Slalom: Oblastní žebříček Morava 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 5/13 213
2.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 3/3 204
3.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 3/3 184
4.Kristek Václav 1996 119213 2 UP Olomouc 4/4 157
5.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 2/2 152
6.Walter Jakub 1998 119014 2 UP Olomouc 5/7 148
7.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 5/5 146
8.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 3/3 128
9.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 5/11 125
10.Daněk Aleš 1979 119013 2 UP Olomouc 2/2 124
11.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 3/3 100
12.Hric Vítězslav 1974 119025 2 UP Olomouc 5/5 93
13.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 92
14.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 2/2 91
15.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/7 84
16.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 2/2 76
17.Schreiber Zbyněk 1963 128030 2 Vodní sporty Desná 5/8 71
18.Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 5/8 70
Brokeš Marek 2003 129038 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 70
20.Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 5/15 60
21.Nedvěd Marek 1987 119033 3+ UP Olomouc 2/2 59
22.Mrůzek Jakub 1995 121073 3+ KK Opava 4/4 58
23.Šmakal Petr 2003 116088 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 57
24.Ivánek Roman 2002 133063 3+ SK Veselí nad Moravou 4/4 56
Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 1/1 56
26.Rouča Samuel 2002 129002 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 55
27.Papula Jan 2005 116094 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 52
28.Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 5/13 50
Retek Toman 2007 119188 3+ UP Olomouc 5/15 50
30.Holínek Svatopluk 2001 129016 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 49
31.Malý Vojtěch 2006 119191 3+ UP Olomouc 5/17 43
Záruba Martin 1974 053026 3+ TJ Dvůr Králové 2/2 43
33.Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 5/13 42
34.Fusek Radomír 1990 132040 3+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 38
35.Retek Václav 2007 119189 3+ UP Olomouc 5/15 37
36.Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 2/2 34
37.Salaj František 2004 116095 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 31
Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 2/2 31
39.Vavrla Adam 2000 121063 3 KK Opava 2/2 29
40.Heřmanský Jan 2005 129039 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 26
Klíma Vojtěch 2002 024033 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 26
42.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 24
Plachý Roman 1969 112026 3 VK Kroměříž 2/2 24
44.Matějíček Vojtěch 2002 103036 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 23
Košík Michal 1995 133058 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 23
46.Veselý Petr 1976 108045 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 22
47.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 4/4 21
48.Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 19
49.Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 5/13 17
50.Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 2/2 14
51.Strnad Ondřej 2004 128016 3 Vodní sporty Desná 4/4 12
52.Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 1/1 10
53.Malý Pavel 1954 135045 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 9
Vitoul Tomáš 2003 116107 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 9
Martinka Tomáš 1993 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 9
56.Doležal Pavel 1974 053004 3 TJ Dvůr Králové 2/2 8
57.Vácha Marek 2003 129037 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 7
58.Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 4
Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 4
60.Šotek Adam 2005 119118 3 UP Olomouc 4/4 3
61.Bergmann Bořivoj 2003 103042 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 2
Štybnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc 2/2 2
63.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 4/4 0
Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Drábek Matyáš 2005 045022 3+ KVS Hradec Králové 4/4 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 0
Pollert Jáchym 2004 009136 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Indruch Matěj 2006 045012 3+ KVS Hradec Králové 4/4 0
Slavík Vojtěch 2005 090011 3+ WWCC FROL 4/4 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Vejnar Samuel 2005 024042 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 0
Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Barančík Šimon 2007 116087 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kupka Lukáš 2007 118026 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Kudrna Josef 2004 012073 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 2/2 0
Šťastný Matěj 2005 057075 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Voneš Jakub 2007 011065 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Štercl Dominik 2005 011043 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Venc Ondřej 2007 011022 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Saidl František 2006 009153 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Foltín Šimon 2006 011049 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kutín Filip 2007 119218 UP Olomouc 5/6 0
Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Pomajbík Filip 2006 119187 UP Olomouc 2/2 0
