Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2021   zobrazit i MT a 1.VT skrýt MT a 1.VT

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Urban Michal 2004 129024 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 282
2.Říha Matyáš 2003 009117 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 258
Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 225
Král Adam 2003 009114 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 218
3.Foukal Pavel 1987 012044 2+ TJ Dukla Praha 4/4 207
4.Větrovský Tomáš 2005 009016 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 205
5.Šedivý Vít 2004 023135 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 203
Kratochvíl Martin 2003 119139 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 183
6.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/4 175
7.Leskovjan Martin 1986 007016 2+ Technika Praha 4/4 164
8.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 4/4 150
Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 143
9.Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 140
Urban Daniel 2001 012088 1 TJ Dukla Praha 4/4 137
10.Gürtler Adam 2001 009143 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 130
11.Pollert Jáchym 2004 009136 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 121
12.Indruch Tomáš 1976 045001 2 KVS Hradec Králové 4/4 116
13.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 115
14.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 110
15.Rašner Karel 2004 185007 2+ KK Postřelmov 4/4 108
16.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 98
17.Indruch Matěj 2006 045012 2 KVS Hradec Králové 4/4 94
18.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 92
19.Drábek Matyáš 2005 045022 2 KVS Hradec Králové 4/4 91
20.Heger Jonáš 2006 045021 2 KVS Hradec Králové 4/4 84
21.Malý Vojtěch 1986 009098 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 72
22.Válek Michal 2006 030025 2 VS Tábor 4/4 63
23.Voneš Jakub 2007 011065 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 56
24.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 54
25.Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 4/4 45
26.Rašek Michal 1977 012030 2+ TJ Dukla Praha 2/2 40
27.Indruch Tomáš 2008 045002 2 KVS Hradec Králové 4/4 34
28.Bohatý Karel 2001 061027 2 SK Třebechovice 2/2 33
29.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 29
30.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 28
31.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 27
Cvikl Ondřej 1992 009044 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 27
33.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 2/2 26
34.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 4/4 21
35.Fusek Radomír 1990 132040 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 20
36.Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 19
37.Slavík Vojtěch 2005 090011 2 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 15
38.Prüher Vojtěch 2006 023071 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 14
39.Hric Ondřej 2004 119092 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 13
Kopička Ondřej 1989 046108 2 Delfín Jablonec 4/4 13
41.Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 11
Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 11
43.Kuneš Daniel 2003 066020 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 10
44.Ulitzka Oliver 2002 121003 2+ KK Opava 2/2 6
45.Štercl Dominik 2005 012083 2 TJ Dukla Praha 4/4 5
46.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 3
47.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 2
48.Capalini Daniel 2005 012061 2 TJ Dukla Praha 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Morenová Adriana 2004 009096 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 268
2.Freislebenová Patricie 2003 009142 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 261
3.Erlová Natálie 2006 009019 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 230
Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 218
Matulková Jana 1996 012064 1 TJ Dukla Praha 4/4 218
4.Kočířová Valentýna 2008 119208 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 214
5.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 196
6.Jelínková Sára 2005 009012 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 193
Janů Veronika 2005 119137 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 182
7.Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 4/4 181
8.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 172
Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 4/4 165
9.Střílková Jana 2004 119181 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 142
10.Nekolná Žofie 2006 011034 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 136
Doležalová Lucie 2003 119157 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 130
11.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 119
12.Štěpánková Julie 2006 045033 2 KVS Hradec Králové 4/4 116
13.Doležalová Bára 2005 119127 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 112
14.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 106
15.Vojtíková Klára 2007 011078 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 93
16.Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 90
17.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 85
18.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 80
19.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 72
20.Šindelářová Tereza 2004 030046 2 VS Tábor 4/4 70
Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 68
Kloboučková Ivana 2003 121009 1 KK Opava 2/2 68
21.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 54
22.Kremrová Adéla 2005 009034 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 52
23.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 50
24.Vaculová Lucie 2008 011075 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 40
Vaňková Klára 2001 030043 3+ VS Tábor 2/2 40
26.Marousková Tereza 2009 119177 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 38
27.Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 35
Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 35
29.Saifrtová Magdaléna 2008 011071 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 25
30.Stloukalová Aneta 2007 119196 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
2 TJ Dukla Praha
TJ Dukla Praha
2/2 150
2.Suchý Ondřej
Pollert Jaroslav
1979
1971
012049
009060
2 TJ Dukla Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 143
