Slalom: Žebříček Český Pohár 2022

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 287
2.Chaloupka Václav 1998 009147 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 268
3.Heger Vojtěch 2000 012019 MT TJ Dukla Praha 4/4 232
4.Rak Tomáš 1989 012029 1 TJ Dukla Praha 4/4 213
5.Kratochvíl Martin 2003 119139 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 205
6.Král Adam 2003 009114 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 200
7.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 187
8.Jáně Michal 1986 012039 1 TJ Dukla Praha 4/4 178
9.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 154
10.Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 148
11.Říha Matyáš 2003 009117 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 132
12.Větrovský Tomáš 2005 009016 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 112
13.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 110
14.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 98
15.Heger Tomáš 1998 012014 1 TJ Dukla Praha 4/4 90
16.Jiras Filip 2005 009130 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 87
17.Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 78
18.Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 4/4 76
19.Urban Daniel 2001 012088 1 TJ Dukla Praha 4/4 67
20.Urban Michal 2004 012089 1 TJ DUKLA Praha 4/4 65
21.Šedivý Vít 2004 023135 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 64
22.Indruch Matěj 2006 045012 2+ KVS Hradec Králové 4/4 63
23.Pollert Jan 2005 009129 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 60
24.Leskovjan Martin 1986 007016 2+ Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 4/4 54
25.Pollert Jáchym 2004 009136 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 51
26.Kuna Václav 1998 012077 1 TJ Dukla Praha 2/2 50
27.Válek Michal 2006 030025 2+ VS Tábor 4/4 44
Drábek Matyáš 2005 045022 2+ KVS Hradec Králové 4/4 44
29.Lhota Kryštof 2002 009106 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 40
30.Heger Jonáš 2006 045021 2+ KVS Hradec Králové 4/4 36
31.Beier Matouš 2004 060047 2+ Loko Trutnov 4/4 33
32.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 30
33.Voneš Jakub 2007 011065 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 25
34.Čihovský Šimon 2003 023069 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 20
35.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 19
36.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 2/2 13
37.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 7

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 012074 MT TJ Dukla Praha 4/4 251
2.Fišerová Tereza 1998 012067 MT TJ Dukla Praha 4/4 245
3.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 241
4.Satková Gabriela 2001 009046 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 233
5.Matulková Jana 1996 012064 1 TJ Dukla Praha 4/4 213
6.Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 208
7.Morenová Adriana 2004 009096 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 192
8.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 189
9.Janů Veronika 2005 119137 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 159
10.Kočířová Valentýna 2008 119208 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 157
11.Erlová Natálie 2006 009019 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 137
12.Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 4/4 132
13.Motlová Andrea 2006 045016 2+ KVS Hradec Králové 4/4 108
14.Freislebenová Patricie 2003 009142 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 107
15.Fabianová Anna 2007 120005 2+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/4 104
16.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 96
17.Nekolná Žofie 2006 011034 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 94
18.Malá Magdaléna 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 93
19.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 88
20.Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 76
21.Štěpánková Julie 2006 045033 2+ KVS Hradec Králové 2/2 58
22.Vojtíková Klára 2007 011078 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 37
23.Doležalová Lucie 2003 119157 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Doležalová Bára 2005 119127 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Prskavec Jiří 1993 009162 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 282
2.Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 235
3.Tunka Ondřej 1990 009055 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 223
4.Krejčí Jakub 2002 012054 MT TJ Dukla Praha 4/4 214
5.Zima Tomáš 2000 009172 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 206
6.Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 200
7.Maikranz Alexandr 1997 012042 1 TJ Dukla Praha 4/4 195
8.Hradilek Vavřinec 1987 009042 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 191
9.Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 155
10.Rudorfer Martin 2003 119094 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 120
11.Mrázek Jakub 2004 121103 2+ KK Opava 4/4 118
12.Bízek Marek 2005 012076 2+ TJ Dukla Praha 4/4 112
13.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 110
14.Venc Štěpán 2004 012066 2+ TJ Dukla Praha 4/4 104
15.Semerád Adam 2004 049003 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 99
16.Burger Jáchym 2006 009050 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 91
17.Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 87
18.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 79
19.Tichý Štěpán 2000 012086 2+ TJ Dukla Praha 4/4 74
20.Turner Karel 2004 042017 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 68
21.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/4 63
22.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 TJ Dukla Praha 4/4 62
23.Petřík Matouš 1997 009030 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 58
Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 58
25.Mrázek Jan 1998 121030 2+ KK Opava 4/4 54
Ornst Zdeněk 1990 012036 1 TJ Dukla Praha 4/4 54
27.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 47
28.Capalini Daniel 2005 012061 2+ TJ Dukla Praha 4/4 43
29.Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 33
30.Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 4/4 32
Novák Václav 2005 030071 2 VS Tábor 4/4 32
32.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 29
33.Novotný David 2005 023029 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 24
34.Zeman Vojtěch 2000 009102 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 23
35.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 22
36.Heřmanský Jan 2005 129039 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 19
37.Procházka Josef 2002 012046 2+ TJ Dukla Praha 4/4 11
38.Frencl Josef 2002 009134 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 6
39.Duřt Vojtěch 2003 009122 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 4
40.Komárek Jakub 2005 023037 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 3
41.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 4/4 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Valíková Barbora 1994 012063 1 TJ Dukla Praha 4/4 252
2.Fišerová Tereza 1998 012067 MT TJ Dukla Praha 4/4 245
3.Satková Gabriela 2001 009046 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 239
4.Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 231
5.Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 220
6.Galušková Antonie 2001 009185 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 193
7.Satková Martina 1998 012074 1 TJ Dukla Praha 4/4 188
8.Nesnídalová Lucie 2002 009080 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 161
9.Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 148
10.Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 140
11.Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 134
12.Beková Kateřina 2002 012038 1 TJ Dukla Praha 4/4 123
13.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/4 120
14.Mrázková Klára 2006 121035 2+ KK Opava 4/4 98
15.Galušková Bára 2006 042006 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 86
16.Karlíková Barbora 2002 012069 1 TJ Dukla Praha 4/4 83
17.Matulková Jana 1996 012064 2+ TJ Dukla Praha 4/4 79
18.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 74
19.Červenková Amélie 2005 009138 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 69
20.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 64
Kremrová Adéla 2005 009034 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 64
22.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 63
23.Fabianová Anna 2007 120005 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/4 62
24.Minařík Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 60
25.Součková Lucie 2004 045024 2+ KVS Hradec Králové 4/4 56
26.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 52
27.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/4 41
Nekolná Žofie 2006 011034 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 41
Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 41
30.Haucková Gabriela 2002 045006 2+ KVS Hradec Králové 4/4 39
31.Hojdová Markéta 2007 066017 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 38
32.Hojdová Eliška 2005 066007 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 35
33.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2+ SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 26
Tůmová Veronika 2006 034027 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 26
35.Machutová Iva 2003 014019 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 22
36.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 18
37.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 7
Typ závodu