Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2019

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Indruch Tomáš 1976 045001 2 KVS Hradec Králové 5/6 554
2.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 5/11 548
3.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 538
4.Foukal Pavel 1987 012044 2+ DUKLA Brandýs 5/6 477
5.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 5/9 451
6.Drábek Matyáš 2005 045022 2 KVS Hradec Králové 5/16 431
7.Kaminský Jan 1999 009017 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 410
8.Kvapil Martin 1976 035009 2 TJ Slavia K. Vary 5/6 385
9.Indruch Matěj 2006 045012 2 KVS Hradec Králové 5/14 383
10.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 5/6 374
11.Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 360
12.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 334
13.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 5/8 330
14.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 326
15.Kremr Patrik 1972 009108 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 325
16.Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 312
17.Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 295
18.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 277
19.Pollert Jáchym 2004 009136 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 275
20.Mrůzek Vojta 1998 012057 2 DUKLA Brandýs 4/4 268
21.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 261
22.Hauck Marek 1977 045035 2 KVS Hradec Králové 5/12 260
23.Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 254
24.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/14 248
25.Choutka Jan 1995 045015 2 KVS Hradec Králové 5/6 246
26.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 241
27.Kuneš Daniel 2003 066020 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 240
28.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/10 232
29.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 230
30.Suchý Matěj 1986 012009 2 DUKLA Brandýs 2/2 229
31.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 228
32.Habich Tomáš 1997 030061 2 VS Tábor 5/6 222
33.Válek Michal 2006 030025 2 VS Tábor 5/15 219
34.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 214
Hojda Jakub 1993 066001 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 214
36.Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 204
37.Volák Jaroslav 1990 048068 3+ TJ Ohře Klášterec 2/2 199
38.Kopička Ondřej 1989 046108 3+ Delfín Jablonec 5/6 194
39.Pollert Jaroslav 1971 009060 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 188
40.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/6 170
Keller Miloslav 1962 030009 2 VS Tábor 4/4 170
42.Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 4/4 166
43.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 162
Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 162
45.Hojda Ladislav 1973 066002 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 151
46.Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 145
47.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 139
48.Hák Jiří 1952 060002 3+ Loko Trutnov 5/10 133
49.Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 5/8 128
50.Prchlík Jiří 1978 078005 3+ Lužnice Tábor 4/4 125
51.Vácha Viktor 1985 017056 2 KK Rakovník 4/4 124
52.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 117
53.Moštěk Ondřej 1982 060042 3+ Loko Trutnov 2/2 111
54.Kuna Alois 1960 023059 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 109
55.Slavík Vojtěch 2005 090011 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/16 102
Kočí Martin 1991 048081 3+ TJ Ohře Klášterec 2/2 102
57.Miller Jan 1997 062001 3 TJ Turnov 4/4 99
58.Beier Alva 2005 060054 3 Loko Trutnov 5/12 98
59.Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 94
60.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 93
61.Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 88
62.Habich Karel 1994 030031 3+ VS Tábor 4/4 87
63.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 2/2 85
64.Bohatý Oto 2007 061038 3 SK Třebechovice 5/10 82
Kubeš Vladimír 1961 030011 3+ VS Tábor 5/6 82
66.Outrata Jindřich 1970 057033 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/8 81
Hajský Stanislav 1969 059016 2 TJ Semily 2/2 81
Krofta Dominik 1993 030047 3+ VS Tábor 4/4 81
69.Turner Karel 2004 042017 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 80
70.Válek Michal 1974 030022 3+ VS Tábor 4/4 77
71.Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 5/12 73
72.Šrámek Michal 1982 012068 3 DUKLA Brandýs 4/4 70
Pípal Zbyněk 2003 023041 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 70
74.Lacina Richard 1967 059022 3+ TJ Semily 4/4 69
75.Pechlát Hynek 1971 042019 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 68
76.Prüher Vojtěch 2006 023071 3+ SK VS Č. Budějovice 5/12 67
77.Sýkora Jaroslav 1961 034024 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 66
78.Štercl Dominik 2005 012083 3 DUKLA Brandýs 5/10 65
79.Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 5/8 64
80.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 61
81.Kašpar Čeněk 2000 012081 3+ DUKLA Brandýs 2/2 60
82.Voneš Jakub 2007 011065 3 KK Brandýs nad Labem 5/10 57
Novák Martin 1991 024043 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 57
84.Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 56
85.Kruťa Kryštof 2000 043013 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 55
86.Novosad Lukáš 1976 024001 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 53
Švejd Jakub 2001 042008 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 53
88.Krofta Zdeněk 1959 030045 3+ VS Tábor 4/4 50
89.Šťastný Matěj 2005 057075 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 48
90.Svítil Vladan 1974 185006 3+ KK Postřelmov 4/4 45
Mulač Oldřich 1961 034020 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 45
92.Šerý Michal 1971 088003 3 C&K Rožátov 5/8 39
93.Venc Ondřej 2007 011022 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 38
David Ondřej 1984 045009 2 KVS Hradec Králové 2/2 38
95.Bandas Matěj 2006 011069 3 KK Brandýs nad Labem 5/10 35
Panzer Martin 2007 039033 3+ TJ Loko Plzeň 5/6 35
Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 35
98.Indruch Tomáš 2008 045002 3 KVS Hradec Králové 5/10 32
Smetánka Radek 1976 034022 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 32
100.Beier Artur 1970 060001 2 Loko Trutnov 2/2 31
101.Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 28
102.Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 27
