Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2020

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 5/6 792
2.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 776
3.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 773
4.Indruch Matěj 2006 045012 2 KVS Hradec Králové 5/9 736
5.Tomek Lukáš 1987 009061 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 703
6.Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 5/6 671
7.Pollert Jáchym 2004 009136 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 650
8.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 628
9.Kvapil Martin 1976 035009 2 TJ Slavia K. Vary 5/12 615
10.Heger Jonáš 2006 045021 2 KVS Hradec Králové 5/9 591
11.Drábek Matyáš 2005 045022 2 KVS Hradec Králové 4/4 543
12.Krejčí Karel 1972 023053 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 530
13.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/6 498
14.Weber Oldřich 1987 023133 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 492
15.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 4/4 488
16.Válek Michal 2006 030025 2 VS Tábor 5/19 475
Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 475
18.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/10 463
19.Kuneš Daniel 2003 066020 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 457
20.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 435
21.Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 416
22.Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 413
23.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 408
24.Šandl Lukáš 1983 023035 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 405
25.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/8 399
26.Pešta Jan 1981 078014 2 TJ Lužnice Tábor 5/6 393
27.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 373
28.Foukal Pavel 1987 012044 2+ DUKLA Brandýs 2/2 372
29.Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 5/6 371
30.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 5/7 364
31.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 341
32.Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 2/2 335
33.Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 5/6 321
34.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 5/8 318
Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK VS Č. Budějovice 5/16 318
36.Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 314
37.Říha Matyáš 2003 009117 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 292
38.Sehnal Štěpán 1985 009076 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 287
39.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 282
40.Slavík Vojtěch 2005 090011 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/14 272
Rašner Karel 2004 185007 2+ KK Postřelmov 4/4 272
42.Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 4/4 262
43.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 259
44.Prüher Vojtěch 2006 023071 2 SK VS Č. Budějovice 5/9 258
Volák Jaroslav 1990 048068 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 258
46.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 253
47.Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 4/4 252
48.Fusek Radomír 1990 132040 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 244
49.Urban Michal 2004 129024 2+ TJ Šumperk z.s. 2/2 231
Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 5/12 231
51.Štercl Dominik 2005 012083 2 DUKLA Brandýs 5/6 227
52.Kopička Ondřej 1989 046108 2 Delfín Jablonec 4/4 226
53.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 222
54.Indruch Tomáš 2008 045002 3+ KVS Hradec Králové 5/11 218
55.Jiras Marek 1976 009095 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 216
56.Bohatý Oto 2007 011088 2 KK Brandýs nad Labem 5/13 214
57.Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 210
58.Suchý Matěj 1986 012009 2 DUKLA Brandýs 2/2 209
59.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/13 206
60.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 202
61.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 200
62.Fencl Jáchym 2003 057087 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 198
63.Pollert Jaroslav 1971 009060 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 188
64.Svítil Vladan 1974 185006 3+ KK Postřelmov 5/6 181
65.Habich Tomáš 1997 030061 2 VS Tábor 5/6 180
66.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 176
67.Suchánek Daniel 1993 064021 3+ SKK Vysoké Mýto 5/6 169
68.Bolehovský Jiří 1974 060026 3+ Loko Trutnov 5/8 168
69.Vácha Viktor 1985 017056 3+ KK Rakovník 5/8 165
70.Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 164
Mrůzek David 1976 012010 3+ DUKLA Brandýs 2/2 164
72.Venc Ondřej 2007 011022 3+ KK Brandýs nad Labem 5/11 163
73.Voneš Jakub 2007 011065 3+ KK Brandýs nad Labem 5/15 161
Semerád Adam 2004 049003 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 161
75.Svoboda Adam 2006 009119 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 153
76.Veselý Ondřej 2004 057054 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 149
Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 149
78.Hanzel Jáchym 2008 039039 3+ TJ Loko Plzeň 5/11 148
Krofta Dominik 1993 030047 3+ VS Tábor 4/4 148
Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 148
81.Hák Jiří 1952 060002 3+ Loko Trutnov 5/12 144
82.Hauck Marek 1977 045035 2 KVS Hradec Králové 5/6 140
83.Zátopek Vladimír 1995 132037 3+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 136
Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 136
85.Prchlík Jiří 1978 078005 2 TJ Lužnice Tábor 5/6 133
86.Kubeš Vladimír 1961 030011 3+ VS Tábor 5/10 129
87.Ruffer Matěj 1999 057005 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/8 128
88.Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 5/6 125
89.Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 120
90.Kremr Patrik 1972 009108 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 118
Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/11 118
92.Druska Vojta 2006 023021 3+ SK VS Č. Budějovice 5/9 117
Hojda Ladislav 1973 066002 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 117
94.Walter Jakub 1998 119014 2 UP Olomouc 4/4 114
95.Šerý Michal 1971 088003 3+ C&K Rožátov 5/12 109
Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 2/2 109
97.Outrata Jindřich 1970 057033 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/12 108
98.Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 105
Řežábek Dominik 2009 009040 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/15 105
100.Ruffer Jakub 2007 057099 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/9 103
Pechlát Hynek 1971 042019 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 103
102.Pinkava Matyáš 2009 009072 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 99
103.Šrámek Michal 1982 012068 3+ DUKLA Brandýs 2/2 98
104.Kvapil Matěj 2009 035017 3 TJ Slavia K. Vary 5/17 97
105.Válek Michal 1974 030022 3+ VS Tábor 5/8 96
106.Marek Kryštof 2006 049067 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 93
107.Petřík Marek 2008 009088 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 92
108.Habich Karel 1994 030031 3+ VS Tábor 5/6 90
Krofta Zdeněk 1959 030045 3+ VS Tábor 5/8 90
110.Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 4/4 80
111.Hanuš Jakub 2007 017046 3 KK Rakovník 5/9 79
112.David Ondřej 1984 045009 3+ KVS Hradec Králové 2/2 78
113.Dvořák Vít 2009 009057 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 77
114.Kubát Jiří 1959 036007 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 74
115.Rašner Karel 1976 185011 3 KK Postřelmov 2/2 73
116.Krejza Filip 1989 064010 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 71
117.Egert Tomáš 2004 017003 3 KK Rakovník 5/6 69
118.Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 68
119.Hojda Jakub 1993 066001 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 65
120.Jančar Štěpán 2007 009020 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 63
121.Karlovský Jiří 1965 045010 3 KVS Hradec Králové 2/2 60
122.Boura Samuel 2007 009002 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 59
Kopeček Michal 2007 030034 3 VS Tábor 2/2 59
124.Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 4/4 58
125.Novotný Matyáš 2009 011031 3 KK Brandýs nad Labem 5/11 57
126.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/10 55
Keš Miroslav 1967 026020 3+ SK Domeček Soběslav 5/6 55
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 55
129.Hajský Stanislav 1969 059016 2 TJ Semily 2/2 54
130.Vránek Jan 2004 033009 3 VS Blovice 5/6 53
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/8 53
Šindelář Jan 2002 039050 3 TJ Loko Plzeň 2/2 53
133.Machuta Zdeněk 1964 014054 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 52
134.Kvasnička Matěj 2008 066026 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 51
135.Bareš Hugo 2008 009027 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 50
136.Lacina Jakub 2003 059021 3+ TJ Semily 2/2 43
Sýkora Jaroslav 1961 034024 3+ TJ SK Hubertus KV 1/1 43
138.Fabian František 2009 118018 3 VK Tzunami Ostrava 5/7 42
Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 5/10 42
Kolman Filip 1973 008022 3 SK Žižkov 4/4 42
141.Egert Luděk 1971 017012 3 KK Rakovník 5/6 39
142.Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 2/2 38
143.Velenovský Jiří 1978 030072 3 VS Tábor 5/7 37
144.Uhlík Jan 2008 076028 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 35
145.Vít Matyáš 2009 045027 3 KVS Hradec Králové 5/9 34
146.Pollert Metoděj 2009 009110 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 30
Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 2/2 30
148.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 2/2 29
Němec Aleš 1976 047015 3 TJ DNT VS Kadaň 4/4 29
150.Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 28
Samek Petr 2008 061004 3 SK Třebechovice 5/10 28
152.Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 5/11 27
153.Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 25
154.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 24
155.Kočí Martin 1991 048081 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 22
Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 22
157.Jiřík Matěj 2005 057025 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 20
