Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2021

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Větrovský Tomáš 2005 009016 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 741
2.Šedivý Vít 2004 023135 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 727
3.Drábek Matyáš 2005 045022 2 KVS Hradec Králové 5/6 721
4.Indruch Tomáš 1976 045001 2 KVS Hradec Králové 5/6 694
5.Válek Michal 2006 030025 2 VS Tábor 5/9 606
6.Heger Jonáš 2006 045021 2 KVS Hradec Králové 5/6 584
7.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 514
8.Kvapil Martin 1976 035009 2 TJ Slavia K. Vary 5/8 483
9.Rubín Daniel 1975 012032 2 TJ Dukla Praha 5/6 451
10.Bohatý Karel 2001 061027 2 SK Třebechovice 5/5 449
11.Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 442
12.Urban Daniel 2001 012088 1 TJ Dukla Praha 2/2 412
13.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 398
14.Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 397
15.Indruch Tomáš 2008 045002 2 KVS Hradec Králové 5/11 393
16.Voneš Jakub 2007 011065 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 392
17.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 390
18.Kuneš Daniel 2003 066020 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 381
19.Indruch Matěj 2006 045012 2 KVS Hradec Králové 4/4 375
20.Urban Michal 2004 129024 2+ TJ Šumperk z.s. 2/2 352
21.Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 348
22.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 339
23.Slavík Vojtěch 2005 090011 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/10 328
24.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/7 322
Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 322
26.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/8 321
27.Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 317
28.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 316
29.Krejčí Karel 1972 023053 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 299
30.Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 287
31.Cvikl Ondřej 1992 009044 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 280
Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 2/2 280
33.Weber Oldřich 1987 023133 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 273
34.Prüher Vojtěch 2006 023071 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 254
35.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/9 252
Volák Jaroslav 1990 048068 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 252
37.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 250
38.Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 5/7 242
39.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/6 241
40.Gürtler Adam 2001 009143 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 238
41.Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 4/4 230
Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 230
43.Foukal Pavel 1987 012044 2+ TJ Dukla Praha 2/2 224
44.Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 220
45.Kučera Tomáš 1970 097021 2 Raft klub Trója 5/6 219
46.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 215
47.Veselý Ondřej 2004 057054 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 211
48.Bohatý Oto 2007 011088 2 KK Brandýs nad Labem 5/5 210
49.Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 202
50.Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 200
51.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 195
52.David Ondřej 1984 045009 3+ KVS Hradec Králové 5/8 192
Řežábek Dominik 2009 009040 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 192
54.Novák Tobiáš 2008 119182 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 182
55.Uhlík Jan 2008 076028 3+ TJ Jiskra Bechyně 5/10 179
56.Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 171
57.Bareš Hugo 2008 009027 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 169
58.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 5/11 165
59.Kvapil Matěj 2009 035017 3+ TJ Slavia K. Vary 5/13 162
60.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 4/4 161
61.Jančar Štěpán 2007 009020 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 148
62.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 146
63.Kopička Ondřej 1989 046108 2 Delfín Jablonec 2/2 142
64.Bolehovský Jiří 1974 060026 3+ Loko Trutnov 5/8 136
65.Dragon Jakub 2007 121031 3+ KK Opava 5/7 128
66.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 127
67.Pinkava Matyáš 2009 009072 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 123
68.Keš Miroslav 1967 026020 3+ SK Domeček Soběslav 5/6 120
69.Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 4/4 119
70.Novotný Matyáš 2009 011031 3+ KK Brandýs nad Labem 5/9 118
71.Hanzel Jáchym 2008 039039 3+ TJ Loko Plzeň 5/5 117
72.Pollert Jáchym 2004 009136 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 116
73.Venc Ondřej 2007 011022 3+ KK Brandýs nad Labem 5/5 115
74.Druska Vojta 2006 023021 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 114
75.Šutta Jan 2008 024065 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 113
Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 113
77.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 111
78.Štýbnar Matěj 2009 119209 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 105
79.Dvořák Vít 2009 009057 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 103
Wendl Miloslav 1978 066011 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 103
81.Machuta Zdeněk 1964 014054 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 101
82.Jícha Dušan 1982 080008 3 TJ Sokol Písek 4/4 100
83.Uhlík Kryštof 2008 011030 3 KK Brandýs nad Labem 5/9 92
84.Hauck Marek 1977 045035 3+ KVS Hradec Králové 4/4 91
85.Fabian František 2009 118018 3 VK Tzunami Ostrava 5/11 87
86.Vácha Viktor 1985 017056 3+ KK Rakovník 5/6 85
87.Hric Ondřej 2004 119092 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 84
88.Havlíček Jan 1982 009021 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 83
89.Vít Matyáš 2009 045027 3 KVS Hradec Králové 5/9 82
Hauck Marek 2007 045019 3 KVS Hradec Králové 5/8 82
91.Hák Jiří 1952 060002 3+ Loko Trutnov 5/12 81
Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 81
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 81
94.Hanuš Jakub 2007 009156 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 79
Krofta Dominik 1993 030047 3+ VS Tábor 5/6 79
96.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 78
97.Ruffer Matěj 1999 057005 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/8 72
98.Kubeš Vladimír 1961 030011 3+ VS Tábor 5/6 68
99.Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 5/7 66
100.Hladík Šimon 2009 001136 3 TJ Bohemians Praha 5/7 65
101.Němec Aleš 1976 047015 3 TJ DNT VS Kadaň 4/4 61
102.Kopeček Michal 2007 030034 3 VS Tábor 2/2 60
103.Válek Michal 1974 030022 3 VS Tábor 5/8 58
104.Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 5/9 56
Krofta Zdeněk 1959 030045 3 VS Tábor 5/8 56
106.Šerý Michal 1971 088003 3+ C&K Rožátov 5/8 55
107.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 53
108.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 52
Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov 2/2 52
110.Čermák Vlastimil 1973 050005 3 SK Štětí 4/4 50
111.Malinský Petr 2008 011067 KK Brandýs nad Labem 3/3 47
112.Novák Václav 2005 030071 3 VS Tábor 2/2 45
Prchlík Jiří 1978 078005 3+ TJ Lužnice Tábor 2/2 45
114.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 44
115.Kvasnička Matěj 2008 066026 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/9 43
Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 43
117.Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 42
118.Pospíchal Radek 1994 023039 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 39
119.Hojda Ladislav 1973 066002 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 38
120.Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 34
Smetánka Radek 1976 034022 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 34
122.Slezák Adam 2006 057132 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 33
Kubita Tomáš 2008 121016 3 KK Opava 2/2 33
124.Pischek Jan 1977 057011 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 32
125.Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 29
Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 29
Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 1/1 29
128.Habich Tomáš 1997 030061 3+ VS Tábor 2/2 26
129.Langer Filip 2009 009071 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 24
130.Krejza Filip 1989 064010 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 23
131.Samek Petr 2008 061004 3 SK Třebechovice 5/8 22
Petřík Marek 2008 009088 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 22
Rousek David 2010 121057 KK Opava 4/4 22
Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 2/2 22
Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 2/2 22
136.Šefčík Václav 2008 121033 3 KK Opava 5/6 20
137.Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 5/12 18
138.Kuna Alois 1960 023059 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 17