103.Čapek Vojtěch 2002 030069 3 VS Tábor 4/4 25
Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 25
105.Walter Jakub 1998 119014 2 UP Olomouc 2/2 24
106.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/10 22
Keš Miroslav 1967 026020 3+ SK Domeček Soběslav 2/2 22
Vránek Jan 2004 033009 3 VS Blovice 2/2 22
Bačina Jan 1973 043056 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 22
Hajduch Jaroslav 2004 027010 3 Otava Strakonice 2/2 22
111.Hluchý Vilém 2006 011045 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 21
112.Červenka Jaroslav 1964 034003 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 20
113.Vejnar Samuel 2005 024042 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 19
Kubát Jiří 1959 036007 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 19
115.Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 5/10 18
Semerád Adam 2004 049003 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 18
117.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 17
118.Klíma Vojtěch 2002 024033 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 16
119.Janoušek Viktor 2003 009125 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 15
Poula Jan 1955 035012 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 15
121.Čermák Vlastimil 1973 050005 3 SK Štětí 2/2 14
122.Bolehovský Jiří 1974 060026 3+ Loko Trutnov 2/2 13
Procházka Josef 2002 012046 DUKLA Brandýs 2/2 13
124.Foltín Marek 1973 011010 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 12
125.Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 2/2 11
126.Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 2/2 8
Štembera Dominik 2004 078022 3 Lužnice Tábor 4/4 8
Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 8
129.Kloboučník Tomáš 1965 030027 3 VS Tábor 2/2 7
Mareš Jakub 2003 024055 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 7
131.Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 4/4 6
Pechlát Adam 2007 042018 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 6
133.Kolman Filip 1973 008022 3 SK Žižkov 4/4 5
Krejčí Antonín 1955 014039 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 5
135.Švadlena Václav 1985 024032 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 4
136.Macek Jiří 1971 030041 3 VS Tábor 2/2 2
Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 2/2 2
138.Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 1
139.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/4 0
Heřmanský Jan 2005 129039 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 4/4 0
Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 4/4 0
Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 4/4 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 3+ UP Olomouc 4/4 0
Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 4/4 0
Malý Vojtěch 2006 119191 3+ UP Olomouc 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 3+ UP Olomouc 4/4 0
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/4 0
Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov 2/2 0
Kolman Vojtěch 2007 008844 SK Žižkov 2/2 0
Martinů Lukáš 1987 030050 VS Tábor 2/2 0
Popovič Pavel 1971 030015 3 VS Tábor 2/2 0
Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 2/2 0
Blahník Miroslav 1980 035014 3+ TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Velenovský Jiří 1978 030072 VS Tábor 2/2 0
Němec Aleš 1976 047015 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Weber Oldřich 1987 023133 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kučera Tomáš 1970 097021 2 Raft klub Trója 2/2 0
Pšenička Václav 2001 017022 3 KK Rakovník 2/2 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 5/12 140
2.Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 124
3.Morenová Adriana 2004 009096 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 121
4.Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/16 113
5.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 112
6.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 4/4 110
7.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 76
8.Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 71
9.Freislebenová Patricia 2003 009142 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 70
10.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 5/10 63
11.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 45
12.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 37
13.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 4/4 29
14.Kolářová Markéta 2005 090033 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/10 25
15.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 19
16.Kremrová Adéla 2005 009034 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 14
Machutová Iva 2003 014019 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 14
18.Nekolná Žofie 2006 011034 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 13
19.Haucková Gabriela 2002 045006 3+ KVS Hradec Králové 2/2 12
20.Hojdová Markéta 2007 066017 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 11
Tesařová Hana 2004 023085 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 11
Šindelářová Tereza 2004 030046 3+ VS Tábor 5/5 11
23.Mílová Terezie 1998 060037 3+ Loko Trutnov 5/8 10
24.Bundová Simona 2004 057008 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 6
25.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 4/4 5
Houšková Kateřina 2003 043014 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 5
27.Vojtíková Klára 2007 011078 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 4
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 4
29.Horáková Julie 2006 014010 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 3
Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 3
31.Štěpánková Julie 2006 045033 3 KVS Hradec Králové 2/2 2
32.Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 4/4 1
Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
34.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 4/4 0
Malá Magdaléna 2007 119192 3+ UP Olomouc 4/4 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 3+ UP Olomouc 4/4 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ UP Olomouc 4/4 0
Vrbová Marie 2007 119198 2 UP Olomouc 4/4 0
Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 4/4 0
Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 4/4 0
Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 4/4 0
Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 4/4 0
Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 3+ Vodní sporty Desná 2/2 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Martin Václav
