Slalom: Oblastní žebříček Morava 2019

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 5/5 95
2.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 87
3.Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 5/7 72
4.Retek Toman 2007 119188 3+ UP Olomouc 5/7 61
5.Malý Vojtěch 2006 119191 3+ UP Olomouc 5/7 59
Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 3/3 59
7.Pátek Vítězslav 2003 135046 3+ Vodní sporty Zábřeh 4/4 58
8.Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 5/7 56
9.Walter Jakub 1998 119014 2 UP Olomouc 1/1 51
10.Šmakal Petr 2003 116088 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 46
11.Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 5/5 44
12.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 1/1 37
13.Schreiber Zbyněk 1963 128030 2 Vodní sporty Desná 4/4 34
14.Salaj František 2004 116095 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 33
Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 1/1 33
16.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 3/3 32
17.Klemš Jiří 1962 135020 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 30
18.Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 5/6 28
Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 4/4 28
20.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 1/1 25
21.Papula Jan 2005 116094 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 24
22.Vitoul Tomáš 2003 116107 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 19
23.Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 5/7 14
24.Kupka Lukáš 2007 118026 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 13
Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 13
26.Tomeček Adam 2008 133015 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 12
27.Heřmanský Jan 2005 129039 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 10
28.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 9
29.Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 5/7 7
30.Štolfa Filip 2006 118029 VK Tzunami Ostrava 4/4 2
31.Dragon Jakub 2007 121031 KK Opava 2/2 1
32.Slavík Vojtěch 2005 090011 3+ Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Indruch Matěj 2006 045012 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Drábek Matyáš 2005 045022 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Bandas Matěj 2006 011069 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Venc Ondřej 2007 011022 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Štercl Dominik 2005 012083 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Voneš Jakub 2007 011065 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Beier Alva 2005 060054 3 Loko Trutnov 2/2 0
Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 2/2 0
Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava 4/4 0
Malý Pavel 1954 135045 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 2/2 0
Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 5/6 70
2.Vrbová Marie 2007 119198 2 UP Olomouc 5/7 64
3.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 3/3 55
Fabianová Anna 2007 118017 3+ VK Tzunami Ostrava 5/5 55
5.Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 3/3 47
6.Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 4/4 45
7.Kočířová Valentýna 2008 119208 3+ UP Olomouc 5/7 39
Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 3/3 39
9.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ UP Olomouc 5/7 38
10.Rutarová Kateřina 2005 128015 3+ Vodní sporty Desná 5/5 37
11.Malá Magdaléna 2007 119192 3+ UP Olomouc 5/7 35
12.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 1/1 31
13.Retková Marie 2003 119215 3+ UP Olomouc 3/3 26
14.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 25
15.Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 24
16.Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 21
17.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/7 15
Hansgutová Monika 2005 119207 3 UP Olomouc 3/3 15
19.Šefčíková Anastázie 2004 121006 3 KK Opava 4/4 11
20.Kudělásková Monika 2003 118014 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 9
21.Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 7
22.Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 3/3 6
23.Štěpánková Markéta 2008 129041 3 TJ Šumperk z.s. 3/3 3
24.Horáková Julie 2006 014010 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Nekolná Žofie 2006 011034 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 2/2 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Štěpánková Petra 2001 119068 2+ UP Olomouc 1/1 0
Kneblová Tereza 2003 119053 MT UP Olomouc 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mráka Jan
Gabrlík Jakub
2004
2004
119154
119152
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 42
2.Kosík Dan
Malý Vojtěch
2004
2006
119173
119191
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 26
3.Hric Ondřej
Kratochvíl Lukáš
2004
2005
119092
119045
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 13
4.Šotek Adam
Urban Jaroslav
2005
2004
119118
119205
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 12
5.Kovář Filip
Trač Matyáš
2006
2004
121017
121050
3 KK Opava
KK Opava
2/2 9
6.Doležalová Bára
Novák Matyáš
2005
2005
119127
119076
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 8
7.Urban Jaroslav
Kratochvíl Lukáš
2004
2005
119205
119045
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 7
8.Boháč Robert
Kupka Petr
1989
1981
118051
118053
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
4/4 6
9.Rutarová Kateřina
Jurajdová Veronika
2005
2007
128015
128007
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 4
Kočířová Valentýna
Malá Magdaléna
2008
2007
119208
119192
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 4
Štolfa Filip
Kápka Kryštof
2006
2007
118029
118027
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
2/2 4
12.Antl Tomáš
Stropek Tobiáš
2008
2007
121001
121007
3 KK Opava
KK Opava
2/2 2
13.Pavelková Eva
Jurajdová Simona
2008
2007
128017
128006
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 1
Novák Matyáš
Novák Tobiáš
2005
2008
119076
119182
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