139.Mulač Oldřich 1961 034020 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 15
Šrámek Michal 1982 012068 3 TJ Dukla Praha 1/1 15
141.Ruffer Jakub 2007 057099 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 14
Hanuš Tomáš 2005 061011 3 SK Třebechovice 2/2 14
143.Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 12
Vránek Jan 2004 033009 3 VS Blovice 2/2 12
Kolman Filip 1973 008022 3 SK Žižkov 2/2 12
Kupka Lukáš 2007 118026 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 12
Klimeš Daniel 2007 023170 SK VS Č. Budějovice 2/2 12
148.Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 11
149.Černík Jan 2005 057100 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 9
Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 2/2 9
151.Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 8
152.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 4/4 7
Šrámek Jiří 1966 017058 3 KK Rakovník 2/2 7
Kliment Tomáš 2008 066012 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 7
Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 2/2 7
156.Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK VS Č. Budějovice 5/8 6
Král Ondřej 2008 009079 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
Čapek Vojtěch 2002 030069 3 VS Tábor 2/2 6
159.Habich Karel 1994 030031 3 VS Tábor 2/2 5
Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 2/2 5
Kutílek Ondřej 2005 010116 3 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 5
Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 5
163.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 4
Olšan Vítek 1986 039070 TJ Loko Plzeň 2/2 4
165.Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 3
Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 2/2 3
Štochl Vojtěch 2007 001010 TJ Bohemians Praha 5/6 3
Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
169.Borovička Tomáš 1977 048031 TJ Ohře Klášterec 2/2 2
Krejčí Antonín 1955 014039 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 2
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
172.Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 1
Kolman Vojtěch 2007 008844 SK Žižkov 2/2 1
Velenovský Jiří 1978 030072 3 VS Tábor 2/2 1
175.Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Šrámek David 2007 057136 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Valenta Josef 2010 119238 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Steklý Pavel 2010 119231 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Kafka Martin 2010 119239 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Egert Tomáš 2004 017003 3 KK Rakovník 2/2 0
Egert Luděk 1971 017012 3 KK Rakovník 2/2 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Krejčí Matěj 2011 023026 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 2/2 0
Suchý Zbyšek 2011 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kolman Vít 2010 008127 SK Žižkov 2/2 0
Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Matulková Jana 1996 012064 1 TJ Dukla Praha 5/6 444
2.Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 5/8 390
3.Kočířová Valentýna 2008 119208 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 291
4.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 5/10 273
5.Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 5/8 269
6.Štěpánková Julie 2006 045033 2 KVS Hradec Králové 5/8 252
7.Střílková Jana 2004 119181 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 237
8.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/9 207
9.Freislebenová Patricie 2003 009142 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 178
10.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 167
11.Morenová Adriana 2004 009096 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 160
12.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 146
13.Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 145
14.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 142
15.Šindelářová Tereza 2004 030046 2 VS Tábor 5/8 129
16.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 126
17.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/6 115
18.Nekolná Žofie 2006 011034 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 103
19.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 91
Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 91
21.Vojtíková Klára 2007 011078 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 87
22.Vaculová Lucie 2008 011075 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 81
23.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 5/6 66
24.Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 64
25.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 58
26.Jelínková Sára 2005 009012 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 55
27.Erlová Natálie 2006 009019 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 43
28.Kremrová Adéla 2005 009034 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 42
29.Saifrtová Magdaléna 2008 011071 3+ KK Brandýs nad Labem 5/7 41
30.Marousková Tereza 2009 119177 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 38
31.Srpová Lada 2006 118024 3+ VK Tzunami Ostrava 5/12 31
32.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 28
33.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 25
Hansgutová Monika 2005 119207 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 25
35.Srpová Stela 2006 118011 3 VK Tzunami Ostrava 5/8 21
36.Švehlová Rozárie 2008 023015 3+ SK VS Č. Budějovice 5/5 20
Haucková Gabriela 2002 045006 3 KVS Hradec Králové 4/4 20
Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 20
39.Tesařová Hana 2004 023085 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 19
40.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 18
Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 18
42.Beierová Běta 2008 060063 3 Loko Trutnov 5/7 17
Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 17
Galušková Bára 2006 042006 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 17
45.Lebedová Adéla 2010 121014 3 KK Opava 5/9 14
46.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 2/2 12
47.Davidová Michaela 2009 045004 3 KVS Hradec Králové 5/7 10
48.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/12 9
49.Vaculová Silvie 2010 011079 3 KK Brandýs nad Labem 5/7 8
50.Pavelková Markéta 2005 012084 3+ TJ Dukla Praha 2/2 7
Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 2/2 7
Haviárová Zuzana 2005 061035 3 SK Třebechovice 4/4 7
53.Smetanová Anna 2002 030048 3 VS Tábor 2/2 4
54.Tesařová Eliška 2007 012031 TJ Dukla Praha 2/2 1
Hoření Hedvika 2008 047008 TJ DNT VS Kadaň 5/6 1
Vatěrová Amálie 2010 011083 KK Brandýs nad Labem 4/4 1
57.Marková Kristýna 2009 060043 Loko Trutnov 2/2 0
Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Ulitzková Laura 2007 121121 KK Opava 5/5 0
Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vorel Zdeněk
Záruba Martin
1974
1974
057044
053026
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
5/6 85
2.Háša Michal
Martin Václav
1981
1971
076013
001027
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Bohemians Praha
4/4 63
3.Indruch Tomáš
Vít Matyáš
2008
2009
045002
045027
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
5/7 52
4.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
4/4 47
5.Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 46
6.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 44
7.Suchý Ondřej
Šeba Patrik
1979
1992
012049
014027
2 TJ Dukla Praha
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 42
8.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
5/6 41
9.Pohanka Vít
Weber Oldřich
2000
1987
036019
023133
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
SK VS Č. Budějovice
2/2 36
10.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 32
11.Šrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
017058
036020
3 KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/8 30
12.Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 29
Král Ondřej
Dvořák Vít
2008
2009
009079
009057
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 29
14.Tatíček Miroslav
Merenus Jan
1985
1983
057049
043035
2 TJ Syntesia Pardubice
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 28
15.Válek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
030022
030011
3 VS Tábor
VS Tábor
5/6 27
16.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 24
17.Benhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
046031
023002
2 Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
2/2 23
18.Zrzavý Jakub
Viragh Tomáš
2005
2004
064056
063062
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
4/4 22
19.Antl Tomáš
Dragon Jakub
2008
2007
121001
121031
3 KK Opava
KK Opava
5/7 20
Kovařík Vít
Körner Adam
2003
2004
011072
011061
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 20
21.Kořínek Vojtěch
Saal Štěpán
2004
2001
046049
046048
2 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
4/4 19
22.Novák Václav
Riantová Anežka
2005
2008
030071
030067
2 VS Tábor
VS Tábor
1/1 18
Doležal Tomáš
Rubín Daniel
1976
1975
014061
012032
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Dukla Praha
1/1 18