3.Saal Štěpán
Kopička Ondřej
2001
1989
046048
046108
2 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 130
Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 130
5.Foukal Pavel
Mrůzek David
1987
1976
012044
012010
2 TJ Dukla Praha
TJ Dukla Praha
1/1 75
Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 68
6.Jindrák Petr
Gotvald Robert
1969
1990
007041
043047
2 Technika Praha
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 68
Kašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
008010
077003
1 SK Žižkov
Kotva Bráník
2/2 62
7.Foukal Pavel
Uhlík Kryštof
1987
2008
012044
011030
2 TJ Dukla Praha
KK Brandýs nad Labem
1/1 62

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Marousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
119177
119182
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 219
2.Kašparová Anna
Jindrák Petr
1985
1969
055012
007041
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Technika Praha
4/4 211
3.Riantová Anežka
Novák Václav
2008
2005
030067
030071
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 178
4.Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 150
5.Štěpánková Julie
Motlová Andrea
2006
2006
045033
045016
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 143
6.Kratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
119176
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 119
7.Vojtíková Klára
Voneš Jakub
2007
2007
011078
011065
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 115
8.Vaculová Lucie
Bohatý Oto
2008
2007
011075
011088
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 97
9.Štercl Dominik
Nekolná Žofie
2005
2006
012083
011034
2 TJ Dukla Praha
KK Brandýs nad Labem
2/2 92
10.Saifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
011071
011022
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 89

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Kutín Filip 2007 119218 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Bartoš Vojtěch 2010 049027 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Marousková Tereza 2009 119177 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Jílková Pavla 2007 119227 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Král Matěj 2008 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Plas Tobiáš 2008 009093 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Semerád Adam 2004 049003 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 241
2.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 238
3.Bízek Marek 2005 012076 2+ TJ Dukla Praha 4/4 223
4.Novák Matyáš 2005 119076 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 221
Rudorfer Martin 2003 119094 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 211
5.Mrázek Jakub 2004 121103 2+ KK Opava 4/4 167
6.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 166
7.Mrázek Jan 1998 121030 2+ KK Opava 4/4 163
8.Procházka Josef 2002 012046 2+ TJ Dukla Praha 4/4 161
Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
9.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 145
Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
10.Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 136
11.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 121
12.Frencl Josef 2002 009134 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 119
13.Hrňák Jáchym 2004 014067 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 118
14.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 116
15.Capalini Daniel 2005 012061 2 TJ Dukla Praha 4/4 106
16.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 105
Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 98
Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 97
17.Venc Štěpán 2004 012066 2+ TJ Dukla Praha 4/4 94
Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 TJ Dukla Praha 4/4 90
18.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 4/4 88
19.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 85
20.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 80
Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 75
Tichý Štěpán 2000 012086 1 TJ Dukla Praha 2/2 75
21.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 4/4 69
Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 68
22.Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 4/4 60
23.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 58
24.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 55
Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 55
26.Novák Václav 2005 030071 2 VS Tábor 4/4 42
27.Mrůzek David 1976 012010 2 TJ Dukla Praha 4/4 37
28.Burger Jáchym 2006 009050 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 36
Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/4 33
29.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 31
Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 31
31.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 27
32.Komárek Jakub 2005 023037 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 23
Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 23
Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 23
35.Novotný David 2005 023029 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 21
36.Dupal Jiří 1991 119147 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 19
37.Zvolský Kristián 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 15
38.Pechač Jonáš 2004 009149 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 14
39.Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 13
40.Hala Jiří 2002 119143 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 12
Hajduch Jaroslav 2004 090030 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 12
42.Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 11
Kutek Michal 2006 012087 2 TJ Dukla Praha 2/2 11
44.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 10
45.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 8
Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 8
47.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 2/2 5
Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 4/4 5
49.Rolenc Ondřej 1991 057071 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 4
51.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 2
52.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 1
Bohatý Karel 2001 061027 2 SK Třebechovice 2/2 1
Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
55.Bohatý Oto 2007 011088 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Rubín Daniel 1975 012032 2 TJ Dukla Praha 2/2 0
Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 4/4 0
Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Postuwka Patrik 2003 118033 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 4/4 0
Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Venc Ondřej 2007 011022 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Druska Vojta 2006 023021 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 4/4 0
Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 4/4 0
Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Hanuš Jakub 2007 009156 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Urban Jaroslav 2004 119205 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Bombic Erik 2005 023079 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 4/4 0
Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Voneš Jakub 2007 011065 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Rendón Enrique 2005 001023 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Körner Adam 2004 011061 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 0
Loun Matěj 2004 129040 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Puškarčuk Aleš 1989 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 4/4 0
Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 4/4 0
Šrámek Michal 1982 012068 2 TJ Dukla Praha 2/2 0
Doležal Filip 2004 133023 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 2/2 0
Šimák Jakub 2004 023050 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Svoboda Šimon 2008 010112 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 0
Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 4/4 0
Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Kudrna Josef 2004 012073 2 TJ Dukla Praha 2/2 0
Uhlík Kryštof 2008 011030 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 2/2 0
Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 2/2 0
Taraba Matyáš 2004 011070 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Beránek Tomáš 2006 061016 2 SK Třebechovice 2/2 0
Milyan Daniel 2006 052022 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Novák Filip 2002 001030 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Havránek Jakub 2002 049064 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Galušková Bára 2006 042006 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 264
2.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/4 245
3.Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 223
4.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 219
Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 207
5.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/4 162
6.Tůmová Veronika 2006 034027 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 154
Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 148
7.Kremrová Adéla 2005 009034 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 148
8.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 146
9.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 138
10.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 4/4 136
11.Hojdová Eliška 2005 066007 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 128
12.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 4/4 127
13.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 124
Karlíková Barbora 2002 012069 1 TJ Dukla Praha 2/2 119
14.Nekolná Žofie 2006 011034 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 116
15.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 114
16.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 112
17.Haucková Gabriela 2002 045006 2+ KVS Hradec Králové 4/4 108
18.Matulková Jana 1996 012064 2 TJ Dukla Praha 2/2 90
19.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 83
20.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 82
21.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 78
Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 75
Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 75
Beková Kateřina 2002 012038 1 TJ Dukla Praha 2/2 75
22.Pavelková Markéta 2005 012084 2 TJ Dukla Praha 4/4 66
23.Janů Veronika 2005 119137 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 65
24.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 58
25.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 55
26.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 54
27.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 53
Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 46
28.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 37
29.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 30
30.Jelínková Sára 2005 009012 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 25
31.Sedláková Magdalena 2005 009099 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 23
32.Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 21
33.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 18
34.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 17
35.Riantová Anežka 2008 030067 2 VS Tábor 4/4 15
Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 15
Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 4/4 15
Tkadlecová Kateřina 2005 014076 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 15
39.Vaculová Lucie 2008 011075 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 14
40.Hansgutová Monika 2005 119207 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 9
Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 9
Vojtíková Klára 2007 011078 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 9
43.Horáková Julie 2006 014010 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 7
44.Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 2/2 6
45.Šrétrová Amálie 2007 049061 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 5
46.Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 1
Doležalová Bára 2005 119127 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 1
48.Retková Marie 2003 119215 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Štěpánková Julie 2006 045033 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Sakalová Markéta 2007 014081 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Jirasová Klára 2008 009041 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Sakalová Magdaléna 2007 014082 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Srpová Stela 2006 118011 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Šefčíková Anastázie 2004 121006 2 KK Opava 2/2 0
Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Typ závodu