158.Kučera Tomáš 1970 097021 3 Raft klub Trója 2/2 19
Brambora Ondřej 2005 014077 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 19
Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 19
161.Salaj František 2004 116095 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 18
162.Čermák Vlastimil 1973 050005 3 SK Štětí 2/2 17
163.Pechlát Adam 2007 042018 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 16
164.Jindrák Petr 1969 007041 3 Technika Praha 2/2 15
Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 15
Šrámek Jiří 1966 017058 3 KK Rakovník 2/2 15
167.Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 14
Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 14
169.Langer Filip 2009 009071 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 13
Piskáček Pavel 1970 050017 3 SK Štětí 2/2 13
171.Pollert Antonín 2006 009022 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 12
Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 12
173.Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 11
Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 11
Poula Jan 1955 035012 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 11
176.Smetánka Radek 1976 034022 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 10
Černík Jan 2005 057100 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 10
178.Čapek Vojtěch 2002 030069 3 VS Tábor 2/2 9
179.Kliment Tomáš 2008 066012 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/11 8
Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 8
Červenka Jaroslav 1964 034003 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 8
182.Krejčí Antonín 1955 014039 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 7
Hanuš Tomáš 2005 061011 3 SK Třebechovice 4/4 7
Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 2/2 7
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
186.Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 5
Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 5
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 5
Beránek Tomáš 2006 061016 SK Třebechovice 4/4 5
190.Zuna Vilém 2007 059052 3 TJ Semily 4/4 4
191.Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec 2/2 3
Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 2/2 3
Niedl Robin 2008 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 3
194.Dragon Jakub 2007 121031 3 KK Opava 5/5 1
Bareš Vojtěch 2006 057066 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 4/4 1
Žatecký Jiří 1969 065008 TJ Roztoky 1/1 1
198.Štercl Pavel 1966 012003 DUKLA Brandýs 2/2 0
Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník 2/2 0
Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 3/3 0
Malý Vojtěch 2006 119191 2 UP Olomouc 3/3 0
Kutín Filip 2007 119218 3+ UP Olomouc 3/3 0
Retek Toman 2007 119188 2 UP Olomouc 3/3 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 3+ UP Olomouc 3/3 0
Novák Tobiáš 2008 119182 3+ UP Olomouc 3/3 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 3 UP Olomouc 3/3 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 UP Olomouc 3/3 0
Kupka Lukáš 2007 118026 3 VK Tzunami Ostrava 1/1 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 UP Olomouc 3/3 0
Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 3/3 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Sedlák Jakub 2005 064057 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Velenovský Vojta 2008 030074 VS Tábor 5/7 0
Piskáček Jan 1941 050015 SK Štětí 2/2 0
Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kolman Vojtěch 2007 008844 SK Žižkov 2/2 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Hadarič Ctibor 1973 010130 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Keller Miloslav 1962 030009 3+ VS Tábor 2/2 0
Macek Jiří 1971 030041 VS Tábor 2/2 0
Popovič Pavel 1971 030015 VS Tábor 2/2 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Král Ondřej 2008 009079 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pokorný Daniel 2009 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hilar Mikoláš 2009 009063 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kovařík Vít 2003 011072 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Jech René 1970 043036 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Horák David 1976 090008 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 5/11 192
2.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 5/6 191
3.Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 178
4.Erlová Natálie 2006 009019 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 165
5.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 5/8 131
6.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 126
7.Nekolná Žofie 2006 011034 2 KK Brandýs nad Labem 5/13 124
8.Štěpánková Julie 2006 045033 2 KVS Hradec Králové 5/11 115
9.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/10 100
10.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 2/2 82
11.Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 2/2 80
12.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 76
13.Jelínková Sára 2005 009012 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 71
Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 71
15.Freislebenová Patricia 2003 009142 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 68
16.Šindelářová Tereza 2004 030046 2 VS Tábor 5/12 60
17.Saifrtová Magdaléna 2008 011071 2 KK Brandýs nad Labem 5/11 57
18.Vojtíková Klára 2007 011078 3+ KK Brandýs nad Labem 5/9 49
19.Kremrová Adéla 2005 009034 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 48
20.Štěpánková Stella 2006 045034 3+ KVS Hradec Králové 5/11 43
21.Pavelková Markéta 2005 012084 3 DUKLA Brandýs 5/6 42
Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/8 42
23.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 5/7 39
24.Švehlová Rozárie 2008 023015 3+ SK VS Č. Budějovice 5/9 37
Vaculová Lucie 2008 011075 3+ KK Brandýs nad Labem 5/11 37
26.Švehlová Kateřina 2005 023017 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 34
27.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 2/2 31
28.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/10 29
29.Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 25
Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 25
31.Sedláková Magdalena 2005 009099 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 23
32.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 22
33.Riantová Marie 2006 030068 3 VS Tábor 5/12 17
34.Červenková Vanessa 2003 009139 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 16
35.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/8 12
36.Zárubová Michaela 1986 053008 3 TJ Dvůr Králové 4/4 10
37.Beierová Běta 2008 060063 3 Loko Trutnov 5/7 9
38.Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 5/6 8
Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 8
Houšková Kateřina 2003 043014 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 8
Tkadlecová Kateřina 2005 014076 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 8
42.Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 7
Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 5/6 7
Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
45.Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
46.Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 5/5 3
Sládková Linda 2004 039009 3 TJ Loko Plzeň 2/2 3
48.Jindráková Eliška 2007 007011 Technika Praha 5/6 2
49.Milotová Dora 2007 001120 TJ Bohemians Praha 2/2 1
50.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 3/3 0
Vrbová Marie 2007 119198 2 UP Olomouc 3/3 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 2 UP Olomouc 3/3 0
Malá Magdaléna 2007 119192 2 UP Olomouc 3/3 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 1/1 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ UP Olomouc 3/3 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 0
Marousková Tereza 2009 119177 3 UP Olomouc 3/3 0
Jílková Pavla 2007 119227 3 UP Olomouc 2/2 0
Podzimková Markéta 1974 048033 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 2/2 0
Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Smetanová Anna 2002 030048 VS Tábor 4/4 0
Haviárová Zuzana 2005 061035 SK Třebechovice 4/4 0
Sakalová Magdaléna 2007 014082 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Sakalová Markéta 2007 014081 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Tesařová Eliška 2007 012031 DUKLA Brandýs 2/2 0
Marková Kristýna 2009 060043 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 225
2.Záruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
053026
057044
2 TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
5/8 196
3.Heger Jonáš
Indruch Matěj
2006
2006
045021
045012
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
5/7 182
4.Jindrák Petr
Boček Zdeněk
1969
1975
007041
023006
2 Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
5/6 143
5.Tatíček Miroslav
Šandl Lukáš
1985
1983
057049
023035
2 TJ Syntesia Pardubice
SK VS Č. Budějovice
5/8 137
6.Benhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
046031
023002
2 Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
5/8 134
7.Pechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
042019
017007
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
5/6 132
8.Hartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
066024
066020
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 118
9.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 117
10.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 116
11.Panzer Martin
Hanzel Jáchym
2007
2008
039033
039039
2 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
5/11 114
Suchánek Daniel
Šilar Jakub
1993
1987
064021
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 114
13.Tomek Lukáš
Sehnal Štěpán
1987
1985
009061
009076
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 104
14.Novák Václav
Novák Matouš
2005
2006
030071
030024
2 VS Tábor
VS Tábor
5/8 103
15.Taraba Matyáš
Kovařík Vít
2004
2003
011070
011072
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/10 88
16.Jiras Filip
Pollert Jáchym
2005
2004
009130
009136
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 86
17.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 84
18.Větrovský Jiří
Jindrák Petr
1966
1969
095002
007041
2 Sport Zbraslav
Technika Praha
2/2 82
19.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 76
20.Saal Štěpán