Háša Michal
1971
1981
001027
076013
2 TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
4/4 200
2.Holý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
017007
042019
2 KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
5/6 171
3.Hartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
066024
066020
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/8 161
4.Benhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
046031
023002
2 Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
5/6 155
5.Jiras Filip
Jinek Hugo
2005
2005
009130
009146
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 113
Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 113
7.Pechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
009149
009136
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 101
8.Šedivý Vít
Prüher Vojtěch
2004
2006
023135
023071
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/7 96
9.Pohanka Vít
Cubr Filip
2000
2000
036019
038008
1 Kanoistický klub Klatovy z.s.
TJ ČSAD Plzeň
2/2 90
10.Švejd Jakub
Turner Karel
2001
2004
042008
042017
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 82
11.Nedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
053011
060002
2 TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
5/10 81
12.Habich Bohumil
Habich Karel
1991
1994
030003
030031
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 76
13.Šrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
017058
036020
2 KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
4/4 64
Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 64
15.Válek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
030022
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 38
16.Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 37
17.Vácha Viktor
Jícha Dušan
1985
1982
017056
080008
3 KK Rakovník
TJ Sokol Písek
2/2 34
18.Uhlík František
Pazourek Pavel
1975
1976
076007
076004
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 31
19.Vorel Zdeněk
Záruba Martin
1974
1974
057044
053026
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
4/4 24
20.Pípal Zbyněk
Komárek Jakub
2003
2005
023041
023037
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 22
Novák Matouš
Novák Václav
2006
2005
030024
030071
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 22
22.Hanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
061041
061025
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 21
23.Moštěk Ondřej
Stolín David
1982
1978
060042
060033
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 14
Podzimek Jan
Volák Jaroslav
2004
1990
048034
048068
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 14
25.Hanzel Jáchym
Panzer Martin
2008
2007
039039
039033
3 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 13
Šťastný Matěj
Fencl Jáchym
2005
2003
057075
057087
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 13
27.Slavík Vojtěch
Hadraba Martin
2005
2005
090011
090014
3 Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
5/6 11
28.Kořínek Vojtěch
Saal Štěpán
2004
2001
046049
046048
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
4/4 9
Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
065026
014039
3 TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 9
30.Velenovský Jiří
Riant Martin
1978
1977
030072
030065
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 7
Trefný Jiří
Trefný Vojtěch
1982
2007
001046
001134
TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 7
32.Kulhánek Jan
Musil Pavel
1978
1964
046012
046015
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 6
Novosad Lukáš
Novosad Jonáš
1976
2006
024001
024049
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 6
34.Horák David
Císařovský Adam
1976
2005
090008
090016
3 Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
5/6 5
Němec Radek
Jiřík Matěj
2004
2005
057036
057025
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 5
36.Körner Adam
Kovařík Vít
2004
2003
011061
011072
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 4
37.Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
001106
001111
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 3
Novák Matěj
Kopeček Michal
2004
2007
030039
030034
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 3
39.Bačina Jan
Bačina Jan
1973
2006
043056
043001
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 2
Šrámek Jiří
Šrámek Jaroslav
1966
1957
017058
043068
2 KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 2
41.Čihovský Šimon
Putzer Hynek
2003
2003
023069
023099
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 1
Lepík Filip
Mulač Oldřich
1976
1961
034017
034020
3 TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
2/2 1
Egert Tomáš
Pšenička Václav
2004
2001
017003
017022
KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 1
44.Wendl Denis
Pohanka Vít
2000
2000
066016
036019
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Kanoistický klub Klatovy z.s.
4/4 0
Prüher Vojtěch
Švehlová Rozárie
2006
2008
023071
023015
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Novák Tobiáš
Kočířová Valentýna
2008
2008
119182
119208
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Doležalová Bára
Novák Matyáš
2005
2005
119127
119076
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Hain Přemysl
Jezvina Václav
1977
1973
053028
060028
TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
1/1 0
Čermák Vlastimil
Čermák Daniel
1973
2008
050005
050006
SK Štětí
SK Štětí
2/2 0
Vejvoda Ondřej
Palouda Tomáš
1980
1969
024050
024021
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Vozka Aleš
Potužák Jan
1989
1988
042029
042032
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 0
Kolman Vít
Trefný Martin
2010
2010
001127
001140
TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Martin Jakub
Uhlík Jan
2009
2008
001107
076028
TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
2/2 0
Sýkora Ondřej
Cardoselli Lukas
2010
2010
001108
001125
TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Jiřík Matěj
Šťastný Matěj
2005
2005
057025
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0

kategorie C2P

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kolman Vít
Seidl Marek
2010
2010
001127
001122
TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Drábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
045022
061039
2 KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
5/8 170
2.Šedivý Vít
Švehlová Kateřina
2004
2005
023135
023017
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 119
3.Bočková Bára
Čihovský Šimon
2003
2003
023068
023069
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/8 94
4.Pospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
030019
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 87
5.Kratochvílová Tereza
Ondřich Václav
2003
2001
024009
024072
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 63
Boček Zdeněk
Bočková Kateřina
1975
2007
023006
023007
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 63
7.Jiras Filip
Pavelková Markéta
2005
2005
009130
010107
2 Univerzitní sportovní klub Praha
SK VS Karbo Benátky
4/4 60
8.Hojdová Eliška
Galušková Bára
2005
2006
066007
042006
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 55
9.Wendl Miloslav
Habichová Polesná Jitka
1978
1990
066011
039058
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
TJ Loko Plzeň
1/1 54
10.Motlová Andrea
Indruch Matěj
2006
2006
045016
045012
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
5/6 53
11.Martin Václav
Hochheim Kristýna
1971
1991
001027
001033
2 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 51
12.Kruťa Kryštof
Houšková Kateřina
2000
2003
043013
043014
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/6 49
13.Semerád Adam
Červenková Amélie
2004
2005
049003
009138
3 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 47
14.Konvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
057042
057033
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/8 46
15.Švehlová Rozárie
Prüher Vojtěch
2008
2006
023015
023071
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/10 43
16.Habich Tomáš
Brotánková Petra
1997
2001
030061
039015