24.Jindrák Petr
Chlouba Luboš
1969
1959
007041
001061
2 Technika Praha
TJ Bohemians Praha
1/1 17
25.Baar Dominik
Kubita Tomáš
2007
2008
121061
121016
3 KK Opava
KK Opava
5/6 15
Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
007041
095002
2 Technika Praha
Sport Zbraslav
1/1 15
27.Martin Jakub
Cardoselli Lukas
2009
2010
001107
001125
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 14
28.Panzer Martin
Hanzel Jáchym
2007
2008
039033
039039
2 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
3/3 13
29.Háša Michal
Uhlík Jan
1981
2008
076013
076028
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 12
Šutta Jan
Niedl Robin
2008
2008
024065
024053
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 12
Uhlík Jan
Tomeček Adam
2008
2008
076028
133015
3 TJ Jiskra Bechyně
SK Veselí nad Moravou
3/3 12
Marousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
119177
119182
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 12
33.Balarin Evžen
Baar Patrik
2008
2007
121044
121015
3 KK Opava
KK Opava
5/9 11
Abraham Tomáš
Abraham Tomáš
1992
1969
010013
010003
SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
2/2 11
35.Kovář Michal
Rousek David
2009
2010
121022
121057
3 KK Opava
KK Opava
5/7 10
36.Stránský Daniel
Veverka Lukáš
2002
2002
010103
010008
3 SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
2/2 9
37.Koblížek Daniel
Cinko Radek
2000
1993
057140
057065
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 7
Šťastný Matěj
Šťastný Filip
2005
1994
057075
057020
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 7
39.Jakubík Štěpán
Stropek Tobiáš
2008
2007
121038
121007
3 KK Opava
KK Opava
2/2 6
40.Bouzek Filip
Potužák Jan
1992
1988
042024
042032
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 5
Kepšta Martin
Vaněk Daniel
2009
2008
011027
011059
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 5
42.Pajtina Tomáš
Konvalinka Štěpán
2008
2009
057104
057027
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
Velenovský Jiří
Krofta Zdeněk
1978
1959
030072
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 4
Palouda Mikoláš
Šafařík Pavel
2007
2008
024004
024037
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 4
Kvapil Ondřej
Kotrba Matěj
2007
2007
064040
064036
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
3/3 4
46.Růžička Jan
Vaněk Daniel
2009
2008
011063
011059
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 3
Duchet Gwendal
Tatíček Miroslav
1997
1985
057076
057049
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 3
Konvalinka Ondřej
Slezák Adam
2007
2006
057028
057132
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 3
Němec Aleš
Habich Karel
1976
1994
047015
030031
3 TJ DNT VS Kadaň
VS Tábor
2/2 3
50.Kulhánek Adam
Tatíček Miroslav
2009
1985
057102
057049
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
Syrový Filip
Bek Matyáš
2007
2006
064026
063063
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
2/2 2
Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
Malinský Petr
Uhlík Kryštof
2008
2008
011067
011030
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
1/1 2
Hladík Šimon
Štochl Vojtěch
2009
2007
001136
001010
TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 2
55.Velenovský Jiří
Riant Martin
1978
1977
030072
030065
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 1
Cihlář David
Táborský Vojtěch
2009
2010
066010
066028
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/8 1
Šrámek David
Ruffer Jakub
2007
2007
057136
057099
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Fohl Ondřej
Hron Robin
1979
1979
014028
014023
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 1
Kolman Filip
Kolman Vít
1973
2010
008022
008127
SK Žižkov
SK Žižkov
2/2 1
Král Ondřej
Jančar Štěpán
2008
2007
009079
009020
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 1
Sýkora Ondřej
Seidl Marek
2010
2010
001108
001122
TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 1
62.Bolehovský Jiří
Bolehovský Oto
1974
2011
060026
060070
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Haviárová Zuzana
Zárubová Veronika
2005
2005
061035
061046
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Blažek Antonín
Kutý Lukáš
2013
2014
116102
116110
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Suchý Zbyšek
Štefan Vojtěch
2011
2011
009052
009065
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Hajduch Jaroslav
Císařovský Petr
2004
1977
090030
090010
Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
2/2 0
Švejd Jakub
Turner Karel
2001
2004
042008
042017
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 0
Doležal Tomáš
Vybulka Matěj
1976
2012
014061
014018
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
1/1 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hojdová Markéta
Kopeček Michal
2007
2007
066017
030034
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
5/7 108
2.Vaculová Lucie
Bohatý Oto
2008
2007
011075
011088
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/5 105
3.Vojtíková Klára
Voneš Jakub
2007
2007
011078
011065
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/5 104
4.Foukal Pavel
Nekolná Žofie
1987
2006
012044
011034
2 TJ Dukla Praha
KK Brandýs nad Labem
2/2 84
5.Novák Václav
Riantová Anežka
2005
2008
030071
030067
2 VS Tábor
VS Tábor
5/6 71
6.Motlová Andrea
Štěpánková Julie
2006
2006
045016
045033
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
4/4 67
7.Doležal Tomáš
Doležalová Zuzana
1976
1980
014061
014060
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5/8 62
8.Záruba Martin
Zárubová Michaela
1974
1986
053026
053008
2 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
5/8 44
9.Saifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
011071
011022
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/5 43
10.Marousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
119177
119182
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
5/7 41
11.Kašparová Anna
Jindrák Petr
1985
1969
055012
007041
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Technika Praha
2/2 39
12.Drábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
045022
061039
2 KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
2/2 36
13.Kratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
119176
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 34
14.Koblížek Daniel
Žďárská Laura
2000
2006
057140
057062
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 21
15.Beierová Běta
Stolín Antonín
2008
2008
060063
060059
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/7 19
16.Merenus Jan
Merenusová Barbora
1983
1984
043035
043214
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 17
17.Zrzavý Jakub
Zedníčková Michaela
2005
2005
064056
064055
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 15
Novák Martin
Šafaříková Alena
1991
2006
024043
024098
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 15
19.Kalová Šárka
Čermák Vlastimil
1984
1973
050028
050005
3 SK Štětí
SK Štětí
4/4 10
Vaculová Silvie
Novotný Matyáš
2010
2009
011079
011031
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/7 10
21.Šťastný Jan
Šťastná Marta
1970
1973
057047
057056
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 9
22.Zaťková Eliška
Kepšta Martin
2009
2009
011062
011027
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/7 8
23.Sakalová Magdaléna
Sakalová Markéta
2007
2007
014082
014081
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 7
24.Foltín Radim
Pádivá Františka
2010
2010
011052
011036
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/6 6
Vorlová Darina
Vorel Zdeněk
1984
1974
057053
057044
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 6
Haviárová Zuzana
Marek Matyáš
2005
2003
061035
061025
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 6
27.Vosmek Jáchym
Holubová Nela
2007
2007
064039
064015
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 5
28.Lebedová Adéla
Rousek David
2010
2010
121014
121057
3 KK Opava
KK Opava
5/7 4
Ulitzková Laura
Kovář Filip
2007
2006
121121
121017
KK Opava
KK Opava
2/2 4
30.Šandová Anežka
Jiřík Matěj
2003
2005
057105
057025
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 3
Vencová Alžběta
Mrůzek David
2010
2010
011080
011053
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
4/4 3
Turner Karel
Tesařová Hana
2004
2004
042017
023085
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
SK VS Č. Budějovice
1/1 3
33.Jarolímek Otto
Jarolímková Věra
1961
1966
062006
062012
3 TJ Turnov
TJ Turnov
4/4 2
Bundová Simona
Cinko Radek
2004
1993
057008
057065
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 2
Riantová Marie
Čapek Vojtěch
2006
2002
030068
030069
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 2
36.Tůmová Veronika
Heger Jonáš
2006
2006
034027
045021
2 TJ SK Hubertus KV
KVS Hradec Králové
2/2 1
Kohoutová Lenka
Vácha Viktor
1974
1985
077016
017056
3 Kotva Bráník
KK Rakovník
2/2 1
Vencová Alžběta
Pádivá Františka
2010
2010
011080
011036
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
1/1 1
39.Pinkava Jonáš
Podušková Jůlie
2011
2010
009023
009128
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Podušková Marie
Poduška Patrik
1974
1976
086005
