Slalom: Oblastní žebříček Morava 2020

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 243
2.Veselý Petr 1976 108045 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 188
3.Urban Michal 2004 129024 2+ TJ Šumperk z.s. 3/3 178
4.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 174
5.Malý Vojtěch 2006 119191 2 UP Olomouc 5/10 157
6.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 3/3 142
7.Kosík Dan 2004 119173 2 UP Olomouc 5/7 140
8.Hric Vítězslav 1974 119025 2 UP Olomouc 5/7 139
9.Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 5/10 137
10.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 2/2 123
11.Rygel Marek 1989 103047 2 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 117
12.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 102
13.Hric Ondřej 2004 119092 2 UP Olomouc 5/7 95
14.Kristek Václav 1996 119213 3+ UP Olomouc 3/3 94
15.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 87
16.Retek Toman 2007 119188 2 UP Olomouc 5/10 83
17.Walter Jakub 1998 119014 2 UP Olomouc 5/5 82
18.Kutín Filip 2007 119218 3+ UP Olomouc 5/10 63
19.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 1/1 60
20.Tomeček Adam 2008 133015 3+ SK Veselí nad Moravou 5/6 59
21.Střílka Richard 2006 119180 2 UP Olomouc 5/5 55
22.Novák Tobiáš 2008 119182 3+ UP Olomouc 5/10 53
23.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 1/1 51
24.Štýbnar Matěj 2009 119209 3 UP Olomouc 5/8 46
25.Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 1/1 39
26.Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 38
Schreiber Zbyněk 1963 128030 3+ Vodní sporty Desná 5/6 38
28.Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 UP Olomouc 5/10 37
29.Dragon Jakub 2007 121031 3 KK Opava 5/9 33
Loun Matěj 2004 129040 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 33
31.Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 32
32.Fabian František 2009 118018 3 VK Tzunami Ostrava 5/10 28
33.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 26
34.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 23
35.Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 22
36.Zeman Šimon 2004 133127 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 20
37.Svoboda Ondřej 2006 119190 3+ UP Olomouc 5/8 18
38.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 1/1 14
39.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 UP Olomouc 5/10 12
40.Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 1/1 10
Kupka Lukáš 2007 118026 3 VK Tzunami Ostrava 3/3 10
42.Salaj František 2004 116095 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 9
43.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 3 UP Olomouc 3/3 5
44.Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava 5/6 3
45.Raděj Tomáš 2002 188001 Raft team H2O Jeseník 1/1 2
46.Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 4/4 1
47.Vrba Jiří 1966 119084 UP Olomouc 1/1 0
Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 1/1 0
Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Ježek Ondřej 2001 188006 Raft team H2O Jeseník 1/1 0
Šotek Adam 2005 119118 3 UP Olomouc 1/1 0
Indruch Matěj 2006 045012 2 KVS Hradec Králové 3/3 0
Heger Jonáš 2006 045021 2 KVS Hradec Králové 3/3 0
Válek Michal 2006 030025 2 VS Tábor 3/3 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 2 SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Bohatý Oto 2007 011088 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Venc Ondřej 2007 011022 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Voneš Jakub 2007 011065 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Svoboda Adam 2006 009119 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Indruch Tomáš 2008 045002 3+ KVS Hradec Králové 3/3 0
Druska Vojta 2006 023021 3+ SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Pollert Antonín 2006 009022 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 3+ TJ Loko Plzeň 3/3 0
Kvapil Matěj 2009 035017 3 TJ Slavia K. Vary 3/3 0