3 VS Tábor
TJ Loko Plzeň
4/4 31
17.Hojda Jakub
Hojdová Markéta
1993
2007
066001
066017
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 26
18.Wendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
066018
023085
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
5/6 22
Freislebenová Patricia
Frencl Josef
2003
2002
009142
009134
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 22
20.Šindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
030046
030025
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 18
21.Habich Karel
Habichová Polesná Jitka
1994
1990
030031
039058
2 VS Tábor
TJ Loko Plzeň
3/3 15
22.Bundová Simona
Fencl Jáchym
2004
2003
057008
057087
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 14
23.Vorel Zdeněk
Vorlová Darina
1974
1984
057044
057053
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 12
24.Kubát Zdeněk
Vrzalová Veronika
1991
1991
036024
039012
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
TJ Loko Plzeň
4/4 10
25.Plachtová Alexandra
Walter Jakub
1998
1998
024030
119014
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
UP Olomouc
2/2 8
26.Šrétrová Amálie
Fröhlich Jáchym
2007
2007
049061
049065
3 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
4/4 7
27.Riantová Anežka
Kopeček Michal
2008
2007
030067
030034
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 6
Marek Matyáš
Kliščová Barbora
2003
2002
061025
061042
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 6
29.Míl Jakub
Mrskočová Jana
2003
1988
060051
060060
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 5
30.Šejvlová Lenka
Holý Jiří
1973
1957
017002
017007
2 KK Rakovník
KK Rakovník
4/4 3
31.Tkadlecová Kateřina
Machutová Iva
2005
2003
014076
014019
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 2
Riantová Marie
Čapek Vojtěch
2006
2002
030068
030069
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 2
Žďárská Laura
Šťastný Matěj
2006
2005
057062
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 2
Vojtíková Klára
Voneš Jakub
2007
2007
011078
011065
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 2
Saifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
011071
011022
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 2
36.Kasper Jakub
Šafaříková Alena
2007
2006
024056
024098
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 1
37.Beier Artur
Beierová Běta
1970
2008
060001
060063
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Klimeš Vít
Horáková Julie
2007
2006
014034
014010
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
030026
030050
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Hanuš Tomáš
Haviárová Zuzana
2005
2005
061011
061035
SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Doležalová Bára
Novák Matyáš
2005
2005
119127
119076
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Kratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
119176
119191
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Hansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119207
119197
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Malá Magdaléna
Kočířová Valentýna
2007
2008
119192
119208
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Vrbová Marie
Kutín Filip
2007
2007
119198
119218
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Nekolná Žofie
Štercl Dominik
2006
2005
011034
012083
KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
1/1 0

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Horák David 2009 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Konvalinka Šťepán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Cubr Filip 2000 038008 2+ TJ ČSAD Plzeň 5/8 1641
2.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 1630
3.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 1595
4.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 1536
5.Pohanka Vít 2000 036019 1 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 1530
6.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 1471
7.Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 1453
8.Bohatý Karel 2001 012053 2 DUKLA Brandýs 5/6 1378
9.Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 1375
10.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1304
11.Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 4/4 1265
12.Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 5/12 1255
13.Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 5/10 1242
14.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 1226
15.Veverka Lukáš 2002 010008 2+ SK VS Karbo Benátky 5/6 1210
16.Martin Václav 1971 001027 2 TJ Bohemians Praha 5/6 1209
17.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 5/8 1186
18.Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 1169
19.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 1150
20.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/8 1148
21.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 5/10 1140
22.Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 5/18 1136
23.Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1130
24.Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1127
25.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 5/14 1117
26.Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 1115
27.Bízek Marek 2005 012076 2 DUKLA Brandýs 5/12 1113
28.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/6 1105
29.Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 1090
30.Novotný David 2005 023029 2 SK VS Č. Budějovice 5/16 1056
31.Novák Václav 2005 030071 2 VS Tábor 5/16 1037
Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/14 1037
33.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 4/4 1036
34.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/12 1014
35.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 1001
36.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 985
37.Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 5/14 966
38.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 5/10 947
39.Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 940
40.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 921
41.Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 915
42.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 901
43.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 5/8 897
44.Komárek Jakub 2005 023037 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 874
45.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 5/8 848
46.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 5/8 842
47.Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 5/6 824
48.Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 819
49.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 2/2 813
50.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 799
51.Švejd Jan 2004 042022 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 780
52.Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 776
53.Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 775
54.Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 769
Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 769
56.Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 743
57.Prchlík Michal 1981 078006 2 Lužnice Tábor 4/4 724
58.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 721
59.Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 719
60.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 718
61.Pollert Antonín 2006 009022 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 714
Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 5/14 714
63.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 713
64.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/8 708
65.Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 706
66.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 683
67.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 4/4 677
68.Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 5/12 664
69.Klišč Zdeněk 1999 061017 2 SK Třebechovice 5/10 655
70.Körner Adam 2004 011061 2 KK Brandýs nad Labem 5/12 648
Heger Kryštof 1992 017037 2 KK Rakovník 2/2 648
72.Horák David 1976 090008 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/12 646