Syslo Jiří 2003 119217 UP Olomouc 2/2 0
Loun Matěj 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Vrba Jiří 1966 119084 UP Olomouc 1/1 0
Novotný Petr 2000 119097 1 UP Olomouc 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Klára 2005 119064 1 UP Olomouc 5/7 144
2.Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 2/2 106
3.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 3/3 104
Štěpánková Petra 2001 119068 2+ UP Olomouc 3/3 104
5.Minárová Aneta 2001 118015 2 VK Tzunami Ostrava 5/9 101
6.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 100
7.Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 5/7 96
8.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/7 76
9.Košíková Denisa 2002 133047 2+ SK Veselí nad Moravou 5/8 73
10.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/13 71
11.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/14 60
12.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 2/2 58
13.Minárová Natálie 2001 118016 3+ VK Tzunami Ostrava 5/6 53
14.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 52
15.Vrbová Marie 2007 119198 3+ UP Olomouc 5/9 50
Fabianová Anna 2007 118017 3+ VK Tzunami Ostrava 5/9 50
Mrázková Klára 2006 121035 3+ KK Opava 5/8 50
18.Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 49
19.Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/10 47
20.Retková Marie 2003 119215 3+ UP Olomouc 5/9 40
21.Kneblová Tereza 2003 119053 MT UP Olomouc 2/2 38
22.Daňková Anna 2004 129007 3+ TJ Šumperk z.s. 5/8 36
23.Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 5/13 31
24.Kudělásková Monika 2003 118014 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 29
25.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 UP Olomouc 5/15 28
26.Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 5/15 25
27.Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 5/6 18
28.Hansgutová Monika 2005 119207 3 UP Olomouc 5/6 15
29.Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 5/11 9
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/13 9
Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 1/1 9
32.Šefčíková Anastázie 2004 121006 3 KK Opava 5/6 8
33.Morenová Adriana 2004 009096 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Novosadová Kristina 2004 024024 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 4/4 0
Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kremrová Adéla 2005 009034 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 3/3 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 UP Olomouc 1/1 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 2/2 0
Šindelářová Tereza 2004 030046 3+ VS Tábor 2/2 0
Dopitová Daniela 2002 119216 UP Olomouc 2/2 0
Procházková Lenka 1962 123043 OP Prostějov 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/13 100
2.Kristek Václav
Walter Jakub
1996
1998
119213
119014
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 52
Mrázek Jakub
Janů Filip
2004
2002
121103
119159
2 KK Opava
UP Olomouc
2/2 52
Hradec Matěj
Kratochvíl Martin
2003
2003
119142
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 52
5.Šotek Adam
Urban Jaroslav
2005
2004
119118
119205
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/7 37
6.Rudorfer Martin
Rouča Samuel
2003
2002
119094
129002
2 UP Olomouc
TJ Šumperk z.s.
2/2 28
7.Geprt David
Papula Jan
2005
2005
116098
116094
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/7 26
8.Kaminský Jan
Bárta Jan
1999
2000
009017
009184
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 24
9.Holínek Svatopluk
Walter Jakub
2001
1998
129016
119014
2 TJ Šumperk z.s.
UP Olomouc
2/2 23
Hric Ondřej
Kosík Dan
2004
2004
119092
119173
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 23
11.Malý Vojtěch
Svoboda Ondřej
2006
2006
119191
119190
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/7 21
12.Střílka Richard
Retek Václav
2006
2007
119180
119189
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 16
13.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
116095
116088
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 10
Walter Jakub
Mrázek Jakub
1998
2004
119014
121103
2 UP Olomouc
KK Opava
2/2 10
Dziadková Zuzana
Košíková Denisa
2002
2002
103009
133047
3 Kanoe Klub Spoj Brno
SK Veselí nad Moravou
2/2 10
16.Pátek Vítězslav
Rifler Petr
2003
2004
135046
135056
3 Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 8
17.Šotek Adam
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119118
119197
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 7
18.Stratil Filip
Geprt David
2006
2005
116086
116098
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 6
19.Jaroš Michael
Pomajbík Filip
2006
2006
119171
119187
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 5
Martinka Tomáš
Martinka Antonín
1993
1993
103002
112028
Kanoe Klub Spoj Brno
VK Kroměříž
2/2 5
Stratil Filip
Šmakal Petr
2006
2003
116086
116088
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 5
22.Boháč Robert
Kupka Petr
1989
1981
118051
118053
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
2/2 4
Bláha Vojtěch
Štolfa Filip
2006
2006
118021
118029
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
2/2 4
24.Dziadek Marek
Sobotka Adam
2005
2005
103017
103001
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 3
Bergmann Ondřej
Bergmann Bořivoj
2000
2003
103026
103042
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
3/3 3
Jordánová Pavlína
Němcová Marie
1992
2000
103064
103024
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
1/1 3
27.Vitoul Tomáš
Šmakal Petr