Petřík Marek 2008 009088 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Hanuš Jakub 2007 017046 3 KK Rakovník 3/3 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Novotný Matyáš 2009 011031 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Pollert Metoděj 2009 009110 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Ruffer Jakub 2007 057099 3+ TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Langer Filip 2009 009071 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Vít Matyáš 2009 045027 3 KVS Hradec Králové 3/3 0
Řežábek Dominik 2009 009040 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Kliment Tomáš 2008 066012 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 0
Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 3/3 0
Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 5/7 0
Dvořák Vít 2009 009057 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Samek Petr 2008 061004 3 SK Třebechovice 2/2 0
Jančar Štěpán 2007 009020 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Bareš Hugo 2008 009027 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Rousek David 2010 121057 KK Opava 2/2 0
Urban Jaroslav 2004 119205 UP Olomouc 2/2 0
Kápka Lukáš 2009 118028 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 359
2.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 339
3.Retková Anna 2005 119005 2+ UP Olomouc 5/5 259
4.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 5/10 251
5.Vrbová Marie 2007 119198 2 UP Olomouc 5/10 247
6.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 UP Olomouc 5/10 243
7.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 3/3 199
8.Košíková Denisa 2002 133047 2+ SK Veselí nad Moravou 5/6 188
9.Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 5/10 169
10.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 5/10 166
11.Střílková Jana 2004 119181 2 UP Olomouc 5/7 159
12.Kloboučková Ivana 2003 121009 1 KK Opava 2/2 127
13.Malá Magdaléna 2007 119192 2 UP Olomouc 5/10 103
14.Chromá Nicol 2004 119224 2 UP Olomouc 5/7 99
15.Štěpánková Petra 2001 119068 2+ UP Olomouc 2/2 91
16.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 5/6 90
17.Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 3/3 79
18.Střechová Ela 2005 108041 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 75
19.Bergmannová Sandra 2008 103010 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 65
20.Kneblová Tereza 2003 119053 MT UP Olomouc 1/1 64
21.Janů Veronika 2005 119137 2+ UP Olomouc 1/1 56
Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 56
23.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ UP Olomouc 5/10 54
24.Hansgutová Monika 2005 119207 3+ UP Olomouc 5/7 50
25.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/5 46
26.Kudělásková Monika 2003 118014 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 43
27.Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 36
28.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/8 35
29.Jílková Pavla 2007 119227 3 UP Olomouc 5/9 28
30.Marousková Tereza 2009 119177 3 UP Olomouc 5/10 22
31.Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 5/10 21
32.Šefčíková Anastázie 2004 121006 3+ KK Opava 4/4 18
33.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 14
34.Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 5/7 7
35.Srpová Stela 2006 118011 3 VK Tzunami Ostrava 5/6 6
36.Erlová Natálie 2006 009019 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 3/3 0
Nekolná Žofie 2006 011034 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Štěpánková Julie 2006 045033 2 KVS Hradec Králové 3/3 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Vojtíková Klára 2007 011078 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 3+ SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Štěpánková Stella 2006 045034 3+ KVS Hradec Králové 3/3 0
Vaculová Lucie 2008 011075 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Beierová Běta 2008 060063 3 Loko Trutnov 3/3 0
Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 2/2 0
Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 2/2 0
Šlachtová Tereza 2006 118012 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava 4/4 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 64