086006
Sokol Trója
Sokol Trója
4/4 0
Kvapil Ondřej
Jasanská Anna
2007
2007
064040
064046
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Mrůzková Marie
Mrůzek David
2011
1976
011086
012010
2 KK Brandýs nad Labem
TJ Dukla Praha
4/4 0
Hronová Šárka
Hronová Ludmila
2009
2011
014087
014088
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Fišerová Lenka
Prokop Miroslav
1988
1988
039021
039016
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 0
Kofroňová Zuzana
Sahula Matěj
2002
2003
010009
010102
SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
2/2 0
Bačina Jan
Bláhová Karolína
2006
2007
043001
043008
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hrňák Jáchym 2004 014067 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1803
Novák Václav 2005 030071 2 VS Tábor 5/9 1803
3.Novotný David 2005 023029 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 1719
4.Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 1675
5.Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 5/9 1641
6.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 1595
7.Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1544
8.Bízek Marek 2005 012076 2+ TJ Dukla Praha 4/4 1490
9.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1481
10.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 5/6 1480
11.Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 1474
12.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 1434
13.Komárek Jakub 2005 023037 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 1409
14.Rubín Daniel 1975 012032 2 TJ Dukla Praha 5/6 1331
15.Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 1315
16.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1271
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/9 1271
18.Burger Jáchym 2006 009050 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1263
19.Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 1259
20.Druska Vojta 2006 023021 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 1251
Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 1251
22.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 5/6 1245
23.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/9 1243
24.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 5/9 1225
25.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/8 1187
26.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 5/6 1169
27.Bohatý Oto 2007 011088 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 1145
28.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1139
29.Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1092
30.Hajduch Jaroslav 2004 090030 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/8 1091
31.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 1086
32.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 1080
33.Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 1066
34.Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 1060
35.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 1025
36.Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 5/11 979
37.Hanuš Jakub 2007 009156 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 973
38.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 971
39.Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 968
40.Bombic Erik 2005 023079 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 959
41.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 KK Brandýs nad Labem 5/9 947
42.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 930
43.Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 5/6 923
44.Suchý Ondřej 1979 012049 2 TJ Dukla Praha 4/4 904
45.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 898
46.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 4/4 895
47.Němec Aleš 1976 047015 2 TJ DNT VS Kadaň 5/8 887
48.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/10 881
49.Semerád Adam 2004 049003 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 871
50.Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 4/4 868
51.Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 867
52.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 859
53.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 854
54.Voneš Jakub 2007 011065 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 850
55.Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 835
Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 2/2 835
57.Venc Ondřej 2007 011022 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 832
58.Mrázek Jakub 2004 121103 2+ KK Opava 2/2 829
59.Procházka Josef 2002 012046 2+ TJ Dukla Praha 2/2 793
60.Körner Adam 2004 011061 2 KK Brandýs nad Labem 5/8 775
61.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 769
62.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 767
63.Strasser Marek 2004 052025 2 TJ Loko Žatec 5/6 759
64.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 4/4 732
65.Pechač Jonáš 2004 009149 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 730
66.Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 710
Klír Oto 1981 009083 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 710
68.Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 691
Postuwka Patrik 2003 118033 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 691
70.Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 679
71.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 678
72.Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 4/4 670
73.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 666
74.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 662
75.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 657
76.Bohatý Karel 2001 061027 2 SK Třebechovice 4/4 654
77.Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 5/10 652
78.Mrůzek David 1976 012010 2 TJ Dukla Praha 2/2 645
79.Svoboda Šimon 2008 010112 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 5/9 635
80.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 631
81.Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 620
82.Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 5/7 612
83.Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 608
84.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 602
85.Beránek Tomáš 2006 061016 2 SK Třebechovice 5/12 599
86.Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 590
87.Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 586
88.Milyan Daniel 2006 052022 2 TJ Loko Žatec 4/4 583
89.Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 5/8 582
90.Kápka Kryštof 2007 118027 2 VK Tzunami Ostrava 5/7 570
91.Taraba Matyáš 2004 011070 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 568
92.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 566
93.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 565
94.Martin Václav 1971 001027 2 TJ Bohemians Praha 4/4 559
95.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 554
96.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 546
97.Havránek Jakub 2002 049064 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 540
98.Novák Matouš 2006 030024 2 VS Tábor 5/10 538
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/6 538
100.Švejd Jan 2004 042022 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 536
101.Malinský Petr 2008 011067 2 KK Brandýs nad Labem 5/13 534
102.Kořínek Vojtěch 2004 046049 2 Delfín Jablonec 5/9 520
103.Škop Jan 2007 027016 3+ Otava Strakonice 5/9 517
104.Synek Přemysl 2007 052060 3+ TJ Loko Žatec 5/15 514
105.Potužák Jan 1988 042032 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 513
106.Myšák Albert 1994 043016 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/5 511
107.Puškarčuk Aleš 1989 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 510
108.Stropek Tobiáš 2007 121007 3+ KK Opava 5/11 506
109.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 5/10 505
110.Pelikán Václav 2005 001111 3+ TJ Bohemians Praha 5/6 495
111.Škop Jáchym 2005 027017 2 Otava Strakonice 5/8 492
112.Taišl Filip 1976 042020 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 475
113.Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/10 467
Volák Jaroslav 1990 048068 3+ TJ Ohře Klášterec 4/4 467
115.Kvapil Matěj 2009 035017 3+ TJ Slavia K. Vary 5/13 466
116.Střílka Richard 2006 119180 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 460
117.Sekanina Matěj 2008 128018 3+ Vodní sporty Desná 5/11 451
Ambrož Jiří 2006 118025 3+ VK Tzunami Ostrava 5/6 451
119.Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 5/6 447
120.Řežábek Dominik 2009 009040 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 438
121.Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 427
122.Slušný Vojtěch 2008 010115 3+ SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 5/13 426
Šafařík Pavel 2008 024037 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 426
124.Pinkava Matyáš 2009 009072 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 424
125.Petřík Marek 2008 009088 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 422
126.Koudelka Tomáš 1964 024027 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 419