2003
2003
116107
116088
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/5 2
Vodák Norbert
Papula Jan
2004
2005
116097
116094
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 2
Salaj František
Vodák Norbert
2004
2004
116095
116097
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 2
30.Boháč Robert
Vavrla Dušan
1989
1969
118051
118001
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
2/2 1
Raděj Tomáš
Ježek Ondřej
2002
2001
188001
188006
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
2/2 1
Matějíček Vojtěch
Satke Adam
2002
1994
103036
103041
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 1
Střílka Richard
Pomajbík Filip
2006
2006
119180
119187
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
34.Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 0
Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/4 0
Jiras Filip
Černík Štěpán
2005
2006
009130
009036
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Pechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
009149
009136
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Raděj Tomáš
Ručka Vítězslav
2002
2002
188001
188008
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
1/1 0
Ježek Ondřej
Čížek Matěj
2001
2001
188006
188003
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
1/1 0
Drastich Pavel
Vyroubal Jakub
2002
2002
188004
188007
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
1/1 0
Retková Anna
Retková Marie
2005
2003
119005
119215
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Stratil Filip
Weiser Kryštof
2006
2007
116086
116090
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Capalini Daniel
Venc Štěpán
2005
2004
012061
012066
3 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 0
Heger Jonáš
Indruch Matěj
2006
2006
045021
045012
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 0
Popelka Petr
Valášek Jan
2005
2005
011047
011042
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Číž Jan
Mikel Jakub
2007
2007
132047
132048
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Kuřina Jiří
Cmajdálka Josef
1985
1984
133014
133005
SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 0
Vitoul Tomáš
Vodák Norbert
2003
2004
116107
116097
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Procházka Dominik
Procházka Vojtěch
1994
2002
119226
119124
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Novák Tobiáš
Novák Tobiáš
2008
2008
119182
119182
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Marousková Tereza
Marousková Tereza
2009
2009
119177
119177
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Kočířová Valentýna
Kočířová Valentýna
2008
2008
119208
119208
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Kratochvíl Jakub
Kratochvíl Jakub
2009
2009
119175
119175
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Fabian František
Fabian František
2009
2009
118018
118018
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
1/1 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Doležalová Lucie
Rudorfer Martin
2003
2003
119157
119094
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 85
2.Kratochvíl Martin
Retková Marie
2003
2003
119139
119215
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 73
3.Kneblová Klára
Kratochvíl Lukáš
2005
2005
119064
119045
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 61
4.Janů Veronika
Novák Matyáš
2005
2005
119137
119076
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/11 57
5.Beková Kateřina
Kašpar Albert
2002
1998
012038
012033
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 44
6.Tichý Štěpán
Kloboučková Ivana
2000
2003
119200
121009
2 UP Olomouc
KK Opava
2/2 41
7.Urban Michal
Daňková Anna
2004
2004
129024
129007
2 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
4/4 39
8.Retková Anna
Hradec Matěj
2005
2003
119005
119142
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 32
9.Štěpánková Petra
Doležalová Bára
2001
2005
119068
119127
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 29
10.Walter Jakub
Satková Martina
1998
1998
119014
012074
2 UP Olomouc
DUKLA Brandýs
2/2 25
11.Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 24
12.Horová Klára
Kristek Václav
1998
1996
119058
119213
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 20
13.Vavrla Dušan
Minárová Natálie
1969
2001
118001
118016
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
4/4 17
14.Daňková Anna
Heřmanský Jan
2004
2005
129007
129039
2 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 14
15.Hansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119207
119197
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/11 13
Hric Ondřej
Hricová Klára
2004
1999
119092
119090
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 13
17.Minárová Aneta
Kudělásková Monika
2001
2003
118015
118014
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
4/4 10
Kratochvílová Adéla
Retek Toman
2007
2007
119176
119188
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/7 10
19.Doležalová Bára
Hala Jiří
2005
2002
119127
119143
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 8
Vrbová Marie
Retek Václav
2007
2007
119198
119189
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 8
Kökörčin Matěj
Jurajdová Simona
2003
2007
128008
128006
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 8
22.Hřebíčková Hanna
Pavelka Marek
2006
2004
128004
128013
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 7
23.Fabianová Anna
Vavrla Adam
2007
2000
118017
121063
3 VK Tzunami Ostrava
KK Opava
2/2 5
24.Hric Vítězslav
Najmanová Kateřina
1974
