Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2018   zobrazit i MT a 1.VT skrýt MT a 1.VT

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
1.Foukal Pavel 1987 012044 2+ DUKLA Brandýs 4/6 293
Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 4/6 293
Novotný Petr 2000 119097 1 UP Olomouc 4/6 279
Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 4/4 275
2.Lhota Kryštof 2002 009106 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 266
3.Kaminský Jan 1999 009017 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 242
4.Lerch Eduard 2002 012072 2+ DUKLA Brandýs 4/6 234
5.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 232
Jáně Michal 1986 012039 MT DUKLA Brandýs 4/4 225
6.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 223
Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 220
Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 219
Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 218
7.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 4/6 200
Lerch Adam 1998 012031 1 DUKLA Brandýs 4/4 200
8.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/6 194
9.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 171
10.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 156
11.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 4/4 152
12.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 148
13.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/6 147
Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 143
Chaloupka Václav 1998 009147 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
14.Malý Vojtěch 1986 009098 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 141
15.Bohatý Karel 2001 012053 2+ DUKLA Brandýs 4/6 136
Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 136
16.Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 4/6 134
Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 134
18.Leskovjan Martin 1986 007016 2 Technika Praha 4/6 116
19.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 4/4 114
20.Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 111
21.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 4/6 105
22.Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 97
23.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 4/6 94
24.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 88
25.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 87
26.Kašpar Jonáš 1991 012024 3+ DUKLA Brandýs 2/2 77
27.Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 4/6 67
28.Kučera Tomáš 1970 097021 2 Raft klub Trója 4/6 65
29.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 63
30.Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs 2/2 49
31.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 4/6 39
32.Koláček Petr 2001 012070 2 DUKLA Brandýs 4/4 38
Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 38
34.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 33
35.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 31
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/6 31
37.Rašner Karel 2004 185007 3+ KK Postřelmov 4/4 26
38.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 4/4 25
39.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 21
Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 21
41.Klíma Vojtěch 2002 024033 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 19
42.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 18
43.Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 9
44.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/6 5
45.Pollert Jaroslav 1971 009060 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 4
46.Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 3
Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 3
Pospíchal Radek 1994 023039 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 3
49.Janoušek Viktor 2003 009125 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 2
50.Kuneš Daniel 2003 066020 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 1
Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1
52.Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 0
Drábek Matyáš 2005 045022 3+ KVS Hradec Králové 4/6 0
Míl Jakub 2003 060051 3+ Loko Trutnov 4/6 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 0
Indruch Matěj 2006 045012 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Pollert Jáchym 2004 009136 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/6 300
Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 300
Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/6 300
Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 282
2.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 279
Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 260
Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 247
3.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/6 245
4.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/6 235
5.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 230
6.Košíková Denisa 2002 133047 2+ SK Veselí nad Moravou 4/6 196
7.Capalini Nicola 2002 012052 3+ DUKLA Brandýs 4/6 195
8.Štěpánková Petra 2001 119068 2+ UP Olomouc 4/4 184
9.Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 181
10.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 4/4 172
11.Morenová Adriana 2004 009096 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 170
12.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 4/6 156
13.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 152
Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
Jančová Monika 1992 012047 MT DUKLA Brandýs 2/2 150
Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 2/2 150
14.Vaňková Klára 2001 030043 3+ VS Tábor 4/6 138
15.Retková Anna 2005 119005 3+ UP Olomouc 4/6 131
16.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/6 122
Janů Veronika 2005 119137 3+ UP Olomouc 4/6 122
18.Minárová Aneta 2001 118015 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 104
Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 2/2 75
19.Samková Olga 2005 061039 3+ SK Třebechovice 2/2 58
20.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 2/2 50
21.Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Šrámek Michal
Gotvald Robert
1982
1990
012068
043047
2 DUKLA Brandýs
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/6 300
Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 300
Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/4 261
2.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/6 260
3.Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 255
4.Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/6 159
Kašpar Albert
Kašpar Jonáš
1998
1991
012033
012024
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 150
5.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 143
6.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 130
7.Mráka Jan
Gábrlík Jakub
2004
2004
119154
119152
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 119
Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
1 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/6 115
8.Janoušek Viktor
Stehno Petr
2003
2003
009125
009154