Císařovský Adam 2005 090016 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/10 419
128.Plas Tobiáš 2008 009093 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 417
129.Chytil Lumír 2006 129042 3+ TJ Šumperk z.s. 5/8 413
130.Baar Dominik 2007 121061 3+ KK Opava 5/11 412
131.Šíma Lukáš 2006 027002 3+ Otava Strakonice 5/8 406
132.Novotný Matyáš 2009 011031 3+ KK Brandýs nad Labem 5/11 399
133.Král Matěj 2008 009047 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 398
134.Dvořák Vít 2009 009057 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 397
135.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 393
136.Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 392
137.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/10 390
138.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 4/4 384
139.Rousek David 2010 121057 3+ KK Opava 5/11 381
140.Šimák Jakub 2004 023050 2 SK VS Č. Budějovice 3/3 371
141.Balarin Evžen 2008 121044 3+ KK Opava 5/11 367
142.Martin Jakub 2009 001107 3+ TJ Bohemians Praha 5/7 362
143.Boháč Robert 1989 118051 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 357
144.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 2/2 355
145.Samek Petr 2008 061004 3+ SK Třebechovice 5/13 349
Klimeš Vít 2007 014034 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 349
147.Kvasnička Matěj 2008 066026 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/13 346
Pelikán Martin 2009 001131 3+ TJ Bohemians Praha 5/7 346
149.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 344
150.Novák Filip 2002 001030 2 TJ Bohemians Praha 2/2 343
151.Horák David 1976 090008 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/12 341
152.Tesař Robert 1972 023110 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 339
153.Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 3/3 336
154.Kysela David 1977 014024 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 335
155.Cardoselli Lukas 2010 001125 3+ TJ Bohemians Praha 5/9 331
156.Adamec Jakub 1984 043024 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 330
157.Štýbnar Matěj 2009 119209 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 323
158.Semerád Vít 2010 049026 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/11 315
159.Král Ondřej 2008 009079 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 309
160.Hrňák Šimon 2007 014064 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 308
Hladík Šimon 2009 001136 3+ TJ Bohemians Praha 5/7 308
162.Novák Matěj 2004 030039 3+ VS Tábor 4/4 305
163.Král Tomáš 1979 009056 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 302
164.Langer Filip 2009 009071 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 301
Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 2/2 301
166.Kot Michal 2006 001139 3+ TJ Bohemians Praha 5/8 300
167.Kořínek Martin 1977 046006 3+ Delfín Jablonec 5/10 296
168.Pavlík Jiří 1964 061021 3+ SK Třebechovice 5/12 293
169.Fabian František 2009 118018 3+ VK Tzunami Ostrava 5/11 291
Vaněk Daniel 2008 011059 3+ KK Brandýs nad Labem 5/7 291
171.Poduška Patrik 1976 086006 3+ Sokol Trója 5/12 290
172.Procházka Miloš 1954 034036 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 288
173.Hadraba Martin 2005 090014 3+ Wild Water Canoe Club FROL 4/4 280
Pollert Jonáš 2007 009113 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 280
175.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 276
176.Kovář Michal 2009 121022 3+ KK Opava 5/9 273
177.Tesař Petr 2006 039042 3+ TJ Loko Plzeň 5/12 271
178.Pokorný Daniel 2009 009003 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 270
Jeremiaš Jan 1985 061008 2 SK Třebechovice 4/4 270
180.Kepšta Martin 2009 011027 3+ KK Brandýs nad Labem 5/9 267
181.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 266
182.Šutta Jan 2008 024065 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 264
183.Maděrka Tobiáš 2009 119214 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 260
184.Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 258
185.Rousek Martin 1965 121024 3+ KK Opava 4/4 257
186.Zvolský Kristián 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 256
187.Hanzel Jáchym 2008 039039 3+ TJ Loko Plzeň 5/5 247
188.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 245
189.Baar Patrik 2007 121015 3 KK Opava 5/11 242
Velenovský Jiří 1978 030072 3 VS Tábor 5/6 242
191.Rendón Marco 2008 001144 3 TJ Bohemians Praha 5/9 234
192.Hanuš Tomáš 2005 061011 3 SK Třebechovice 5/6 232
Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 4/4 232
Slavík Vojtěch 2005 090011 3 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 232
195.Hrňák Matouš 2009 014093 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 227
Prchlík Michal 1981 078006 3 TJ Lužnice Tábor 2/2 227
197.Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 226
198.Urban Jaroslav 2004 119205 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 223
Legutko Josef 2006 052065 3+ TJ Loko Žatec 2/2 223
200.Novák Jindřich 1964 014021 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 219
201.Sajdl František 1970 052018 3+ TJ Loko Žatec 2/2 218
202.Petříček Adam 2007 052026 3 TJ Loko Žatec 5/7 209
Najman Martin 1972 014013 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 209
204.Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 5/9 208
205.Hek Jan 1979 049013 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 203
206.Riant Antonín 2010 030040 3 VS Tábor 5/9 202
207.Kraus Václav 1961 038004 3 TJ ČSAD Plzeň 5/10 200
208.Vlnas Ota 2010 009151 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 198
209.Rouča Jaroslav 1970 129034 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 197
210.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 2/2 195
211.Velenovský Vojta 2008 030074 3 VS Tábor 5/6 194
212.Kubát Jiří 1988 035024 3 TJ Slavia K. Vary 4/4 189
213.Rendón Enrique 2005 001023 2 TJ Bohemians Praha 2/2 188
214.Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 5/9 186
215.Hilar Mikoláš 2009 009063 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 184
216.Šrámek Jiří 1966 017058 3 KK Rakovník 5/6 181
217.Bízek Zdeněk 1971 011064 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 176
218.Pražan Vojtěch 1990 077004 3 Kotva Bráník 2/2 175
219.Galuška Vladislav 1965 042016 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 172
220.Bek Matyáš 2006 063063 3 SK Týniště nad Orlicí 5/6 171
221.Vondra Václav 1957 027020 3 Otava Strakonice 5/6 170
222.Šefčík Václav 2008 121033 3 KK Opava 5/6 169
223.Riant Martin 1977 030065 3 VS Tábor 5/6 167
224.Růžička Jan 2009 011063 3 KK Brandýs nad Labem 5/9 166
225.Trdlička David 1986 077011 Kotva Bráník 2/2 162
226.Rezek Adam 2010 023128 3 SK VS Č. Budějovice 5/9 161
227.Kvapil Ondřej 2007 064040 3+ SKK Vysoké Mýto 5/7 159
228.Budák David 2003 047010 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 149
229.Císařovský Petr 1977 090010 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/10 143
Voják Jakub 2008 027024 3 Otava Strakonice 5/7 143
231.Jindrák Petr 1969 007041 3+ Technika Praha 2/2 142
232.Šrámek Michal 1982 012068 2 TJ Dukla Praha 1/1 141
Abraham Tomáš 1969 010003 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 141
234.Přibyla Šimon 2004 001138 3 TJ Bohemians Praha 2/2 139
235.Svrčina Tomáš 2008 129003 3 TJ Šumperk z.s. 5/9 137
236.Koblížek Daniel 2000 057140 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 136
237.Kovárník Matěj 2010 014051 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 129
Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 5/9 129
239.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 128
240.Pártl Miroslav 1954 024018 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 127
Koshelev Sergey 1960 042040 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 127
Pohanka František 2008 011033 3 KK Brandýs nad Labem 5/5 127
243.Adámek Martin 2006 077009 3 Kotva Bráník 4/4 126
Sladovník Jakub 2006 026002 3+ SK Domeček Soběslav 2/2 126
245.Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 5/6 123
246.Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 5/7 122
247.Šubrt Jan 2007 129006 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 120
Kolář Lukáš 2010 009069 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 120
249.Bartoš Vojtěch 2010 049027 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 117
250.Kápka Lukáš 2009 118028 3+ VK Tzunami Ostrava 5/5 116
251.Petr Martin 2008 023043 SK VS Č. Budějovice 2/2 115
252.Šrámek David 2007 057136 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 113
Páca Jan 2009 014004 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/7 113
254.Zrzavý Jakub 2005 064056 3+ SKK Vysoké Mýto 4/4 111
255.Zachystal Adam 2010 001137 3 TJ Bohemians Praha 5/7 109
256.Jiřík Matěj 2005 057025 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 108
257.Klimuškin Šimon 1995 077014 Kotva Bráník 2/2 106
258.Svrčina David 2007 129001 3 TJ Šumperk z.s. 5/9 104
259.Slezák Adam 2006 057132 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 103
Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 103
