Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2022   zobrazit i MT a 1.VT skrýt MT a 1.VT

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 300
1.Kratochvíl Martin 2003 119139 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 293
Říha Matyáš 2003 009117 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 287
Urban Michal 2004 012089 1 TJ DUKLA Praha 4/6 280
Král Adam 2003 009114 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 274
Větrovský Tomáš 2005 009016 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 267
Jiras Filip 2005 009130 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 257
2.Heger Jonáš 2006 045021 2+ KVS Hradec Králové 4/6 229
3.Indruch Matěj 2006 045012 2+ KVS Hradec Králové 4/6 224
4.Drábek Matyáš 2005 045022 2+ KVS Hradec Králové 4/6 221
Urban Daniel 2001 012088 1 TJ DUKLA Praha 4/6 214
5.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/6 211
6.Pollert Jan 2005 009129 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 205
7.Válek Michal 2006 030025 2+ VS Tábor 4/6 185
8.Šedivý Vít 2004 023135 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 181
9.Voneš Jakub 2007 011065 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 172
10.Malý Vojtěch 2006 119191 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 169
11.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/6 164
12.Čihovský Šimon 2003 023069 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 162
13.Leskovjan Martin 1986 007016 2+ Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 4/6 138
14.Prskavec Jiří 1993 009162 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 137
15.Foukal Pavel 1987 012044 2+ TJ DUKLA Praha 2/2 136
16.Beier Matouš 2004 060047 2+ Loko Trutnov 4/6 126
17.Indruch Tomáš 2008 045002 2+ KVS Hradec Králové 4/6 122
Pollert Jáchym 2004 009136 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 122
19.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 113
20.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 110
21.Rašek Michal 1977 012030 TJ DUKLA Praha 4/4 94
22.Prüher Vojtěch 2006 023071 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 87
Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 77
Kuna Václav 1998 012077 1 TJ Dukla Praha 2/2 68
23.Beier Alva 2005 057157 2 TJ Syntesia Pardubice 4/6 62
24.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 56
25.Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 54
26.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 4/6 52
27.Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 4/6 50
28.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 49
29.Slavík Vojtěch 2005 090011 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/6 46
30.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 44
Tichý Štěpán 2000 012086 2 TJ DUKLA Praha 2/2 44
32.Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 41
33.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 36
34.Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 32
35.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 25
36.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 18
37.Štercl Dominik 2005 012083 2 TJ DUKLA Praha 2/2 15
38.Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 14
39.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 13
40.Prüher Jakub 1968 023088 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 12
Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 12
42.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 11
Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 11
44.Starovoitov Artem 2005 119012 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 10
45.Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 8
46.Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 5
Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 5
48.Veselý Ondřej 2004 057054 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
49.Suchý Zbyšek 2011 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Morenová Adriana 2004 009096 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 4/6 300
Kočířová Valentýna 2008 119208 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 300
Janů Veronika 2005 119137 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 300
Erlová Natálie 2006 009019 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 300
Matulková Jana 1996 012064 1 TJ DUKLA Praha 4/6 300
Freislebenová Patricie 2003 009142 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 287
1.Štěpánková Julie 2006 045033 2+ KVS Hradec Králové 4/6 280
2.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 275
Motlová Andrea 2006 045016 1 KVS Hradec Králové 4/6 271
Nekolná Žofie 2006 011034 1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 262
3.Štěpánková Markéta 2008 129041 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 236
Fabianová Anna 2007 120005 1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/6 230
4.Vrbová Marie 2007 119198 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 217
Malá Magdalena 2007 119192 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 209
5.Vojtíková Klára 2007 011078 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 200
6.Chromá Nicol 2004 119224 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 172
7.Jílková Pavla 2007 119227 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 154
Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
8.Marousková Tereza 2009 119177 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 147
9.Beková Kateřina 2002 012038 2+ TJ DUKLA Praha 2/2 143
10.Vaculová Lucie 2008 011075 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 141
11.Šindelářová Tereza 2004 030046 2+ VS Tábor 4/6 137
12.Srpová Lada 2006 120004 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/6 120
13.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 2/2 89
14.Střílková Jana 2004 119181 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 74
15.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 69
16.Lisovska Mariia 2005 119009 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 66
17.Bergmannová Sandra 2008 103010 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 46
18.Červenková Amélie 2005 009138 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 35

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
2 TJ DUKLA Praha
TJ DUKLA Praha
4/6 300
2.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/6 272
3.Motlová Andrea
Štěpánková Julie
2006
2006
045016
045033
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 124

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kašparová Anna
Jindrák Petr
1985
1969
055012
007041
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
2/2 150
2.Motlová Andrea
Štěpánková Julie
2006
2006
045016
045033
