Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2023   zobrazit i MT a 1.VT skrýt MT a 1.VT

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 300
Kratochvíl Martin 2003 119139 1 TJ DUKLA Praha 4/6 300
Král Adam 2003 009114 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
Heger Jonáš 2006 045021 1 KVS Hradec Králové 4/6 273
Jiras Filip 2005 012007 1 TJ DUKLA Praha 4/6 268
1.Voneš Jakub 2007 011065 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 268
Větrovský Tomáš 2005 009016 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 265
Malý Vojtěch 2006 119191 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 252
Drábek Matyáš 2005 045022 1 KVS Hradec Králové 4/6 241
2.Urban Daniel 2001 012088 2+ TJ DUKLA Praha 4/6 229
Pollert Jan 2005 009129 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 224
Kuna Václav 1998 012077 1 TJ Dukla Praha 4/4 222
3.Indruch Tomáš 2008 045002 2+ KVS Hradec Králové 4/6 216
Indruch Matěj 2006 045012 1 KVS Hradec Králové 4/4 212
4.Retek Václav Toman 2007 119189 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 186
Urban Michal 2004 012089 1 TJ DUKLA Praha 4/4 172
5.Karásek Petr 1986 009018 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 157
6.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/6 153
7.Foukal Pavel 1987 012044 2+ TJ DUKLA Praha 4/4 152
8.Šedivý Vít 2004 023135 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 150
9.Kutín Filip 2007 119218 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 148
10.Hanzel Jáchym 2008 039039 2+ TJ Loko Plzeň 4/6 136
11.Střílka Richard 2006 119180 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 135
12.Leskovjan Martin 1986 007016 2+ Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 4/6 126
13.Beier Matouš 2004 060047 2+ Loko Trutnov 4/4 124
14.Čihovský Šimon 2003 023069 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 122
15.Lhota Kryštof 2002 009106 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 119
16.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 114
17.Válek Michal 2006 030025 2+ VS Tábor 4/4 111
18.Novák Tobiáš 2008 119182 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 102
19.Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 96
20.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 4/6 76
Heger Vojtěch 2000 012019 1 TJ DUKLA Praha 2/2 75
21.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 74
22.Venc Ondřej 2007 011022 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 73
23.Prüher Vojtěch 2006 023071 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 72
24.Pollert Jáchym 2004 009136 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 71
25.Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/6 70
26.Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 66
27.Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Troja 2/2 54
28.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 52
29.Mašek Jan 1978 009033 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 49
30.Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 44
31.Dočkal Radek 2008 009166 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 39
32.Rašek Michal 1977 012030 2 TJ DUKLA Praha 2/2 36
33.Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 35
Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 35
Beier Alva 2005 057157 2 TJ Syntesia Pardubice 4/6 35
36.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 4/6 31
37.Slavík Vojtěch 2005 090011 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/6 22
38.Kvasnička Matěj 2008 066026 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 15
39.Kopička Ondřej 1989 046108 2 Delfín Jablonec 2/2 8
40.Hanuš Jakub 2007 009156 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 7
41.Hladík Šimon 2009 009181 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 5
42.Kuneš Daniel 2003 066020 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 4
Suchý Zbyšek 2011 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 4
Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 4
45.Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 4/4 2
46.Vít Matyáš 2009 045027 2 KVS Hradec Králové 4/6 1
47.Šefčík Václav 2008 121033 2 KK Opava 4/4 0
Kupka Lukáš 2007 118026 2 VK Tzunami Ostrava 4/6 0
Šťastný Matěj 2005 057075 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Prüher Jakub 1968 023088 2 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Kliment Tomáš 2008 066012 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Synek Přemysl 2007 052060 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Svrčina David 2007 129001 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Kouřil Hynek 2009 066031 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Slezák Adam 2006 057132 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 2 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Krejčí Matěj 2011 023026 2 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Matulková Jana 1996 012064 1 TJ DUKLA Praha 4/6 300
Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
Erlová Natálie 2006 009019 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
Morenová Adriana 2004 009096 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 293
Kočířová Valentýna 2008 119208 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 293
Štěpánková Julie 2006 045033 1 KVS Hradec Králové 4/6 293
Motlová Andrea 2006 045016 1 KVS Hradec Králové 4/6 279
