.6.6.8.12.8.9.3.6.6.11.12.
odstup %12,27,848,412,77,28,76,30,033,111,212,512,94,611,29,68,88,46,58,67,69,410,76,86,76,74,27,27,217,116,5
% poražených soupeřů27,355,047,951,069,271,436,463,072,446,242,950,060,047,141,757,153,884,665,544,464,350,062,172,069,290,083,383,323,1---
pořadí201120122013201520162017celkem
průměr7.68.27.913.09.817.410.0
medián687139179
modus66713996
počet závodů56716530

Kategorie C2M

Jirka Davidsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí10.14.8.9.4.6.5.8.5.10.4.4.6.4.3.3.
odstup %2,834,710,53,74,210,18,66,25,25,10,01,15,55,32,12,2
% poražených soupeřů35,7---61,152,981,328,655,630,069,230,881,382,454,581,383,383,3
pořadí201420162017celkem
průměr4.05.88.06.4
medián3485
modus3484
počet závodů44816

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Jirka Davidsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 30
02.05.15
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí15.22.9.13.16.14.14.8.10.10.16.17.15.18.11.14.16.20.9.11.13.14.4.17.
odstup %10,653,17,412,311,114,210,95,06,66,17,98,611,613,710,210,713,020,813,09,013,113,45,823,2
% poražených soupeřů46,28,772,445,542,350,050,058,862,552,659,560,044,034,633,353,648,332,169,265,558,659,488,515,8
pořadí201120122013201520162017celkem
průměr12.013.515.211.514.515.313.6
medián13111610131514
modus411101413914
počet závodů46542324

Kategorie C2M

Jirka Davidsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí8.9.6.8.6.8.6.3.5.8.5.5.5.3.7.13.15.10.9.5.6.
odstup %11,85,06,21,65,37,85,85,53,59,04,24,13,53,36,611,015,811,13,96,06,6
% poražených soupeřů56,350,068,850,073,763,272,280,066,765,081,877,877,890,568,447,830,050,060,060,054,5
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr6.712.510.05.25.77.07.77.1
medián610756686
modus510753665
počet závodů322632321

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Jirka Davidsj 51
15.05.16
sj 58
23.05.15
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí16.4.16.20.9.
odstup %11,17,813,020,813,0
% poražených soupeřů42,370,048,332,169,2
pořadí201220152016celkem
průměr15.04.016.013.0
medián1641616
modus941616
počet závodů3115

Kategorie C2M

Jirka Davidsj 51
15.05.16
sj 58
23.05.15
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí6.3.5.5.15.10.
odstup %5,36,63,54,215,811,1
% poražených soupeřů73,783,366,781,830,050,0
pořadí2012201420152016celkem
průměr12.55.03.06.07.3
medián105365
modus105365
počet závodů22116

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Jirka Davidsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sl 30
02.05.15
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí15.22.9.13.5.16.14.14.8.4.10.10.15.18.11.14.16.20.9.11.13.14.4.17.
odstup %10,653,17,412,38,611,114,210,95,07,86,66,111,613,710,210,713,020,813,09,013,113,45,823,2
% poražených soupeřů46,28,772,445,569,242,350,050,058,870,062,552,644,034,633,353,648,332,169,265,558,659,488,515,8
pořadí201120122013201520162017celkem
průměr12.013.514.310.011.315.312.6
medián13111510131513
modus41110145914
počet závodů46353324

Kategorie C2M

Jirka Davidsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí8.9.6.8.5.6.8.6.3.3.5.8.5.5.3.15.10.9.5.6.
odstup %11,85,06,21,66,15,37,85,85,56,63,59,04,23,53,315,811,13,96,06,6
% poražených soupeřů56,350,068,850,060,073,763,272,280,083,366,765,081,877,890,530,050,060,060,054,5
pořadí201120122014201520162017celkem
průměr6.712.55.25.06.37.76.7
medián61053686
modus51053565
počet závodů32543320

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Jirka Davidsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 30
02.05.15
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí15.22.9.13.16.14.14.8.10.10.15.18.11.14.16.20.9.11.13.14.4.17.
odstup %10,653,17,412,311,114,210,95,06,66,111,613,710,210,713,020,813,09,013,113,45,823,2
% poražených soupeřů46,28,772,445,542,350,050,058,862,552,644,034,633,353,648,332,169,265,558,659,488,515,8
pořadí201120122013201520162017celkem
průměr12.013.514.311.514.515.313.3
medián13111510131514
modus411101413914
počet závodů46342322

Kategorie C2M

Jirka Davidsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí8.9.6.8.6.8.6.3.5.8.5.5.3.15.10.9.5.6.
odstup %11,85,06,21,65,37,85,85,53,59,04,23,53,315,811,13,96,06,6
% poražených soupeřů56,350,068,850,073,763,272,280,066,765,081,877,890,530,050,060,060,054,5
pořadí201120122014201520162017celkem
průměr6.712.55.25.77.07.76.9
medián61056686
modus51053665
počet závodů32532318