Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2024

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Heger Vojtěch 2000 012019 1 TJ DUKLA Praha 4/4 432
2.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 422
3.Jiras Filip 2005 012007 1 TJ DUKLA Praha 4/4 392
4.Urban Michal 2004 012089 1 TJ DUKLA Praha 4/4 382
5.Voneš Jakub 2007 011065 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 352
6.Heger Jonáš 2006 045021 1 KVS Hradec Králové 4/4 342
7.Kuna Václav 1998 012077 1 TJ Dukla Praha 4/4 332
8.Větrovský Tomáš 2005 009016 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 322
9.Ježek Stanislav 1976 009035 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 267
10.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 247
Drábek Matyáš 2005 045022 1 KVS Hradec Králové 4/4 247
12.Indruch Matěj 2006 045012 1 KVS Hradec Králové 4/4 237
13.Hanzel Jáchym 2008 039039 2+ TJ Loko Plzeň 4/4 222
14.Indruch Tomáš 2008 045002 2+ KVS Hradec Králové 4/4 207
Fröhlich Jáchym 2007 049065 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 207
16.Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 202
17.Čihovský Šimon 2003 023069 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 197
18.Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 182
19.Slavík Vojtěch 2005 090011 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/6 179
20.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 172
21.Dočkal Radek 2008 009166 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 162
22.Kvasnička Matěj 2008 066026 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 137
Prüher Vojtěch 2006 023071 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 137
24.Rašek Michal 1977 012030 2 TJ DUKLA Praha 4/4 131
25.Kuneš Daniel 2003 066020 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 122
26.Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/4 117
27.Gotvald Robert 1990 043047 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 108
28.Hošek Ondřej 1995 103020 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 102
29.Kolář Lukáš 2010 009069 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 101
30.Štefan Vojtěch 2011 009065 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 97
31.Synek Přemysl 2007 052060 2 TJ Loko Žatec 4/4 87
32.Beier Matouš 2004 060047 2+ Loko Trutnov 2/2 82
33.Krejčí Matěj 2011 023026 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 77
34.Beier Alva 2005 057157 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 72
Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 72
Suchý Zbyšek 2011 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 72
37.Dvorník Štěpán 2010 009017 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 69
38.Doležal Vít 2011 014063 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 68
Rousek David 2010 121057 2 KK Opava 4/4 68
40.Zajíc Kryštof 2010 030083 3 VS Tábor 5/6 63
41.Král Vít 2012 009159 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 62
42.Pinkava Jonáš 2011 009023 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 60
43.Kvapil Kryštof 2012 035001 3+ TJ Slavia K. Vary 4/4 58
44.Šedivý Vít 2004 023135 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 57
45.Kratochvíl Devi 2011 009164 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 52
Kováč Tobiáš 2011 048024 3+ TJ Ohře Klášterec 5/6 52
47.Franz Tadeáš 2010 039001 3 TJ Loko Plzeň 4/4 51
48.Merenus Jan 2012 043215 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 49
49.Kliment Tomáš 2008 066012 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 47
Táborský Vojtěch 2010 066028 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 47
51.Fabián Filip 2010 001029 3 TJ Bohemians Praha 4/4 45
52.Malý Vojtěch 1986 009098 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 44
53.Foltín Radim 2010 011052 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 42
54.Moštěk Ondřej 1982 060042 3+ Loko Trutnov 2/2 41
Kostkan Lukáš 2011 009141 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 41
56.Poduška Mikuláš 2012 009132 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 39
57.Kopička Ondřej 1989 046108 2 Delfín Jablonec 2/2 38
Kuliha Jan 2011 121053 3 KK Opava 4/4 38
Kuliha Jakub 2009 121045 3 KK Opava 4/4 38
60.Šamánek Filip 2010 103003 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 37
61.Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 36
Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 4/4 36
63.Nožíř David 2012 011044 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 35
Bartoš Vojtěch 2010 049027 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 35
65.Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 29
66.Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 26