Kořínek Vojtěch
2001
2004
046048
046049
2 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
4/4 73
21.Outrata Jindřich
Troch Petr
1970
1971
057033
053021
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
2/2 70
22.Havránek Jakub
Semerád Adam
2002
2004
049064
049003
2 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
4/4 64
23.Hák Jiří
Nedvídek František
1952
1944
060002
053011
2 Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
5/8 63
24.Procházka Josef
Kudrna Josef
2002
2004
012046
012073
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 62
25.Válek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
030022
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
5/6 58
26.Šrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
017058
036020
2 KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/8 57
27.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 54
28.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 50
29.Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 37
Řežábek Dominik
Pinkava Matyáš
2009
2009
009040
009072
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 37
31.Šrámek Jiří
Šrámek Jaroslav
1966
1957
017058
043068
2 KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 31
Pípal Zbyněk
Komárek Jakub
2003
2005
023041
023037
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 31
33.Svoboda Adam
Boura Samuel
2006
2007
009119
009002
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 30
Habich Bohumil
Habich Karel
1991
1994
030003
030031
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 30
Indruch Tomáš
Samek Petr
2008
2008
045002
061004
3 KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
2/2 30
36.Uhlík Jan
Míka Hynek
2008
2006
076028
026001
2 TJ Jiskra Bechyně
SK Domeček Soběslav
2/2 26
37.Rubín Daniel
Martin Václav
1975
1971
012032
001027
2 DUKLA Brandýs
TJ Bohemians Praha
2/2 23
38.Vít Matyáš
Indruch Tomáš
2009
2008
045027
045002
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
5/7 20
Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 20
Stránský Daniel
Veverka Lukáš
2002
2002
010103
010008
3 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 20
41.Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
001106
001111
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 19
42.Dvořák Vít
Král Ondřej
2009
2008
009057
009079
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 18
43.Ruffer Jakub
Konvalinka Ondřej
2007
2007
057099
057028
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/5 17
44.Semerád Jakub
Marek Kryštof
2006
2006
049008
049067
3 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
5/6 15
Svoboda Martin
Milyan Daniel
2005
2006
052034
052022
3 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 15
46.Velenovský Vojta
Velenovský Jiří
2008
1978
030074
030072
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 14
Hilar Mikoláš
Petřík Marek
2009
2008
009063
009088
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 14
48.Martin Jakub
Uhlík Jan
2009
2008
001107
076028
2 TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
5/5 13
Záruba Martin
Outrata Jindřich
1974
1970
053026
057033
2 TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
2/2 13
Fohl Ondřej
Hron Robin
1979
1979
014028
014023
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5/6 13
51.Brokeš Marek
Rašner Karel
2003
1976
185012
185011
KK Postřelmov
KK Postřelmov
2/2 12
Řehák Jiří
Vodrážka Matěj
2003
2004
059044
059049
3 TJ Semily
TJ Semily
2/2 12
53.Suchánek Daniel
Švagr Rostislav
1993
2000
064021
063058
2 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
2/2 11
Válek Michal
Válek Michal
2006
1974
030025
030022
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 11
55.Bombic Erik
Weber Oldřich
2005
1987
023079
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 10
Sakalová Markéta
Sakalová Magdaléna
2007
2007
014081
014082
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 10
57.Zrzavý Jakub
Viragh Tomáš
2005
2004
064056
063062
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
4/4 8
Kašparová Anna
Mulačová Marta
1985
1986
055012
097012
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Raft klub Trója
2/2 8
Velenovský Jiří
Riant Martin
1978
1977
030072
030065
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 8
Kvapil Ondřej
Zrzavý Jakub
2007
2005
064040
064056
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 8
61.Novotný Štěpán
Slavík Daniel
2006
2006
059024
059026
3 TJ Semily
TJ Semily
2/2 7
62.Růžička Jan
Vaněk Daniel
2009
2008
011063
011059
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
4/4 6
63.Šíma Lukáš
Škop Jan
2006
2007
027002
027016
3 Otava Strakonice
Otava Strakonice
4/4 5
Walter Jakub
Tatíček Miroslav
1998
1985
119014
057049
2 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
1/1 5
Tesař Petr
Vránek Jan
2006
2004
039042
033009
3 TJ Loko Plzeň
VS Blovice
4/4 5
66.Egert Tomáš
Pšenička Václav
2004
2001
017003
017022
3 KK Rakovník
KK Rakovník
5/6 4
Antl Tomáš
Stropek Tobiáš
2008
2007
121001
121007
3 KK Opava
KK Opava
5/5 4
68.Kutlvašr Pavel
Kutlvašr Petr
1977
1977
064029
064030
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 3
Ruffer Matěj
Kořínek Vilém
1999
1999
057005
009064
3 TJ Syntesia Pardubice
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 3
Walter Jakub
Kořínek Vilém
1998
1999
119014
009064
3 UP Olomouc
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 3
Weber Oldřich
Wendl Miloslav
1987
1978
023133
066011
2 SK VS Č. Budějovice
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 3
Strasser Marek
Petříček Adam
2004
2007
052025
052026
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 3
73.Slavík Vojtěch
Hadraba Martin
2005
2005
090011
090014
3 Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
2/2 2
Jiras Filip
Jinek Hugo
2005
2005
009130
009146
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Palouda Mikoláš
Šafařík Pavel
2007
2008
024004
024037
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 2
76.Balarin Evžen
Kubita Tomáš
2008
2008
121044
121016
3 KK Opava
KK Opava
5/5 1
Kotrba Matěj
Vosmek Jáchym
2007
2007
064036
064039
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
3/3 1
Hrňák Šimon
Klimeš Vít
2007
2007
014064
014034
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3/3 1
Konvalinka Štěpán
Pajtina Tomáš
2009
2008
057027
057104
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 1
Konvalinka Štěpán
Konvalinka Ondřej
2009
2007
057027
057028
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Čermák Vlastimil
Čermák Daniel
1973
2008
050005
050006
SK Štětí
SK Štětí
2/2 1
Lepík Filip
Dolejš Martin
1976
1980
034017
034015
3 TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
2/2 1
Brambora Ondřej
Westfal Mattias
2005
2004
014077
014094
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 1
Sahula Matěj
Adášek Alois
2003
2002
010102
010111
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 1
Synek Přemysl
Legutko Josef
2007
2006
052060
052065
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 1
86.Hojdová Eliška
Kopeček Michal
2005
2007
066007
030034
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
2/2 0
Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 0
Retek Toman
Retek Václav
2007
2007
119188
119189
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Maděrka Tobiáš
Štýbnar Matěj
2009
2009
119214
119209
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Kutý Tomáš
Kutý Lukáš
1979
2014
116016
116110
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Syrový Filip
Bek Matyáš
2007
2006
064026
063063
SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
2/2 0
Kvapil Ondřej
Sedlák Václav
2007
2007
064040
064058
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Doležal Vít
Hrňák Matouš
2011
2009
014063
014093
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
1/1 0
Poduška Patrik
Poduška Mikuláš
1976
2012
086006
086007
Sokol Trója
Sokol Trója
5/6 0
Štercl Vít
Kořínek Vilém
1999
1999
012056
009064
3 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Kliment Tomáš
Cihlář David
2008
2009
066012
066010
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 0
Kolman Filip
Kolman Vojtěch
1973
2007
008022
008844
SK Žižkov
SK Žižkov
1/1 0
Pinkava Lukáš
Pinkava Jonáš
1976
2011
023016
009023
SK VS Č. Budějovice
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Bačina Jan
Bačina Tomáš
1973
2008
043056
043004
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kašparová Anna
Mulačová Marta
1985
1986
055012
097012
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Raft klub Trója
2/2 0
Houšková Kateřina
Bednářová Anna
2003
2002
043014
043006
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0
Sakalová Markéta
Sakalová Magdaléna
2007
2007
014081
014082
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Štěpánková Julie
Štěpánková Stella
2006
2006
045033
045034
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 0
Doležalová Viktorie
Kofroňová Zuzana
2001
2002
010110
010009
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 0
Samková Olga
Součková Lucie
2005
2004
061039
045024
2 SK Třebechovice
KVS Hradec Králové
2/2 0
Saifrtová Magdaléna
Pavelková Markéta
2008
2005
011071
012084
2 KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
2/2 0
Motlová Andrea
Štěpánková Julie
2006
2006
045016
045033
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 0
Zárubová Michaela
Bačáková Radka
1986
1983
053008
009101
2 TJ Dvůr Králové
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Mádrová Amálie
Šampalíková Klára
2003
2004
039027
039029
3 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 0
Jindráková Anna
Jindráková Eliška
2005
2007
007010
007011
3 Technika Praha
Technika Praha
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Jindrák Petr
Kašparová Anna
1969
1985
007041
055012
2 Technika Praha
Sk VS Slávia Hradec Králové
5/7 223
2.Novák Václav
Riantová Anežka
2005
2008
030071
030067
2 VS Tábor
VS Tábor
5/6 170
3.Hojdová Markéta
Kopeček Michal
2007
2007
066017
030034
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
5/15 159
4.Boček Zdeněk
Pospíšilová Jitka
1975
1989
023006
030019
2 SK VS Č. Budějovice
VS Tábor
5/10 143
5.Vaculová Lucie
Bohatý Oto
2008
2007
011075
011088
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/7 135
6.Podzimková Markéta
Pechlát Hynek
1974
1971
048033
042019
2 TJ Ohře Klášterec
Klub vodních sportů Sušice z.s.
