Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2020   zobrazit i MT a 1.VT skrýt MT a 1.VT

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Kuna Václav 1998 012077 1 DUKLA Brandýs 4/4 280
1.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 271
2.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 4/4 260
Král Adam 2003 009114 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 250
Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 246
3.Lhota Kryštof 2002 009106 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 243
Lhota Matyáš 1999 009081 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 225
4.Říha Matyáš 2003 009117 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 224
Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 194
5.Foukal Pavel 1987 012044 2+ DUKLA Brandýs 4/4 193
6.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 169
7.Gürtler Adam 2001 009143 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 158
Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
Chaloupka Václav 1998 009147 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
8.Urban Michal 2004 129024 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 148
Novotný Petr 2000 012085 1 DUKLA Brandýs 2/2 143
Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 137
Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 2/2 136
9.Rašner Karel 2004 185007 2+ KK Postřelmov 4/4 132
10.Mrůzek Vojta 1998 012057 2 DUKLA Brandýs 4/4 131
11.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 126
Kaminský Jan 1999 009017 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 124
12.Ulitzka Oliver 2002 121003 2+ KK Opava 4/4 120
Hrobský Milan 1983 097014 1 Raft klub Trója 4/4 116
13.Leskovjan Martin 1986 007016 2 Technika Praha 4/4 111
14.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 110
Havlíček Jan 1982 009021 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 110
16.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 102
17.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 96
18.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 89
19.Drábek Matyáš 2005 045022 2 KVS Hradec Králové 4/4 84
20.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/4 75
Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 75
21.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 4/4 72
22.Malý Vojtěch 1986 009098 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 70
23.Indruch Matěj 2006 045012 2 KVS Hradec Králové 4/4 65
24.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 4/4 64
25.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 61
26.Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 2/2 52
27.Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 45
28.Pollert Jáchym 2004 009136 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 40
29.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 34
30.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 4/4 25
31.Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 4/4 21
Malý Vojtěch 2006 119191 2 UP Olomouc 4/4 21
33.Kosík Dan 2004 119173 2 UP Olomouc 4/4 19
Šandl Lukáš 1983 023035 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 19
35.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 17
36.Slavík Vojtěch 2005 090011 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 16
37.Válek Michal 2006 030025 2 VS Tábor 4/4 14
38.Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 13
39.Kopička Ondřej 1989 046108 2 Delfín Jablonec 2/2 7
40.Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 4/4 6
41.Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 4/4 3
42.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
43.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 2/2 1
Retek Toman 2007 119188 2 UP Olomouc 4/4 1
45.Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kuneš Daniel 2003 066020 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Kučera Tomáš 1970 097021 3 Raft klub Trója 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 4/4 286
Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 4/4 286
Kneblová Tereza 2003 119053 MT UP Olomouc 4/4 286
2.Janů Veronika 2005 119137 2+ UP Olomouc 4/4 280
Freislebenová Patricia 2003 009142 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 240
Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 4/4 238
Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 4/4 234
3.Erlová Natálie 2006 009019 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 232
4.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 219
Satková Gabriela 2001 009046 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 218
Kloboučková Ivana 2003 121009 1 KK Opava 4/4 214
5.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/4 211
Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 210
6.Retková Anna 2005 119005 2+ UP Olomouc 4/4 208
7.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 181
8.Jelínková Sára 2005 009012 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 170
9.Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 4/4 156
10.Košíková Denisa 2002 133047 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 149
11.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 UP Olomouc 4/4 140
Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 137
Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 2/2 136
Říhová Eva 2000 009078 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 125
12.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 122
13.Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 110
14.Vrbová Marie 2007 119198 2 UP Olomouc 4/4 106
15.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 4/4 104
Střílková Jana 2004 119181 2 UP Olomouc 4/4 104
17.Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 98
18.Malá Magdaléna 2007 119192 2 UP Olomouc 4/4 88
19.Chromá Nicol 2004 119224 3 UP Olomouc 4/4 78
20.Motlová Andrea 2006 045016 3+ KVS Hradec Králové 2/2 72
21.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 46

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 300
2.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 272
Hradilek Václav
Vlček Jan
1982
1990
009014
009048
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 150
Kašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
008010
077003
1 SK Žižkov
Kotva Bráník
2/2 136
Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 136
Wendl Denis
Turner Karel
2000
2004
066016
042017
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Klub vodních sportů Sušice z.s.