67.Zachystal Adam 2010 001137 3 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 25
Bačina Tomáš 2008 043004 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 25
69.Bolehovský Oto 2011 060070 3+ Loko Trutnov 2/2 24
Komínek Vojtěch 2008 043023 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 24
71.Stolín Antonín 2008 060059 3+ Loko Trutnov 2/2 23
Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 4/4 23
73.Kouřil Hynek 2009 066031 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 22
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 22
75.Bolehovský Jiří 1974 060026 3 Loko Trutnov 2/2 21
76.Mrůzek Šimon 2011 059055 3+ TJ Semily 4/4 20
Růžička Marcel 2009 048045 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 20
78.Keš Miroslav 1967 026020 2 SK Domeček Soběslav 2/2 19
Kuděj Jan 2011 060090 3+ Loko Trutnov 2/2 19
Vorel Zdeněk 1974 057044 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 19
81.Bačina Jan 2006 043001 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 17
82.Junek Vojtěch 2011 011037 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 15
Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 15
84.Větrovský Jiří 1966 095002 2 SPORT Zbraslav, z. s. 2/2 13
85.Portych Matyáš 2008 060099 3 Loko Trutnov 2/2 12
86.Krpálek Jáchym 2011 009100 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 11
87.Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 2/2 9
Lacina Richard 1967 059022 3+ TJ Semily 2/2 9
89.Zuna Vilém 2007 059052 2 TJ Semily 2/2 8
Vídeňský Antonín 2008 060016 3 Loko Trutnov 2/2 8
Marek Filip 2013 129029 TJ Šumperk z.s. 4/4 8
Rolinec František 2008 048020 3+ TJ Ohře Klášterec 4/4 8
Bačina Jan 1973 043056 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 8
94.Zach Jeroným 2013 011003 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/5 7
Vejvančický Petr 2013 066029 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 7
Hvězda Daniel 2012 011026 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 7
97.Svrčina David 2007 129001 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 6
98.Hoření Hynek 2011 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 5
99.Hák Jiří 1952 060002 3+ Loko Trutnov 2/2 4
Geiger Mikuláš 2010 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 4
101.Pluta Štěpán 2012 001110 TJ Bohemians Praha 4/4 3
Dvorník Jonáš 2012 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 3
103.Votava Michal 2010 009176 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
104.Starovoitov Artem 2005 119012 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 1
Vlnas Ota 2010 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
106.Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov 2/2 0
Holub Vincent 2011 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Jícha Dušan 1982 080008 3 TJ Sokol Písek 4/4 0
Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/4 242
2.Matulková Jana 1996 012064 1 TJ DUKLA Praha 4/4 232
3.Štěpánková Julie 2006 045033 1 KVS Hradec Králové 4/4 202
4.Kneblová Klára 2005 119064 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 192
Erlová Natálie 2006 009019 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 192
6.Štěpánková Markéta 2008 129041 1 TJ DUKLA Praha 4/4 167
7.Kneblová Tereza 2003 119053 MT TJ DUKLA Praha 4/4 162
8.Satková Gabriela 2001 009046 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 146
9.Ondráčková Barbora 2010 129028 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 117
Motlová Andrea 2006 045016 1 KVS Hradec Králové 4/4 117
11.Fabianová Anna 2007 120005 1 TJ DUKLA Praha 4/4 112
12.Hojdová Markéta 2007 066017 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 102
13.Nekolná Žofie 2006 011034 1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 77
14.Jumrová Johana 2011 009109 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 76
15.Vojtíková Klára 2007 011078 1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 72
Lebedová Adéla 2010 121014 2+ KK Opava 4/4 72
17.Hronová Ludmila 2011 014088 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 59
18.Indruchová Daniela 2011 045023 2 KVS Hradec Králové 4/4 52
19.Podušková Julie 2010 009128 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 48
20.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 47
21.Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 34
22.Švehlová Kateřina 2005 023017 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 32
Davidová Michaela 2009 045004 2 KVS Hradec Králové 4/4 32
24.Machutová Hana 2011 014057 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 27
25.Vybulková Julie 2011 014012 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 26