1984
119025
119099
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 4
Fusek Radomír
Mlýnská Apolena
1990
1987
132040
132001
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 4
26.Kovář Filip
Šefčíková Anastázie
2006
2004
121017
121006
3 KK Opava
KK Opava
5/8 2
27.Hřebíčková Hanna
Rutarová Kateřina
2006
2005
128004
128015
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 1
Retková Anna
Retková Marie
2005
2003
119005
119215
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
29.Červenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
009138
009133
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Fišnar Jakub
Žandová Tereza
2007
2006
135017
135021
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
4/4 0
Raděj Tomáš
Ručková Adéla
2002
2004
188001
188009
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
1/1 0
Dopitová Daniela
Syslo Jiří
2002
2003
119216
119217
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Srpová Lada
Fabianová Anna
2006
2007
118024
118017
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
2/2 0
Drastich Pavel
Ručková Adéla
2002
2004
188004
188009
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
2/2 0
Kosík Dan
Kosíková Julie
2004
2007
119173
119174
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Kneblová Klára
Janů Veronika
2005
2005
119064
119137
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Doležal Pavel
Doležalová Bára
1974
2005
053004
119127
TJ Dvůr Králové
UP Olomouc
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/11 638
2.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 5/7 610
3.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 608
4.Mrázek Jakub 2004 121103 2+ KK Opava 5/8 550
5.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 537
6.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 518
7.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 5/11 495
8.Tichý Štěpán 2000 119200 2+ UP Olomouc 3/3 480
9.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 5/10 472
10.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 449
Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 5/8 449
12.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 3/3 448
13.Postuwka Patrik 2003 118033 2 VK Tzunami Ostrava 5/8 447
14.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 3/3 432
15.Plachý Vojtěch 2001 112045 2 VK Kroměříž 5/12 412
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 3/3 412
17.Tomeček Petr 1978 133031 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 411
18.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 3/3 400
19.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 363
20.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 335
21.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 3/3 328
22.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 2/2 304
23.Brokeš Marek 2003 129038 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 301
24.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 2/2 300
25.Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 5/13 297
Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 5/6 297
27.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 281
28.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/13 270
29.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 5/5 266
30.Olšár Petr 2003 118003 2 VK Tzunami Ostrava 5/8 255
31.Martinka Antonín 1993 112028 2 VK Kroměříž 5/5 242
32.Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 239
33.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 5/13 235
Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 5/8 235
35.Němec Lukáš 1985 119047 2 UP Olomouc 3/3 228
36.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/10 222
37.Vácha Marek 2003 129037 2 TJ Šumperk z.s. 5/9 214
38.Štybnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 5/13 209
39.Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 5/10 208
40.Retek Toman 2007 119188 2 UP Olomouc 5/15 200
41.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3+ UP Olomouc 5/11 192
42.Šotek Adam 2005 119118 3+ UP Olomouc 5/15 189
43.Lhota Matyáš 1999 009081 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 187
44.Kratochvíl Petr 1971 119040 3+ UP Olomouc 3/3 181
45.Svoboda Zdeněk 1970 115001 3+ VS Lipník nad Bečvou 5/10 180
46.Strnad Ondřej 2004 128016 3+ Vodní sporty Desná 5/10 177
47.Maikranz Petr 1967 118034 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 175
48.Rutar Martin 2003 128014 3+ Vodní sporty Desná 5/8 174
49.Řezník Vít 2001 129017 3+ TJ Šumperk z.s. 5/6 172
50.Retek Václav 2007 119189 3+ UP Olomouc 5/15 170
51.Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/18 164
52.Urban Daniel 2001 129021 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 163
53.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 2/2 162
54.Walter David 2001 129013 3+ TJ Šumperk z.s. 5/7 158
55.Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 5/15 146
56.Boháč Robert 1989 118051 3+ VK Tzunami Ostrava 5/6 145
57.Zeman Šimon 2004 133127 3+ SK Veselí nad Moravou 5/12 143
58.Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 5/13 142
Kaminský Jan 1999 009017 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 142
60.Chuděj Zdeněk 1975 115004 3+ VS Lipník nad Bečvou 4/4 141
61.Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 5/13 139
Dziadek Marek 2005 103017 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/18 139
63.Šiška Ondřej 2004 112018 3+ VK Kroměříž 5/10 138
64.Volek Martin 1982 132027 3+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 130