261.Stanovský Tomáš 1972 023052 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 102
Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 102
263.Vácha Viktor 1985 017056 3 KK Rakovník 4/4 101
Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 5/8 101
265.Podzimek Jan 2004 048034 3+ TJ Ohře Klášterec 2/2 100
266.Bašus Ondřej 1987 008038 3 SK Žižkov 2/2 99
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 99
Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 99
269.Foltín Radim 2010 011052 3 KK Brandýs nad Labem 5/7 98
270.Marek Lukáš 1980 060039 3+ Loko Trutnov 2/2 96
Kubů Jiří 1981 064011 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 96
272.Bačina Jan 2006 043001 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 94
273.Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 91
274.Čapek Vojtěch 2002 030069 3 VS Tábor 2/2 90
275.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 89
276.Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 5/7 88
277.Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 5/5 87
278.Šilar Jakub 1987 064033 3+ SKK Vysoké Mýto 2/2 83
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 5/6 83
Němec Radek 2004 057036 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 83
281.Jakubík Štěpán 2008 121038 3 KK Opava 5/7 80
Lepík Vlastimil 1950 034018 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 80
283.Dorničák Maxim 2007 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 78
Táborský Vojtěch 2010 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 78
285.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 77
Cihlář David 2009 066010 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 77
287.Cihlář Filip 2006 066014 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 76
Vyhnánek Jiří 1974 007034 3+ Technika Praha 4/4 76
289.Žatecký Jiří 1969 065008 3 TJ Roztoky 4/4 74
Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 2/2 74
291.Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 72
Dodal Jan 1953 001008 3 TJ Bohemians Praha 5/6 72
Hoření Petr 1975 047025 3 TJ DNT VS Kadaň 5/6 72
294.Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 70
295.Kaplický Jindřich 2007 011016 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 69
296.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 68
297.Lev Ondřej 2008 060093 3 Loko Trutnov 4/4 67
Hotový Václav 2006 023057 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 67
299.Trnka Tobiáš 2007 116111 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 66
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK VS Č. Budějovice 5/8 66
Pluta Adam 2008 001109 3 TJ Bohemians Praha 5/5 66
302.Maťha Petr 2010 030051 3 VS Tábor 5/5 64
303.Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 63
Kubát Zdeněk 1991 036024 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 63
305.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 62
Táborský Pavel 1972 066004 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 62
Mrůzek David 2010 011053 3 KK Brandýs nad Labem 5/7 62
Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 62
Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 2/2 62
310.Vít Matyáš 2009 045027 3 KVS Hradec Králové 4/4 61
Zuna Vilém 2007 059052 3 TJ Semily 5/6 61
312.Cinko Radek 1993 057065 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 60
Martin Václav 2002 001074 3 TJ Bohemians Praha 5/6 60
314.Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 59
315.Novák Dalibor 2009 030042 3 VS Tábor 5/6 58
316.Bačina Tomáš 2008 043004 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 57
317.Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 55
318.Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 2/2 54
319.Kulhánek Adam 2009 057102 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 52
320.Kutílek Ondřej 2005 010116 3 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 51
321.Fišnar Jakub 2007 135017 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 50
322.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 2/2 49
323.Vejvančický Pavel 2009 066019 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 46
Maikranz Petr 1967 118034 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 46
325.Jarolímek Otto 1961 062006 3 TJ Turnov 5/6 45
326.Král Jakub 2010 009009 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 42
Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 42
Foltín Šimon 2006 011049 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 42
329.Beran Tobiáš 2008 090024 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 40
330.Pleštil Šimon 2007 059025 3 TJ Semily 2/2 38
Šenk Alexandr 2008 011014 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 38
Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 2/2 38
333.Dočkal Radek 2008 012015 3 TJ Dukla Praha 2/2 36
334.Dovala Jakub 2007 052043 3 TJ Loko Žatec 4/4 35
Rolinec František 2008 048020 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 35
Piskáček Jan 1966 050016 3 SK Štětí 2/2 35
Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 2/2 35
338.Kovařík Vít 2003 011072 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 34
Prokop Miroslav 1988 039016 TJ Loko Plzeň 2/2 34
340.Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 33
341.Trefný Vojtěch 2007 001134 3 TJ Bohemians Praha 2/2 32
Piskáček Pavel 1970 050017 3 SK Štětí 2/2 32
343.Pěček Dominik 2002 188010 3 Raft team H2O Jeseník 2/2 31
344.Čermák Vlastimil 1973 050005 3 SK Štětí 2/2 28
Augustýn Jakub 2009 049031 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 28
346.Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 26
347.Prokopius Jan Matěj 2010 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 24
348.Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 2/2 23
Veniger Jan 2000 064042 3+ SKK Vysoké Mýto 2/2 23
Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 23
351.Dumbrovský Daniel 1991 121049 KK Opava 4/4 22
352.Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 21
Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 21
354.Švagr Rostislav 2000 001068 3 TJ Bohemians Praha 1/1 20
355.Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 19
Zeman Dominik 2010 009145 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 19
Skalický Aleš 2002 057092 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 19
358.Klejch Matouš 2009 057153 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 17
Gína Štěpán 2006 090022 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 17
360.Novák Jiří 1970 030035 VS Tábor 4/4 15
361.Pokorný Pavel 2005 062039 3 TJ Turnov 4/4 11
Čermák Vilém 2009 011077 KK Brandýs nad Labem 5/5 11
363.Portych Matyáš 2008 060099 Loko Trutnov 5/8 10
364.Jarolímek Josef 1995 062007 3 TJ Turnov 4/4 9
365.Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 8
Čamek Petr 2009 116085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 8
Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 8
Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 8
Vybulka Jan 1969 014007 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 8
Žentel Zachariáš 2010 009148 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 8
371.Hrstka Jaromír 2007 057117 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
Klimeš Daniel 2007 023170 SK VS Č. Budějovice 2/2 7
Chunt Ondřej 2008 039004 3 TJ Loko Plzeň 4/4 7
374.Kolman Vít 2010 008127 SK Žižkov 2/2 6
375.Steklý Pavel 2010 119231 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 5
Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 4/4 5
Lutonský Marek 2008 009125 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 5
378.Bořek Michal 1968 060087 Loko Trutnov 3/3 4
Jarolímek David 2009 062042 3 TJ Turnov 4/4 4
Mojžiš Štěpán 2010 014011 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 4
381.Kaplický Daniel 2009 011076 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 3
Fikejs Adam 1985 024086 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 3
Kopřiva Filip 2008 024069 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 3
Skalický Tomáš 2010 009051 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 3
Sedlák Václav 2007 064058 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 3
386.Škop Vojtěch 1973 027015 Otava Strakonice 2/2 2
Lamač Kristián 2007 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 2
388.Muk Matěj 2007 062035 TJ Turnov 2/2 1
389.Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Kala Matouš 2009 050024 SK Štětí 4/4 0
Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Křížek Michal 2007 057130 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Čermák Daniel 2008 050006 SK Štětí 4/4 0
Hadraba Michal 1976 090032 3 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 0
Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 1/1 0
Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Krejčí Matěj 2011 023026 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 2/2 0
Štefan Vojtěch 2011 009065 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kuděj Jan 2011 060090 Loko Trutnov 2/2 0
Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Burger Jonatan 2011 009155 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 2/2 0