26.Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 24
27.Srpová Stela 2006 120003 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/6 21
28.Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 17
Adámková Klára 2010 009157 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 17
30.Malinská Aneta 2009 011051 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 12
Linhartová Emílie 2009 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 12
32.Mrůzková Marie 2011 011086 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 9
Samková Valerie 2011 061003 2 SK Třebechovice 2/2 9
Pokorná Emílie 2010 009126 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 9
35.Křižková Anna 2012 011043 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 7
36.Čapská Valerie 2011 057158 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Vonešová Adéla 2013 011042 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/5 2
Petriláková Markéta 2009 048022 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 2
Válková Tereza 2012 030054 3 VS Tábor 2/2 2
40.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 2/2 0
Šenková Aniko 2013 011050 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mrůzek Matouš
Mrůzek Kamil
2013
1977
059054
059017
3 TJ Semily
TJ Semily
2/2 31
2.Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
007041
095002
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
SPORT Zbraslav, z. s.
2/2 20
3.Vorel Zdeněk
Vorel Filip
1974
2013
057044
057141
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 16
4.Moštěk Ondřej
Stolín David
1982
1978
060042
060033
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 11
5.Šrámek Jiří
Bačina Jan
1966
1973
017058
043056
2 KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 5
6.Hain Přemysl
Veselý Matěj
1977
1978
053028
053024
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 1
7.Mrůzek Matěj
Mrůzek David
2015
1976
011087
012010
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
TJ DUKLA Praha
2/2 0
Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
2 TJ DUKLA Praha
TJ DUKLA Praha
4/4 0
Doležal Tomáš
Doležal Štěpán
1976
2015
014061
014099
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Novotná Natálie
Štulcová Valentýna
2010
2010
024095
039040
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Loko Plzeň
4/4 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vorel Zdeněk
Zárubová Michaela
1974
1986
057044
053008
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
1/1 11
2.Moštěk Ondřej
Moštěková Rozálie
1982
2012
060042
060105
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 6
3.Marková Kristýna
Čapská Valerie
2009
2011
057169
057158
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
4.Viková Anna
Gomboš Miroslav
2008
2009
060091
060006
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 0
Bolehovský Jiří
Bolehovská Iva
1974
1978
060026
060004
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 0
Kašparová Anna
Jindrák Petr
1985
1969
055012
007041
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
1/1 0
Pospíšilová Jitka
Boček Zdeněk
1989
1975
030019
023006
2 VS Tábor
SK Vodní slalom České Budějovice
2/2 0
Merenus Jan
Merenusová Barbora
1983
1984
043035
043214
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0
Kolářová Martina
Rubín Daniel
1978
1975
023093
012032
2 SK Vodní slalom České Budějovice
TJ DUKLA Praha
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Krejčí Jakub 2002 012054 MT TJ DUKLA Praha 4/4 883
2.Rudorfer Martin 2003 119094 1 TJ DUKLA Praha 4/4 823
3.Kopeček Michal 2007 030034 1 VS Tábor 4/4 803
4.Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 793
Burger Jáchym 2006 009050 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 793
6.Bízek Marek 2005 012076 1 TJ DUKLA Praha 4/4 773
Galuška Zdeněk 2004 042035 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 773
Novák Václav 2005 030071 1 VS Tábor 4/4 773
9.Semerád Adam 2004 049003 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 768
10.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 703
11.Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 678
12.Panzer Martin 2007 039033 2+ TJ Loko Plzeň 4/4 668
13.Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 638
14.Svoboda Šimon 2008 010112 2 TJ DUKLA Praha 4/4 633
15.Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 613
16.Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 583
17.Komárek Jakub 2005 023037 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 573
Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 4/4 573
Turner Karel 2004 023096 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 573
20.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 4/4 568
21.Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 4/4 553