2.Retek Václav
Retek Toman
2007
2007
119189
119188
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/8 40
3.Mráka Jan
Kosík Dan
2004
2004
119154
119173
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 26
4.Heřmanský Jan
Walter Jakub
2005
1998
129039
119014
3 TJ Šumperk z.s.
UP Olomouc
2/2 20
Hric Ondřej
Kosík Dan
2004
2004
119092
119173
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 20
6.Balarin Evžen
Kubita Tomáš
2008
2008
121044
121016
3 KK Opava
KK Opava
5/9 18
Malá Magdaléna
Kočířová Valentýna
2007
2008
119192
119208
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 18
8.Maděrka Tobiáš
Štýbnar Matěj
2009
2009
119214
119209
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/8 11
9.Kristek Václav
Walter Jakub
1996
1998
119213
119014
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 10
10.Antl Tomáš
Stropek Tobiáš
2008
2007
121001
121007
3 KK Opava
KK Opava
5/9 9
11.Retek Toman
Tomeček Adam
2007
2008
119188
133015
2 UP Olomouc
SK Veselí nad Moravou
2/2 8
12.Baar Dominik
Dragon Jakub
2007
2007
121061
121031
3 KK Opava
KK Opava
5/6 7
13.Střílka Richard
Pomajbík Filip
2006
2006
119180
119187
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 2
14.Urban Jaroslav
Šotek Adam
2004
2005
119205
119118
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 1
15.Heger Jonáš
Indruch Matěj
2006
2006
045021
045012
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
3/3 0
Panzer Martin
Hanzel Jáchym
2007
2008
039033
039039
2 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
3/3 0
Indruch Tomáš
Vít Matyáš
2008
2009
045002
045027
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
3/3 0
Martin Jakub
Uhlík Jan
2009
2008
001107
076028
2 TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
3/3 0
Kotrba Matěj
Vosmek Jáchym
2007
2007
064036
064039
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Ruffer Jakub
Konvalinka Ondřej
2007
2007
057099
057028
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Hrňák Šimon
Klimeš Vít
2007
2007
014064
014034
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3/3 0
Konvalinka Štěpán
Pajtina Tomáš
2009
2008
057027
057104
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Doležal Vít
Hrňák Matouš
2011
2009
014063
014093
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
1/1 0
Šíma Lukáš
Škop Jan
2006
2007
027002
027016
3 Otava Strakonice
Otava Strakonice
2/2 0
Sakalová Markéta
Sakalová Magdaléna
2007
2007
014081
014082
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Palouda Mikoláš
Šafařík Pavel
2007
2008
024004
024037
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Jílková Pavla
Stloukalová Aneta
2007
2007
119227
119196
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Kadubec Matěj
Polášek Martin
2005
2005
133035
133034
SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
119176
119191
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/10 104
2.Ivánek Roman
Doležalová Lucie
2002
2003
133063
119157
2 SK Veselí nad Moravou
UP Olomouc
4/4 76
3.Vrbová Marie
Kočířová Valentýna
2007
2008
119198
119208
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 65
4.Hansgutová Monika
Štýbnar Vojtěch
2005
2005
119207
119197
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 48
5.Marousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
119177
119182
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/6 41
Střílková Jana
Střílka Richard
2004
2006
119181
119180
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 41
7.Horová Klára
Kristek Václav
1998
1996
119058
119213
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 37
Kutín Filip
Vrbová Marie
2007
2007
119218
119198
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 37
9.Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 25
10.Štěpánková Petra
Najmanová Kateřina
2001
1984
119068
119099
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 11
11.Štýbnar Matěj
Kočířová Valentýna
2009
2008
119209
119208
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 9
12.Jílková Pavla
Malá Magdaléna
2007
2007
119227
119192
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 6
13.Malá Magdaléna
Kočířová Valentýna
2007
2008
119192
119208
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 4
Jurajdová Veronika
Rutarová Kateřina
2007
2005
128007
128015
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 4
15.Doležalová Bára
Heřmanský Jan
2005
2005
119127
129039
2 UP Olomouc
TJ Šumperk z.s.