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 114
Wendl Samuel
Táborský Jan
2003
2003
066018
066027
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 75

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/6 300
2.Bohatý Karel
Karlíková Barbora
2001
2002
012053
012069
3 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 275
3.Rudorfer Martin
Doležalová Lucie
2003
2003
119094
119157
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/6 260
4.Beranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
009112
009117
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 244
5.Pospíšilová Jitka
Boček Zdeněk
1989
1975
030019
023006
2 VS Tábor
SK VS Č. Budějovice
4/4 225
6.Urban Michal
Daňková Anna
2004
2004
129024
129007
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 119
Jáně Jakub
Fišerová Tereza
1990
1998
012023
012067
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 75
Wendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
066018
023085
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
4/4 57

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 300
Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 279
1.Zajíc Ondřej 1990 049047 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 264
2.Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/6 262
3.Zeman Vojtěch 2000 009102 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 238
Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 4/4 238
Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/4 236
Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 211
5.Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 4/6 204
6.Maslaňák Tomáš 1990 012002 2+ DUKLA Brandýs 4/4 200
7.Špalek Matěj 2000 010099 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 190
8.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 188
Mrázek Jan 1998 121030 1 KK Opava 4/6 188
9.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 185
10.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/6 184
Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 184
Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 4/4 183
12.Kořínek Vilém 1999 009064 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 159
Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 4/4 150
Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
13.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 4/6 140
Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 138
14.Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 4/6 137
15.Mrůzek David 1976 012010 2 DUKLA Brandýs 4/6 136
Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 130
16.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 129
17.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 127
Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 4/6 127
Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 124
19.Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 4/6 110
20.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/6 106
21.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 104
22.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 4/6 100
23.Petříček Vojtěch 1994 052072 2 TJ Loko Žatec 4/4 97
24.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 92
Bílý Petr 1981 009006 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 88
25.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 2/2 80
26.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 4/6 76
27.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2+ Bohemians Praha 2/2 74
Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 74
29.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 61
30.Rubín Daniel 1975 012032 3+ DUKLA Brandýs 4/4 58
31.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 4/6 57
32.Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 56
33.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 55
34.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 46
35.Raška Tomáš 2001 009080 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 44
36.Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 42
37.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 38
38.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 36
39.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 4/6 33
40.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 29
41.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 26
42.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 4/6 25
Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 25
44.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 24
45.Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 22
Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 22
47.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 20
48.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 19
49.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 16
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/6 16
51.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 13
Raška Jan 1995 009026 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 13
53.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/4 12
54.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 4/6 11
55.Klement Maxim 2001 049019 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 10
56.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 9
57.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 8
58.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 6
59.Bízek Marek 2005 011026 2 KK Brandýs nad Labem 4/6 5
60.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 4
61.Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 2/2 3
62.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 4/4 2
Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 4/4 2
64.Vácha Marek 2003 129037 3+ TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Rutar Martin 2003 128014 3+ Vodní sporty Desná 4/6 0
Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 2/2 0
Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Šulc Karel 2000 011017 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Putzer Hynek 2003 023099 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Adášek Alois 2002 010111 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 Bohemians Praha 4/6 0
Čepička Ladislav 2003 038014 2 TJ ČSAD Plzeň 4/4 0
Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 0
Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 3+ Vodní sporty Desná 4/6 0
Ondruš Mikuláš 2003 009127 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Juda Mikuláš 2003 010109 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 4/4 0
Novák Filip 2002 001030 2 Bohemians Praha 4/6 0
Pechač Jonáš 2004 009149 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Novotný David 2005 023029 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Suk Jakub 2002 060053 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Strnad Ondřej 2004 128016 3+ Vodní sporty Desná 4/6 0
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 4/6 0
Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 4/6 0
Komárek Jakub 2005 023037 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 4/6 0