22.Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 4/4 548
23.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 543
24.Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/4 528
25.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 4/4 518
26.Druska Vojtěch 2006 023021 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 503
Rašek Adam 2010 012055 3+ TJ DUKLA Praha 4/4 503
Petr Martin 2008 023043 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 503
29.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 4/4 493
30.Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 478
31.Novotný Matyáš 2009 011031 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 468
32.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 453
33.Dvořák Vít 2009 009057 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 448
34.Baar Dominik 2007 121061 2 KK Opava 4/4 438
Hanuš Jakub 2007 009156 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 438
36.Pokorný Daniel 2009 009003 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 403
37.Petřík Marek 2008 009088 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 398
Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 4/4 398
39.Zima Tomáš 2000 009172 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 389
40.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 388
41.Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 383
42.Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 378
43.Stropek Tobiáš 2007 121007 2 KK Opava 4/4 373
Švejd Jan 2004 042022 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 373
45.Tesař Robert 1972 023110 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 368
Kuliha Jakub 2009 121045 2 KK Opava 4/4 368
47.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 353
48.Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 347
49.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 338
50.Kutek Michal 2006 012087 2 TJ DUKLA Praha 4/4 331
51.Kolář Lukáš 2010 009069 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 315
52.Rousek David 2010 121057 2 KK Opava 4/4 308
Synek Přemysl 2007 052060 2 TJ Loko Žatec 4/4 308
54.Hilar Mikoláš 2009 009063 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 298
55.Štefan Vojtěch 2011 009065 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 297
56.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 296
57.Gorecký Petr 1981 014042 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 283
58.Král Matěj 2008 009047 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 278
59.Beran Tobiáš 2008 090024 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 268
60.Marek Lukáš 1980 053001 2 TJ Dvůr Králové 4/4 258
Kvasnička Matěj 2008 066026 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 258
62.Slušný Vojtěch 2008 010115 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 257
63.Malinský Petr 2008 011067 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 248
Bartoš Vojtěch 2010 049027 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 248
65.Langer Filip 2009 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 246
66.Pinkava Jonáš 2011 009023 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 242
67.Němec Aleš 1976 047015 2 TJ DNT VS Kadaň 4/4 239
68.Zvolský Kristián Ladislav 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 234
69.Legutko Josef 2006 052065 2 TJ Loko Žatec 4/4 223
70.Abraham Tomáš 1992 010013 2 SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 214
71.Semerád Vít 2010 049026 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 208
72.Šíma Lukáš 2006 027002 3+ Otava Strakonice 5/6 197
73.Baar Patrik 2007 121015 2 KK Opava 4/4 193
74.Bačina Tomáš 2008 043004 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 190
75.Kovárník Matěj 2010 014051 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 188
76.Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 179
77.Císařovský Adam 2005 090016 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 178
78.Zachystal Adam 2010 001137 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/6 172
79.Šindelář Pavel 1970 039055 3+ TJ Loko Plzeň 4/4 171
Kostkan Lukáš 2011 009141 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 171
81.Dvorník Štěpán 2010 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 169
82.Beck Hynek 2012 052033 3+ TJ Loko Žatec 5/6 168
83.Horyna Lukáš 1980 060011 3 Loko Trutnov 2/2 167
Mrůzek Kamil 1977 059017 2 TJ Semily 2/2 167
85.Plocek Matyáš Jan 2008 023064 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 166
86.Rezek Adam 2010 023128 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 164
87.Bačina Jan 2006 043001 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 159