Janovský Michael 2007 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kocum Šimon 2008 027004 Otava Strakonice 4/4 0
Kofroň Lukáš 2008 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Šafařík Viktor 2011 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Bouda Vladimir 2009 066015 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 0
Myška Matěj 2009 024079 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Černoch Štěpán 2009 047004 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 2/2 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Mazanec Jakub 2011 048035 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Strnad Vojtěch 2011 030038 VS Tábor 2/2 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 2/2 0
Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kostkan Lukáš 2011 009141 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Vettermann Adam 2010 048029 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Stehno Max 2010 057124 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Stojánek Václav 2009 057135 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Outrata Jan 2007 057148 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Komárek Michal 2010 057129 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vavřín Jan 2007 057137 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Košina Jakub 2008 060102 Loko Trutnov 2/2 0
Horák Aleš 1974 030080 VS Tábor 2/2 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 0
Kofroň Lukáš 2010 010125 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 0
Loun Matěj 2004 129040 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Barták Lukáš 2009 048032 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Minařík Šimon 2007 133033 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Šišpera Tomáš 2008 133041 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 5/8 951
2.Galušková Bára 2006 042006 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 804
3.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 771
4.Hojdová Eliška 2005 066007 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 751
5.Matulková Jana 1996 012064 2 TJ Dukla Praha 5/6 736
6.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/11 733
7.Tůmová Veronika 2006 034027 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 731
8.Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 721
9.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 676
10.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 5/10 663
11.Haucková Gabriela 2002 045006 2+ KVS Hradec Králové 5/6 655
12.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 595
13.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 593
14.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 4/4 555
15.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 515
16.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 502
17.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 5/6 488
18.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 476
19.Vojtíková Klára 2007 011078 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 463
20.Kremrová Adéla 2005 009034 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 460
21.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 453
22.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/10 449
23.Vaculová Lucie 2008 011075 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 443
24.Hansgutová Monika 2005 119207 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 436
25.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 2/2 386
26.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 378
27.Sedláková Magdalena 2005 009099 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 374
28.Šrétrová Amálie 2007 049061 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/9 371
Jirasová Klára 2008 009041 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 371
30.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 368
31.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 356
32.Sakalová Magdaléna 2007 014082 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 344
33.Sakalová Markéta 2007 014081 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 341
34.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 336
35.Nekolná Žofie 2006 011034 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 327
Šefčíková Anastázie 2004 121006 2 KK Opava 4/4 327
37.Zárubová Michaela 1986 053008 2 TJ Dvůr Králové 5/10 326
38.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 273
39.Saifrtová Magdaléna 2008 011071 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 259
40.Riantová Anežka 2008 030067 2 VS Tábor 5/9 247
41.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK VS Č. Budějovice 5/5 237
Ondráčková Barbora 2010 129028 3+ TJ Šumperk z.s. 5/11 237
43.Pavelková Markéta 2005 012084 2 TJ Dukla Praha 2/2 233
44.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 222
45.Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 220
46.Retková Marie 2003 119215 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 217
47.Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 5/6 216
48.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 210
49.Strasserová Bára 2001 052011 2 TJ Loko Žatec 5/6 209
50.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 3/3 203
51.Srpová Stela 2006 118011 2 VK Tzunami Ostrava 5/10 193
Srpová Lada 2006 118024 2 VK Tzunami Ostrava 5/12 193
53.Vaňková Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 190
54.Nováčková Michala 1984 010012 3+ SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 185
55.Šimáková Anna 2008 023065 3+ SK VS Č. Budějovice 5/9 183
56.Horáková Julie 2006 014010 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 182
57.Petriková Barbora 2008 052046 3+ TJ Loko Žatec 5/12 174
58.Pavelková Irena 1974 009059 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 173
59.Lebedová Adéla 2010 121014 3+ KK Opava 5/11 172
Vencová Alžběta 2010 011080 3+ KK Brandýs nad Labem 5/9 172
61.Doležalová Zuzana 1980 014060 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 166
62.Jelínková Sára 2005 009012 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 165
63.Galušková Anna 1970 042003 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 164
64.Marousková Tereza 2009 119177 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 160
65.Sládková Linda 2004 039009 3+ TJ Loko Plzeň 5/10 147
66.Střílková Jana 2004 119181 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 146
67.Podušková Jůlie 2010 009128 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 143
68.Plachtová Alexandra 1998 024030 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 141
Kudělásková Monika 2003 118014 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 141
70.Pádivá Františka 2010 011036 3+ KK Brandýs nad Labem 5/9 139
71.Černá Lucie 1977 047013 3+ TJ DNT VS Kadaň 4/4 137
72.Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 2/2 136
73.Ponížilová Miroslava 1988 010106 3+ SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 123
74.Plavjaniková Petra 1975 010034 3 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 4/4 121
75.Mrázová Renáta 1975 008020 3+ SK Žižkov 4/4 119
76.Hronová Šárka 2009 014087 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/15 114
77.Adámková Klára 2010 009157 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 113
Milotová Dora 2007 001120 3+ TJ Bohemians Praha 5/7 113
79.Jurajdová Simona 2007 128006 3+ Vodní sporty Desná 5/7 110
80.Haviárová Zuzana 2005 061035 3+ SK Třebechovice 5/12 105
Bednářová Anna 2002 043006 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 105
82.Vaculová Silvie 2010 011079 3+ KK Brandýs nad Labem 5/11 100
Šafaříková Alena 2006 024098 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 100
84.Beierová Běta 2008 060063 3+ Loko Trutnov 5/7 99
85.Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 98
86.Koucká Mariana 2007 009111 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 96
Michajlovičová Sára 2009 118013 3+ VK Tzunami Ostrava 5/7 96
88.Šrétrová Štěpánka 2009 049038 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/9 93
89.Podušková Klára 2008 009124 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 90
Dandová Anna 1988 010006 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 90
91.Davidová Michaela 2009 045004 3 KVS Hradec Králové 5/7 89
92.Bergmannová Sandra 2008 103010 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 78
Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 78
94.Lagnerová Jana 1959 026010 3 SK Domeček Soběslav 5/6 77
95.Purgerová Šárka 1984 023117 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 74
Riantová Marie 2006 030068 3+ VS Tábor 4/4 74
Mrázová Ema 2009 001009 3 TJ Bohemians Praha 5/9 74
98.Přibylová Karolina 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 71
Vatěrová Amálie 2010 011083 3 KK Brandýs nad Labem 5/5 71
100.Hoření Hedvika 2008 047008 3 TJ DNT VS Kadaň 5/8 69
101.Zaťková Eliška 2009 011062 3 KK Brandýs nad Labem 5/7 67
Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 4/4 67