1.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/6 272
Nekolná Žofie 2006 011034 1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 260
2.Beková Kateřina 2002 012038 2+ TJ DUKLA Praha 4/4 254
Fabianová Anna 2007 120005 1 TJ DUKLA Praha 4/6 249
Vrbová Marie 2007 119198 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 239
Štěpánková Markéta 2008 129041 1 TJ DUKLA Praha 4/6 225
3.Vaculová Lucie 2008 011075 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 210
Vojtíková Klára 2007 011078 1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 210
4.Mrázková Klára 2006 121035 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 210
5.Hojdová Markéta 2007 066017 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 207
Malá Magdalena 2007 119192 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 200
6.Lebedová Adéla 2010 121014 2+ KK Opava 4/6 194
Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 194
8.Marousková Tereza 2009 119177 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 170
9.Ondráčková Barbora 2010 129028 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 169
10.Jílková Pavla 2007 119227 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 163
11.Chromá Nicol 2004 119224 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 157
12.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 132
13.Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 108
14.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 104
15.Indruchová Daniela 2011 045023 2 KVS Hradec Králové 4/4 100
16.Malinská Aneta 2009 011051 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 88
17.Kneblová Klára 2005 119064 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 75
18.Galušková Bára 2006 042006 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 72
19.Davidová Michaela 2009 045004 2 KVS Hradec Králové 4/4 69
20.Srpová Lada 2006 120004 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/4 61
21.Adámková Klára 2010 009157 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 40
22.Hronová Ludmila 2011 014088 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 38
23.Vybulková Julie 2011 014012 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 34
24.Srpová Stela 2006 120003 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 33
Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 33
26.Janů Veronika 2005 119137 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 25
Machutová Hana 2011 014057 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 25
28.Zaťková Eliška 2009 011062 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 11

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
2 TJ DUKLA Praha
TJ DUKLA Praha
4/4 0
Synek Přemysl
Hanuš Jakub
2007
2007
052060
009156
2 TJ Loko Žatec
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Suchý Ondřej
Pollert Jaroslav
1979
1971
012049
009060
2 TJ DUKLA Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 300
Bízek Marek 2005 012076 1 TJ DUKLA Praha 4/6 300
Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 287
Burger Jáchym 2006 009050 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 280
Heřmanský Jan 2005 129039 1 TJ Šumperk z.s. 4/6 275
Kopeček Michal 2007 030034 1 VS Tábor 4/6 273
Semerád Adam 2004 049003 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 269
Rudorfer Martin 2003 119094 1 TJ DUKLA Praha 4/4 234
Novák Václav 2005 030071 1 VS Tábor 4/6 231
Venc Štěpán 2004 012066 1 TJ DUKLA Praha 4/4 231
1.Černík Štěpán 2006 009036 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 209
2.Petřík Matouš 1997 009030 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 201
3.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 4/6 194
4.Jinek Hugo 2005 009146 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 191
5.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 186
6.Maslaňák Tomáš 1990 012002 2+ TJ DUKLA Praha 4/6 170
7.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 168
8.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ TJ DUKLA Praha 4/6 167
9.Panzer Martin 2007 039033 2+ TJ Loko Plzeň 4/6 166
Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/6 138
10.Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/6 137
11.Frencl Josef 2002 009134 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 126
Galuška Zdeněk 2004 042035 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 126
13.Mrázek Jan 1998 121030 2+ KK Opava 4/6 124
Novotný David 2005 023029 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 124
Zajíc Ondřej 1990 049047 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 124
Capalini Daniel 2005 012061 1 TJ DUKLA Praha 4/4 118
16.Brambora Ondřej 2005 014077 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 115
17.Kubričan Lukáš 1984 012028 2+ TJ DUKLA Praha 2/2 111
18.Turner Karel 2004 023096 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 109
Mrázek Jakub 2004 009191 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 107
19.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 99
20.Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 87
21.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 86
22.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 85
23.Urban Michal 2004 012089 2 TJ DUKLA Praha 2/2 81
24.Komárek Jakub 2005 023037 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 73
25.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 60