88.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 4/4 153
89.Pelikán Martin 2009 009189 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 146
90.Riant Antonín 2010 030040 3+ VS Tábor 5/6 142
91.Vlnas Ota 2010 009151 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 140
92.Doležal Vít 2011 014063 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 138
93.Král Vít 2012 009159 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 135
94.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 134
95.Burger Jonatan 2011 009155 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 132
96.Krpálek Jáchym 2011 009100 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 126
97.Komínek Vojtěch 2008 043023 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 125
98.Palouda Mikoláš 2007 024004 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 124
99.Znamenáček Tomáš 2006 097002 3 Raft klub Troja 4/4 123
Páca Jan 2009 014004 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 123
Šamánek Filip 2010 103003 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 123
102.Hoření Hynek 2011 047024 3+ TJ DNT VS Kadaň 4/4 122
103.Sekanina Matěj 2008 128018 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 120
104.Strasser Marek 2004 052025 3+ TJ Loko Žatec 2/2 119
105.Bolehovský Oto 2011 060070 3+ Loko Trutnov 2/2 117
106.Merenus Jan 2012 043215 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 116
107.Marek Aleš 1978 060030 3 Loko Trutnov 2/2 115
108.Malovanyi Bogdan 2005 119008 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 113
109.Hotový Václav 2006 023057 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 112
Adamec Jáchym 2011 014043 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 112
111.Milyan Štěpán 2012 052031 3+ TJ Loko Žatec 5/6 108
112.Poduška Mikuláš 2012 009132 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 107
113.Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 105
114.Král Ondřej 2008 009079 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 104
115.Foltín Radim 2010 011052 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 101
Drnec Tobiáš 2013 052038 3 TJ Loko Žatec 5/6 101
117.Uhlík Vojtěch 2010 076017 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 100
Pollert Jonáš 2007 009113 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 100
Král Tomáš 1979 009056 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 100
120.Franz Jakub 2007 039034 2 TJ Loko Plzeň 4/4 99
121.Velenovský Jonáš 2011 030073 3 VS Tábor 5/6 97
122.Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 2/2 93
123.Mrůzek Šimon 2011 059055 3+ TJ Semily 4/4 91
124.Růžička Jan 2009 011063 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 87
125.Dovala Jakub 2007 052043 3+ TJ Loko Žatec 2/2 86
126.Horák David 1976 090008 3+ Wild Water Canoe Club FROL 4/4 85
127.Hrubec Matěj 2010 001094 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 84
128.Slavík Vojtěch 2005 090011 3 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 81
129.Augustýn Jakub 2009 049031 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 80
Maťha Marduk 2010 030051 3+ VS Tábor 2/2 80
131.Riant Josef 2013 030056 3 VS Tábor 5/6 78
132.Fabián Filip 2010 001029 3 TJ Bohemians Praha 4/4 77
133.Kysela David 1977 014024 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 76
134.Kvapil Kryštof 2012 035001 3+ TJ Slavia K. Vary 4/4 75
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 75
136.Růžička Marcel 2009 048045 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 74
137.Štefan Marek 1974 090013 3+ Wild Water Canoe Club FROL 2/2 73
138.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 2/2 72
139.Kepšta Martin 2009 011027 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 71
140.Sýkora Ondřej 2010 001108 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 70
141.Petříček Adam 2007 052026 2 TJ Loko Žatec 4/4 68
142.Novák Dalibor 2009 030042 3 VS Tábor 2/2 66
143.Kováč Tobiáš 2011 048024 3+ TJ Ohře Klášterec 5/6 64
Kliment Tomáš 2008 066012 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 64
145.Kuliha Jan 2011 121053 3+ KK Opava 4/4 63
Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 63
147.Komínek Štěpán 2011 043019 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 62
148.Nožíř David 2012 011044 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 61
149.Šrámek Jiří 1966 017058 3 KK Rakovník 4/4 60
150.Teichmann Robin 2007 090038 3 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 59
151.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 58
Portych Matyáš 2008 060099 3+ Loko Trutnov 2/2 58
153.Piskáček Jan 1966 050016 3+ SK Štětí 4/4 56
154.Mrůzek David 2010 011053 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 53