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 130
Marousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
119177
119182
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 130
4.Cuc Michal
Zimová Marie
1977
1992
007007
049030
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Semerád Adam 2004 049003 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 282
Venc Štěpán 2004 012066 1 TJ DUKLA Praha 4/6 272
Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 TJ Dukla Praha 4/4 271
Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 268
Mrázek Jakub 2004 009191 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 254
Bízek Marek 2005 012076 1 TJ DUKLA Praha 4/6 246
Tichý Štěpán 2000 012086 1 TJ DUKLA Praha 4/6 243
1.Zajíc Ondřej 1990 049047 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 223
Burger Jáchym 2006 009050 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 208
2.Heřmanský Jan 2005 129039 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 188
3.Novák Václav 2005 030071 2+ VS Tábor 4/6 185
4.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 177
5.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 176
6.Kopeček Michal 2007 030034 2+ VS Tábor 4/6 168
7.Turner Karel 2004 042017 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 166
8.Petřík Matouš 1997 009030 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 165
9.Capalini Daniel 2005 012061 2+ TJ Dukla Praha 4/6 142
10.Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/6 138
Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 128
Zima Tomáš 2000 009172 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 125
11.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/6 118
12.Mrázek Jan 1998 121030 2+ KK Opava 4/6 111
13.Frencl Josef 2002 009134 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 103
Novotný David 2005 023029 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 103
Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/6 93
15.Jinek Hugo 2005 009146 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 92
16.Galuška Zdeněk 2004 042035 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 86
17.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 2/2 80
Kubričan Lukáš 1984 012028 2+ TJ DUKLA Praha 2/2 80
19.Krejčí Jakub 2002 012054 TJ DUKLA Praha 2/2 75
20.Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 71
21.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 4/6 70
22.Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 69
23.Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 68
24.Urban Michal 2004 012089 2 TJ DUKLA Praha 4/6 65
25.Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 61
26.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 56
27.Komárek Jakub 2005 023037 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 51
28.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 50
29.Kutek Michal 2006 012087 2 TJ Dukla Praha 4/6 42
30.Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 4/6 37
31.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 36
32.Gorecký Petr 1981 014042 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 34
33.Pechač Jonáš 2004 009149 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 31
34.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 27
35.Zvolský Kristián 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 24
36.Voneš Jakub 2007 011065 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 21
37.Švejd Jan 2004 042022 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 20
38.Abraham Tomáš 1992 010013 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 16
39.Hajduch Jaroslav 2004 090030 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/6 15
40.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 14
Druska Vojtěch 2006 023021 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 14
Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 14
43.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 13
44.Svoboda Šimon 2008 010112 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/6 12
Petříček Vojtěch 1994 052072 2 TJ Loko Žatec 2/2 12
46.Venc Ondřej 2007 011022 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 11
47.Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 4/6 10
48.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 9
49.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 6
Kasatskyi Denys 2007 119026 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 6
Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 6
52.Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 4
Bombic Erik 2005 023079 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 4
Procházka Josef 2002 012046 TJ DUKLA Praha 2/2 4
Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 4
56.Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 4/6 2
Kápka Kryštof 2007 118027 2 VK Tzunami Ostrava 4/6 2
Zvolánek Jan 1995 076010 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 2
59.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 4/6 1
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 1
Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 4/6 1
Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 1
Rudorfer Martin 2003 119094 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
63.Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 0
Ambrož Jiří 2006 118025 2 VK Tzunami Ostrava 4/6 0
Sekanina Matěj 2008 128018 2 Vodní sporty Desná 4/4 0
Škop Jáchym 2005 027017 2 Otava Strakonice 2/2 0
Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 0
Novotný Matyáš 2009 011031 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 0
Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 4/6 0
Šimák Jakub 2004 023050 2 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Král Matěj 2008 009047 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Stropek Tobiáš 2007 121007 2 KK Opava 4/6 0
Houska Jan 2001 009123 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Škop Jan 2007 027016 2 Otava Strakonice 2/2 0
Malovanyi Bogdan 2005 119008 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 0
Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 4/6 0
Synek Přemysl 2007 052060 2 TJ Loko Žatec 4/6 0
Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Legutko Josef 2006 052065 2 TJ Loko Žatec 4/6 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 4/6 0
Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Beránek Tomáš 2006 061016 2 SK Třebechovice 4/4 0
Petřík Marek 2008 009088 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Malinský Petr 2008 011067 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 0
Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 4/6 0
Novák Matouš 2006 030024 2 VS Tábor 4/4 0
Puškarčuk Aleš 1989 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 0
Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Loun Matěj Václav 2004 129040 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/6 0
Hanuš Jakub 2007 009156 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Tesař Robert 1972 023110 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 0
Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Zach Radovan 2005 011055 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Milyan Daniel 2006 014101 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 0
Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 4/6 0
Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 0
Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Vavrla Adam 2000 118002 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Urban Jaroslav 2004 119205 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Mulač Viktor 1975 023028 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 0
Postuwka Patrik 2003 120011 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/6 0
Jančar Filip 1976 009118 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Gotvald Robert 1990 043047 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Hadraba Martin 2005 090014 2 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Rutar Martin 2003 128014 3+ Vodní sporty Desná 4/4 0
Kořínek Vojtěch 2004 046049 2 Delfín Jablonec 2/2 0
Bohatý Karel 2001 061027 SK Třebechovice 2/2 0
Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 0
Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Dvořák Vít 2009 009057 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pokorný Daniel 2009 009003 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Slušný Vojtěch 2008 010115 2 SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 0
Klimeš Vít 2007 014034 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Hanuš Tomáš 2005 061011 2 SK Třebechovice 2/2 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Samek Petr 2008 061004 2 SK Třebechovice 2/2 0
Strasser Marek 2004 052025 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Císařovský Adam 2005 090016 2 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Galušková Bára 2006 042006 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 287
Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 4/6 262
Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 256
Matulková Jana 1996 012064 1 TJ DUKLA Praha 4/6 254
Švehlová Kateřina 2005 023017 1 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 250
1.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 242
Mrázková Klára 2006 121035 1 KK Opava 4/6 229
2.Kremrová Adéla 2005 009034 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 221
3.Tůmová Veronika 2006 034027 2+ TJ SK Hubertus KV 4/6 218
Červenková Amélie 2005 009138 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 181
4.Hojdová Eliška 2005 066007 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 175
Kočířová Valentýna 2008 119208 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 175
6.Hojdová Markéta 2007 066017 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 170
7.Součková Lucie 2004 045024 2+ KVS Hradec Králové 4/6 158
Fabianová Anna 2007 120005 1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/6 153
8.Haucková Gabriela 2002 045006 2+ KVS Hradec Králové 4/6 150
9.Nekolná Žofie 2006 011034 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 149
10.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 139
Karlíková Barbora 2002 012069 1 TJ Dukla Praha 4/6 138
Nesnídalová Lucie 2002 009080 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 137
Beková Kateřina 2002 012038 1 TJ DUKLA Praha 2/2 137
11.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 118
12.Ondráčková Barbora 2010 129028 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 107
13.Vaculová Lucie 2008 011075 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 96
14.Pavelková Markéta 2005 012084 2+ TJ DUKLA Praha 4/6 83
15.Štěpánková Markéta 2008 129041 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 72
16.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2+ SK VS Benátky nad Jizerou 4/6 71
17.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 67
18.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 66
19.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 59
Vojtíková Klára 2007 011078 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 59
Riantová Anežka 2008 030067 2 VS Tábor 4/6 59
22.Sakalová Magdaléna 2007 014082 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 57
23.Janů Veronika 2005 119137 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 56
24.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 53
25.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 49
26.Jirasová Klára 2008 009041 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 46
27.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 40
28.Lychko Anna 2001 119015 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 35
29.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 34
30.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 33
31.Hansgutová Monika 2005 119207 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 30
32.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 29
33.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 27
34.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 4/6 24
35.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 20
36.Horáková Julie 2006 014010 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 15
37.Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 8
38.Sakalová Markéta 2007 014081 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 6
39.Marousková Tereza 2009 119177 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 5
40.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 4
41.Šefčíková Anastázie 2004 121006 2 KK Opava 4/4 2
Vencová Alžběta 2010 011080 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 2
43.Šimáková Anna 2008 023065 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 1
Lisovska Mariia 2005 119009 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 1
45.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 0
Petriková Barbora 2008 052046 2 TJ Loko Žatec 4/6 0
Srpová Stela 2006 120003 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/6 0
Pasichnyk Anastasiia 2006 119010 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Minárová Natálie 2001 118036 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Srpová Lada 2006 120004 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/6 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Lebedová Adéla 2010 121014 2 KK Opava 4/4 0
Retková Marie 2003 119215 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Typ závodu