2/2 2
Jurajdová Simona
Sekanina Matěj
2007
2008
128006
128018
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 2
17.Malá Magdaléna
Novák Tobiáš
2007
2008
119192
119182
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
18.Motlová Andrea
Indruch Matěj
2006
2006
045016
045012
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
3/3 0
Saifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
011071
011022
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3/3 0
Vojtíková Klára
Voneš Jakub
2007
2007
011078
011065
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3/3 0
Prüher Vojtěch
Švehlová Rozárie
2006
2008
023071
023015
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
3/3 0
Hojdová Markéta
Kopeček Michal
2007
2007
066017
030034
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
3/3 0
Vaculová Lucie
Bohatý Oto
2008
2007
011075
011088
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3/3 0
Šafaříková Alena
Kasper Jakub
2006
2007
024098
024056
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0
Jirasová Klára
Jančar Štěpán
2008
2007
009041
009020
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3/3 0
Žďárská Laura
Plášil Hynek
2006
2006
057062
057086
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Beierová Běta
Stolín Antonín
2008
2008
060063
060059
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
3/3 0
Sakalová Markéta
Sakalová Magdaléna
2007
2007
014081
014082
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
1/1 0
Hrňák Matouš
Hronová Šárka
2009
2009
014093
014087
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
1/1 0
Hronová Šárka
Páca Jan
2009
2009
014087
014004
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Hladík Šimon
Milotová Dora
2009
2007
001136
001120
TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Král Matěj
Podušková Klára
2008
2008
009047
009124
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Hric Vítězslav
Najmanová Kateřina
1974
1984
119025
119099
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Pomajbík Filip
STLOUKALOVÁ Zuzana
2006
0
119187
000000
3 UP Olomouc
Olomouc
2/2 0

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs 1/1 0
Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 1/1 0
Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 1/1 0
Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 803
2.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 766
3.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 754
4.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 683
5.Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 659
6.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 658
7.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/5 649
8.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 5/7 642
9.Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 5/7 615
10.Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 5/7 586
11.Novák Matyáš 2005 119076 2+ UP Olomouc 3/3 560
12.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 542
13.Tichý Štěpán 2000 119200 2+ UP Olomouc 3/3 536
14.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 503
15.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 3/3 488
16.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 5/9 486
17.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 5/6 472
18.Hala Jiří 2002 119143 2+ UP Olomouc 3/3 464
19.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 5/10 461
20.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 4/4 455
21.Zeman Šimon 2004 133127 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 450
22.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 5/8 434
23.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 5/5 433
24.Retek Toman 2007 119188 2 UP Olomouc 5/10 430
25.Loun Matěj 2004 129040 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 418
Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 5/10 418
27.Šotek Adam 2005 119118 2 UP Olomouc 5/5 388
28.Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 2/2 366
29.Tomeček Petr 1978 133031 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 327
30.Kabrhel Václav 1983 119060 3+ UP Olomouc 3/3 315
31.Sobotka Adam 2005 103001 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 307
32.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 304
33.Postuwka Patrik 2003 118033 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 302
34.Novák Tobiáš 2008 119182 2 UP Olomouc 5/10 292
35.Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 5/7 284
36.Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 5/10 283
37.Dziadek Marek 2005 103017 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 280
38.Retek Václav 2007 119189 2 UP Olomouc 5/10 270
39.Kratochvíl Petr 1971 119040 3+ UP Olomouc 3/3 256