15.Prüher Vojtěch
Švehlová Rozárie
2006
2008
023071
023015
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Jiras Filip
Jinek Hugo
2005
2005
009130
009146
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Novák Tobiáš
Kočířová Valentýna
2008
2008
119182
119208
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Žandová Tereza
Konečná Eliška
2006
2006
135021
135053
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 0
Baar Patrik
Šefčík Václav
2007
2008
121015
121033
KK Opava
KK Opava
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119207
119197
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 20
2.Vrbová Marie
Kutín Filip
2007
2007
119198
119218
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 16
3.Vavrla Dušan
Kudělásková Monika
1969
2003
118001
118014
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
3/3 15
4.Kratochvílová Adéla
Retek Václav
2007
2007
119176
119189
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 13
5.Střílka Richard
Střílková Jana
2006
2004
119180
119181
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 12
6.Bednárek Jan
Žandová Věra
1983
1990
135001
135035
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 7
7.Rutarová Kateřina
Jurajdová Veronika
2005
2007
128015
128007
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 6
8.Kratochvílová Adéla
Retek Toman
2007
2007
119176
119188
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 5
9.Pavelková Eva
Jurajdová Simona
2008
2007
128017
128006
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 4
10.Kočířová Valentýna
Novák Tobiáš
2008
2008
119208
119182
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 3
Janů Veronika
Doležalová Bára
2005
2005
119137
119127
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 3
12.Malý Vojtěch
Kratochvílová Adéla
2006
2007
119191
119176
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 2
13.Šefčíková Anastázie
Trač Matyáš
2004
2004
121006
121050
3 KK Opava
KK Opava
2/2 0
Kupka Lukáš
Srpová Lada
2007
2006
118026
118024
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
1/1 0
Dopitová Daniela
Syslo Jiří
2002
2003
119216
119217
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Srpová Stela
Srpová Lada
2006
2006
118011
118024
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
3/3 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 326
2.Tomeček Petr 1978 133031 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 270
3.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 4/4 266
4.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 3/3 228
5.Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 4/4 210
6.Trač Matyáš 2004 121050 3+ KK Opava 4/4 182
7.Retek Toman 2007 119188 2 UP Olomouc 5/7 179
8.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 2/2 173
9.Retek Václav 2007 119189 3+ UP Olomouc 5/7 168
10.Pavelka Marek 2004 128013 3+ Vodní sporty Desná 5/5 166
11.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 3/3 164
12.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3+ UP Olomouc 5/5 163
13.Tomeček Adam 2008 133015 3+ SK Veselí nad Moravou 5/6 162
14.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 158
15.Hájek Michal 1986 118031 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 157
16.Rutar Martin 2003 128014 3+ Vodní sporty Desná 5/5 154
17.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 153
18.Šotek Adam 2005 119118 3+ UP Olomouc 5/5 149
Postuwka Patrik 2003 118033 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 149
20.Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 3/3 147
21.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 141
22.Rousek Martin 1965 121024 2 KK Opava 4/4 135
23.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 133
24.Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 5/7 132
25.Dziadek Marek 2005 103017 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 131
26.Kovář Filip 2006 121017 3+ KK Opava 5/6 130
27.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 3/3 127
28.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 125
29.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 121
Štybnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 3/3 121
31.Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 5/5 117
32.Antl Tomáš 2008 121001 3+ KK Opava 5/6 116
33.Štolfa Filip 2006 118029 3 VK Tzunami Ostrava 5/6 112
34.Jaroš Michael 2006 119171 3+ UP Olomouc 5/7 103
35.Maikranz Petr 1967 118034 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 101
36.Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 96
37.Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 5/7 87
Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 3/3 87
39.Urban Jaroslav 2004 119205 3+ UP Olomouc 4/4 84
40.Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 5/7 78
41.Tichý Štěpán 2000 119200 2+ UP Olomouc 1/1 75
42.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 1/1 71
43.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 1/1 67
44.Boháč Robert 1989 118051 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 64
45.Svoboda Ondřej 2006 119190 3+ UP Olomouc 5/6 63
Chuděj Zdeněk 1975 115004 3+ VS Lipník nad Bečvou 2/2 63
47.Hájek Roman 1963 118032 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 62
Zeman Šimon 2004 133127 3+ SK Veselí nad Moravou 2/2 62
49.Kápka Kryštof 2007 118027 3 VK Tzunami Ostrava 5/6 60
50.Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 5/7 58
Syslo Jiří 2003 119217 3 UP Olomouc 5/5 58
52.Rouča Jaroslav 1970 129034 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 57
Bláha Vojtěch 2006 118021 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 57
54.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 1/1 55
55.Mrázek Jan 1998 121030 2+ KK Opava 1/1 51
56.Polášek Martin 2005 133034 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 48
Doležal Filip 2004 133023 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 48
58.Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 5/7 47
59.Zeman Jakub 2007 133017 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 45
Rolenc Jakub 2004 133025 3+ SK Veselí nad Moravou 2/2 45