Pultera Zbyněk 1958 129022 3+ TJ Šumperk z.s. 3/3 130
66.Šamánek Pavel 1972 103038 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 123
67.Ligurský Ivo 1990 112046 3+ VK Kroměříž 2/2 121
68.Střecha Jan 2001 108042 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/10 118
69.Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 3/3 117
Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 2/2 117
71.Bláha Vojtěch 2006 118021 3+ VK Tzunami Ostrava 5/10 116
72.Břečka Jan 1958 133002 3+ SK Veselí nad Moravou 5/10 115
Pavelka Marek 2004 128013 3+ Vodní sporty Desná 4/4 115
74.Urban Jaroslav 2004 119205 3+ UP Olomouc 5/9 114
Procházka Vojtěch 2002 119124 3+ UP Olomouc 5/5 114
76.Řezáč Jan 1989 119120 UP Olomouc 2/2 113
Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 2/2 113
78.Fiala Jakub 2001 119018 3+ UP Olomouc 2/2 109
79.Rouča Jaroslav 1970 129034 3+ TJ Šumperk z.s. 5/8 108
80.Čamek Petr 1977 116004 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 107
81.Rolenc Jakub 2004 133025 3+ SK Veselí nad Moravou 5/10 106
82.Jaroš Michael 2006 119171 3+ UP Olomouc 5/9 101
Jordán Tomáš 1988 133007 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 101
84.Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 95
85.Doležal Pavel 1974 053004 3+ TJ Dvůr Králové 2/2 92
86.Svoboda Ondřej 2006 119190 3+ UP Olomouc 5/15 89
87.Kovář Filip 2006 121017 3 KK Opava 5/14 88
88.Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 5/17 87
89.Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 5/13 86
Syslo Jiří 2003 119217 3 UP Olomouc 5/10 86
91.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 2/2 85
92.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 2/2 83
93.Hájek Roman 1963 118032 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 82
Lhota Kryštof 2002 009106 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 82
95.Doležal Filip 2004 133023 3 SK Veselí nad Moravou 5/12 78
Stratil Michal 1973 116027 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 78
97.Petr David 1987 115003 3 VS Lipník nad Bečvou 2/2 72
98.Bernat Pavel 2004 103019 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 70
99.Haislar Ondřej 1996 135043 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 68
100.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 2/2 67
101.Rifler Petr 2004 135056 3 Vodní sporty Zábřeh 5/7 63
102.Štolfa Filip 2006 118029 3 VK Tzunami Ostrava 5/8 62
103.Veselý Petr 1976 108045 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 60
104.Doležal Tomáš 2002 133022 3 SK Veselí nad Moravou 5/10 59
105.Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 2/2 56
Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 56
107.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 53
108.Fišnar Jakub 2007 135017 3 Vodní sporty Zábřeh 5/11 50
Morávek Pavel 2002 133018 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 50
110.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 46
111.Košík Ivo 1969 133026 SK Veselí nad Moravou 2/2 45
112.Trač Matyáš 2004 121050 3 KK Opava 2/2 43
Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 43
114.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 42
115.Loun Matěj 2004 129040 3 TJ Šumperk z.s. 5/9 41
116.Polášek Martin 2005 133034 3 SK Veselí nad Moravou 5/14 38
117.Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 UP Olomouc 3/3 35
Mráka Tomáš 2001 119153 UP Olomouc 2/2 35
119.Vícha Lubomír 1982 115005 3 VS Lipník nad Bečvou 4/4 33
Střecha Martin 1972 108035 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 33
121.Brázda Šimon 2007 108078 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/10 31
122.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 28
123.Zeman Jakub 2007 133017 3 SK Veselí nad Moravou 5/12 27
124.Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 22
125.Weiser Kryštof 2007 116090 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 19
126.Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 5/13 18
Chabiča Martin 1995 133056 SK Veselí nad Moravou 2/2 18
128.Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 17
Osička Jaroslav 1967 108024 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 17
130.Ježek Ondřej 2001 188006 3 Raft team H2O Jeseník 3/3 16
131.Raděj Tomáš 2002 188001 3 Raft team H2O Jeseník 3/3 14
132.Chytil Lumír 2006 129042 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 13
133.Kupka Petr 1981 118053 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 10
134.Stropek Tobiáš 2007 121007 3 KK Opava 5/14 8
135.Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 2/2 6
136.Ivan Martin 2004 133006 SK Veselí nad Moravou 2/2 5
137.Ručka Vítězslav 2002 188008 Raft team H2O Jeseník 1/1 4
Todorov Oliver 2006 119210 UP Olomouc 1/1 4
139.Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 5/8 3
Drastich Pavel 2002 188004 3 Raft team H2O Jeseník 3/3 3
Hrůza Jan 2005 112016 3 VK Kroměříž 5/6 3
Dragon Filip 2007 121031 KK Opava 5/6 3
143.Kadubec Matěj 2005 133035 SK Veselí nad Moravou 5/8 2
Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 2
145.Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 5/8 1
Dorničák Maxim 2007 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 1
Rozsypal Filip 2002 116104 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 1
148.Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 0
Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Bízek Marek 2005 011026 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 4/4 0
Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Hezina Jiří 2004 049068 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Pollert Jan 2005 009129 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 Bohemians Praha 4/4 0
Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 4/4 0
Juda Štěpán 2004 010108 3+ SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Štercl Dominik 2005 011043 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Valášek Jan 2005 011042 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Čmejrek Cyril 2004 009140 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Ondruš Mario 2005 009133 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Pechač Jonáš 2004 009149 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 4/4 0
Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 4/4 0
Panzer Martin 2007 039033 3+ TJ Loko Plzeň 2/2 0
Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Semerád Jakub 2006 049008 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Bohatý Oto 2007 061038 3+ SK Třebechovice 4/4 0
Novotný David 2005 023029 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Komárek Jakub 2005 023037 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 4/4 0
Slavík Vojtěch 2005 090011 3+ WWCC FROL 4/4 0
Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 4/4 0
Strasser Marek 2004 052025 3+ TJ Loko Žatec 4/4 0
Chochola Ondřej 2004 014078 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Indruch Matěj 2006 045012 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Burger Jáchym 2006 009050 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Novák Matouš 2006 030024 3+ VS Tábor 4/4 0
Voneš Jakub 2007 011065 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Svoboda Adam 2006 009119 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hadraba Martin 2005 090014 3+ WWCC FROL 4/4 0
Kutek Michal 2006 090023 3 WWCC FROL 2/2 0
Hauck Marek 2007 045019 3+ KVS Hradec Králové 4/4 0
Venc Ondřej 2007 011022 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Pištora Michal 2005 049029 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Císařovský Adam 2005 090016 3 WWCC FROL 4/4 0
Klimeš Vít 2007 014034 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Štádlík Jiří 2005 049016 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Rendó Enrique 2005 090013 3+ WWCC FROL 4/4 0
Foltín Šimon 2006 011049 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Bandas Matěj 2006 011069 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Kárník Tadeáš 2006 009029 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pelikán Václav 2005 001111 3 Bohemians Praha 4/4 0
Petříček Adam 2007 052026 3 TJ Loko Žatec 4/4 0
Strejc Václav 2005 023044 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 0
Kupka Lukáš 2007 118026 VK Tzunami Ostrava 3/3 0
Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Vyroubal Jakub 2002 188007 Raft team H2O Jeseník 1/1 0
Čížek Matěj 2001 188003 Raft team H2O Jeseník 1/1 0
Vaculík Daniel 2004 119223 UP Olomouc 5/5 0
Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 5/6 0
Černý Vojtěch 2007 133030 SK Veselí nad Moravou 5/10 0
Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Štibrányi David 2004 011068 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Jiřík Matěj 2005 057025 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Körner Adam 2004 011061 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Šimák Jakub 2004 023050 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Benda Jan 2005 049006 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kuchař Antonín 2005 011057 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Vránek Jan 2004 033009 3+ VS Blovice 2/2 0
Švejd Jan 2004 042022 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Taraba Matyáš 2004 011070 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Saidl František 2006 009153 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Petr Lukáš 2004 011048 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Jahoda Jakub 2004 090022 3+ WWCC FROL 2/2 0
Jeřábek Tomáš 2004 011073 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Pollert Antonín 2006 009022 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Milyan Daniel 2006 052022 3+ TJ Loko Žatec 2/2 0
Šustr Vojtěch 2006 014075 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kořínek Vojtěch 2004 046049 3 Delfín Jablonec 2/2 0
Novotný Ondřej 2005 049069 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Novák Václav 2005 030071 2 VS Tábor 2/2 0
Zvolský Kristián 2006 009161 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Sedlařík Adam 2005 014073 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kindl Ferdinand 2004 009039 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Babouček Antonín 2007 009069 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Manas Adam 2004 047012 3+ TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Synek Přemysl 2007 052060 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Pollert Jonáš 2007 009113 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Předota Kristián 2006 011066 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Schiff Tomáš 2005 011077 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Mojžíš Matyáš 2004 014062 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Lžičař David 2004 090006 3+ WWCC FROL 2/2 0