26.Zvolský Kristián Ladislav 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 59
27.Bombic Erik 2005 023079 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 55
28.Retek Toman Václav 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 53
29.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 51
30.Abraham Tomáš 1992 010013 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 50
Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 50
32.Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 4/6 45
33.Voneš Jakub 2007 011065 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 43
34.Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 40
35.Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 4/6 33
36.Svoboda Šimon 2008 010112 2 TJ DUKLA Praha 4/6 30
Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 4/6 30
38.Mrůzek David 1976 012010 2 TJ DUKLA Praha 4/4 28
39.Pechač Jonáš 2004 009149 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 27
40.Druska Vojtěch 2006 023021 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 26
41.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 23
42.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 21
Malinský Petr 2008 011067 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 21
44.Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 20
45.Venc Ondřej 2007 011022 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 18
46.Švejd Jan 2004 042022 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 15
47.Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 2/2 13
Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 4/6 13
49.Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 4/6 11
50.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 4/6 9
51.Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 4/4 8
52.Milyan Daniel 2006 014101 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 5
53.Kápka Kryštof 2007 118027 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 4
Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 4
55.Dvořák Vít 2009 009057 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 3
Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 4/6 3
57.Hanuš Jakub 2007 009156 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 2
58.Zach Radovan 2005 011055 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 0
Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pokorný Daniel 2009 009003 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 0
Kasatskyi Denys 2007 119026 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Novotný Matyáš 2009 011031 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Rubín Daniel 1975 012032 2 TJ DUKLA Praha 2/2 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Tesař Robert 1972 023110 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 0
Petřík Marek 2008 009088 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 4/6 0
Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/6 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 0
Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 4/6 0
Slušný Vojtěch 2008 010115 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/6 0
Novák Matouš 2006 030024 2 VS Tábor 4/6 0
Rousek David 2010 121057 2 KK Opava 4/6 0
Langer Filip 2009 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Pelikán Martin 2009 009189 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Synek Přemysl 2007 052060 2 TJ Loko Žatec 4/6 0
Loun Matěj Václav 2004 129040 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 0
Ambrož Jiří 2006 118025 2 VK Tzunami Ostrava 4/6 0
Král Ondřej 2008 009079 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Stropek Tobiáš 2007 121007 2 KK Opava 4/6 0
Kepšta Martin 2009 011027 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 0
Balarin Evžen 2008 121044 2 KK Opava 4/6 0
Klimeš Vít 2007 014034 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 0
Baar Dominik 2007 121061 2 KK Opava 4/6 0
Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/6 0
Petříček Adam 2007 052026 2 TJ Loko Žatec 4/6 0
Ondruš Mario 2005 009133 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 0
Vavrla Adam 2000 118002 VK Tzunami Ostrava 4/6 0
Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Dočkal Radek 2008 009166 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Hladík Šimon 2009 009181 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 4/6 0
Pípal Zbyněk 2003 023041 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/6 0
Chytil Lumír 2006 129042 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Hajduch Jaroslav 2004 090030 2 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Sahula Matěj 2003 010102 3+ SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 0
Beránek Tomáš 2006 061016 2 SK Třebechovice 4/4 0
Císařovský Adam 2005 090016 2 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Heger Mikuláš 1990 017036 2 KK Rakovník 4/4 0
Kořínek Vojtěch 2004 046049 2 Delfín Jablonec 4/4 0
Hadraba Martin 2005 090014 2 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Legutko Josef 2006 052065 2 TJ Loko Žatec 4/4 0
Samek Petr 2008 061004 2 SK Třebechovice 4/4 0
Sekanina Matěj 2008 128018 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Saal Štěpán 2001 046048 2 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Kutek Michal 2006 012087 2 TJ DUKLA Praha 2/2 0