40.Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 4/4 251
41.Urban Jaroslav 2004 119205 2 UP Olomouc 5/7 240
Veselý Petr 1976 108045 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 240
43.Malý Vojtěch 2006 119191 2 UP Olomouc 5/10 233
44.Doležal Filip 2004 133023 3+ SK Veselí nad Moravou 4/4 214
45.Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 5/7 206
Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/6 206
47.Maikranz Petr 1967 118034 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 202
48.Kutín Filip 2007 119218 3+ UP Olomouc 5/10 197
49.Jaroš Michael 2006 119171 3+ UP Olomouc 5/10 169
50.Rousek Martin 1965 121024 2 KK Opava 5/7 162
51.Stropek Tobiáš 2007 121007 3+ KK Opava 5/10 159
52.Hradec Matěj 2003 119142 3+ UP Olomouc 3/3 155
53.Maděrka Tobiáš 2009 119214 3+ UP Olomouc 5/10 154
54.Pomajbík Filip 2006 119187 3+ UP Olomouc 5/10 151
55.Rudorfer Martin 2003 119094 2+ UP Olomouc 1/1 146
56.Kápka Kryštof 2007 118027 3+ VK Tzunami Ostrava 5/7 141
Šamánek Pavel 1972 103038 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 141
58.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 3/3 138
59.Ambrož Jiří 2006 118025 3 VK Tzunami Ostrava 5/5 136
60.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 3/3 135
Boháč Robert 1989 118051 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 135
62.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ UP Olomouc 1/1 134
63.Košík Ivo 1969 133026 3+ SK Veselí nad Moravou 2/2 133
64.Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 5/5 129
Kratochvíl Radek 1977 119039 UP Olomouc 2/2 129
66.Rolenc Jakub 2004 133025 3+ SK Veselí nad Moravou 2/2 126
67.Chytil Lumír 2006 129042 3 TJ Šumperk z.s. 5/10 120
68.Štýbnar Matěj 2009 119209 3 UP Olomouc 5/8 117
69.Bernat Pavel 2004 103019 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 116
70.Balarin Evžen 2008 121044 3+ KK Opava 5/10 112
71.Fabian František 2009 118018 3 VK Tzunami Ostrava 5/10 105
Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 UP Olomouc 5/10 105
Kápka Lukáš 2009 118028 3 VK Tzunami Ostrava 5/7 105
74.Polášek Martin 2005 133034 3+ SK Veselí nad Moravou 5/6 103
75.Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc 2/2 102
76.Střílka Richard 2006 119180 2 UP Olomouc 5/5 101
77.Baar Dominik 2007 121061 3 KK Opava 5/10 97
Němec Lukáš 1985 119047 UP Olomouc 2/2 97
79.Rouča Jaroslav 1970 129034 3+ TJ Šumperk z.s. 5/6 92
80.Kadubec Matěj 2005 133035 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 91
81.Sekanina Matěj 2008 128018 3 Vodní sporty Desná 5/8 76
82.Kovář Michal 2009 121022 3 KK Opava 5/10 72
83.Novák Martin 1991 024043 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 68
84.Zeman Jakub 2007 133017 3 SK Veselí nad Moravou 5/7 67
85.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 57
86.Svoboda Ondřej 2006 119190 3+ UP Olomouc 5/8 55
87.Dolejš Martin 1980 034015 3+ TJ SK Hubertus KV 3/3 54
88.Baar Patrik 2007 121015 3 KK Opava 5/10 53
89.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 50
90.Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 47
91.Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 46
92.Šefčík Václav 2008 121033 3 KK Opava 5/10 42
93.Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 41
94.Kupka Petr 1981 118053 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 39
95.Dorničák Maxim 2007 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 34
96.Minařík Šimon 2007 133033 3 SK Veselí nad Moravou 5/7 33
97.Walter David 2001 129013 3+ TJ Šumperk z.s. 3/3 30
98.Šišpera Tomáš 2008 133041 3 SK Veselí nad Moravou 5/7 29
99.Břečka Jan 1958 133002 3+ SK Veselí nad Moravou 4/4 28
100.Jakubík Štěpán 2008 121038 3 KK Opava 5/6 24
Raděj Tomáš 2002 188001 Raft team H2O Jeseník 1/1 24
102.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 21
103.Fišnar Jakub 2007 135017 3 Vodní sporty Zábřeh 5/6 11
104.Konečný Matouš 2008 135054 3 Vodní sporty Zábřeh 5/5 7
Jurásek Matěj 2009 133028 3 SK Veselí nad Moravou 5/5 7
106.Ježek Ondřej 2001 188006 Raft team H2O Jeseník 1/1 6
Šlachta Jan 2009 118020 VK Tzunami Ostrava 5/5 6
108.Trnka Tobiáš 2007 116111 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 5
109.Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 UP Olomouc 3/3 4
Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 2/2 4
111.Šumbera Vít 2009 119229 UP Olomouc 5/9 2
Kolář Jakub 2004 129005 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 2
113.Gross Benedikt 2005 103006 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 1
114.Svrčina David 2007 129001 TJ Šumperk z.s. 5/5 0
Svrčina Tomáš 2008 129003 TJ Šumperk z.s. 5/5 0
Urbánek Vojtěch 2009 119236 UP Olomouc 3/3 0
Šula Štěpán 2009 116112 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Čamek Petr 2009 116085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 3/3 0