61.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 1/1 43
62.Svoboda Zdeněk 1970 115001 3+ VS Lipník nad Bečvou 2/2 42
63.Brokeš Radimír 1964 129014 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 41
64.Kubita Tomáš 2008 121016 3 KK Opava 4/4 40
65.Stropek Tobiáš 2007 121007 3 KK Opava 5/6 39
Loun Matěj 2004 129040 3 TJ Šumperk z.s. 3/3 39
Rifler Petr 2004 135056 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 39
Bernat Pavel 2004 103019 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 39
69.Dragon Jakub 2007 121031 3 KK Opava 5/6 36
70.Kratochvíl Petr 1971 119040 3+ UP Olomouc 1/1 35
71.Doležal Tomáš 2002 133022 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 31
72.Balarin Evžen 2008 121044 3 KK Opava 5/6 30
Osička Tadeáš 2008 108015 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 30
74.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 1/1 18
75.Kadubec Matěj 2005 133035 SK Veselí nad Moravou 4/4 17
76.Vícha Lubomír 1982 115005 3 VS Lipník nad Bečvou 2/2 15
77.Kupka Petr 1981 118053 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 13
Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 13
79.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 1/1 12
80.Chytil Lumír 2006 129042 3 TJ Šumperk z.s. 5/5 10
Vodička Vojtěch 2004 118006 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 10
82.Fišnar Jakub 2007 135017 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 6
Černý Vojtěch 2007 133030 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 6
84.Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 5
85.Baar Dominik 2007 121061 3 KK Opava 4/4 4
86.Procházka Vojtěch 2002 119124 3+ UP Olomouc 1/1 2
87.Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava 5/6 1
Vyskočil Viktor 2008 108039 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 1
Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná 5/5 1
90.Kutek Michal 2006 090023 3 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Pištora Michal 2005 049029 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Štercl Dominik 2005 012083 3+ DUKLA Brandýs 2/2 0
Novotný David 2005 023029 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Voneš Jakub 2007 011065 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 2/2 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Jakubík Štěpán 2008 121038 KK Opava 4/4 0
Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 4/4 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Pollert Jonáš 2007 009113 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Předota Kristián 2006 011066 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Šíma Lukáš 2006 027002 3 Otava Strakonice 2/2 0
Plas Tobiáš 2008 009093 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Synek Přemysl 2007 052060 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Šustr Vojtěch 2006 014075 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kárník Tadeáš 2006 009029 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Slušný Vojtěch 2008 010115 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Pelikán Václav 2005 001111 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Škop Jan 2007 027016 3 Otava Strakonice 2/2 0
Hadraba Martin 2005 090014 3+ Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Petřík Marek 2008 009088 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hanuš Jakub 2007 017046 3 KK Rakovník 2/2 0
Milyan Daniel 2006 052022 3+ TJ Loko Žatec 2/2 0
Svoboda Šimon 2008 010112 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Bandas Matěj 2006 011069 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Novák Václav 2005 030071 2 VS Tábor 2/2 0
Foltín Šimon 2006 011049 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Klimeš Vít 2007 014034 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Sedlařík Adam 2005 014073 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Zvolský Kristián 2006 009161 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hauck Marek 2007 045019 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Svoboda Adam 2006 009119 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Benda Jan 2005 049006 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Valášek Jan 2005 011042 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Novák Matouš 2006 030024 3+ VS Tábor 2/2 0
Kuchař Antonín 2005 011057 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Škop Jáchym 2005 027017 3+ Otava Strakonice 2/2 0
Burger Jáchym 2006 009050 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Venc Ondřej 2007 011022 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Semerád Jakub 2006 049008 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Bohatý Oto 2007 061038 3+ SK Třebechovice 2/2 0
Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 2/2 0
Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Pollert Antonín 2006 009022 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Komárek Jakub 2005 023037 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Bízek Marek 2005 012076 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Legutko Josef 2006 052065 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Rendón Enrique 2005 090013 3+ Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Ježek Jakub 2008 103027 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Dorničák Maxim 2007 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Trnka Tobiáš 2007 116111 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Protivánek Jan 2005 116113 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 5/6 206
2.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 5/7 163
3.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 5/7 131
4.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 3/3 130
5.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 3/3 123
6.Kudělásková Monika 2003 118014 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 120
7.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/5 114
8.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 3/3 110
9.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 3/3 106