1/1 68
3.Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 0
Wendl Denis
Pohanka Vít
2000
2000
066016
036019
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Kanoistický klub Klatovy z.s.
1/1 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 300
2.Drábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
045022
061039
2 KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
4/4 272
3.Hansgutová Monika
Štýbnar Vojtěch
2005
2005
119207
119197
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 229
4.Kašparová Anna
Jindrák Petr
1985
1969
055012
007041
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Technika Praha
2/2 124
5.Hojdová Markéta
Kopeček Michal
2007
2007
066017
030034
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
2/2 110
6.Šedivý Vít
Švehlová Kateřina
2004
2005
023135
023017
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 62

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Urban Jaroslav 2004 119205 UP Olomouc 4/4 0
Havran Adam 2010 057083 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Šrétrová Štěpánka 2009 049038 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 4/4 300
1.Kubričan Lukáš 1984 012028 2+ DUKLA Brandýs 4/4 293
Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 255
2.Rudorfer Martin 2003 119094 2+ UP Olomouc 4/4 232
3.Novák Matyáš 2005 119076 2+ UP Olomouc 4/4 222
Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 4/4 192
Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/4 191
4.Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 175
5.Mrázek Jakub 2004 121103 2+ KK Opava 4/4 170
6.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 4/4 169
7.Frencl Josef 2002 009134 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 163
Hradilek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
Zima Tomáš 2000 009172 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
8.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 149
9.Tichý Štěpán 2000 119200 2+ UP Olomouc 4/4 145
Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 141
10.Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 138
11.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 134
Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 130
12.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 126
Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 2/2 125
Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 124
13.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 4/4 124
Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 121
14.Bízek Marek 2005 012076 2 DUKLA Brandýs 4/4 117
15.Ornst Zdeněk 1990 012036 2 DUKLA Brandýs 2/2 108
Zeman Vojtěch 2000 009102 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 103
16.Procházka Josef 2002 012046 2+ DUKLA Brandýs 4/4 97
17.Abraham Tomáš 1992 010013 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 96
18.Mrázek Jan 1998 121030 2+ KK Opava 4/4 94
19.Žák Jiří 1986 121040 2 KK Opava 4/4 86
20.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 84
21.Cubr Filip 2000 038008 2+ TJ ČSAD Plzeň 4/4 75
Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 75
22.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 4/4 66
Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 64
23.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 60
24.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 55
25.Hala Jiří 2002 119143 2+ UP Olomouc 4/4 46
Pohanka Vít 2000 036019 1 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 46
26.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 45
27.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 4/4 41
28.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 40
29.Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 29
Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 29
31.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 27
32.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 26
33.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 23
34.Macášek Tomáš 1992 012035 2 DUKLA Brandýs 4/4 20
35.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 19
Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 19
36.Bohatý Karel 2001 012053 2+ DUKLA Brandýs 4/4 15
37.Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 14
38.Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 4/4 13
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 13
40.Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 11
Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 11
42.Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 8
43.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 7
44.Rolenc Ondřej 1991 057071 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 6
45.Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 4/4 4
Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 4
Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 4
48.Mrůzek David 1976 012010 2 DUKLA Brandýs 2/2 2
Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 2
50.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 1
Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 2/2 1
Komárek Jakub 2005 023037 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 1
53.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 4/4 0
Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Horák David 1976 090008 2 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Retek Toman 2007 119188 2 UP Olomouc 4/4 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Bohatý Oto 2007 011088 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Kutek Michal 2006 090023 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 0
Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 4/4 0
Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 4/4 0
Tesař Vojtěch 2002 023077 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 4/4 0
Štibrányi David 2004 011068 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 4/4 0
Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 4/4 0
Pollert Antonín 2006 009022 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Popelka Petr 2005 011047 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 4/4 0
Westfal Mattias 2004 014094 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 4/4 0
Zeman Šimon 2004 133127 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Zvolský Kristián 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hanuš Jakub 2007 017046 2 KK Rakovník 2/2 0
Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 4/4 0
Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 4/4 0
Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Loun Matěj 2004 129040 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Venc Ondřej 2007 011022 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Körner Adam 2004 011061 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Kovařík Vít 2003 011072 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Sobotka Adam 2005 103001 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Rendón Enrique 2005 090013 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 0
Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 4/4 0
Novák Václav 2005 030071 2 VS Tábor 4/4 0
Postuwka Patrik 2003 118033 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Putzer Hynek 2003 023099 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Jeřábek Tomáš 2004 011073 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Burger Jáchym 2006 009050 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Taraba Matyáš 2004 011070 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 4/4 0
Šimák Jakub 2004 023050 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Puškarčuk Aleš 1989 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 4/4 0
Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Pechač Jonáš 2004 009149 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Jančar Filip 1976 009118 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 4/4 0
Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Novotný David 2005 023029 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Kárník Tadeáš 2006 009029 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Šotek Adam 2005 119118 2 UP Olomouc 2/2 0
Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Voneš Jakub 2007 011065 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Švejd Jan 2004 042022 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 2/2 0
Hynek Pavel 2003 059012 2 TJ Semily 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Beková Kateřina 2002 012038 1 DUKLA Brandýs 4/4 286
1.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 4/4 280
Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 273
Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 273
Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 4/4 273
Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 273
Nesnídalová Lucie 2002 052020 1 TJ Loko Žatec 4/4 255
2.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/4 225
Satková Gabriela 2001 009046 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 211
3.Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 210
Karlíková Barbora 2002 012069 1 DUKLA Brandýs 4/4 198
4.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/4 169
5.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 162
6.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/4 148
7.Galušková Bára 2006 042006 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 144
Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
Hilgertová Amálie 1997 009024 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 143
8.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 4/4 140
9.Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 4/4 135
10.Retková Anna 2005 119005 2+ UP Olomouc 4/4 132
11.Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 130
Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/4 130
Hilgertová Štěpánka 1968 012008 1 DUKLA Brandýs 2/2 130
13.Kremrová Adéla 2005 009034 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 121
Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 121
15.Janů Veronika 2005 119137 2+ UP Olomouc 4/4 120
16.Machutová Iva 2003 014019 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 117
17.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 110
18.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 101
19.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 4/4 98
20.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 88
21.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 81
Tesařová Hana 2004 023085 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 81
Dušková Michala 2000 009105 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 77
Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 69
Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 68
23.Červenková Vanessa 2003 009139 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 65
Pavelková Markéta 2005 012084 2 DUKLA Brandýs 4/4 65
25.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 48
26.Tůmová Veronika 2006 034027 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 41
27.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 38
28.Sedláková Magdalena 2005 009099 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 31
29.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 4/4 30
Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 30
31.Šrétrová Amálie 2007 049061 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 26
32.Vrbová Marie 2007 119198 2 UP Olomouc 4/4 25
Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 25
34.Pollertová Ema 2003 009008 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 24
35.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 UP Olomouc 4/4 20
Nekolná Žofie 2006 011034 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 20
37.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 4/4 19
38.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 4/4 17
39.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 16
40.Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 15
41.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 4/4 12
42.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 UP Olomouc 4/4 10
43.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 8
44.Šindelářová Tereza 2004 030046 2 VS Tábor 4/4 7
45.Jelínková Sára 2005 009012 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 4
46.Motlová Andrea 2006 045016 3+ KVS Hradec Králové 2/2 1
47.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Chromá Nicol 2004 119224 3+ UP Olomouc 4/4 0
Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 4/4 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Kristl Anouk 2003 009015 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Horáková Julie 2006 014010 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Šefčíková Anastázie 2004 121006 2 KK Opava 4/4 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 2/2 0
Beerová Anežka 2007 049066 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Typ závodu