Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2019   zobrazit i MT a 1.VT skrýt MT a 1.VT

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Lhota Kryštof 2002 009106 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 287
Král Adam 2003 009114 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 258
2.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 4/6 246
3.Foukal Pavel 1987 012044 2+ DUKLA Brandýs 4/6 235
4.Busta Jan 1989 009001 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 234
Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 4/4 225
5.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 213
Hrobský Milan 1983 097014 1 Raft klub Trója 4/6 210
Jáně Jakub 1990 012023 1 DUKLA Brandýs 4/4 207
Kuna Václav 1998 012077 1 DUKLA Brandýs 4/4 199
6.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 198
7.Rašner Karel 2004 185007 2+ KK Postřelmov 4/6 160
8.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 4/6 159
9.Příhoda Lukáš 2001 009084 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 153
10.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 152
Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
Chaloupka Václav 1998 009147 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
11.Říha Matyáš 2003 009117 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 144
12.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 143
Lhota Matyáš 1999 009081 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
Kaminský Jan 1999 009017 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 4/4 143
13.Gürtler Adam 2001 009143 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 136
14.Ulitzka Oliver 2002 121003 2+ KK Opava 4/6 128
15.Urban Michal 2004 129024 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 120
Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 117
Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 115
16.Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 4/6 111
17.Leskovjan Martin 1986 007016 2 Technika Praha 4/6 110
18.Havlíček Jan 1982 009021 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 99
19.Mrůzek Vojta 1998 012057 2 DUKLA Brandýs 4/6 89
20.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/6 78
21.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 4/6 74
22.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 69
23.Malý Vojtěch 1986 009098 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 68
24.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 56
25.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 55
26.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 53
Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 4/6 53
28.Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 52
29.Kašpar Jonáš 1991 012024 2 DUKLA Brandýs 2/2 43
30.Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 4/6 37
31.Kučera Tomáš 1970 097021 3 Raft klub Trója 4/6 35
32.Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 31
33.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 2/2 27
34.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 22
35.Kvapil Martin 1976 035009 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 18
36.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 2/2 16
37.Kašpar Čeněk 2000 012081 3 DUKLA Brandýs 4/4 14
38.Pollert Jáchym 2004 009136 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 13
Drábek Matyáš 2005 045022 2 KVS Hradec Králové 4/6 13
40.Indruch Matěj 2006 045012 2 KVS Hradec Králové 4/6 11
41.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/6 9
Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 9
43.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 2/2 7
Kočí Martin 1991 048081 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 7
Kuneš Daniel 2003 066020 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 7
46.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/6 5
47.Kopička Ondřej 1989 046108 3+ Delfín Jablonec 4/6 4
Mrázek Jakub 2004 121103 3 KK Opava 2/2 4
49.Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 2
50.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 4/6 1
51.Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Kosík Dan 2004 119173 2 UP Olomouc 4/6 0
Válek Michal 2006 030025 2 VS Tábor 4/4 0
Malý Vojtěch 2006 119191 2 UP Olomouc 4/6 0
Slavík Vojtěch 2005 090011 3+ Wild Water Canoe Club FROL 4/6 0
Střílka Richard 2006 119180 2 UP Olomouc 4/6 0
Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Kruťa Kryštof 2000 043013 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 2/2 0
Jícha Dušan 1982 080008 3 TJ Sokol Písek 4/4 0
Novotný Petr 2000 012085 1 DUKLA Brandýs 2/2 0
62.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Svoboda Adam 2006 009119 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Štercl Dominik 2005 012083 3+ DUKLA Brandýs 2/2 0
Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 300
Kneblová Tereza 2003 119053 MT UP Olomouc 4/4 300
Králová Adéla 2001 009103 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 4/6 300
1.Morenová Adriana 2004 009096 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
Kloboučková Ivana 2003 121009 1 KK Opava 4/6 275
Freislebenová Patricia 2003 009142 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 272
2.Janů Veronika 2005 119137 2+ UP Olomouc 4/6 217
3.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/6 214
4.Košíková Denisa 2002 133047 2+ SK Veselí nad Moravou 4/6 203
5.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 195
6.Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 4/6 188
7.Retková Anna 2005 119005 2+ UP Olomouc 4/6 172
8.Erlová Natálie 2006 009019 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 171
9.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 4/6 163
10.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 161
Štěpánková Petra 2001 119068 2+ UP Olomouc 4/4 161
Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 2/2 150
Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
12.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 4/6 128
Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 124
13.Střílková Jana 2004 119181 2 UP Olomouc 4/6 110
14.Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 106
15.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 4/4 101
Říhová Eva 2000 009078 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 75