Král Matěj 2008 009047 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Petr Martin 2008 023043 2 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Semerád Vít 2010 049026 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Rezek Adam 2010 023128 2 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Kovárník Matěj 2010 014051 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kuliha Jakub 2009 121045 2 KK Opava 2/2 0
Štefan Vojtěch 2011 009065 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hrňák Matouš 2009 014093 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Heger Kryštof 1992 017037 2 KK Rakovník 2/2 0
Slavík Vojtěch 2005 090011 3 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Baar Patrik 2007 121015 2 KK Opava 2/2 0
Foltín Radim 2010 011052 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Beran Tobiáš 2008 090024 2 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Franz Jakub 2007 039034 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Suchý Zbyšek 2011 009052 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Sládek Michal 2009 039005 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
Galušková Bára 2006 042006 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 300
Mrázková Klára 2006 121035 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 286
Hojdová Markéta 2007 066017 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 267
Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 4/6 260
1.Nekolná Žofie 2006 011034 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 249
Kočířová Valentýna 2008 119208 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 249
Švehlová Kateřina 2005 023017 1 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 246
3.Tůmová Veronika 2006 034027 2+ TJ SK Hubertus KV 4/6 238
4.Fabianová Anna 2007 120005 2+ TJ DUKLA Praha 4/6 233
Matulková Jana 1996 012064 1 TJ DUKLA Praha 4/4 231
Kremrová Adéla 2005 009034 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 229
5.Vojtíková Klára 2007 011078 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 205
6.Vaculová Lucie 2008 011075 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 182
Ondráčková Barbora 2010 129028 1 TJ Šumperk z.s. 4/6 180
7.Štěpánková Markéta 2008 129041 2+ TJ DUKLA Praha 4/6 169
8.Součková Lucie 2004 045024 2+ KVS Hradec Králové 4/6 166
Hojdová Eliška 2005 066007 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 165
9.Machutová Iva 2003 014019 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 154
10.Kneblová Klára 2005 119064 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 150
11.Haucková Gabriela 2002 045006 2+ KVS Hradec Králové 4/6 146
12.Pavelková Markéta 2005 012084 2+ TJ DUKLA Praha 4/6 142
13.Sakalová Markéta 2007 014081 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 125
14.Sakalová Magdaléna 2007 014082 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 116
15.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 115
16.Riantová Anežka 2008 030067 2+ VS Tábor 4/6 110
17.Vrbová Marie 2007 119198 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 92
18.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 88
Beková Kateřina 2002 012038 1 TJ DUKLA Praha 4/4 85
Nesnídalová Lucie 2002 009080 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 84
19.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 82
20.Jirasová Klára 2008 011094 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 76
21.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 73
22.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 62
23.Lebedová Adéla 2010 121014 2 KK Opava 4/6 59
24.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/6 57
25.Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 48
26.Marousková Tereza 2009 119177 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 47
27.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 4/6 46
28.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 34
29.Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 32
30.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 30
Vencová Alžběta 2010 011080 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/6 30
32.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 21
Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 4/4 21
34.Michajlovičová Sára 2009 118013 2 VK Tzunami Ostrava 4/6 19
Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 19
36.Adámková Klára 2010 009157 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 17
37.Zaťková Eliška 2009 011062 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 12
38.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/6 9
39.Šimáková Anna 2008 023065 2 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 8
40.Srpová Stela 2006 120003 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/6 7
41.Horáková Julie 2006 014010 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 6
42.Mrázová Ema 2009 009186 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 4
43.Petriková Barbora 2008 052046 2 TJ Loko Žatec 4/6 1
Podušková Jůlie 2010 009128 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
45.Srpová Lada 2006 120004 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/4 0
Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 2/2 0
Kudějová Kristýna 1988 014053 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Berylová Karolína 2011 119235 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Koucká Mariana 2007 009111 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Typ závodu