Slalom: Žebříček Český Pohár 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 343
2.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 326
3.Jáně Michal 1986 012039 MT DUKLA Brandýs 5/6 298
4.Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 5/6 296
5.Chaloupka Václav 1998 009147 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 280
6.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 273
7.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 5/6 236
8.Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 5/6 232
9.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 206
10.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 198
11.Jáně Jakub 1990 012023 1 DUKLA Brandýs 5/6 193
12.Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 5/6 180
13.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 5/6 173
14.Novotný Petr 2000 119097 1 UP Olomouc 5/6 167
15.Lerch Adam 1998 012031 1 DUKLA Brandýs 5/6 138
16.Kaminský Jan 1999 009017 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 136
17.Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 127
Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 127
19.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 111
20.Ježek Stanislav 1976 009035 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 95
21.Karásek Petr 1986 009018 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 86
22.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 5/6 77
23.Bohatý Karel 2001 012053 2+ DUKLA Brandýs 5/6 59
Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 5/6 59
25.Lerch Eduard 2002 012072 2+ DUKLA Brandýs 5/6 57
26.Karlovský Ondřej 1991 012022 2 DUKLA Brandýs 4/4 56
27.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 53
28.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 5/6 48
29.Šindler Marek 1992 012025 2 DUKLA Brandýs 2/2 46
30.Lhota Kryštof 2002 009106 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 42
31.Svoboda Adam 1994 009056 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 41
32.Kašpar Jonáš 1991 012024 2 DUKLA Brandýs 4/4 38
33.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 5/6 36
34.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 5/6 35
35.Král Adam 2003 009114 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 32
36.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 28
37.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 5/6 15
38.Pexa Jakub 1994 009037 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 13
39.Příhoda Lukáš 2001 009084 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 11
40.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 10
41.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 5/6 5
Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 5/6 5
43.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 2/2 0
Kvapil Martin 1976 035009 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 5/6 368
2.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 302
3.Kneblová Tereza 2003 119053 MT UP Olomouc 5/6 294
4.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 293
5.Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 5/6 278
Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 5/6 278
7.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 256
8.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 4/4 232
9.Králová Adéla 2001 009103 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 189
10.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 5/6 186
11.Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 169
12.Kneblová Klára 2005 119064 1 UP Olomouc 4/4 168
13.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 5/6 159
14.Košíková Denisa 2002 133047 2+ SK Veselí nad Moravou 5/6 147
15.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 132
16.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 116
17.Freislebenová Patricia 2003 009142 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 106
Štěpánková Petra 2001 119068 2+ UP Olomouc 4/4 106
19.Košárková Barbora 1996 121056 2 KK Opava 4/4 94
20.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 40

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 287
2.Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
MT Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
5/6 281
3.Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 266
4.Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 251
5.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
5/6 241
6.Hradílek Václav
Vlček Jan
1982
1990
009014
009048
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 229
7.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 213
8.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 192
9.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/4 185
10.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
4/4 180
11.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
1 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
3/3 164
12.Šrámek Michal
Gotvald Robert
1982
1990
012068
043047
1 DUKLA Brandýs
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 80
13.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 75
14.Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 60
Frencl Josef
Houska Jan
2002
2001
009134
009123
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 60
16.Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 50

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Matulková Jana
Mrůzek Vojta
1996
1998
012064
012057
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 218
2.Beranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
009112
009117
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 130
3.Jáně Jakub
Fišerová Tereza
1990
1998
012023
012067
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1/1 75

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Tesařová Hana 2004 023085 * SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Boček Zdeněk 1975 023006 * SK VS Č. Budějovice 2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 336
2.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 330
3.Tunka Ondřej 1990 009055 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 314
4.Hradilek Vavřinec 1987 009042 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 279
5.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 246
6.Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 5/6 245
7.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 227
8.Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 5/6 221
9.Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 207
10.Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 5/6 205
11.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 4/4 199
12.Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 193
13.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 5/6 173
14.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 157
15.Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 151
16.Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 145
17.Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 2/2 124
18.Pohanka Vít 2000 036019 1 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 106
Bílý Petr 1981 009006 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 106
20.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 4/4 98
21.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 5/6 88
22.Zeman Vojtěch 2000 009102 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 86
23.Kořínek Vilém 1999 009064 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 83
24.Mrázek Jan 1998 121030 2+ KK Opava 5/5 74
25.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 72
26.Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 5/6 71
27.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 5/6 67
28.Špalek Matěj 2000 010099 2+ SK VS Karbo Benátky 5/6 55
29.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 5/6 54
30.Petřík Matouš 1997 009030 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 46
31.Tichý Štěpán 2000 119200 2+ UP Olomouc 5/6 44
32.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 5/6 43
33.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 4/4 34
34.Cubr Filip 2000 038008 2+ TJ ČSAD Plzeň 5/6 32
35.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 5/6 30
36.Binčík Petr 1994 012059 2 DUKLA Brandýs 5/6 24
37.Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 23
38.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/6 22
39.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/4 18
40.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 10
41.Mrázek Jakub 2004 121103 2+ KK Opava 5/6 8
42.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/6 5
43.Veverka Lukáš 2002 010008 2+ SK VS Karbo Benátky 5/6 3
Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 3

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 361
2.Valíková Barbora 1994 012063 MT DUKLA Brandýs 5/6 348
3.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 309
4.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 275
5.Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 270
6.Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 5/6 224
7.Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 212
8.Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 5/6 201
9.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 200
10.Beková Kateřina 2002 012038 1 DUKLA Brandýs 5/6 195
11.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 5/6 192
12.Nesnídalová Lucie 2002 052020 1 TJ Loko Žatec 5/6 191
13.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 190
14.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 178
15.Hilgertová Štěpánka 1968 012008 1 DUKLA Brandýs 4/4 159
16.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 156
17.Foltysová Sabina 1996 009182 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 146
18.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 143
19.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 126
20.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 5/6 111
21.Karlíková Barbora 2002 012069 2+ DUKLA Brandýs 5/6 87
Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 87
23.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 5/6 84
24.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 5/6 64
Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 5/6 64
26.Beranová Hana 2003 009112 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 58
27.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 5/6 48
28.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 5/6 46
29.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 38
30.Capalini Nicola 2002 012052 2+ DUKLA Brandýs 5/6 35
31.Zástěrová Pavlína 1993 012012 2 DUKLA Brandýs 2/2 28
32.Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 25
Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 25
34.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 21
35.Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 1/1 0
Typ závodu