Junek Vojtěch 2011 011037 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 53
156.Zuna Jáchym 2010 059051 3+ TJ Semily 2/2 52
157.Pavlík Pavel 1998 061014 3+ SK Třebechovice 2/2 50
Samek Petr 2008 061004 2 SK Třebechovice 2/2 50
Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 50
Toncar Martin 1975 023113 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 50
161.Vybulka Matěj 2012 014018 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 49
162.Kratochvíl Devi 2011 009164 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 47
Císařovský Petr 1977 090010 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/6 47
Dvorník Jonáš 2012 009002 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 47
165.Koudelka Tomáš 1964 024027 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 44
Zach Jeroným 2013 011003 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/5 44
167.Skrbek Sebastian 2008 070019 3 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 43
Přinda Marek 1983 048042 3+ TJ Ohře Klášterec 2/2 43
169.Vopalecký Antonín 2013 027037 3 Otava Strakonice 5/6 42
Kocum Šimon 2008 027004 3 Otava Strakonice 5/6 42
171.Kořínek Martin 1977 046006 3+ Delfín Jablonec 2/2 40
Adamec Jakub 1984 014020 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 40
173.Komínek Mikuláš 2013 043017 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 39
Marek Filip 2013 129029 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 39
Novák Matouš 2006 030024 2 VS Tábor 4/4 39
Riant Martin 1977 030065 3 VS Tábor 2/2 39
177.Kuděj Jan 2011 060090 3+ Loko Trutnov 2/2 38
Šafařík Viktor 2011 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 38
Geiger Mikuláš 2010 009029 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 38
180.Trnka Tobiáš 2011 070030 3 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 4/4 37
Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 37
182.Mazanec Jakub 2011 048035 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 35
183.Jindrák Petr 1969 007041 3 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2/2 32
Jedlička Adam Kryštof 2012 048037 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 32
185.Táborský Vojtěch 2010 066028 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 30
Šišpera Tomáš 2008 133041 3+ SK Veselí nad Moravou 4/4 30
187.Hovorka Matouš 2009 043024 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 29
Velenovský Vojtěch 2008 030074 2 VS Tábor 4/4 29
Myška Matěj 2009 024079 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 29
Svrčina David 2007 129001 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 29
Hvězda Daniel 2012 011026 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 29
192.Troch Petr 1971 053021 3+ TJ Dvůr Králové 2/2 28
Lev Ondřej 1979 060017 3 Loko Trutnov 2/2 28
Slavík Vojtěch 2012 059009 3 TJ Semily 4/4 28
195.Hrňák Matouš 2009 014093 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 27
Čapek Jiří 2011 039036 3 TJ Loko Plzeň 4/4 27
197.Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 2/2 26
Říha Jakub 2012 027011 3 Otava Strakonice 2/2 26
199.Rusz Josef 2009 061028 3 SK Třebechovice 2/2 25
200.Marek Tomáš 1973 070021 3 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 24
Pluta Štěpán 2012 001110 3 TJ Bohemians Praha 4/4 24
202.Vídeňský Antonín 2008 060016 3 Loko Trutnov 2/2 23
Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 2/2 23
Svoboda Benjamín 2007 042031 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 23
205.Pavlík Jiří 1964 061021 3+ SK Třebechovice 2/2 21
Mrůzek Matouš 2013 059054 3 TJ Semily 4/4 21
207.Šavel Vojtěch 2010 090023 3 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 19
208.Lebr Johan Benedikt 2009 049023 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 18
Vejvančický Petr 2013 066029 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 18
Holub Vincent 2011 009163 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 18
Bašus Ondřej 1987 008038 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2/2 18
212.Franz Tadeáš 2010 039001 3+ TJ Loko Plzeň 4/4 17
213.Langer Viktor 2012 009160 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 16
214.Říha Janek 2013 200679 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 13
215.Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 4/4 12
216.Rouča Jaroslav 1970 129034 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 11
Gína Štěpán 2006 090022 3+ Wild Water Canoe Club FROL 4/4 11
Žáček Vojtěch 2013 066035 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 11
Komiš Jan 2011 039011 3+ TJ Loko Plzeň 4/4 11
220.Štěpina Dominik 2012 047021 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 10