10.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ UP Olomouc 5/7 104
11.Vrbová Marie 2007 119198 3+ UP Olomouc 5/7 103
12.Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 2/2 84
13.Daňková Anna 2004 129007 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 80
14.Kočířová Valentýna 2008 119208 3+ UP Olomouc 5/7 73
15.Horová Klára 1998 119058 3+ UP Olomouc 2/2 72
16.Šefčíková Anastázie 2004 121006 3+ KK Opava 4/4 64
17.Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 4/4 60
18.Malá Magdaléna 2007 119192 3+ UP Olomouc 5/7 58
19.Jurajdová Simona 2007 128006 3+ Vodní sporty Desná 5/7 55
20.Pavelková Eva 2008 128017 3 Vodní sporty Desná 5/6 52
Novosadová Eliška 2005 119206 3+ UP Olomouc 5/7 52
22.Najmanová Kateřina 1984 119099 3+ UP Olomouc 3/3 50
23.Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 43
Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 1/1 43
25.Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 40
26.Žandová Věra 1990 135035 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 38
27.Hřebíčková Hanna 2006 128004 3+ Vodní sporty Desná 5/5 37
28.Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 5/7 35
29.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 33
30.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/7 32
31.Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 3/3 25
32.Žandová Tereza 2006 135021 3+ Vodní sporty Zábřeh 4/4 18
Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 5/7 18
34.Štěpánková Markéta 2008 129041 3 TJ Šumperk z.s. 5/5 17
35.Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 16
36.Chromá Nicol 2004 119224 3 UP Olomouc 5/5 14
37.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 9
38.Konečná Eliška 2006 135053 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 5
Šlachtová Tereza 2006 118012 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 5
40.Srpová Stela 2006 118011 3 VK Tzunami Ostrava 5/7 3
Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 3
42.Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Tkadlecová Kateřina 2005 014076 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Jirasová Klára 2008 009041 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 2/2 0
Vojtíková Klára 2007 011078 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Riantová Marie 2006 030068 3+ VS Tábor 2/2 0
Riantová Anežka 2008 030067 3 VS Tábor 2/2 0
Štěpánková Stella 2006 045034 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Petriková Barbora 2008 052046 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Bočková Kateřina 2007 023007 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Jelínková Sára 2005 009012 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Štěpánková Julie 2006 045033 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Nekolná Žofie 2006 011034 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Motlová Andrea 2006 045016 3+ KVS Hradec Králové 2/2 0
Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Sedláková Magdalena 2005 009099 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Saifrtová Magdalena 2005 049009 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Šrétrová Amálie 2007 049061 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Pavelková Markéta 2005 010107 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 2/2 0
Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kremrová Adéla 2005 009034 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Galušková Bára 2006 042006 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Kolářová Markéta 2005 090033 2 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Vaňková Štěpánka 2007 116105 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 1/1 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 4/4 0
Fabian František 2009 118018 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Rousek David 2010 121057 * KK Opava 4/4 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 * UP Olomouc 2/2 0
Marousková Tereza 2009 119177 * UP Olomouc 4/4 0
Ondráčková Barbora 2010 129028 * TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 * VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Kápka Lukáš 2009 118028 * VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Kovář Michal 2009 121022 * KK Opava 2/2 0
Konečný Matouš 2009 135054 * Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Lebedová Adéla 2010 121014 * KK Opava 2/2 0
Šlachta Jan 2009 118020 * VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Veselý Vojtěch 2009 118007 * VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Tomeček David 2011 133020 * SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 * UP Olomouc 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Marousková Tereza 2009 119177 * UP Olomouc 5/5 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 3/3 0
Fabian František 2009 118018 * VK Tzunami Ostrava 3/3 0
Rousek David 2010 121057 * KK Opava 2/2 0
Kovář Michal 2009 121022 * KK Opava 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Riant Antonín 2010 030040 * VS Tábor 2/2 0
Kovář Michal 2009 121022 * KK Opava 4/4 0
Marousková Tereza 2009 119177 * UP Olomouc 5/5 0
Ondráčková Barbora 2010 129028 * TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Vít Matyáš 2009 045027 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Rousek David 2010 121057 * KK Opava 4/4 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 * VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Fabian František 2009 118018 * VK Tzunami Ostrava 5/5 0
Honzík Jáchym 2009 027052 * Otava Strakonice 2/2 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 3/3 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 * UP Olomouc 3/3 0
Kápka Lukáš 2009 118028 * VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Šlachta Jan 2009 118020 * VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Lebedová Adéla 2010 121014 * KK Opava 2/2 0
Tomeček David 2011 133020 * SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Veselý Vojtěch 2009 118007 * VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Čamek Petr 2009 116085 * TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Typ závodu