103.Zedníčková Michaela 2005 064055 3+ SKK Vysoké Mýto 4/4 66
Hochheim Kristýna 1991 001033 3 TJ Bohemians Praha 5/6 66
105.Bašková Petra 1981 010040 3 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 62
106.Čellárová Zuzana 2007 009054 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 58
107.Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 4/4 56
Mulačová Marta 1986 097012 3 Raft klub Trója 5/8 56
109.Žďárská Laura 2006 057062 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 55
110.Kohoutová Lenka 1974 077016 3 Kotva Bráník 5/8 53
111.Bláhová Karolína 2007 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/12 51
112.Šejvlová Lenka 1973 017002 3 KK Rakovník 4/4 50
Podušková Marie 1974 086005 3 Sokol Trója 4/4 50
Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 5/5 50
115.Šindelářová Tereza 2004 030046 2 VS Tábor 2/2 49
Podzimková Markéta 1974 048033 3+ TJ Ohře Klášterec 2/2 49
Pavelková Eva 2008 128017 3 Vodní sporty Desná 4/4 49
118.Apolínová Nela 2007 034055 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 47
119.Sedláčková Iveta 1992 060098 3 Loko Trutnov 4/4 46
120.Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 5/5 44
121.Petriláková Markéta 2009 048022 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 38
122.Kristl Anouk 2003 009015 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 37
123.Fišerová Lenka 1988 039021 3 TJ Loko Plzeň 2/2 36
124.Štěpánková Julie 2006 045033 2 KVS Hradec Králové 2/2 35
Žatecká Taťána 2007 065014 3 TJ Roztoky 4/4 35
126.Lepíková Barbora 2008 034008 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 33
127.Pokorná Emílie 2010 009126 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 32
128.Šuttová Zita 1978 024026 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 31
Panzerová Kateřina 2003 039020 3 TJ Loko Plzeň 5/8 31
130.Nováková Marcela 1974 030070 3 VS Tábor 4/4 30
131.Marková Jitka 1978 060027 3 Loko Trutnov 4/4 28
Fiedlerová Nela 2007 001039 3 TJ Bohemians Praha 5/7 28
133.Synková Valentýna 2007 052070 3 TJ Loko Žatec 5/8 27
134.Pešatová Marie 2003 118040 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 26
135.Smetanová Anna 2002 030048 3 VS Tábor 2/2 23
136.Řeháková Dana 1970 059045 3 TJ Semily 2/2 21
137.Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 20
138.Petriláková Anastázie 2007 048023 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 19
Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 19
140.Koplíková Eliška 2009 112055 3 VK Kroměříž 4/4 18
Brotánková Petra 2001 039015 3 TJ Loko Plzeň 4/4 18
Mádrová Amálie 2003 039027 3+ TJ Loko Plzeň 2/2 18
143.Holubová Nela 2007 064015 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 17
144.Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 2/2 16
145.Pšeničková Jana 1998 017023 3 KK Rakovník 2/2 15
146.Ulitzková Laura 2007 121121 3 KK Opava 5/7 11
147.Tesařová Eliška 2007 012031 3 TJ Dukla Praha 2/2 10
Doležalová Viktorie 2001 010110 3 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 10
149.Viková Anna 2008 060091 3 Loko Trutnov 3/3 9
150.Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 8
Koplíková Adéla 2009 112054 3 VK Kroměříž 4/4 8
152.Šandová Anežka 2003 057105 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
153.Jasanská Anna 2007 064046 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 5
Houšková Kateřina 2003 043014 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 5
Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 5
156.Malinská Aneta 2009 011051 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 4
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 4
Levová Viktorie 2006 060092 3 Loko Trutnov 2/2 4
Kusá Viktorie 2004 017004 3 KK Rakovník 2/2 4
160.Vančová Linda 2009 017061 KK Rakovník 4/4 3
161.Novotná Natálie 2010 024095 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 1
Štěpinová Tereza 2010 047001 TJ DNT VS Kadaň 5/6 1
Doležalová Julia 1991 039008 TJ Loko Plzeň 2/2 1
164.Horáková Ela 2006 090009 Wild Water Canoe Club FROL 5/9 0
Salajová Alžběta 2009 116114 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kalová Šárka 1984 050028 SK Štětí 4/4 0
Zárubová Veronika 2005 061046 SK Třebechovice 4/4 0
Dědová Kristýna 1994 077010 Kotva Bráník 1/1 0
Hovorková Martina 2005 061015 SK Třebechovice 3/3 0
Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Vybulková Julie 2011 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Šuttová Zita 2011 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 2/2 0
Michajlovičová Ester 2012 118004 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Válková Tereza 2012 030054 VS Tábor 2/2 0
Celnerová Amélie 2010 024075 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Dvořáková Alžběta 2008 024090 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Mrůzková Marie 2011 011086 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Valešová Alžběta 2010 062011 TJ Turnov 2/2 0
Piskáčková Lada 2004 050002 SK Štětí 2/2 0
Zábranská Monika 1977 014070 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Štěpinová Šárka 1983 047011 TJ DNT VS Kadaň 5/6 0
Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Šampalíková Klára 2004 039029 3+ TJ Loko Plzeň 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 5/6 0
Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 5/6 0
Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 2/2 0
Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Krejčí Matěj 2011 023026 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 5/6 0
Suchý Zbyšek 2011 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 5/6 0
Štefan Vojtěch 2011 009065 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Burger Jonatan 2011 009155 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 5/6 0
Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 5/6 0
Klíma Mikuláš 2012 052010 TJ Loko Žatec 2/2 0
Jumrová Johana 2011 009109 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Boxan Šimon 2012 119228 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Janko Jonáš 2009 064004 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Macháčková Nikol 2013 116008 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Trávníčková Lucie 2011 061045 SK Třebechovice 4/4 0
Marek Vojtěch 2013 060097 Loko Trutnov 4/4 0
Kutá Lucie 2011 116100 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Portych Ondřej 2011 060100 Loko Trutnov 4/4 0
Blažek Antonín 2013 116102 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Vorel Filip 2013 057141 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Urban František 2011 009144 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 0
Hronová Hana 2013 014089 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Havlínová Eliška 2014 014071 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Svoboda František 2014 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 0
Adamec Jáchym 2011 014043 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Merenus Jan 2012 043215 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Vybulková Julie 2011 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 5/6 0
Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 4/4 0
Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Beck Hynek 2012 052033 TJ Loko Žatec 4/4 0
Komiš Jan 2011 039011 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Válková Tereza 2012 030054 VS Tábor 4/4 0
Strnad Vojtěch 2011 030038 VS Tábor 4/4 0
Milyan Štěpán 2012 052031 TJ Loko Žatec 4/4 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Šafařík Viktor 2011 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 4/4 0
Drnec Tobiáš 2013 052038 TJ Loko Žatec 4/4 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 0
Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Zapletalová Viktorie 2013 014080 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Stejskal Jan 2013 052020 TJ Loko Žatec 2/2 0
Horák Jakub 2011 030076 VS Tábor 2/2 0
Kolman Jakub 2013 008804 SK Žižkov 2/2 0
Řejhová Veronika 2012 014084 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Maťhová Valerie 2014 030077 VS Tábor 2/2 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 5/6 0
Krejčí Matěj 2011 023026 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Kováč Tobiáš 2011 048024 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Michajlovičová Ester 2012 118004 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Bernard Ondřej 2011 009086 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Mazanec Jakub 2011 048035 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Kostkan Lukáš 2011 009141 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Pechač Vavřinec 2012 009140 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Král Vít 2012 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Šuttová Zita 2011 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Pluta Štěpán 2012 001110 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Glowacz Jan 2012 024100 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Jedlička Adam Kryštof 2012 048037 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Typ závodu