Stehno Petr 2003 009154 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Kruťa Kryštof 2000 043013 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 0
Brokeš Marek 2003 129038 3+ TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Korbelář David 1999 039006 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Čmejrek Cyril 2004 009140 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 4/6 0
Dziadek Marek 2005 103017 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Švejd Jan 2004 042022 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 0
Juda Štěpán 2004 010108 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 4/6 0
Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 4/6 0
Hanuš Jiří 2002 061041 2 SK Třebechovice 4/4 0
Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 0
Štybnar Vojtěch 2005 119197 3+ UP Olomouc 4/6 0
Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/6 0
Semerád Jakub 2006 049008 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 4/6 0
Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 4/4 0
Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 0
Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 0
Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 4/6 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 4/4 0
Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 4/6 0
Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/6 0
Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 4/6 0
Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 0
Jakl Vincent 2001 009009 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 0
Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Švehla Zdeněk 1976 024023 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 4/6 0
Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 4/4 0
Tesař Vojtěch 2002 023077 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 2+ Bohemians Praha 2/2 0
Šotek Adam 2005 119118 3+ UP Olomouc 4/4 0
Valášek Jan 2005 011042 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Urban Jaroslav 2004 119205 3+ UP Olomouc 4/4 0
Šimák Jakub 2004 023050 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Körner Adam 2004 011061 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Chochola Ondřej 2004 014078 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 3+ UP Olomouc 2/2 0
Retek Toman 2007 119188 3+ UP Olomouc 2/2 0
Novák Matouš 2006 030024 3+ VS Tábor 2/2 0
Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 2/2 0
Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 2/2 0
Pavelka Marek 2004 128013 3+ Vodní sporty Desná 2/2 0
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 300
Nesnídalová Lucie 2002 052020 1 TJ Loko Žatec 4/6 300
1.Beková Kateřina 2002 012038 2+ DUKLA Brandýs 4/6 300
2.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 279
Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 261
3.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 4/6 254
Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 243
4.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/6 234
5.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 231
6.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 225
7.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/6 205
8.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 193
9.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/6 166
10.Karlíková Barbora 2002 012069 2+ DUKLA Brandýs 4/6 159
11.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/6 152
12.Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 4/6 151
Galušková Karolína 1995 009137 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
13.Beranová Hana 2003 009112 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 139
14.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 4/6 126
15.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 124
Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 124
16.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 121
17.Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 112
18.Králová Adéla 2001 009103 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 107
19.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 92
20.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 90
21.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 86
Hilgertová Štěpánka 1968 012008 1 DUKLA Brandýs 2/2 75
Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 2/2 75
22.Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 4/6 65
23.Minárová Natálie 2001 118016 2 VK Tzunami Ostrava 4/6 63
24.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 2/2 62
Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 2/2 62
25.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 4/6 59
26.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 55
27.Hricová Adéla 1999 119158 2 UP Olomouc 4/4 54
28.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 53
29.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 49
30.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 4/4 46
31.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 4/6 45
32.Červenková Vanessa 2003 009139 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 37
Mrázková Mária 1996 121037 2 KK Opava 4/4 37
34.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 4/6 36
35.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 4/6 35
36.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 33
37.Galušková Bára 2006 042006 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 31
38.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 4/6 27
39.Keprtová Markéta 2001 045028 2 KVS Hradec Králové 4/6 24
40.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 22
41.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 21
42.Daňková Anna 2004 129007 3+ TJ Šumperk z.s. 4/6 10
43.Pavelková Markéta 2005 010107 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 7
44.Morenová Adriana 2004 009096 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 6
45.Kudělásková Monika 2003 118014 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 5
46.Retková Marie 2003 119215 3+ UP Olomouc 4/6 2
Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 2
48.Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
49.Kremrová Adéla 2005 009034 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 3+ UP Olomouc 4/4 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 4/6 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 3+ Vodní sporty Desná 4/6 0
Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 4/6 0
Mrázková Klára 2006 121035 3+ KK Opava 4/6 0
Hansgutová Monika 2005 119207 3+ UP Olomouc 4/6 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/6 0
Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Hrušková Klára 2001 121026 3+ KK Opava 2/2 0
Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 2/2 0
62.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Doležalová Viktorie 2001 010110 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Nováková Karolína 2002 052036 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Typ závodu