5/8 127
7.Saifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
011071
011022
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/9 122
Motlová Andrea
Indruch Matěj
2006
2006
045016
045012
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
5/7 122
9.Konvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
057042
057033
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/12 116
10.Nekolná Žofie
Štercl Dominik
2006
2005
011034
012083
2 KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
5/6 113
11.Vojtíková Klára
Voneš Jakub
2007
2007
011078
011065
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/9 102
12.Švehlová Rozárie
Prüher Vojtěch
2008
2006
023015
023071
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/9 93
Bočková Bára
Čihovský Šimon
2003
2003
023068
023069
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 93
14.Mrůzek David
Mrůzková Michala
1976
1979
012010
001072
2 DUKLA Brandýs
TJ Bohemians Praha
2/2 82
15.Drábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
045022
061039
2 KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
2/2 77
16.Vaněk Matěj
Šindelářová Tereza
2004
2004
030044
030046
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 73
17.Boček Zdeněk
Bočková Kateřina
1975
2007
023006
023007
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 48
18.Motlová Andrea
Štěpánková Julie
2006
2006
045016
045033
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 45
19.Šindelářová Tereza
Válek Michal
2004
1974
030046
030022
2 VS Tábor
VS Tábor
5/6 42
20.Zárubová Michaela
Záruba Martin
1986
1974
053008
053026
2 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 38
21.Šejvlová Lenka
Holý Jiří
1973
1957
017002
017007
2 KK Rakovník
KK Rakovník
5/8 36
22.Kliščová Barbora
Marek Matyáš
2002
2003
061042
061025
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
5/6 35
23.Samková Olga
Samek Petr
2005
2008
061039
061004
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 34
24.Doležal Tomáš
Doležalová Zuzana
1976
1980
014061
014060
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 31
25.Indruch Tomáš
Motlová Andrea
2008
2006
045002
045016
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 30
26.Kašpar Martin
Kotovská Karolina
1967
1970
008010
001021
1 SK Žižkov
TJ Bohemians Praha
2/2 29
Zedníčková Michaela
Zrzavý Jakub
2005
2005
064055
064056
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/6 29
28.Hajský Stanislav
Lacinová Leona
1969
1974
059016
059008
TJ Semily
TJ Semily
2/2 28
29.Machutová Iva
Machuta Zdeněk
2003
1964
014019
014054
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 25
30.Benhák Jiří
Lagnerová Jana
1956
1959
046031
026010
2 Delfín Jablonec
SK Domeček Soběslav
2/2 22
31.Hadraba Martin
Burgerová Ester
2005
2004
090014
090019
3 Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
5/6 21
32.Jirasová Klára
Jančar Štěpán
2008
2007
009041
009020
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/5 20
33.Jindrák Petr
Jindráková Eliška
1969
2007
007041
007011
2 Technika Praha
Technika Praha
2/2 18
Vorlová Darina
Vorel Zdeněk
1984
1974
057053
057044
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 18
Tesařová Hana
Weber Oldřich
2004
1987
023085
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 18
36.Tesařová Hana
Bombic Erik
2004
2005
023085
023079
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 17
37.Rolenc Ondřej
Dušková Kateřina
1991
1998
057071
009070
TJ Syntesia Pardubice
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 16
38.Šilar Jakub
Venigerová Hana
1987
2001
064033
064043
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 15
39.Beierová Běta
Stolín Antonín
2008
2008
060063
060059
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/9 14
Bundová Simona
Šťastný Matěj
2004
2005
057008
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 14
41.Mádrová Amálie
Šampalíková Klára
2003
2004
039027
039029
3 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
4/4 12
Riantová Marie
Čapek Vojtěch
2006
2002
030068
030069
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 12
43.Gotvald Robert
Son Yunmi
1990
1985
043047
043034
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 11
44.Cuc Michal
Zimová Marie
1977
1992
007007
049030
3 Technika Praha
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2/2 9
Kohoutová Lenka
Egert Luděk
1974
1971
017057
017012
3 KK Rakovník
KK Rakovník
5/6 9
Sakalová Markéta
Sakalová Magdaléna
2007
2007
014081
014082
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3/3 9
Holubová Nela
Suchánek Daniel
2007
1993
064015
064021
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 9
Milyan Daniel
Strasserová Bára
2006
2001
052022
052011
3 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 9
49.Šafaříková Alena
Kasper Jakub
2006
2007
024098
024056
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 8
Fröhlich Jáchym
Haucková Gabriela
2007
2002
049065
045006
3 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
KVS Hradec Králové
2/2 8
51.Žďárská Laura
Plášil Hynek
2006
2006
057062
057086
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 7
Hanuš Tomáš
Haviárová Zuzana
2005
2005
061011
061035
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
5/6 7
Kohoutová Lenka
Vácha Viktor
1974
1985
017057
017056
3 KK Rakovník
KK Rakovník
4/4 7
54.Král Matěj
Podušková Klára
2008
2008
009047
009124
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 5
Podušková Klára
Jančar Štěpán
2008
2007
009124
009020
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
Báčová Michaela
Krč Ladislav
1998
1999
011023
012016
KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
2/2 5
57.Jandíková Martina
Tatíček Miroslav
1983
1985
057077
057049
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
Valíková Radka
Cinko Radek
1991
1993
057074
057065
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
Bačina Jan
Bláhová Karolína
2006
2007
043001
043008
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 4
60.Krejza Filip
Nováková Andrea
1989
1986
064010
064008
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 3
Jarolímek Otta
Jarolímková Věra
1961
1966
062006
062012
3 TJ Turnov
TJ Turnov
5/6 3
Wendl Miloslav
Zimová Marie
1978
1992
066011
049030
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2/2 3
63.Hoření Hedvika
Pechlát Adam
2008
2007
047008
042018
3 TJ DNT VS Kadaň
Klub vodních sportů Sušice z.s.
4/4 2
64.Černá Lucie
Němec Aleš
1977
1976
047013
047015
3 TJ DNT VS Kadaň
TJ DNT VS Kadaň
2/2 1
Zaťková Eliška
Kepšta Martin
2009
2009
011062
011027
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
4/4 1
Nováková Karolína
Strasserová Bára
2002
2001
052036
052011
3 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 1
67.Šedivý Vít
Švehlová Kateřina
2004
2005
023135
023017
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Poduška Patrik
Podušková Marie
1976
1974
086006
086005
Sokol Trója
Sokol Trója
5/8 0
Kratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
119176
119191
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Malá Magdaléna
Kočířová Valentýna
2007
2008
119192
119208
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Hrňák Matouš
Hronová Šárka
2009
2009
014093
014087
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
1/1 0
Hronová Šárka
Páca Jan
2009
2009
014087
014004
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 0
Hladík Šimon
Milotová Dora
2009
2007
001136
001120
TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Hoření Hedvika
Němec Aleš
2008
1976
047008
047015
3 TJ DNT VS Kadaň
TJ DNT VS Kadaň
2/2 0
Riant Antonín
Riantová Anežka
2010
2008
030040
030067
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Podušková Jůlie
Hilar Mikoláš
2010
2009
009128
009063
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 0
Riant Josef
Riantová Marie
2013
2006
030056
030068
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Brebtová Rozálie
Brebta Vladimír
2012
1972
046085
046002
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
4/4 0
Haviárová Zuzana
Marek Jan
2005
2007
061035
061031
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Samek Petr
Samková Valerie
2008
2011
061004
061003
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Horák David
Brožová Petra
1976
1994
090008
090005
3 Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
2/2 0
Plachtová Alexandra
Novák Martin
1998
1991
024030
024043
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Volfová Kamila
Volf Jaroslav
1988
1979
011029
011039
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Rouča Samuel
Altman Marcella
2002
2004
129002
000000
TJ Šumperk z.s.
USA
2/2 0
Panzerová Kateřina
Sládková Linda
2003
2004
039020
039009
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 0
Vatěrová Amálie
Čermák Vilém
2010
2009
011083
011077
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Vaculová Silvie
Novotný Matyáš
2010
2009
011079
011031
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Pádivá Františka
Vaněk Daniel
2010
2008
011036
011059
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Kofroňová Zuzana
Abraham Jiří
2002
1977
010009
010001
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 0
Oliverius Jan
Jindráková Anna
1967
2005
007047
007010
3 Technika Praha
Technika Praha
1/1 0
Mrůzková Marie
Mrůzek David
2011
1976
011086
012010
2 KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
2/2 0

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Rousek David 2010 121057 KK Opava 1/1 0
Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 1/1 0
Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs 1/1 0
Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 1/1 0
Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 1/1 0
Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 5/6 2094
2.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 5/6 2056
3.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 1998
4.Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 1939
5.Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 1912
6.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 5/8 1855
7.Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1809
8.Novák Václav 2005 030071 2 VS Tábor 5/14 1741
9.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 1739
10.Novotný David 2005 023029 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 1719
11.Kutek Michal 2006 090023 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/11 1669
12.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 1660
13.Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 5/10 1599
14.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 5/6 1581
15.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 1578
16.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 1566
17.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1544
18.Bízek Marek 2005 012076 2 DUKLA Brandýs 4/4 1504
19.Rendón Enrique 2005 090013 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/6 1474
20.Komárek Jakub 2005 023037 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 1470
21.Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1407
22.Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 5/15 1401
23.Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1396
24.Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 5/8 1376
25.Havránek Jakub 2002 049064 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 1355
26.Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 1330
27.Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 5/6 1283
28.Burger Jáchym 2006 009050 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 1279
29.Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 5/6 1264