Krbec Ondřej 2004 066023 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Mikel Jakub 2007 132048 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Minařík Šimon 2007 133033 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Karásek Josef 2006 133039 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Štefánek Samuel 2005 133011 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Jagoš Martin 2003 133019 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Nikl Šimon 2006 133027 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Kunc Václav 2007 133012 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Kazík Martin 2007 133009 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Houserek Aleš 1990 119128 UP Olomouc 1/1 0
Nedvěd Jaroslav 1989 119003 UP Olomouc 1/1 0
Hric Michal 1973 119024 UP Olomouc 1/1 0
Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 5/7 266
2.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/13 241
3.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 223
4.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/7 189
5.Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 5/10 187
6.Minárová Natálie 2001 118016 2 VK Tzunami Ostrava 5/8 181
7.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/11 168
8.Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 2/2 164
9.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 3/3 158
10.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 2/2 156
11.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 3/3 150
12.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/8 146
13.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 5/12 138
14.Daňková Anna 2004 129007 2 TJ Šumperk z.s. 5/12 133
15.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 5/13 122
16.Minárová Aneta 2001 118015 2 VK Tzunami Ostrava 5/8 115
17.Kudělásková Monika 2003 118014 2 VK Tzunami Ostrava 5/6 113
18.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/16 106
19.Martinková Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 3/3 102
20.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/13 98
Mrázková Mária 1996 121037 2 KK Opava 4/4 98
Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 98
23.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 5/12 90
Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/9 90
25.Najmanová Kateřina 1984 119099 3+ UP Olomouc 5/9 89
26.Horová Klára 1998 119058 3+ UP Olomouc 5/5 87
27.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ UP Olomouc 5/17 82
28.Vrbová Marie 2007 119198 3+ UP Olomouc 5/13 81
29.Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/12 79
30.Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 5/13 76
31.Šefčíková Anastázie 2004 121006 3+ KK Opava 5/16 72
32.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 65
33.Hřebíčková Hanna 2006 128004 3+ Vodní sporty Desná 5/8 62
34.Žandová Tereza 2006 135021 3+ Vodní sporty Zábřeh 5/11 60
35.Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 59
36.Halašková Petra 1974 119019 3+ UP Olomouc 3/3 53
37.Paloudová Karolína 2000 024034 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 52
38.Novosadová Eliška 2005 119206 3+ UP Olomouc 5/16 51
39.Hrušková Klára 2001 121026 3+ KK Opava 2/2 46
40.Jurajdová Simona 2007 128006 3 Vodní sporty Desná 5/12 42
41.Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 5/17 41
42.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 2/2 38
43.Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/14 37
44.Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 35
45.Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 5/10 31
Rousková Martina 1998 121039 3 KK Opava 2/2 31
47.Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 5/7 29
48.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/15 24
49.Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 5/10 20
50.Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 13
51.Chromá Nikol 2004 119224 3 UP Olomouc 5/9 5
Srpová Stela 2006 118011 3 VK Tzunami Ostrava 5/8 5
Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 2/2 5
54.Kuskevych Anastasia 2004 108014 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/12 4
Matulíková Martina 1967 133021 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 4
56.Konečná Eliška 2006 135053 3 Vodní sporty Zábřeh 5/5 3
57.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 4/4 0
Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Galušková Bára 2006 042006 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 4/4 0
Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Morenová Adriana 2004 009096 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kremrová Adéla 2005 009034 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Pavelková Markéta 2005 010107 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Kolářová Markéta 2005 009023 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Sedláková Magdalena 2005 009099 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Bočková Kateřina 2007 023007 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Beerová Anežka 2007 049066 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Burgerová Ester 2004 090019 3+ WWCC FROL 4/4 0
Štěpánková Julie 2006 045033 3+ KVS Hradec Králové 4/4 0
Motlová Andrea 2006 045016 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Štěpánková Stella 2006 045034 3 KVS Hradec Králové 4/4 0
Linhartová Nela 2007 119219 UP Olomouc 5/7 0
Ručková Adéla 2004 188009 Raft team H2O Jeseník 3/3 0
Dragonová Adéla 2004 121028 KK Opava 3/3 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Šindelářová Tereza 2004 030046 2 VS Tábor 2/2 0
Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Nekolná Žofie 2006 011034 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Riantová Marie 2006 030068 3+ VS Tábor 2/2 0
Zedníčková Michaela 2005 064055 3+ SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Horáková Ela 2006 090009 3 WWCC FROL 2/2 0
Mišurcová Simona 2007 133032 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Kosíková Julie 2007 119174 UP Olomouc 2/2 0
Krausová Tereza 1993 119089 UP Olomouc 2/2 0
Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 1/1 0
Sováková Lenka 1993 119169 UP Olomouc 2/2 0
Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 1/1 0
Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rousek David 2010 121057 * KK Opava 3/3 0
Fabian František 2009 118018 * VK Tzunami Ostrava 5/5 0
Šeda Jaroslav 2008 121011 * KK Opava 4/4 0
Kovář Michal 2009 121022 * KK Opava 4/4 0
Konečný Matouš 2009 135054 * Vodní sporty Zábřeh 3/3 0
Kápka Lukáš 2009 118028 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Antl Tomáš 2008 121001 * KK Opava 4/4 0
Ambroz Michal 2008 118010 * VK Tzunami Ostrava 5/5 0
Šefčík Václav 2008 121033 * KK Opava 4/4 0
Štěpánková Markéta 2008 129041 * TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Ježek Jakub 2008 103027 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 5/7 0
Ondráčková Barbora 2010 129028 * TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Marousková Tereza 2009 119177 * UP Olomouc 5/7 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 * UP Olomouc 5/5 0
Pavelková Eva 2008 128017 * Vodní sporty Desná 4/4 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 * Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Balarin Evžen 2008 121044 * KK Opava 4/4 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 * UP Olomouc 5/5 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 5/5 0
Kubita Tomáš 2008 121016 * KK Opava 4/4 0
Tomeček Adam 2008 133015 * SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 * UP Olomouc 3/3 0
Čamek Petr 2009 116085 * TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Heinzová Helena 2010 119220 * UP Olomouc 1/1 0
Osička Tadeáš 2008 108015 * TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Bílovská Monika 2009 115002 * VS Lipník nad Bečvou 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kratochvíl Jakub 2009 119175 * UP Olomouc 5/8 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 * UP Olomouc 5/10 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 5/5 0
Marousková Tereza 2009 119177 * UP Olomouc 5/6 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 * Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Šefčík Václav 2008 121033 * KK Opava 5/6 0
Štěpánková Markéta 2008 129041 * TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Fabian František 2009 118018 * VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 2/2 0
Rousek David 2010 121057 * KK Opava 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hanzel Jáchym 2008 039039 * TJ Loko Plzeň 2/2 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 * SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 5/6 0
Indruch Tomáš 2008 045002 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 * UP Olomouc 5/10 0
Balarin Evžen 2008 121044 * KK Opava 5/8 0
Kubita Tomáš 2008 121016 * KK Opava 5/10 0
Antl Tomáš 2008 121001 * KK Opava 5/8 0
Pavelková Eva 2008 128017 * Vodní sporty Desná 5/8 0
Šeda Jaroslav 2008 121011 * KK Opava 4/4 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 5/7 0
Šefčík Václav 2008 121033 * KK Opava 5/7 0
Tomeček Adam 2008 133015 * SK Veselí nad Moravou 5/8 0
Osička Tadeáš 2008 108015 * TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/10 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 * UP Olomouc 5/10 0
Fabian František 2009 118018 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 * Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Rousek David 2010 121057 * KK Opava 5/8 0
Vyskočil Viktor 2008 108039 * TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/8 0
Ježek Jakub 2008 103027 * Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Kovář Michal 2009 121022 * KK Opava 4/4 0
Čamek Petr 2009 116085 * TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Kápka Lukáš 2009 118028 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Ambroz Michal 2008 118010 * VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Konečný Matouš 2009 135054 * Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 * UP Olomouc 4/4 0
Habarta Tomáš 2009 133037 * SK Veselí nad Moravou 5/10 0
Habarta Jan 2009 133038 * SK Veselí nad Moravou 5/10 0
Štěpánková Markéta 2008 129041 * TJ Šumperk z.s. 5/6 0
Ondráčková Barbora 2010 129028 * TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Marousková Tereza 2009 119177 * UP Olomouc 5/6 0
Jurásek Matěj 2009 133028 * SK Veselí nad Moravou 5/7 0
Habartová Lucie 2009 133036 * SK Veselí nad Moravou 5/8 0
Roučová Eliška 2008 129043 * TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Urbanová Veronika 2009 129044 * TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Jurásková Karina 2008 133029 * SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Šamánek Filip 2010 103003 * Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Tomeček David 2011 133020 * SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Lovecká Kateřina 2008 133008 * SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Jakubík Štěpán 2008 121038 * KK Opava 2/2 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Lebedová Adéla 2010 121014 * KK Opava 2/2 0
Kočíř Martin 2011 119221 * UP Olomouc 1/1 0
Typ závodu