Burger Jáchym 2006 009050 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Venc Ondřej 2007 011022 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 0
Zvolský Kristián 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Bohatý Oto 2007 011088 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Pollert Antonín 2006 009022 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Hanuš Jakub 2007 017046 2 KK Rakovník 3/3 0
Voneš Jakub 2007 011065 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Svoboda Šimon 2008 010112 2 SK VS Karbo Benátky 3/3 0
Kárník Tadeáš 2006 009029 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Šíma Lukáš 2006 027002 3+ Otava Strakonice 3/3 0
Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 3/3 0
Beránek Tomáš 2006 061016 3+ SK Třebechovice 3/3 0
Milyan Daniel 2006 052022 3+ TJ Loko Žatec 3/3 0
Druska Vojta 2006 023021 2 SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Petřík Marek 2008 009088 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 3+ TJ Loko Plzeň 3/3 0
Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Škop Jan 2007 027016 3+ Otava Strakonice 3/3 0
Plas Tobiáš 2008 009093 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Král Matěj 2008 009047 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Samek Petr 2008 061004 3+ SK Třebechovice 3/3 0
Svoboda Adam 2006 009119 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Bareš Hugo 2008 009027 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Uhlík Jan 2008 076028 3+ TJ Jiskra Bechyně 3/3 0
Slušný Vojtěch 2008 010115 3+ SK VS Karbo Benátky 3/3 0
Novotný Štěpán 2006 059024 3+ TJ Semily 1/1 0
Legutko Josef 2006 052065 3+ TJ Loko Žatec 3/3 0
Slavík Daniel 2006 059026 3+ TJ Semily 1/1 0
Langer Filip 2009 009071 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Pelikán Martin 2009 001131 3+ TJ Bohemians Praha 3/3 0
Hrňák Šimon 2007 014064 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Dvořák Vít 2009 009057 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Novák Matouš 2006 030024 3+ VS Tábor 3/3 0
Kvapil Matěj 2009 035017 3+ TJ Slavia K. Vary 3/3 0
Pollert Jonáš 2007 009113 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Jančar Štěpán 2007 009020 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Boura Samuel 2007 009002 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Šenk Alexandr 2008 011014 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Dočkal Radek 2008 012015 3 DUKLA Brandýs 3/3 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 3+ SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Synek Přemysl 2007 052060 3+ TJ Loko Žatec 3/3 0
Pohanka František 2008 011033 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Předota Kristián 2006 011066 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Indruch Tomáš 2008 045002 3 KVS Hradec Králové 3/3 0
Král Ondřej 2008 009079 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Horák David 2009 090025 3 Wild Water Canoe Club FROL 1/1 0
Pleštil Šimon 2007 059025 3 TJ Semily 1/1 0
Kutek Michal 2006 090023 2 Wild Water Canoe Club FROL 3/3 0
Klimeš Vít 2007 014034 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Uhlík Kryštof 2008 011030 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Bek Matyáš 2006 063063 3 SK Týniště nad Orlicí 1/1 0
Pollert Metoděj 2009 009110 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Vaněk Daniel 2008 011059 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Hrňák Matouš 2009 014093 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Bačina Jan 2006 043001 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3/3 0
Pechlát Adam 2007 042018 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1/1 0
Vít Matyáš 2009 045027 3 KVS Hradec Králové 3/3 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 0
Tesař Petr 2006 039042 3 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Páca Jan 2009 014004 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Kot Michal 2006 001139 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Malinský Petr 2008 011067 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Kaplický Jindřich 2007 011016 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Odvárko Jakub 2008 012071 3 DUKLA Brandýs 3/3 0
Růžička Jan 2009 011063 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Nahodil Václav 2006 011081 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Kepšta Martin 2009 011027 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Hladík Šimon 2009 001136 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Novotný Matyáš 2009 011031 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Trefný Vojtěch 2007 001134 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Černý Vojtěch 2007 133030 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Hilar Mikoláš 2009 009063 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Řežábek Dominik 2009 009040 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Sedlák Václav 2007 064058 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Zuna Vilém 2007 059052 3 TJ Semily 1/1 0
Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Velenovský Vojta 2008 030074 3 VS Tábor 3/3 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hanč Pavel 2008 012034 3 DUKLA Brandýs 3/3 0
Wais Jakub 2007 011032 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Slavík Matěj 2008 010120 3 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Kliment Tomáš 2008 066012 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 0
Bačina Tomáš 2008 043004 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3/3 0
Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Čermák Vilém 2009 011077 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Černoch Štěpán 2009 047004 3 TJ DNT VS Kadaň 3/3 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Pokorný Daniel 2009 009003 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Kulhánek Adam 2009 057102 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3+ TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Bouda Vladimir 2009 066015 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Lupinski Zdeněk 2006 047022 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Rendón Marco 2008 001144 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Dovala Jakub 2007 052043 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Sladovník Jakub 2006 026002 3+ SK Domeček Soběslav 2/2 0
Voják Jakub 2008 027024 3 Otava Strakonice 2/2 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Pluta Adam 2008 001109 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Augustýn Jakub 2009 049031 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Fencl Mikoláš Aleš 2006 024074 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Hotový Václav 2006 023057 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kolář Jakub 2006 023058 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 2/2 0
Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Šantavý Michal 2004 133003 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Šišpera Petr 1979 134023 KK Veselí nad Moravou 2/2 0
Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Retková Anna 2005 119005 2+ UP Olomouc 5/5 375
2.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 5/10 362
3.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 359
4.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 5/10 358
5.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 329
6.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 5/7 271
7.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 UP Olomouc 5/10 269
8.Vrbová Marie 2007 119198 2 UP Olomouc 5/10 266
9.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/7 222
10.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 201
11.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 UP Olomouc 5/10 180
12.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/5 167
13.Šefčíková Anastázie 2004 121006 2 KK Opava 5/7 162
14.Doležalová Bára 2005 119127 2+ UP Olomouc 3/3 128
15.Kudělásková Monika 2003 118014 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 127
16.Štěpánková Markéta 2008 129041 3+ TJ Šumperk z.s. 5/10 111
Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 4/4 111
18.Chromá Nicol 2004 119224 3+ UP Olomouc 5/7 97
19.Najmanová Kateřina 1984 119099 3+ UP Olomouc 5/7 93
20.Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 90
21.Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 5/7 84
22.Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 1/1 83
23.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 1/1 81
24.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 1/1 73
25.Malá Magdaléna 2007 119192 3+ UP Olomouc 5/10 72
26.Bergmannová Sandra 2008 103010 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 61
Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 1/1 61
28.Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 5/10 58
29.Janů Veronika 2005 119137 2+ UP Olomouc 1/1 57
30.Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 5/8 53
Novosadová Eliška 2005 119206 3+ UP Olomouc 5/7 53
32.Horová Klára 1998 119058 2 UP Olomouc 3/3 51
33.Jílková Pavla 2007 119227 3 UP Olomouc 5/10 49
34.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 44
Žandová Věra 1990 135035 3 Vodní sporty Zábřeh 4/4 44
36.Srpová Stela 2006 118011 3 VK Tzunami Ostrava 5/10 43
37.Šlachtová Tereza 2006 118012 3 VK Tzunami Ostrava 5/7 40