30.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/10 1258
31.Jančar Filip 1976 009118 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1239
32.Bohatý Oto 2007 011088 2 KK Brandýs nad Labem 5/13 1230
33.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 1226
34.Kovařík Vít 2003 011072 2 KK Brandýs nad Labem 5/10 1221
35.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 1211
36.Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 1208
37.Venc Ondřej 2007 011022 2 KK Brandýs nad Labem 5/11 1201
38.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/13 1134
39.Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK VS Č. Budějovice 5/16 1132
40.Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 1064
41.Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/11 1058
42.Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 2/2 1047
43.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 1041
44.Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 1036
45.Postuwka Patrik 2003 118033 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 1033
46.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 989
47.Procházka Josef 2002 012046 2+ DUKLA Brandýs 2/2 987
Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 987
49.Frencl Josef 2002 009134 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 983
50.Pechač Jonáš 2004 009149 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 972
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 972
52.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 969
53.Taraba Matyáš 2004 011070 2 KK Brandýs nad Labem 5/10 956
54.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/14 934
55.Jeřábek Tomáš 2004 011073 2 KK Brandýs nad Labem 5/12 930
56.Cubr Filip 2000 038008 2+ TJ ČSAD Plzeň 2/2 925
57.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 4/4 919
58.Pollert Antonín 2006 009022 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 912
59.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 906
60.Strasser Marek 2004 052025 2 TJ Loko Žatec 5/12 901
61.Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/9 894
62.Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 2/2 892
Abraham Tomáš 1992 010013 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 892
64.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 889
65.Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 5/6 875
66.Körner Adam 2004 011061 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 859
67.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/13 852
68.Druska Vojta 2006 023021 2 SK VS Č. Budějovice 5/11 847
69.Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 5/10 834
70.Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 5/8 829
71.Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 4/4 825
72.Voneš Jakub 2007 011065 2 KK Brandýs nad Labem 5/15 821
73.Rolenc Ondřej 1991 057071 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 800
74.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 798
75.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 5/6 788
76.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/7 786
77.Šimák Jakub 2004 023050 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 783
78.Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 5/8 781
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 4/4 781
80.Němec Aleš 1976 047015 2 TJ DNT VS Kadaň 5/8 778
81.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 5/12 774
82.Sedlařík Adam 2005 014073 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 772
83.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 770
84.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 4/4 768
85.Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 765
86.Zvolský Kristián 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 739
Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 5/6 739
88.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 2/2 737
89.Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 4/4 730
90.Hanuš Jakub 2007 017046 2 KK Rakovník 5/11 722
91.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 5/6 719
92.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 718
93.Šulc Karel 2000 011017 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 713
94.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 701
95.Novák Filip 2002 001030 2 TJ Bohemians Praha 5/6 691
96.Petr Lukáš 2004 011048 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 682
97.Šrámek Michal 1982 012068 2 DUKLA Brandýs 2/2 679
98.Oto Klír 1981 009083 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 662
99.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 647
100.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 642
101.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 640
102.Heger Kryštof 1992 017037 2 KK Rakovník 2/2 637
103.Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 628
104.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 620
105.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 4/4 616
106.Troch Petr 1971 053021 2 TJ Dvůr Králové 5/12 612
Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 612
108.Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 5/9 605
109.Škop Jáchym 2005 027017 2 Otava Strakonice 5/12 603
110.Mrůzek David 1976 012010 2 DUKLA Brandýs 2/2 596
111.Bombic Erik 2005 023079 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 586
112.Westfal Mattias 2004 014094 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 582
113.Bohatý Karel 2001 012053 2+ DUKLA Brandýs 4/4 580
114.Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 578
115.Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 5/6 570
116.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 4/4 565
117.Svoboda Šimon 2008 010112 2 SK VS Karbo Benátky 5/11 549
118.Bízek Zdeněk 1971 011064 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 547
119.Puškarčuk Aleš 1989 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 545
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 545
121.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 4/4 540
122.Štibrányi David 2004 011068 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 539
123.Jeremiaš Jan 1985 061008 2 SK Třebechovice 5/6 538
124.Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/12 536
125.Šíma Lukáš 2006 027002 3+ Otava Strakonice 5/17 518
126.Hadraba Martin 2005 090014 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/14 515
127.Jindrák Petr 1969 007041 3+ Technika Praha 5/10 510
128.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 509
129.Tesař Robert 1972 023110 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 497
130.Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 487
Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 487
132.Mrůzek Kamil 1977 012007 3+ DUKLA Brandýs 2/2 485
133.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/12 483
134.Hynek Pavel 2003 059012 2 TJ Semily 5/8 476
135.Horák David 1976 090008 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/16 470
136.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 469
Pelikán Václav 2005 001111 3+ TJ Bohemians Praha 5/9 469
138.Loun Matěj 2004 129040 2 TJ Šumperk z.s. 5/6 465
139.Milyan Daniel 2006 052022 3+ TJ Loko Žatec 5/13 463
140.Pohanka Vít 2000 036019 1 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 462
141.Popelka Petr 2005 011047 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 454
142.Volák Jaroslav 1990 048068 3+ TJ Ohře Klášterec 4/4 450
143.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 447
144.Němec Radek 2004 057036 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 436
Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 5/8 436
146.Uhlík Jan 2008 076028 3+ TJ Jiskra Bechyně 5/7 435
147.Kořínek Vojtěch 2004 046049 3+ Delfín Jablonec 5/10 434
148.Dvořák Tomáš 1968 061005 3+ SK Třebechovice 2/2 433
149.Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 5/6 426
150.Sladovník Jakub 2006 026002 3+ SK Domeček Soběslav 5/6 425
151.Novák Matouš 2006 030024 3+ VS Tábor 5/15 424
152.Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 421
153.Škop Jan 2007 027016 3+ Otava Strakonice 5/13 412
154.Kárník Tadeáš 2006 009029 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 385
155.Sajdl František 1970 052018 2 TJ Loko Žatec 4/4 384
156.Válek Michal 2006 030025 2 VS Tábor 4/4 381
157.Bareš Hugo 2008 009027 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 379
158.Kořínek Martin 1977 046006 2 Delfín Jablonec 5/10 373
Miller Jan 1997 062001 3+ TJ Turnov 2/2 373
160.Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 369
161.Boura Samuel 2007 009002 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/15 368
162.Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 5/6 363
163.Beránek Tomáš 2006 061016 3+ SK Třebechovice 5/15 361
164.Petřík Marek 2008 009088 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 359
165.Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 354
166.Samek Petr 2008 061004 3+ SK Třebechovice 5/13 353
167.Procházka Miloš 1954 034036 3+ TJ SK Hubertus KV 5/10 350
168.Král Tomáš 1979 009056 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 346
169.Král Matěj 2008 009047 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 345
170.Uhlík Kryštof 2008 011030 3+ KK Brandýs nad Labem 5/13 341
Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 2/2 341
172.Krč Ladislav 1999 012016 3+ DUKLA Brandýs 2/2 340
173.Plas Tobiáš 2008 009093 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 337
Hanzel Jáchym 2008 039039 3+ TJ Loko Plzeň 5/11 337
175.Kvapil Matěj 2009 035017 3+ TJ Slavia K. Vary 5/17 333
176.Novák Jindřich 1964 014021 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 332
177.Tatíček Miroslav 1985 057049 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 325
178.Švejd Jan 2004 042022 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 319
179.Jančar Štěpán 2007 009020 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 313
180.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 312
181.Pinkava Matyáš 2009 009072 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 311
182.Legutko Josef 2006 052065 3+ TJ Loko Žatec 5/11 310
183.Hájek Michal 1986 118031 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 305
184.Svoboda Adam 2006 009119 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 303
185.Poduška Patrik 1976 086006 3+ Sokol Trója 5/12 301
186.Pelikán Martin 2009 001131 3+ TJ Bohemians Praha 5/9 300
187.Koshelev Sergey 1960 042040 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 298
188.Slavík Daniel 2006 059026 3+ TJ Semily 5/7 296
189.Langer Filip 2009 009071 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 292
Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 2/2 292
191.Kvasnička Matěj 2008 066026 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/15 289
192.Veniger Jan 2000 064042 3+ SKK Vysoké Mýto 5/6 286
193.Říha Zdeněk 1987 061023 3+ SK Třebechovice 2/2 281
194.Řežábek Dominik 2009 009040 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/15 278
195.Novotný Štěpán 2006 059024 3+ TJ Semily 5/5 277
Šilar Jakub 1987 064033 3+ SKK Vysoké Mýto 5/6 277
197.Pavlík Jiří 1964 061021 3+ SK Třebechovice 5/14 276
198.Slušný Vojtěch 2008 010115 3+ SK VS Karbo Benátky 5/11 270
199.Novák Matěj 2004 030039 3+ VS Tábor 5/8 268
200.Zrzavý Jakub 2005 064056 3+ SKK Vysoké Mýto 5/8 265
201.Synek Přemysl 2007 052060 3+ TJ Loko Žatec 5/19 264
Podzimek Jan 2004 048034 3+ TJ Ohře Klášterec 5/12 264
Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 2/2 264