73.Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 5/6 630
74.Kovařík Vít 2003 011072 2 KK Brandýs nad Labem 5/14 625
75.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 2/2 623
76.Strasser Marek 2004 052025 2 TJ Loko Žatec 5/10 619
77.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 4/4 615
78.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/4 611
79.Putzer Hynek 2003 023099 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 610
80.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 604
81.Ondruš Mikuláš 2003 009127 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 603
82.Šrámek Michal 1982 012068 2 DUKLA Brandýs 5/8 602
83.Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 596
84.Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 590
85.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/16 589
86.Hanuš Jiří 2002 061041 2 SK Třebechovice 5/10 585
87.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 584
88.Rendón Enrique 2005 090013 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/18 577
89.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 568
90.Pechač Jonáš 2004 009149 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 543
91.Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 536
92.Kodada Miroslav 1982 077015 2 Kotva Bráník 4/4 527
93.Kyrián Luděk 1978 023063 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 524
94.Puškarčuk Aleš 1989 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 518
95.Čepička Ladislav 2003 038014 2 TJ ČSAD Plzeň 5/6 517
96.Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 516
97.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 496
98.Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 4/4 478
99.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 2/2 473
100.Kruťa Kryštof 2000 043013 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 472
101.Němec Aleš 1976 047015 2 TJ DNT VS Kadaň 5/8 463
102.Stehno Petr 2003 090034 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 460
Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 2/2 460
104.Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 456
Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 456
106.Troch Petr 1971 053021 2 TJ Dvůr Králové 5/6 455
107.Bohatý Oto 2007 061038 2 SK Třebechovice 5/12 450
108.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 444
109.Volák Jaroslav 1990 048068 3+ TJ Ohře Klášterec 2/2 438
110.Kořínek Martin 1977 046006 3+ Delfín Jablonec 5/12 430
111.Petr Lukáš 2004 011048 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 429
112.Valášek Jan 2005 011042 3+ KK Brandýs nad Labem 5/12 424
113.Šimák Jakub 2004 023050 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 419
114.Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 418
115.Sajdl František 1970 052018 2 TJ Loko Žatec 4/4 412
116.Zvolský Kristián 2006 009161 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 409
117.Štercl Dominik 2005 012083 3+ DUKLA Brandýs 5/10 401
118.Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/18 400
119.Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 5/6 396
120.Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 2/2 393
Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 393
122.Heger Mikuláš 1990 017036 3+ KK Rakovník 2/2 388
123.Novák Jindřich 1964 014021 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 382
124.Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 5/15 381
Jilma Martin 1989 078017 2 Lužnice Tábor 2/2 381
126.Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 374
127.Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 2/2 373
128.Tesař Vojtěch 2002 023077 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 369
129.Zeman Vojtěch 2000 009102 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 356
130.Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 5/14 349
131.Vránek Jan 2004 033009 3+ VS Blovice 5/6 344
132.Štibrányi David 2004 011068 3+ KK Brandýs nad Labem 5/12 342
133.Jeřábek Tomáš 2004 011073 3+ KK Brandýs nad Labem 5/14 341
134.Hynek Pavel 2003 059012 3+ TJ Semily 5/8 336
135.Pavlík Jiří 1964 061021 3+ SK Třebechovice 5/10 334
136.Hauck Marek 2007 045019 3+ KVS Hradec Králové 5/16 331
137.Burger Jáchym 2006 009050 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 328
138.Venc Ondřej 2007 011022 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 320
139.Čapek Vojtěch 2002 030069 3+ VS Tábor 5/8 318
140.Horyna Lukáš 1980 060011 3+ Loko Trutnov 2/2 313
141.Šedivý Jan 2003 023134 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 311
142.Škop Jáchym 2005 027017 3+ Otava Strakonice 5/16 306
143.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 4/4 305
144.Kutek Michal 2006 090023 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/18 299
145.Kubát Jiří 1984 077002 3+ Kotva Bráník 2/2 296
Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 296
147.Hadraba Martin 2005 090014 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/16 295
148.Pištora Michal 2005 049029 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 292
Benda Jan 2005 049006 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 292
150.Svoboda Adam 2006 009119 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 289
151.Kořínek Vojtěch 2004 046049 3+ Delfín Jablonec 5/12 287
152.Šrámek Jiří 1966 017058 3+ KK Rakovník 5/6 284
153.Uhlík Jan 2008 076028 3+ TJ Jiskra Bechyně 5/6 282
Volf Matěj 2003 030064 3+ VS Tábor 5/6 282
155.Pazourek Pavel 1976 076004 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 272
156.Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 5/8 269
157.Uhlík František 1975 076007 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 268
158.Novák Matěj 2004 030039 3+ VS Tábor 5/8 267
159.Kárník Tadeáš 2006 009029 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 263
160.Novák Matouš 2006 030024 3+ VS Tábor 5/15 258
161.Voneš Jakub 2007 011065 3+ KK Brandýs nad Labem 5/10 257
162.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 5/6 254
163.Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 253
164.Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 2/2 248
Taišl Filip 1976 042020 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 248
166.Pelikán Václav 2005 001111 3+ TJ Bohemians Praha 5/10 241
167.Taraba Matyáš 2004 011070 3+ KK Brandýs nad Labem 5/12 240
168.Koshelev Sergey 1960 042040 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 237
169.Císařovský Adam 2005 090016 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/14 231
170.Milyan Daniel 2006 052022 3+ TJ Loko Žatec 5/12 230
Jiřík Matěj 2005 057025 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 230
172.Sedlařík Adam 2005 014073 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 227
173.Druska Vojta 2006 023021 3+ SK VS Č. Budějovice 5/10 222
Bandas Matěj 2006 011069 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 222
175.Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 216
176.Kubát Jan 1982 036010 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 215
177.Hanzel Jáchym 2008 039039 3 TJ Loko Plzeň 5/14 213
178.Kuchař Antonín 2005 011057 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 209
179.Škop Jan 2007 027016 3 Otava Strakonice 5/14 207
180.Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 5/6 206
Míka Hynek 2006 026001 3+ SK Domeček Soběslav 4/4 206
Procházka Miloš 1954 034036 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 206
183.Jacoš Pavel 1988 035023 3+ TJ Slavia K. Vary 2/2 205
184.Táborský Pavel 1972 066004 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 203
Riant Martin 1977 030065 3 VS Tábor 5/6 203
186.Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 4/4 201
187.Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 195
188.Kraus Václav 1961 038004 3+ TJ ČSAD Plzeň 5/8 194
189.Sopek Milan 2004 042010 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 192
190.Budák David 2003 047010 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/6 190
191.Klimeš Vít 2007 014034 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 189