221.Mikeš Jan 2012 010007 3 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 7
222.Kratochvíl Mika 2013 119270 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 6
223.Rolinec František 2008 048020 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 5
Kuneš Jan 2008 052058 TJ Loko Žatec 4/4 5
Vybulka Jan 1969 014007 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 5
226.Kettner Jiří 2013 043011 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 4
227.Kastner Adam 2012 066032 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 3
Franc Karel 2010 047007 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 3
229.Štefan Tomáš 2009 090026 3 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 2
230.Mach Sebastian 2008 060003 3 Loko Trutnov 2/2 1
231.Florián Michal 2011 060094 Loko Trutnov 2/2 0
Zmítko Alexandr 2010 060019 Loko Trutnov 2/2 0
Jezvina Václav 1973 060028 3 Loko Trutnov 2/2 0
Voják Jakub 2008 027024 3+ Otava Strakonice 4/4 0
Perný Jakub Sami 2012 009202 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Čapek Ondřej 2012 043025 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 0
Ježek Filip 2011 039043 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Velenovský Jiří 1978 030072 3+ VS Tábor 4/4 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Marek Vojtěch 2013 053022 TJ Dvůr Králové 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Švehlová Kateřina 2005 023017 1 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 436
2.Beková Kateřina 2002 012038 1 TJ DUKLA Praha 4/4 416
3.Galušková Bára 2006 042006 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 386
Kneblová Klára 2005 119064 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 386
5.Kneblová Tereza 2003 119053 1 TJ DUKLA Praha 4/4 366
6.Vojtíková Klára 2007 011078 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 316
7.Hojdová Eliška 2005 066007 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 301
8.Ondráčková Barbora 2010 129028 1 TJ Šumperk z.s. 4/4 296
9.Vaculová Lucie 2008 011075 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 251
10.Satková Gabriela 2001 009046 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 248
11.Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 238
12.Matulková Jana 1996 012064 1 TJ DUKLA Praha 4/4 236
Nekolná Žofie 2006 011034 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 236
14.Fabianová Anna 2007 120005 2+ TJ DUKLA Praha 4/4 231
15.Hojdová Markéta 2007 066017 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 226
Tůmová Veronika 2006 034027 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 226
17.Nesnídalová Lucie 2002 009080 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 218
18.Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 208
19.Štěpánková Markéta 2008 129041 2+ TJ DUKLA Praha 4/4 201
20.Haucková Gabriela 2002 045006 2+ KVS Hradec Králové 4/4 196
Riantová Anežka 2008 030067 2+ VS Tábor 4/4 196
Součková Lucie 2004 045024 2+ KVS Hradec Králové 4/4 196
23.Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 4/4 176
24.Podušková Julie 2010 009128 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 162
25.Machutová Iva 2003 014019 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 161
26.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 151
27.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 136
28.Lebedová Adéla 2010 121014 2 KK Opava 4/4 126
29.Jirasová Klára 2008 011094 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 121
30.Ježková Kateřina 2009 009192 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 119
31.Hronová Ludmila 2011 014088 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 113
32.Linhartová Patricie 2009 009131 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 111
Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 111
34.Vybulková Julie 2011 014012 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 108
35.Jumrová Johana 2011 009109 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 95
36.Pokorná Emílie 2010 009126 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 92
37.Koucká Mariana 2007 009111 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 88
38.Adámková Klára 2010 009157 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 86
39.Linhartová Emílie 2009 009119 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 79
40.Machutová Hana 2011 014057 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 78
41.Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 71
Šimáková Anna 2008 023065 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 71
Srpová Stela 2006 120003 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/6 71
Purgerová Šárka 1984 023117 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 71