204.Kvapil Ondřej 2007 064040 3+ SKK Vysoké Mýto 5/9 263
205.Martin Václav 1971 001027 2 TJ Bohemians Praha 2/2 256
206.Taišl Filip 1976 042020 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 254
207.Pollert Jonáš 2007 009113 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 246
208.Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 242
Pištora Michal 2005 049029 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 242
210.Klimeš Vít 2007 014034 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 240
211.Dvořák Vít 2009 009057 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/15 236
212.Chňoupek Jan 1975 065005 3 TJ Roztoky 5/6 232
213.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/4 230
214.Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 222
215.Velenovský Jiří 1978 030072 3+ VS Tábor 5/7 217
216.Novotný Matyáš 2009 011031 3 KK Brandýs nad Labem 5/11 215
Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 215
218.Hrňák Šimon 2007 014064 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 212
Abraham Tomáš 1969 010003 3+ SK VS Karbo Benátky 1/1 212
Prchlík Michal 1981 078006 2 TJ Lužnice Tábor 2/2 212
221.Cinko Radek 1993 057065 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/8 211
222.Císařovský Adam 2005 090016 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/14 210
223.Chytil Lumír 2006 129042 3 TJ Šumperk z.s. 5/9 205
224.Tesař Petr 2006 039042 3 TJ Loko Plzeň 5/11 203
225.Šrámek Jiří 1966 017058 3+ KK Rakovník 5/10 199
226.Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 5/5 193
227.Král Ondřej 2008 009079 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 192
228.Císařovský Petr 1977 090010 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/10 191
Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 2/2 191
230.Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 189
Kodada Miroslav 1982 077015 2 Kotva Bráník 2/2 189
232.Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 5/7 188
Drábek Matyáš 2005 045022 3 KVS Hradec Králové 2/2 188
234.Najman Martin 1972 014013 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 186
235.Riant Martin 1977 030065 3+ VS Tábor 5/8 185
236.Vácha Viktor 1985 017056 3 KK Rakovník 5/6 182
237.Indruch Tomáš 2008 045002 3 KVS Hradec Králové 5/5 181
238.Vaněk Daniel 2008 011059 3 KK Brandýs nad Labem 5/9 180
239.Kraus Václav 1961 038004 3+ TJ ČSAD Plzeň 5/10 178
Adamec Jakub 1984 043024 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 178
241.Budák David 2003 047010 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/6 177
Přibyla Šimon 2004 001138 3 TJ Bohemians Praha 5/6 177
243.Hanuš Jiří 2002 061041 2 SK Třebechovice 4/4 176
244.Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 172
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 172
246.Šenk Alexandr 2008 011014 3 KK Brandýs nad Labem 5/5 168
Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 168
248.Slavík Vojtěch 2005 090011 3 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 167
249.Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 5/10 161
250.Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 160
251.Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 156
252.Dočkal Radek 2008 012015 3 DUKLA Brandýs 5/7 155
253.Bačina Jan 2006 043001 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/5 154
254.Pechlát Adam 2007 042018 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/9 153
255.Fabian František 2009 118018 3 VK Tzunami Ostrava 5/9 151
256.Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 150
257.Hanuš Tomáš 2005 061011 3 SK Třebechovice 5/6 144
258.Rouča Jaroslav 1970 129034 3+ TJ Šumperk z.s. 5/6 143
259.Kaplický Jindřich 2007 011016 3 KK Brandýs nad Labem 5/5 141
260.Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 140
261.Hrňák Matouš 2009 014093 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/7 139
Pšenička Václav 2001 017022 3+ KK Rakovník 5/8 139
263.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 2/2 138
264.Petříček Adam 2007 052026 3 TJ Loko Žatec 5/10 136
265.Stanovský Tomáš 1972 023052 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 134
266.Vít Matyáš 2009 045027 3 KVS Hradec Králové 5/9 131
267.Předota Kristián 2006 011066 3 KK Brandýs nad Labem 5/5 130
Pleštil Šimon 2007 059025 3 TJ Semily 5/7 130
269.Olšák Matyáš 2001 024067 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 129
270.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/7 126
271.Bek Matyáš 2006 063063 3 SK Týniště nad Orlicí 5/6 124
272.Putzer Pavel 1967 025033 3+ SK Kaplice, z.s 2/2 123
273.Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 122
Táborský Pavel 1972 066004 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 122
275.Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 5/7 121
276.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 5/5 120
277.Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 4/4 119
278.Weber Oldřich 1987 023133 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 117
279.Malinský Petr 2008 011067 3 KK Brandýs nad Labem 5/11 115
280.Maceček Dušan 1962 034019 TJ SK Hubertus KV 2/2 114
281.Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 4/4 109
282.Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 5/5 108
Volf Matěj 2003 030064 3+ VS Tábor 2/2 108
Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 108
285.Dziadek Marek 2005 103017 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 106
286.Dolejš Martin 1980 034015 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 105
287.Kloboučník Tomáš 1965 030027 3 VS Tábor 2/2 99
288.Pártl Mirek 1954 024018 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 98
Novák Martin 1991 024043 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 98
290.Kot Michal 2006 001139 3 TJ Bohemians Praha 5/7 96
291.Kepšta Martin 2009 011027 3 KK Brandýs nad Labem 5/11 95
Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 4/4 95
293.Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 92
294.Čapek Vojtěch 2002 030069 3+ VS Tábor 2/2 91
295.Hilar Mikoláš 2009 009063 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 90
Kolář Jakub 2006 023058 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 90
297.Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 2/2 89
298.Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 87
299.Růžička Jan 2009 011063 3 KK Brandýs nad Labem 5/9 86
Kubů Jiří 1981 064011 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 86
301.Walter David 2001 129013 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 85
302.Dodal Jan 1953 001008 3 TJ Bohemians Praha 5/10 83
303.Hotový Václav 2006 023057 3 SK VS Č. Budějovice 5/8 82
Pollert Metoděj 2009 009110 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 82
Slezák Adam 2006 057132 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 82
306.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 4/4 80
Lepík Vlastimil 1950 034018 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 80
308.Foltín Šimon 2006 011049 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 79
309.Páca Jan 2009 014004 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 78
Wais Jakub 2007 011032 3 KK Brandýs nad Labem 5/5 78
311.Sobotka Adam 2005 103001 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 77
312.Jahna Ondřej 2005 061007 3 SK Třebechovice 2/2 76
313.Pohanka František 2008 011033 3 KK Brandýs nad Labem 5/5 75
314.Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 74
315.Velenovský Vojta 2008 030074 3 VS Tábor 5/10 72
Kulhánek Adam 2009 057102 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 72
317.Koblížek Daniel 2000 060040 3+ Loko Trutnov 2/2 70
318.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 2/2 69
319.Polívka Karel 1945 055021 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/5 68
320.Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK VS Č. Budějovice 5/8 66
321.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 5/5 65
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/8 65
323.Salák Petr 2004 033004 3 VS Blovice 2/2 64
324.Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 4/4 63
325.Kliment Tomáš 2008 066012 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/13 62
Žatecký Jiří 1969 065008 3 TJ Roztoky 4/4 62
Vondra Václav 1957 027020 3+ Otava Strakonice 2/2 62
328.Horák David 2009 090025 3 Wild Water Canoe Club FROL 3/3 61
Hladík Šimon 2009 001136 3 TJ Bohemians Praha 3/3 61
330.Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 2/2 60
331.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 59
Adášek Alois 2002 010111 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 59
333.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 57
334.Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 5/5 56
Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice 2/2 56
336.Bernat Pavel 2004 103019 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 55
337.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 4/4 54
Bačina Tomáš 2008 043004 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/5 54
Skalický Tomáš 2005 057118 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 54
340.Juda Štěpán 2004 010108 SK VS Karbo Benátky 1/1 53
341.Kočička Patrik 2007 030075 3 VS Tábor 2/2 51
342.Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 5/15 50
343.Odvárko Jakub 2008 012071 3 DUKLA Brandýs 5/9 49
344.Trávníček Jan 2005 061043 3 SK Třebechovice 4/4 47
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/9 47
Šrámek David 2007 057136 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 47
347.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/7 46
Pokorný Daniel 2009 009003 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 46
Piskáček Pavel 1970 050017 3 SK Štětí 4/4 46
350.Novák Dalibor 2009 030042 3 VS Tábor 5/6 45
351.Pražan Vojtěch 1990 077004 3 Kotva Bráník 2/2 44
Martin Václav 2002 001074 3 TJ Bohemians Praha 4/4 44
353.Stropek Tobiáš 2007 121007 3+ KK Opava 5/5 43
Piskáček Jan 1966 050016 3 SK Štětí 2/2 43
355.Nahodil Václav 2006 011081 3 KK Brandýs nad Labem 5/7 42
356.Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 38
Štembera Dominik 2004 078022 3 TJ Lužnice Tábor 2/2 38
Javůrek Jan 1987 061009 SK Třebechovice 2/2 38
359.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 37
360.Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 34
361.Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 2/2 33
Neuwirth Josef 1961 034021 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 33
Matějka Jaroslav 1993 027023 3 Otava Strakonice 2/2 33
364.Hoření Petr 1975 047025 3 TJ DNT VS Kadaň 4/4 32
365.Marek Pavel 1972 061037 3 SK Třebechovice 2/2 31
366.Čermák Vlastimil 1973 050005 3 SK Štětí 2/2 30
367.Balarin Evžen 2008 121044 3+ KK Opava 5/5 29
Hanč Pavel 2008 012034 3 DUKLA Brandýs 5/5 29
Uhlík František 1975 076007 3+ TJ Jiskra Bechyně 2/2 29
370.Sekanina Matěj 2008 128018 3 Vodní sporty Desná 3/3 28
371.Kovář Michal 2009 121022 3 KK Opava 5/5 27
372.Vejvančický Pavel 2009 066019 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 26
373.Baar Dominik 2007 121061 3 KK Opava 5/5 25
Sedlák Václav 2007 064058 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 25
375.Trefný Vojtěch 2007 001134 3 TJ Bohemians Praha 3/3 24
Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 24
Trnka Tobiáš 2007 116111 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 24
378.Šefčík Václav 2008 121033 3 KK Opava 5/5 23
Zuna Vilém 2007 059052 3 TJ Semily 5/7 23
Voják Jakub 2008 027024 3 Otava Strakonice 5/8 23
381.Troch Jan 2003 053023 3 TJ Dvůr Králové 2/2 21
