Slalom: Žebříček Český Pohár 2020

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 293
2.Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 4/4 237
3.Chaloupka Václav 1998 009147 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 236
4.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 210
5.Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 4/4 207
6.Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 4/4 205
7.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 186
8.Lhota Matyáš 1999 009081 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 178
9.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 4/4 170
10.Novotný Petr 2000 012085 1 DUKLA Brandýs 4/4 162
11.Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 133
12.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 124
13.Kaminský Jan 1999 009017 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 123
14.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 4/4 118
15.Král Adam 2003 009114 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 114
16.Kuna Václav 1998 012077 1 DUKLA Brandýs 4/4 112
17.Lhota Kryštof 2002 009106 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 96
18.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 83
19.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 76
20.Říha Matyáš 2003 009117 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 72
21.Hrobský Milan 1983 097014 1 Raft klub Trója 4/4 51
22.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 42
Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 42
Gürtler Adam 2001 009143 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 42
25.Urban Michal 2004 129024 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 39
26.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 34
27.Rašner Karel 2004 185007 2+ KK Postřelmov 4/4 31
28.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 30
29.Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 4/4 29
30.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 2/2 28
31.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 24
32.Příhoda Lukáš 2001 009084 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 22
33.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 21
Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 4/4 21
35.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 14
36.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 2/2 13
37.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/4 12
38.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 10
39.Ulitzka Oliver 2002 121003 2+ KK Opava 4/4 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 4/4 280
2.Satková Gabriela 2001 009046 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 267
3.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 4/4 216
4.Kneblová Tereza 2003 119053 MT UP Olomouc 4/4 211
5.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 208
6.Říhová Eva 2000 009078 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 193
7.Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 4/4 189
8.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 4/4 164
9.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 4/4 155
10.Janů Veronika 2005 119137 2+ UP Olomouc 4/4 154
11.Kloboučková Ivana 2003 121009 1 KK Opava 4/4 147
12.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 4/4 139
13.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/4 132
14.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 126
15.Freislebenová Patricia 2003 009142 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 124
16.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 113
17.Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 4/4 88
18.Retková Anna 2005 119005 2+ UP Olomouc 4/4 80
19.Erlová Natálie 2006 009019 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 79
20.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 76
21.Košíková Denisa 2002 133047 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 63
22.Vrbová Marie 2007 119198 2 UP Olomouc 4/4 58

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
4/4 262
2.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
4/4 150
3.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 137
4.Hradilek Václav
Vlček Jan
1982
1990
009014
009048
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 125
5.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 121

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Drábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
045022
061039
2 KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
4/4 225
2.Kloboučková Ivana
Urban Daniel
2003
2001
121009
129021
2 KK Opava
TJ Šumperk z.s.
4/4 68
3.Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 0

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
2.Hradilek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 241
3.Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 213
4.Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 189
5.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 188
Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 188
7.Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 4/4 186
8.Zima Tomáš 2000 009172 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 181
9.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 4/4 165
10.Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 156
11.Ornst Zdeněk 1990 012036 2 DUKLA Brandýs 4/4 154
12.Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 4/4 139
13.Zeman Vojtěch 2000 009102 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 106
14.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 98
15.Tichý Štěpán 2000 119200 2+ UP Olomouc 4/4 94
Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 94
17.Mrázek Jakub 2004 121103 2+ KK Opava 4/4 87
18.Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 74
19.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 73
20.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 64
21.Rudorfer Martin 2003 119094 2+ UP Olomouc 4/4 63
22.Pohanka Vít 2000 036019 1 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 62
23.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/4 58
Mrázek Jan 1998 121030 2+ KK Opava 4/4 58
25.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 57
Procházka Josef 2002 012046 2+ DUKLA Brandýs 4/4 57
27.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 55
28.Bízek Marek 2005 012076 2 DUKLA Brandýs 4/4 36
29.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 35
30.Frencl Josef 2002 009134 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 34
31.Novák Matyáš 2005 119076 2+ UP Olomouc 4/4 27
32.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 4/4 23
33.Hala Jiří 2002 119143 2+ UP Olomouc 4/4 19
34.Cubr Filip 2000 038008 2+ TJ ČSAD Plzeň 4/4 17
35.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 4/4 16
36.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 4/4 14
37.Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 4/4 11
38.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 4
Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 4
40.Bohatý Karel 2001 012053 2+ DUKLA Brandýs 4/4 3

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 271
2.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 260
3.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 4/4 240
4.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 232
5.Hilgertová Amálie 1997 009024 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 196
6.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 192
7.Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 189
8.Satková Gabriela 2001 009046 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 181
9.Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 4/4 172
10.Nesnídalová Lucie 2002 052020 1 TJ Loko Žatec 4/4 144
11.Beková Kateřina 2002 012038 1 DUKLA Brandýs 4/4 143
12.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 135
13.Karlíková Barbora 2002 012069 1 DUKLA Brandýs 4/4 134
14.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 4/4 108
15.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 99
16.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/4 96
Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/4 96
18.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/4 92
19.Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 76
20.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 59
21.Machutová Iva 2003 014019 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 56
Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 4/4 56
Retková Anna 2005 119005 2+ UP Olomouc 4/4 56
24.Galušková Bára 2006 042006 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 47
25.Červenková Vanessa 2003 009139 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 45
26.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/4 41
27.Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 4/4 39
28.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 35
29.Dušková Michala 2000 009105 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 34
30.Janů Veronika 2005 119137 2+ UP Olomouc 4/4 31
31.Tesařová Hana 2004 023085 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 30
Typ závodu