45.Pišvejcová Bára 2013 049016 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 65
46.Zaťková Eliška 2009 011062 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 56
Kylbergerová Iva 2007 027003 3+ Otava Strakonice 4/4 56
48.Zapletalová Viktorie 2013 014080 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 49
49.Bednářová Anna 2002 043006 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 48
50.Samková Valerie 2011 061003 3+ SK Třebechovice 2/2 41
Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 41
Zárubová Michaela 1986 053008 2 TJ Dvůr Králové 2/2 41
Viková Anna 2008 060091 2 Loko Trutnov 2/2 41
54.Kudějová Kristýna 1988 014053 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 39
55.Petriková Barbora 2008 052046 2 TJ Loko Žatec 4/4 36
56.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 33
Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/6 33
Forejtová Andrea 1988 024007 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 33
59.Petriláková Anastázie 2007 048023 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 32
60.Křižková Anna 2012 011043 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 31
61.Petriláková Markéta 2009 048022 3+ TJ Ohře Klášterec 5/6 30
Šenková Aniko 2013 011050 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/5 30
Strasserová Barbora 2001 052011 3+ TJ Loko Žatec 2/2 30
64.Vonešová Adéla 2013 011042 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/5 29
65.Mrázová Ema 2009 009186 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 26
Řejhová Veronika 2012 014084 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 26
67.Bláhová Karolína 2007 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 24
68.Šímová Viktorie 2011 027010 3 Otava Strakonice 4/4 23
Čermáková Natálie 2011 048044 3+ TJ Ohře Klášterec 2/2 23
70.Štulcová Valentýna 2010 039040 3 TJ Loko Plzeň 4/4 21
71.Marková Jitka 1978 053033 3 TJ Dvůr Králové 4/4 19
Lovecká Nela 2011 133016 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 19
Válková Tereza 2012 030054 3+ VS Tábor 2/2 19
74.Mrůzková Marie 2011 011086 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 16
Foltysová Lily Anne 2011 121074 3 KK Opava 4/4 16
76.Šimková Vanesa 2012 129015 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 15
Kolářová Martina 1978 023093 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 15
78.Celnerová Amélie 2010 024075 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 13
79.Levová Viktorie 2006 060092 3 Loko Trutnov 2/2 10
80.Bolehovská Iva 1978 060004 3 Loko Trutnov 2/2 8
81.Sedláčková Iveta 1992 060098 3 Loko Trutnov 2/2 7
82.Bartošová Eliška 2013 049011 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 6
Stárková Anna 2011 043028 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 6
Foltysová Tereza Abigail 2009 121081 3 KK Opava 4/4 6
85.Novotná Natálie 2010 024095 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 5
Myšková Dorota 2012 024078 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 5
Hlocká Alexandra 2012 129025 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 5
88.Beranová Tereza 2011 010134 3 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 4
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 4
Votavová Anežka 2012 009175 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 4
91.Moštěková Rozálie 2012 060105 Loko Trutnov 2/2 1
Mazúrková Lola 2013 009171 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1
Havlišová Kristína 2013 009174 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1
Hronová Hana 2013 014089 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 1
95.Štěpinová Tereza 2010 047001 3+ TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Heřmanská Veronika 2011 027007 3 Otava Strakonice 4/4 0
Hurdíková Magdaléna 2012 043027 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Merenus Matouš 2015 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pišvejc Marek 2014 049036 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Svoboda František 2014 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Doležal Štěpán 2015 014099 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Havlínová Eliška 2014 014071 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Milyanová Anežka 2014 052001 TJ Loko Žatec 2/2 0
Merenus Matouš 2015 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Špaček Matyáš 2014 009177 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Říha Vítek 2014 200678 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Kos Eduard 2014 009178 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Řehoř Vojtěch 2014 009196 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Typ závodu