192.Hron Robin 1979 014023 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 183
193.Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 2/2 177
194.Sladovník Jakub 2006 026002 3 SK Domeček Soběslav 5/6 175
195.Plas Tobiáš 2008 009093 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 174
196.Petřík Marek 2008 009088 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 173
Vondra Václav 1957 027020 3+ Otava Strakonice 5/6 173
198.Hanuš Jakub 2007 017046 3 KK Rakovník 5/6 166
199.Kloboučník Tomáš 1965 030027 3 VS Tábor 2/2 164
200.Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 2/2 163
201.Neuwirth Josef 1961 034021 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 161
202.Trefný Jiří 1982 001046 3 TJ Bohemians Praha 4/4 159
203.Jeremiaš Jan 1985 061008 2 SK Třebechovice 2/2 158
204.Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 5/6 155
205.Stanovský Tomáš 1972 023052 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 154
206.Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 150
207.Pártl Mirek 1954 024018 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 146
208.Olšák Matyáš 2001 024067 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 142
Lepík Vlastimil 1950 034018 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 142
210.Kubát Jiří 1988 035024 3+ TJ Slavia K. Vary 2/2 140
211.Bombic Erik 2005 023079 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 139
212.Pollert Jonáš 2007 009113 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 138
Ondřich Václav 2001 024072 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 138
214.Hrňák Šimon 2007 014064 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 137
215.Šustr Vojtěch 2006 014075 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 136
216.Klimuškin Šimon 1995 077014 3+ Kotva Bráník 2/2 133
217.Samek Petr 2008 061004 3 SK Třebechovice 5/12 132
218.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 129
219.Hartl Jakub 2004 066024 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 127
220.Adamec Jakub 1984 043024 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 124
221.Slušný Vojtěch 2008 010115 3 SK VS Karbo Benátky 5/8 122
222.Dodal Jan 1953 001008 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 121
223.Foltín Šimon 2006 011049 3 KK Brandýs nad Labem 5/12 119
224.Pšenička Václav 2001 017022 3+ KK Rakovník 2/2 118
225.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/10 116
226.Zoubek Adam 2004 046096 3 Delfín Jablonec 4/4 115
Pechlát Adam 2007 042018 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 115
228.Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 114
229.Indruch Tomáš 2008 045002 3 KVS Hradec Králové 5/10 111
Westfal Mattias 2004 014094 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 111
231.Synek Přemysl 2007 052060 3 TJ Loko Žatec 5/14 109
Bareš Hugo 2008 009027 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 109
233.Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 5/6 107
Kotrba Tomáš 1977 078003 3+ Lužnice Tábor 2/2 107
235.Král Matěj 2008 009047 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 106
236.Šíma Lukáš 2006 027002 3 Otava Strakonice 5/14 101
Krejčí Hynek 1978 065026 3+ TJ Permon Roztoky 2/2 101
238.Vodrážka Matěj 2004 059049 3+ TJ Semily 4/4 98
Martin Václav 2002 001074 3 TJ Bohemians Praha 4/4 98
Rouča Jaroslav 1970 129034 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 98
241.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 2/2 96
242.Jančar Štěpán 2007 009020 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 94
Velenovský Jiří 1978 030072 3+ VS Tábor 4/4 94
244.Lžičař David 2004 090006 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/6 86
245.Putzer Pavel 1967 025033 3 SK Kaplice, z.s 4/4 85
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 85
247.Štembera Jakub 2004 078023 3 Lužnice Tábor 4/4 84
248.Stolín David 1978 060033 3 Loko Trutnov 2/2 80
249.Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 4/4 79
Vejvoda Ondřej 1980 024050 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 79
251.Svoboda Šimon 2008 010112 3 SK VS Karbo Benátky 5/6 76
252.Bačina Jan 2006 043001 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 75
253.Předota Kristián 2006 011066 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 74
254.Legutko Josef 2006 052065 3 TJ Loko Žatec 5/6 71
255.Kolář Jakub 2006 023058 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 70
Jiras Filip 2005 009130 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 70
257.Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 2/2 69
Poduška Patrik 1976 086006 3 Sokol Trója 2/2 69
259.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 68
Němec Radek 2004 057036 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 68
261.Žatecký Jiří 1969 065008 3 TJ Permon Roztoky 4/4 67
262.Smetánka Kilián 2005 034001 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 66
263.Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 64
264.Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 61
265.Novotný Štěpán 2006 059024 3 TJ Semily 4/4 60
266.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 2/2 58
267.Štembera Dominik 2004 078022 3 Lužnice Tábor 4/4 57
268.Hotový Václav 2006 023057 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 56
Winter Eduard 1956 046026 3 Delfín Jablonec 2/2 56
Veverka Čeněk 2007 039014 3 TJ Loko Plzeň 4/4 56
271.Kvasnička Matěj 2008 066026 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 55
272.Jahoda Jakub 2004 090022 3+ Wild Water Canoe Club FROL 2/2 52
Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 52
274.Jánský Pavel 1975 053013 3+ TJ Dvůr Králové 4/4 50
275.Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 2/2 49
Čermák Vlastimil 1973 050005 3 SK Štětí 2/2 49
277.Svoboda Jan 1946 034046 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 48
278.Babouček Antonín 2007 090039 3+ Wild Water Canoe Club FROL 2/2 46
279.Fuks Jáchym 2008 011060 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 45
280.Kvíčala Matyáš 2005 062022 3 TJ Turnov 2/2 44
281.Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 40
282.Císařovský Petr 1977 090010 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/12 39
Vraný Matěj 2006 090007 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/16 39
Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 2/2 39
285.Velenovský Vojta 2008 030074 3 VS Tábor 4/4 38
Jahna Ondřej 2005 061007 3 SK Třebechovice 2/2 38
287.Polívka Karel 1945 055021 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 36
288.Uhlík Kryštof 2008 011030 KK Brandýs nad Labem 5/6 35
289.Manas Adam 2004 047012 3+ TJ DNT VS Kadaň 2/2 31
290.Novosad Jonáš 2006 024049 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 30
291.Dočkal Radek 2008 012015 3 DUKLA Brandýs 5/8 28
Pohanka František 2008 011033 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 28
293.Suk Jakub 2002 060053 3+ Loko Trutnov 2/2 27
Pražák Jan 1963 045020 3 KVS Hradec Králové 2/2 27
295.Nahodil Václav 2006 011081 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 26
296.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 2/2 25
297.Jezvina Václav 1973 060028 Loko Trutnov 2/2 22
Salák Petr 2004 033004 3 VS Blovice 2/2 22
299.Pražák Radek 1972 078012 3 Lužnice Tábor 2/2 21
Beránek Tomáš 2006 063061 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 21
301.Novotný Petr 2006 024066 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 20
Hanuš Tomáš 2005 061011 3 SK Třebechovice 4/4 20
303.Šenk Alexandr 2008 011014 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 19
Kvíčala Čestmír 1970 062031 3 TJ Turnov 2/2 19
Slavík Daniel 2006 059026 3 TJ Semily 2/2 19
306.Kaplický Jindřich 2007 011016 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 17
307.Egert Tomáš 2004 017003 3+ KK Rakovník 2/2 15
308.Kremla Jakub 2006 026008 3 SK Domeček Soběslav 4/4 14
Winter Tomáš 1979 046034 Delfín Jablonec 2/2 14
310.Zifčák Štefan 1977 023034 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 13
Válek Michal 1974 030022 VS Tábor 2/2 13
Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 2/2 13
313.Chytil Lumír 2006 129042 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 12
314.Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 2/2 11
315.Mihalik Tomáš 2004 047023 TJ DNT VS Kadaň 4/4 10
Skalický Aleš 2002 057092 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 10
317.Dovala Jakub 2007 052043 3 TJ Loko Žatec 5/6 9
318.Wais Jakub 2007 011032 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 7
319.Bačina Tomáš 2008 043004 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 6
320.Malinský Petr 2008 011067 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 5
Pokorný Lukáš 2007 046027 Delfín Jablonec 2/2 5
322.Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK VS Č. Budějovice 5/10 4
323.Grossmann Lukáš 2008 039038 3 TJ Loko Plzeň 2/2 3
324.Ondřich Adam 2004 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 2
325.Kočička Patrik 2007 030075 3 VS Tábor 2/2 1
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 1
327.Hanč Pavel 2008 012034 DUKLA Brandýs 5/8 0
Retek Toman 2007 119188 2 UP Olomouc 4/4 0
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/4 0
Jakubík Štěpán 2008 121038 KK Opava 2/2 0
Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 4/4 0
Šefčík Václav 2008 121033 3 KK Opava 4/4 0
Dragon Jakub 2007 121031 3 KK Opava 4/4 0
Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 4/4 0
Fišnar Jakub 2007 135017 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Kadubec Matěj 2005 133035 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Kápka Kryštof 2007 118027 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Zeman Jakub 2007 133017 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Stropek Tobiáš 2007 121007 3 KK Opava 4/4 0
Polášek Martin 2005 133034 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Jaroš Michael 2006 119171 3+ UP Olomouc 4/4 0
Kubita Tomáš 2008 121016 3 KK Opava 4/4 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 3+ UP Olomouc 4/4 0
Pomajbík Filip 2006 119187 3+ UP Olomouc 4/4 0
Štolfa Filip 2006 118029 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 4/4 0
Antl Tomáš 2008 121001 3+ KK Opava 4/4 0
Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 4/4 0
Dziadek Marek 2005 103017 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Kovář Filip 2006 121017 3+ KK Opava 4/4 0
Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 4/4 0
Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 4/4 0
Šotek Adam 2005 119118 2 UP Olomouc 4/4 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/4 0
Baar Dominik 2007 121061 3 KK Opava 4/4 0
Balarin Evžen 2008 121044 3 KK Opava 4/4 0
Bořek Michal 1968 060087 Loko Trutnov 2/2 0
Hadraba Michal 1976 090032 Wild Water Canoe Club FROL 5/6 0
Přibyla Šimon 2004 001138 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Kliment Tomáš 2008 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Pluta Adam 2008 001109 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Kolman Vojtěch 2007 008844 SK Žižkov 2/2 0
Jilma Ivan 1957 078001 3 Lužnice Tábor 2/2 0
Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Fencl Mikoláš Aleš 2006 024074 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Pokorný Šimon 2007 046025 Delfín Jablonec 2/2 0
Odvárko Jakub 2008 012071 DUKLA Brandýs 2/2 0
Pluta Štěpán 2012 001110 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Carbol Jáchym 2006 090004 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Hilar Mikoláš 2009 009063 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Tesař Petr 2006 039042 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Trefný Vojtěch 2007 001134 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Augustýn Jakub 2009 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Blahník Miroslav 1980 035014 3+ TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Lupinski Zdeněk 2006 047022 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Poduška Mikuláš 2012 086007 Sokol Trója 2/2 0
Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 2/2 0
Zachystal Adam 2010 001137 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Dvořák Vít 2009 009057 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Trefný Martin 2010 001140 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Foltín Radim 2010 011052 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Babouček Ondřej 1977 090001 3 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 2/2 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Hrňák Matouš 2009 014093 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Horák David 2009 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pelikán Martin 2009 001131 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 2/2 0
Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pajtina Tomáš 2008 057104 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Štybnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 2/2 0
Osička Tadeáš 2008 108015 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 5/12 709
2.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 5/12 644
3.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 643
4.Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK VS Č. Budějovice 5/10 602
5.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 590
6.Červenková Vanessa 2003 009139 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 578
7.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 562
8.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/8 560
9.Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/16 552
10.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 527
11.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/10 519
12.Kremrová Adéla 2005 009034 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 517
13.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 5/10 516
14.Galušková Bára 2006 042006 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 514
15.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 510
16.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/16 489
17.Tůmová Veronika 2006 034027 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 485
18.Sedláková Magdalena 2005 009099 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 481
19.Pavelková Markéta 2005 010107 2 SK VS Karbo Benátky 5/16 451
20.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 438
21.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 436
22.Pollertová Ema 2003 009008 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 391
23.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 390
24.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 377
25.Haucková Ilona 1978 045036 2 KVS Hradec Králové 5/8 341
26.Šrétrová Amálie 2007 049061 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 331
27.Kolářová Markéta 2005 090033 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/16 307
28.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 300
29.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 292
30.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 284
31.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 272
32.Šindelářová Tereza 2004 030046 2 VS Tábor 5/9 266
33.Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 264
34.Bednářová Anna 2002 043006 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 255
35.Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 252
36.Zástěrová Pavlína 1993 012012 2 DUKLA Brandýs 4/4 242
37.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/4 234
38.Houšková Kateřina 2003 043014 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 227
39.Zárubová Michaela 1986 053008 2 TJ Dvůr Králové 4/4 224
40.Bočková Bára 2003 023068 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 218
41.Jelínková Sára 2005 009012 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 197
42.Doležalová Viktorie 2001 010110 3+ SK VS Karbo Benátky 5/12 175
43.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 174
44.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/6 167
Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 2/2 167
46.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 164