382.Cihlář David 2009 066010 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 19
383.Šiška Jakub 2005 017060 3 KK Rakovník 2/2 18
384.Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 2/2 15
385.Egert Tomáš 2004 017003 3+ KK Rakovník 2/2 14
386.Augustýn Jakub 2009 049031 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 13
Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 3/3 13
388.Hájek Roman 1963 118032 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 12
389.Lustig Šimon 2003 057109 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 11
390.Hadraba Michal 1976 090032 Wild Water Canoe Club FROL 5/10 10
Pluta Adam 2008 001109 3 TJ Bohemians Praha 4/4 10
Fencl Mikoláš Aleš 2006 024074 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
Cihlář Filip 2006 066014 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 10
394.Krejčí Hynek 1978 065026 3 TJ Roztoky 2/2 8
Pražák Radek 1972 078012 3 TJ Lužnice Tábor 2/2 8
396.Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 7
Sedlák Jakub 2005 064057 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 7
Lustig Josef 2003 057115 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 7
Bouda Vladimir 2009 066015 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 7
400.Jarolímek Josef 1995 062007 3 TJ Turnov 5/5 6
401.Černoch Štěpán 2009 047004 3 TJ DNT VS Kadaň 5/9 5
Čamek Petr 2009 116085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 5
Kolář Jakub 2004 129005 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 5
404.Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 4
405.Rolinec František 2008 048020 TJ Ohře Klášterec 5/8 3
Marek Jan 2007 061031 3 SK Třebechovice 2/2 3
Barták Josef 2006 023171 SK VS Č. Budějovice 2/2 3
408.Babouček Ondřej 1977 090001 3 Wild Water Canoe Club FROL 1/1 2
Pech Antonín 2006 026007 3 SK Domeček Soběslav 2/2 2
Pech Jaroslav 2008 026005 SK Domeček Soběslav 2/2 2
Novák Jiří 1970 030035 VS Tábor 4/4 2
412.Čermák Vilém 2009 011077 KK Brandýs nad Labem 5/5 1
Šula Štěpán 2009 116112 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 1
Bažant Jan 2005 057123 TJ Syntesia Pardubice 4/4 1
Lupinski Zdeněk 2006 047022 TJ DNT VS Kadaň 5/8 1
Jarolímek Otta 1991 062019 3 TJ Turnov 2/2 1
417.Baar Patrik 2007 121015 3 KK Opava 5/5 0
Mihalik Tomáš 2004 047023 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Jakubík Štěpán 2008 121038 3 KK Opava 5/5 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 3 KK Rakovník 2/2 0
Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Rousek Martin 1965 121024 2 KK Opava 2/2 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 3/3 0
Jaroš Michael 2006 119171 3+ UP Olomouc 3/3 0
Malý Vojtěch 2006 119191 2 UP Olomouc 3/3 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3+ UP Olomouc 3/3 0
Retek Toman 2007 119188 2 UP Olomouc 3/3 0
Kápka Kryštof 2007 118027 3+ VK Tzunami Ostrava 3/3 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 3+ UP Olomouc 3/3 0
Ambrož Jiří 2006 118025 3 VK Tzunami Ostrava 1/1 0
Kápka Lukáš 2009 118028 3 VK Tzunami Ostrava 3/3 0
Novák Tobiáš 2008 119182 2 UP Olomouc 3/3 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 UP Olomouc 3/3 0
Pomajbík Filip 2006 119187 3+ UP Olomouc 3/3 0
Kutín Filip 2007 119218 3+ UP Olomouc 3/3 0
Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 0
Zeman Jakub 2007 133017 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 3 UP Olomouc 3/3 0
Šišpera Tomáš 2008 133041 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Minařík Šimon 2007 133033 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Šlachta Jan 2009 118020 VK Tzunami Ostrava 1/1 0
Černý Vojtěch 2007 133030 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Jurásek Matěj 2009 133028 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Slavík Matěj 2008 010120 3 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 TJ Bohemians Praha 5/9 0
Gross Benedikt 2005 103006 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Lev Ondřej 2008 060093 Loko Trutnov 4/4 0
Protivánek Jan 2005 116113 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Vybíral Viktor 2007 103049 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Jarolímek David 2009 062042 TJ Turnov 5/6 0
Piskáček Tomáš 2007 050027 SK Štětí 2/2 0
Trávníček Robert 1975 061044 SK Třebechovice 3/3 0
Rendón Marco 2008 001144 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Dovala Jakub 2007 052043 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Šumbera Vít 2009 119229 UP Olomouc 2/2 0
Dorničák Maxim 2007 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Hlubuček Jakub 2006 007008 Technika Praha 1/1 0
Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 2/2 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Štefan Vojtěch 2011 009065 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kováč Tobiáš 2011 048024 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Zachystal Adam 2010 001137 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Kutáč Zdeněk 2010 052007 TJ Loko Žatec 2/2 0
Král Jakub 2010 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 2/2 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 1/1 0
Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Kuděj Jan 2011 060090 Loko Trutnov 2/2 0
Kofroň Lukáš 2010 010125 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Muk Matěj 2007 062035 TJ Turnov 4/4 0
Kala Matouš 2009 050024 SK Štětí 2/2 0
Čermák Daniel 2008 050006 SK Štětí 2/2 0
Stehno Max 2010 057124 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Polák Jakub 1980 023127 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Štěrba Václav 2007 017049 KK Rakovník 2/2 0
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Cmunt Ondřej 2008 039004 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Novák Aleš 1975 030030 VS Tábor 2/2 0
Vybulka Jan 1969 014007 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Kurucz Štěpán 2007 010124 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Bönsch Pavel 2008 053014 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Anýž Edward 2007 053016 TJ Dvůr Králové 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 766
2.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 5/10 765
3.Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 714
4.Machutová Iva 2003 014019 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 709
5.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 5/8 708
6.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 5/6 647
7.Pavelková Markéta 2005 012084 2 DUKLA Brandýs 5/6 612
8.Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 608
9.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 5/6 595
10.Červenková Vanessa 2003 009139 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 566
Kremrová Adéla 2005 009034 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 566
12.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/15 559
13.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 5/6 543
14.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/14 527
15.Tůmová Veronika 2006 034027 2 TJ SK Hubertus KV 5/11 502
16.Zárubová Michaela 1986 053008 2 TJ Dvůr Králové 5/12 484
17.Nekolná Žofie 2006 011034 2 KK Brandýs nad Labem 5/13 482
18.Sedláková Magdalena 2005 009099 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 459
19.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 447
20.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 441
21.Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/9 435
22.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 407
Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 5/9 407
24.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 385
25.Pollertová Ema 2003 009008 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 367
26.Šindelářová Tereza 2004 030046 2 VS Tábor 5/14 356
27.Tesařová Hana 2004 023085 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 342
28.Galušková Bára 2006 042006 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 322
29.Horáková Julie 2006 014010 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 321
30.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/14 286
31.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 5/7 272
Matulková Jana 1996 012064 2 DUKLA Brandýs 2/2 272
33.Zimová Marie 1992 049030 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 269
34.Riantová Anežka 2008 030067 2 VS Tábor 5/19 264
35.Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 5/6 263
36.Strasserová Bára 2001 052011 2 TJ Loko Žatec 5/8 253
37.Štěpánková Julie 2006 045033 2 KVS Hradec Králové 5/9 244
38.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK VS Č. Budějovice 5/9 226
39.Vojtíková Klára 2007 011078 3+ KK Brandýs nad Labem 5/11 216
40.Hilgertová Amálie 1997 009024 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 212
41.Jelínková Sára 2005 009012 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 209
42.Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 208
43.Vaňková Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 201
44.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 196
45.Bednářová Anna 2002 043006 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 195
46.Šrétrová Amálie 2007 049061 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 194
47.Saifrtová Magdaléna 2008 011071 3+ KK Brandýs nad Labem 5/13 191
48.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 2/2 181
49.Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 5/8 179
50.Sakalová Magdaléna 2007 014082 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 177
51.Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 5/8 174
52.Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/8 172
53.Ponížilová Miroslava 1988 010106 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 169
54.Houšková Kateřina 2003 043014 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 161
55.Vaculová Lucie 2008 011075 3+ KK Brandýs nad Labem 5/13 153
56.Sehnalová Marie 1981 009073 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 152
57.Podzimková Markéta 1974 048033 3+ TJ Ohře Klášterec 5/14 148
58.Sakalová Markéta 2007 014081 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 145
59.Riantová Marie 2006 030068 3+ VS Tábor 5/17 142
Žďárská Laura 2006 057062 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/11 142
61.Purgerová Šárka 1984 023117 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 132
62.Černá Lucie 1977 047013 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/10 123
63.Štěpánková Stella 2006 045034 3+ KVS Hradec Králové 5/9 122
64.Forejtová Andrea 1988 024007 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 120
65.Burgerová Ester 2004 090019 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/10 119
66.Štěpánková Markéta 2008 129041 3+ TJ Šumperk z.s. 5/9 118
67.Beerová Anežka 2007 049066 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 117
Jirasová Klára 2008 009041 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 117
69.Petriková Barbora 2008 052046 3+ TJ Loko Žatec 5/13 114
70.Sládková Linda 2004 039009 3+ TJ Loko Plzeň 5/12 106
71.Zedníčková Michaela 2005 064055 3+ SKK Vysoké Mýto 5/6 100
72.Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 5/5 95
73.Chocholová Veronika 2007 014079 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/7 94
74.Haucková Ilona 1978 045036 2 KVS Hradec Králové 4/4 92
75.Haviárová Zuzana 2005 061035 3 SK Třebechovice 5/14 90
76.Kristl Anouk 2003 009015 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 89
77.Mulačová Marta 1986 097012 3+ Raft klub Trója 5/10 87