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
4/6 300
1.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 300
Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 300
3.Hartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
066024
066020
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 280
4.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/6 272
Kašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
008010
077003
1 SK Žižkov
Kotva Bráník
4/4 218
5.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 150
Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 143
6.Šrámek Michal
Gotvald Robert
1982
1990
012068
043047
2 DUKLA Brandýs
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 143
Pohanka Vít
Weber Oldřich
2000
1987
036019
023133
1 Kanoistický klub Klatovy z.s.
SK VS Č. Budějovice
2/2 136
Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
1 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 75

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 300
2.Kloboučková Ivana
Urban Daniel
2003
2001
121009
129021
2 KK Opava
TJ Šumperk z.s.
4/4 272
3.Matulková Jana
Mrůzek Vojta
1996
1998
012064
012057
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 150
Kašparová Anna
Jindrák Petr
1985
1969
055012
007041
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Technika Praha
2/2 150
5.Wendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
066018
023085
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
4/6 136
Drábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
045022
061039
2 KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
2/2 136
Wendl Denis
Matulková Jana
2000
1996
066016
012064
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
DUKLA Brandýs
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
Zeman Vojtěch 2000 009102 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 293
Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 258
Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 239
1.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/6 232
Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 232
Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 230
3.Rudorfer Martin 2003 119094 2+ UP Olomouc 4/6 227
Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/4 223
4.Procházka Josef 2002 012046 2+ DUKLA Brandýs 4/6 217
5.Mrázek Jakub 2004 121103 2+ KK Opava 4/6 210
Pohanka Vít 2000 036019 1 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 194
6.Tichý Štěpán 2000 119200 2+ UP Olomouc 4/6 187
7.Mrázek Jan 1998 121030 2+ KK Opava 4/6 185
8.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 180
9.Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 4/6 176
10.Cubr Filip 2000 038008 2+ TJ ČSAD Plzeň 4/6 175
11.Frencl Josef 2002 009134 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 172
12.Kubričan Lukáš 1984 012028 2+ DUKLA Brandýs 2/2 150
13.Bohatý Karel 2001 012053 2+ DUKLA Brandýs 4/6 145
Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 4/4 143
Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 135
14.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 132
15.Hala Jiří 2002 119143 2+ UP Olomouc 4/6 131
Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 4/6 131
17.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 4/6 126
Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 124
18.Novák Matyáš 2005 119076 2+ UP Olomouc 4/6 123
19.Abraham Tomáš 1992 010013 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 114
Žák Jiří 1986 121040 2 KK Opava 4/6 114
21.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 109
22.Kabrhel Václav 1983 119060 3+ UP Olomouc 2/2 99
23.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 94
24.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 93
25.Bízek Marek 2005 012076 2 DUKLA Brandýs 4/6 81
Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 75
Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 68
26.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 61
27.Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 4/6 53
28.Mrůzek David 1976 012010 2 DUKLA Brandýs 4/6 49
Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 49
30.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 45
31.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 42
32.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 41
33.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 40
34.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 36
35.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 4/6 35
36.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/6 32
37.Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 31
38.Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 28
39.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 27
40.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 16
41.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 14
Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 14
43.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 4/6 12
44.Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 11
45.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 4/6 10
46.Zvolánek Jan 1995 023040 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 9
47.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 8
Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 8
Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 8
50.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 7
Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 4/6 7
52.Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 2/2 5
Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 5
54.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 2/2 4
55.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 3
Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 4/4 3
57.Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 2
Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 2
59.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 1
Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 1
61.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 4/4 0
Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 4/6 0
Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Putzer Hynek 2003 023099 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Komárek Jakub 2005 023037 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Pechač Jonáš 2004 009149 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 4/6 0
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 4/6 0
Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 4/6 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 4/6 0
Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Puškarčuk Aleš 1989 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 0
Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 4/6 0
Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 0
Havránek Jakub 2002 049064 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 0
Novák Václav 2005 030071 2 VS Tábor 4/4 0
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 4/6 0
Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 2/2 0