47.Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 160
48.Strasserová Bára 2001 052011 2 TJ Loko Žatec 2/2 138
49.Mádrová Amálie 2003 039027 3+ TJ Loko Plzeň 5/6 133
50.Benešová Marie 1961 042012 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 132
51.Švehlová Rozárie 2008 023015 3+ SK VS Č. Budějovice 5/12 128
Saifrtová Magdalena 2005 049009 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 128
53.Bočková Kateřina 2007 023007 3+ SK VS Č. Budějovice 5/16 125
54.Kristl Anouk 2003 009015 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 114
55.Pechlátová Nikola 2004 042041 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 113
56.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 112
57.Nekolná Žofie 2006 011034 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 108
58.Riantová Marie 2006 030068 3+ VS Tábor 5/8 105
59.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 102
60.Riantová Anežka 2008 030067 3+ VS Tábor 5/10 99
Motlová Andrea 2006 045016 3+ KVS Hradec Králové 5/8 99
Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 5/8 99
63.Kolihová Hana 2003 026018 3+ SK Domeček Soběslav 4/4 93
Brotánková Petra 2001 039015 3+ TJ Loko Plzeň 4/4 93
65.Habichová Polesná Jitka 1990 039058 3+ TJ Loko Plzeň 4/4 90
66.Štěpánková Julie 2006 045033 3+ KVS Hradec Králové 5/10 89
67.Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 87
68.Mulačová Marta 1986 097012 3+ Raft klub Trója 5/12 84
69.Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 76
70.Burgerová Ester 2004 090019 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/12 74
71.Šrámková Michaela 1991 042026 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 72
72.Nováková Karolína 2002 052036 2 TJ Loko Žatec 2/2 71
Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 4/4 71
74.Beerová Anežka 2007 049066 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 69
75.Přibylová Karolina 1978 034016 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 67
76.Sakalová Markéta 2007 014081 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 66
77.Sakalová Magdaléna 2007 014082 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 62
78.Hochheim Kristýna 1991 001033 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 56
Lepíková Markéta 1979 034007 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 56
80.Paloudová Karolína 2000 024034 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 52
81.Štěpánková Stella 2006 045034 3 KVS Hradec Králové 5/8 48
Turčinová Anna 2002 034013 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 48
Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 48
84.Honzíková Lucie 2003 027013 3 Otava Strakonice 4/4 47
85.Vojtíková Klára 2007 011078 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 43
86.Jirasová Klára 2008 009041 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 41
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 41
88.Kliščová Barbora 2002 061042 3+ SK Třebechovice 5/6 38
89.Chocholová Veronika 2007 014079 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 36
90.Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 35
91.Márová Zuzana 2001 030037 3+ VS Tábor 2/2 33
Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 4/4 33
93.Šejvlová Lenka 1973 017002 3 KK Rakovník 4/4 32
Lepíková Barbora 2008 034008 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 32
95.Podoušková Klára 2008 009124 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 30
96.Bočánková Jana 2003 026019 3 SK Domeček Soběslav 4/4 29
97.Štěpánková Markéta 2008 129041 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 26
98.Petriková Barbora 2008 052046 3 TJ Loko Žatec 5/10 24
Podzimková Markéta 1974 048033 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 24
100.Řeháková Dana 1970 059045 3+ TJ Semily 2/2 22
101.Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 21
102.Šimáková Anna 2008 023065 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 17
103.Mrskočová Jana 1988 060060 3 Loko Trutnov 2/2 15
104.Samešová Věra 1955 046018 3 Delfín Jablonec 4/4 13
Zedníčková Michaela 2005 064055 3+ SKK Vysoké Mýto 2/2 13
106.Žatecká Taťána 2007 065014 3 TJ Permon Roztoky 4/4 12
107.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 11
Honzíková Eva 2005 027008 3 Otava Strakonice 2/2 11
109.Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 4/4 10
Kohoutová Lenka 1974 017057 3 KK Rakovník 5/6 10
111.Tesařová Eliška 2007 012031 3 DUKLA Brandýs 5/8 9
Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 9
113.Haviárová Zuzana 2005 061035 3 SK Třebechovice 5/6 8
114.Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 7
115.Marková Jitka 1978 060027 3 Loko Trutnov 2/2 6
116.Sládková Linda 2004 039009 TJ Loko Plzeň 4/4 2
117.Hamáčková Adéla 1982 060061 Loko Trutnov 2/2 1
Bolehovská Iva 1978 060004 3 Loko Trutnov 2/2 1
Vaňková Štěpánka 2007 116105 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 1
120.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 4/4 0
Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 4/4 0
Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 4/4 0
Srpová Stela 2006 118011 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 3+ Vodní sporty Desná 2/2 0
Malá Magdaléna 2007 119192 3+ UP Olomouc 4/4 0
Žandová Tereza 2006 135021 3+ Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Pavelková Eva 2008 128017 3+ Vodní sporty Desná 4/4 0
Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 4/4 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 4/4 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Novosadová Eliška 2005 119206 3+ UP Olomouc 4/4 0
Jurajdová Simona 2007 128006 3+ Vodní sporty Desná 4/4 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 3+ UP Olomouc 4/4 0
Vrbová Marie 2007 119198 2 UP Olomouc 4/4 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 UP Olomouc 4/4 0
Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 4/4 0
Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 4/4 0
Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 4/4 0
Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 2/2 0
Panzerová Kateřina 2003 039020 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Bláhová Karolína 2007 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Nováková Marcela 1974 030070 3 VS Tábor 4/4 0
Smetanová Anna 2002 030048 VS Tábor 2/2 0
Hronová Šárka 2009 014087 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Šrétrová Štěpánka 2009 049038 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kuhnová Anežka 1998 017001 KK Rakovník 2/2 0
Pšeničková Jana 1998 017023 3+ KK Rakovník 2/2 0
Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Pollert Metoděj 2009 009110 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Augustýn Jakub 2009 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Šrétrová Štěpánka 2009 049038 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 2/2 0
Kareš Samuel 2009 049023 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Novotný Matyáš 2009 011031 KK Brandýs nad Labem 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc 2/2 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Vít Matyáš 2009 045027 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Šrétrová Štěpánka 2009 049038 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Horák David 2009 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 5/8 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 4/4 0
Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 2/2 0
Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc 2/2 0
Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Vít Matyáš 2009 045027 KVS Hradec Králové 4/4 0
Rousek David 2010 121057 KK Opava 2/2 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Fabian František 2009 118018 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pelikán Martin 2009 001131 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hronová Šárka 2009 014087 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Novák Dalibor 2009 030042 VS Tábor 2/2 0
Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 2/2 0
Typ závodu