78.Podušková Klára 2008 009124 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 85
Pechlátová Nikola 2004 042041 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 85
80.Šejvlová Lenka 1973 017002 3+ KK Rakovník 5/8 84
Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 5/12 84
Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 84
83.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 4/4 82
84.Smetanová Anna 2002 030048 3 VS Tábor 5/10 77
85.Hronová Šárka 2009 014087 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 75
86.Brotánková Petra 2001 039015 3+ TJ Loko Plzeň 5/6 72
87.Jindráková Eliška 2007 007011 3 Technika Praha 5/8 63
88.Šimáková Anna 2008 023065 3 SK VS Č. Budějovice 5/8 62
Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 1/1 62
90.Apolínová Nela 2007 034055 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 61
91.Nováková Marcela 1974 030070 3 VS Tábor 5/8 56
92.Tesařová Eliška 2007 012031 3 DUKLA Brandýs 5/11 55
Přibylová Karolina 1978 034016 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 55
94.Bláhová Karolína 2007 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/11 49
95.Habichová Polesná Jitka 1990 039058 3+ TJ Loko Plzeň 4/4 48
96.Beierová Běta 2008 060063 3 Loko Trutnov 5/9 47
Marková Jitka 1978 060027 3 Loko Trutnov 5/8 47
98.Lepíková Barbora 2008 034008 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 42
99.Doležalová Viktorie 2001 010110 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 39
100.Hoření Hedvika 2008 047008 3 TJ DNT VS Kadaň 5/13 38
101.Kliščová Barbora 2002 061042 3 SK Třebechovice 5/5 37
Hochheim Kristýna 1991 001033 3 TJ Bohemians Praha 4/4 37
103.Veselá Veronika 2002 057091 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 36
Panzerová Kateřina 2003 039020 3 TJ Loko Plzeň 5/10 36
Lacinová Leona 1974 059008 3+ TJ Semily 2/2 36
106.Jindráková Anna 2005 007010 3 Technika Praha 5/6 35
107.Šandová Anežka 2003 057105 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 34
108.Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 5/5 33
Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 33
110.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 29
111.Nováková Karolína 2002 052036 3 TJ Loko Žatec 2/2 28
112.Procházková Pavla 1983 103011 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 27
Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 27
114.Kohoutová Lenka 1974 017057 3 KK Rakovník 5/14 26
115.Brabcová Alžběta 1989 086002 Sokol Trója 2/2 24
Kubátová Anna 1960 036009 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 24
Davidová Michaela 2009 045004 3 KVS Hradec Králové 2/2 24
118.Srpová Stela 2006 118011 3 VK Tzunami Ostrava 5/5 23
Borská Alena 1976 001067 3 TJ Bohemians Praha 2/2 23
120.Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 22
Žatecká Taťána 2007 065014 3 TJ Roztoky 4/4 22
Řeháková Dana 1970 059045 3+ TJ Semily 2/2 22
123.Turčinová Anna 2002 034013 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 20
124.Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 18
Zaťková Eliška 2009 011062 3 KK Brandýs nad Labem 5/7 18
126.Doležalová Zuzana 1980 014060 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 17
127.Šrétrová Štěpánka 2009 049038 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 16
Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 16
129.Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 5/9 15
Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 15
131.Samešová Věra 1955 046018 3 Delfín Jablonec 4/4 13
132.Pšeničková Jana 1998 017023 3 KK Rakovník 4/4 12
133.Vaňková Štěpánka 2007 116105 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 9
134.Mrázová Ema 2009 001009 3 TJ Bohemians Praha 5/5 8
135.Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 2/2 6
Levová Viktorie 2006 060092 3 Loko Trutnov 5/6 6
Petriláková Markéta 2009 048022 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 6
Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 6
139.Holubová Nela 2007 064015 SKK Vysoké Mýto 4/4 5
Hovorková Martina 2005 061015 SK Třebechovice 5/6 5
Petriláková Anastázie 2007 048023 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 5
Kusá Viktorie 2004 017004 3 KK Rakovník 2/2 5
143.Synková Valentýna 2007 052070 3 TJ Loko Žatec 5/6 4
144.Viková Anna 2008 060091 Loko Trutnov 4/4 3
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 2/2 3
146.Salajová Alžběta 2009 116114 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 1
Venigerová Hana 2001 064043 SKK Vysoké Mýto 1/1 1
Vančová Linda 2009 017061 KK Rakovník 2/2 1
149.Kuhnová Anežka 1998 017001 KK Rakovník 2/2 0
Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 2/2 0
Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 3/3 0
Vrbová Marie 2007 119198 2 UP Olomouc 3/3 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 2 UP Olomouc 3/3 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 UP Olomouc 3/3 0
Malá Magdaléna 2007 119192 3+ UP Olomouc 3/3 0
Šlachtová Tereza 2006 118012 3 VK Tzunami Ostrava 3/3 0
Marousková Tereza 2009 119177 3 UP Olomouc 3/3 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 3 VK Tzunami Ostrava 3/3 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 1/1 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 0
Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 1/1 0
Jílková Pavla 2007 119227 3 UP Olomouc 3/3 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 3 Vodní sporty Desná 1/1 0
Jurajdová Simona 2007 128006 3+ Vodní sporty Desná 1/1 0
Jurásková Karina 2008 133029 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Čellárová Zuzana 2007 009054 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Albrechtová Stella 2009 001142 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Koplíková Adéla 2009 112054 VK Kroměříž 2/2 0
Koplíková Eliška 2009 112055 VK Kroměříž 2/2 0
Zálabská Eliška 2009 060088 Loko Trutnov 2/2 0
Podušková Jůlie 2010 009128 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Vybulková Julie 2011 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 2/2 0
Eliášová Anneli 2010 060089 Loko Trutnov 2/2 0
Bočková Kateřina 2007 023007 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Bočková Bára 2003 023068 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Doležalová Julia 1991 039008 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Štěpinová Šárka 1983 047011 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Zábranská Monika 1977 014070 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Bašková Petra 1981 010040 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Plavjaniková Petra 1975 010034 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Lepíková Markéta 1979 034007 3+ TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Zárubová Veronika 2005 061046 SK Třebechovice 2/2 0
Horáková Ela 2006 090009 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 5/11 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 5/13 0
Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 5/9 0
Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 0
Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 5/6 0
Krejčí Matěj 2011 023026 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Suchý Zbyšek 2011 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hlaváček Tadeáš Samuel 2010 011018 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rousek David 2010 121057 KK Opava 3/3 0
Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 TJ Bohemians Praha 5/11 0
Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/9 0
Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 0
Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 3/3 0
Vencová Alžběta 2010 011080 KK Brandýs nad Labem 5/7 0
Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 5/11 0
Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 5/13 0
Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily 5/7 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 5/13 0
Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 5/11 0
Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 5/11 0
Podušková Jůlie 2010 009128 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 0
Foltín Radim 2010 011052 KK Brandýs nad Labem 5/5 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 TJ Jiskra Bechyně 5/7 0
Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 0
Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 5/9 0
Vatěrová Amálie 2010 011083 KK Brandýs nad Labem 5/9 0
Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 5/9 0
Kovárník Matěj 2010 014051 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/7 0
Zachystal Adam 2010 001137 TJ Bohemians Praha 5/11 0
Král Jakub 2010 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 0
Kuděj Jan 2011 060090 Loko Trutnov 3/3 0
Skalický Tomáš 2010 009051 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 0
Hatoňová Vilemína 2010 011025 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 5/11 0
Poduška Mikuláš 2012 086007 Sokol Trója 5/9 0
Klír Vojtěch 2010 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 0
Šamánek Filip 2010 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 3/3 0
Grossová Elisabeth 2010 103005 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Eliášová Anneli 2010 060089 Loko Trutnov 2/2 0
Trávníčková Lucie 2011 061045 SK Třebechovice 4/4 0
Kutá Lucie 2011 116100 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Florián Michal 2011 060094 Loko Trutnov 2/2 0
Tomeček David 2011 133020 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 5/9 0
Trefný Martin 2010 001140 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 0
Pluta Štěpán 2012 001110 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 0
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 4/4 0
Junek Vojtěch 2011 011037 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Suchý Zbyšek 2011 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Vybulková Julie 2011 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 0
Mojžíš Štěpán 2010 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Mrůzek David 2010 011053 KK Brandýs nad Labem 5/6 0
Štefan Vojtěch 2011 009065 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 0
Pádivá Františka 2010 011036 KK Brandýs nad Labem 5/6 0
Kratochvíl Devi 2011 119242 UP Olomouc 2/2 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 0
Kováč Tobiáš 2011 048024 TJ Ohře Klášterec 5/8 0
Kutáč Zdeněk 2010 052007 TJ Loko Žatec 2/2 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 4/4 0
Maťha Petr 2010 030051 VS Tábor 4/4 0
Klíma Mikuláš 2012 052010 TJ Loko Žatec 5/6 0
Válková Tereza 2012 030054 VS Tábor 4/4 0
Štěpinová Tereza 2010 047001 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Hlaváček Tadeáš Samuel 2010 011018 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Kofroň Lukáš 2010 010125 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Beck Hynek 2012 052033 TJ Loko Žatec 4/4 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Bartoš Vojtěch 2010 049027 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Rezek Adam 2010 023128 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Krejčí Matěj 2011 023026 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kopeček Jakub 2011 030012 VS Tábor 2/2 0
Mrůzek Šimon 2011 059055 TJ Semily 2/2 0
Vaculová Silvie 2010 011079 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Soukup Vendelín 2010 010122 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Šturc Filip 2010 059053 TJ Semily 2/2 0
Milyan Štěpán 2012 052031 TJ Loko Žatec 2/2 0
Mrůzková Marie 2011 011086 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Typ závodu