Novotný David 2005 023029 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 4/6 0
Chochola Ondřej 2004 014078 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 4/6 0
Postuwka Patrik 2003 118033 2 VK Tzunami Ostrava 4/6 0
Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 0
Švejd Jan 2004 042022 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kruťa Kryštof 2000 043013 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 0
Čepička Ladislav 2003 038014 2 TJ ČSAD Plzeň 2/2 0
Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 4/4 0
Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 0
Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 0
Šimák Jakub 2004 023050 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Pavelka Marek 2004 128013 2 Vodní sporty Desná 2/2 0
Kovařík Vít 2003 011072 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Rendón Enrique 2005 090013 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Pollert Antonín 2006 009022 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Troch Petr 1971 053021 2 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Ondruš Mikuláš 2003 009127 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Popelka Petr 2005 011047 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Zvolský Kristián 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Štibrányi David 2004 011068 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Jeřábek Tomáš 2004 011073 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 2/2 0
Strasser Marek 2004 052025 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Sobotka Adam 2005 103001 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Štercl Dominik 2005 012083 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Venc Ondřej 2007 011022 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Retek Toman 2007 119188 2 UP Olomouc 2/2 0
Körner Adam 2004 011061 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Taraba Matyáš 2004 011070 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Hanuš Jiří 2002 061041 2 SK Třebechovice 2/2 0
Bohatý Oto 2007 061038 2 SK Třebechovice 2/2 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Šotek Adam 2005 119118 2 UP Olomouc 2/2 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 2/2 0
Novák Filip 2002 001030 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Zifčák Štefan 1977 023034 SK VS Č. Budějovice 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Nesnídalová Lucie 2002 052020 1 TJ Loko Žatec 4/6 300
Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 300
Beková Kateřina 2002 012038 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 300
Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 286
Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 280
Dušková Michala 2000 009105 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 273
1.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/6 251
Karlíková Barbora 2002 012069 1 DUKLA Brandýs 4/6 249
Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 204
2.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/6 203
3.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 202
4.Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 194
Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 190
5.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 4/6 170
6.Retková Anna 2005 119005 2+ UP Olomouc 4/6 168
Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
7.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/6 146
Červenková Vanessa 2003 009139 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 146
9.Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 4/6 144
Tesařová Hana 2004 023085 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 144
Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 2/2 143
11.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/6 139
12.Galušková Bára 2006 042006 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 134
13.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 126
14.Beranová Hana 2003 009112 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 108
15.Janů Veronika 2005 119137 2+ UP Olomouc 4/6 106
16.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 105
17.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 99
18.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 98
19.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 96
20.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 4/6 88
21.Zimová Marie 1992 049030 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 73
22.Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 65
23.Červenková Amélie 2005 009138 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 61
24.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 4/6 44
25.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 39
26.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 38
27.Kremrová Adéla 2005 009034 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 37
28.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 4/6 34
29.Pavelková Markéta 2005 012084 2 DUKLA Brandýs 4/6 25
30.Daňková Anna 2004 129007 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 24
31.Keprtová Markéta 2001 045028 KVS Hradec Králové 4/6 23
32.Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 2/2 21
33.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 4/6 18
34.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 4/6 14
35.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 12
36.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 4/6 11
37.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 4/6 10
38.Pollertová Ema 2003 009008 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 9
39.Sedláková Magdalena 2005 009099 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 7
40.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 UP Olomouc 4/6 6
Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 6
Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 4/6 6
Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
44.Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 3
45.Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 4/6 2
46.Jelínková Sára 2005 009012 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 1
Kudělásková Monika 2003 118014 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 1
48.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Šindelářová Tereza 2004 030046 2 VS Tábor 4/4 0
Kolářová Markéta 2005 090033 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 0
Šrétrová Amálie 2007 049061 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Šefčíková Anastázie 2004 121006 2 KK Opava 2/2 0
Jurajdová Simona 2007 128006 3+ Vodní sporty Desná 4/6 0
Burgerová Ester 2004 090019 3 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 0
Pavelková Eva 2008 128017 3+ Vodní sporty Desná 4/4 0
Kristl Anouk 2003 009015 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 2/2 0
Doležalová Viktorie 2001 010110 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Horáková Julie 2006 014010 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Typ závodu