Slalom: Žebříček Český Pohár 2021

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Chaloupka Václav 1998 009147 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 267
2.Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 242
3.Heger Vojtěch 2000 012019 MT TJ Dukla Praha 4/4 238
4.Rak Tomáš 1989 012029 1 TJ Dukla Praha 4/4 236
5.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 225
6.Jáně Michal 1986 012039 1 TJ Dukla Praha 4/4 193
7.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 180
8.Kratochvíl Martin 2003 119139 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 165
9.Lhota Kryštof 2002 009106 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 160
10.Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 157
11.Heger Tomáš 1998 012014 1 TJ Dukla Praha 4/4 138
12.Novotný Petr 2000 012085 1 TJ Dukla Praha 4/4 128
13.Říha Matyáš 2003 009117 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 120
14.Král Adam 2003 009114 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 112
15.Urban Michal 2004 129024 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 111
16.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 95
17.Havlíček Jan 1982 009021 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 87
18.Urban Daniel 2001 012088 1 TJ Dukla Praha 4/4 79
19.Kuna Václav 1998 012077 1 TJ Dukla Praha 4/4 69
20.Větrovský Tomáš 2005 009016 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 66
21.Gürtler Adam 2001 009143 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 57
22.Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 52
23.Leskovjan Martin 1986 007016 2+ Technika Praha 4/4 44
24.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 40
25.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/4 39
26.Rašner Karel 2004 185007 2+ KK Postřelmov 4/4 38
27.Šedivý Vít 2004 023135 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 36
28.Rašek Michal 1977 012030 2+ TJ Dukla Praha 4/4 35
29.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 32
30.Malý Vojtěch 1986 009098 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 31
31.Pollert Jáchym 2004 009136 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 28
32.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 25
Drábek Matyáš 2005 045022 2 KVS Hradec Králové 4/4 25
34.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 4/4 22
35.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 18
Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 18
37.Indruch Matěj 2006 045012 2 KVS Hradec Králové 4/4 16
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 16

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Gabriela 2001 009046 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 280
2.Fišerová Tereza 1998 012067 MT TJ Dukla Praha 4/4 258
3.Satková Martina 1998 012074 MT TJ Dukla Praha 4/4 244
4.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 233
5.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 211
6.Doležalová Lucie 2003 119157 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 186
7.Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 180
8.Kloboučková Ivana 2003 121009 1 KK Opava 4/4 169
Matulková Jana 1996 012064 1 TJ Dukla Praha 4/4 169
10.Freislebenová Patricie 2003 009142 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 145
11.Janů Veronika 2005 119137 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 142
12.Morenová Adriana 2004 009096 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 141
13.Kočířová Valentýna 2008 119208 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 126
14.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 118
Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 4/4 118
16.Erlová Natálie 2006 009019 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 100
Doležalová Bára 2005 119127 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 100
18.Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 4/4 88
19.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 78
20.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 36
21.Jelínková Sára 2005 009012 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 34

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 258
2.Hradilek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 247
3.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 233
4.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 225
5.Krejčí Jakub 2002 012054 1 TJ Dukla Praha 4/4 205
6.Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 185
7.Zima Tomáš 2000 009172 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 155
8.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 154
9.Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 148
10.Rudorfer Martin 2003 119094 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 142
11.Zeman Vojtěch 2000 009102 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 137
12.Maikranz Alexandr 1997 012042 1 TJ Dukla Praha 4/4 125
13.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 TJ Dukla Praha 4/4 120
14.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 118
15.Ornst Zdeněk 1990 012036 1 TJ Dukla Praha 4/4 102
16.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/4 101
17.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 87
18.Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 75
19.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 73
Novák Matyáš 2005 119076 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 73
21.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 68
22.Mrázek Jakub 2004 121103 2+ KK Opava 4/4 61
23.Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 52
Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 52
25.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 46
26.Venc Štěpán 2004 012066 2+ TJ Dukla Praha 4/4 42
Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 42
Capalini Daniel 2005 012061 2 TJ Dukla Praha 4/4 42
29.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 41
30.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 4/4 40
31.Semerád Adam 2004 049003 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 30
32.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 28
33.Frencl Josef 2002 009134 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 25
Procházka Josef 2002 012046 2+ TJ Dukla Praha 4/4 25
35.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 21
36.Mrázek Jan 1998 121030 2+ KK Opava 2/2 19
37.Hrňák Jáchym 2004 014067 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 17
38.Bízek Marek 2005 012076 2+ TJ Dukla Praha 4/4 10
39.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 5
Burger Jáchym 2006 009050 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 5
41.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 4/4 3
Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 3

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 286
2.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 245
3.Nesnídalová Lucie 2002 009080 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 231
4.Valíková Barbora 1994 012063 1 TJ Dukla Praha 4/4 213
5.Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 210
6.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 195
7.Fišerová Tereza 1998 012067 1 TJ Dukla Praha 4/4 188
8.Hilgertová Amálie 1997 009024 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 180
9.Karlíková Barbora 2002 012069 1 TJ Dukla Praha 4/4 155
10.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 152
11.Satková Martina 1998 012074 1 TJ Dukla Praha 4/4 144
12.Beková Kateřina 2002 012038 1 TJ Dukla Praha 4/4 139
13.Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 132
14.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 125
15.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 110
16.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 106
17.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/4 92
18.Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 79
19.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 74
20.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 66
21.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/4 65
22.Kremrová Adéla 2005 009034 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 58
23.Haucková Gabriela 2002 045006 2+ KVS Hradec Králové 4/4 48
24.Tůmová Veronika 2006 034027 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 47
Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 47
Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 47
27.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 4/4 43
28.Hojdová Eliška 2005 066007 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 34
29.Janů Veronika 2005 119137 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 31
30.Doležalová Bára 2005 119127 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 27
31.Galušková Bára 2006 042006 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 21
32.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 12
Typ závodu