38.Marousková Tereza 2009 119177 3 UP Olomouc 5/10 39
39.Michajlovičová Sára 2009 118013 3 VK Tzunami Ostrava 5/7 38
40.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/8 37
41.Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 34
Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 34
43.Žandová Tereza 2006 135021 3 Vodní sporty Zábřeh 5/5 28
44.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 25
45.Jurajdová Simona 2007 128006 3+ Vodní sporty Desná 5/8 24
46.Procházková Pavla 1983 103011 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 19
47.Konečná Eliška 2006 135053 3 Vodní sporty Zábřeh 5/7 12
48.Pešatová Marie 2003 118040 VK Tzunami Ostrava 2/2 5
49.Hřebíčková Hanna 2006 128004 3 Vodní sporty Desná 1/1 2
Jurásková Karina 2008 133029 3 SK Veselí nad Moravou 5/5 2
Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 2
52.Kratochvílová Michaela 1975 119048 3+ UP Olomouc 1/1 0
Dopitová Daniela 2002 119216 3+ UP Olomouc 1/1 0
Halašková Petra 1974 119019 3 UP Olomouc 1/1 0
Salajová Alžběta 2009 116114 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Vaňková Štěpánka 2007 116105 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Ručková Adéla 2004 188009 Raft team H2O Jeseník 1/1 0
Galušková Bára 2006 042006 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 0
Tůmová Veronika 2006 034027 2 TJ SK Hubertus KV 3/3 0
Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 3/3 0
Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Nekolná Žofie 2006 011034 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Šrétrová Amálie 2007 049061 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Štěpánková Julie 2006 045033 2 KVS Hradec Králové 3/3 0
Riantová Anežka 2008 030067 2 VS Tábor 3/3 0
Horáková Julie 2006 014010 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 0
Vojtíková Klára 2007 011078 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Štěpánková Stella 2006 045034 3+ KVS Hradec Králové 3/3 0
Riantová Marie 2006 030068 3+ VS Tábor 3/3 0
Beerová Anežka 2007 049066 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Sakalová Markéta 2007 014081 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Chocholová Veronika 2007 014079 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Sakalová Magdaléna 2007 014082 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Žďárská Laura 2006 057062 3+ TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Vaculová Lucie 2008 011075 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Petriková Barbora 2008 052046 3+ TJ Loko Žatec 3/3 0
Jirasová Klára 2008 009041 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Tesařová Eliška 2007 012031 3 DUKLA Brandýs 3/3 0
Podušková Klára 2008 009124 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Hronová Šárka 2009 014087 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Šrétrová Štěpánka 2009 049038 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Beierová Běta 2008 060063 3 Loko Trutnov 3/3 0
Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Hoření Hedvika 2008 047008 3 TJ DNT VS Kadaň 3/3 0
Zaťková Eliška 2009 011062 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Bláhová Karolína 2007 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3/3 0
Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 1/1 0
Čellárová Zuzana 2007 009054 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Mrázová Ema 2009 001009 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Albrechtová Stella 2009 001142 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Šimáková Anna 2008 023065 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Lepíková Barbora 2008 034008 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Apolínová Nela 2007 034055 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 2/2 0
Koplíková Adéla 2009 112054 VK Kroměříž 5/6 0
Koplíková Eliška 2009 112055 VK Kroměříž 5/6 0
Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Havlíčková Nela 2008 108001 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Matulíková Martina 1967 133048 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Ulitzková Laura 2007 121121 KK Opava 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 3/3 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 3/3 0
Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 2/2 0
Rousek David 2010 121057 KK Opava 2/2 0
Kafka Martin 2010 119239 UP Olomouc 2/2 0
Král Samuel 2010 119232 UP Olomouc 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hricová Eliška 2011 119243 UP Olomouc 1/1 0
Čermáková Anežka 2013 119254 UP Olomouc 3/3 0
Kutá Lucie 2011 116100 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Kašparů Emma 2011 119246 UP Olomouc 3/3 0
Macháňová Klára 2013 119247 UP Olomouc 3/3 0
Boxan Šimom 2012 119228 UP Olomouc 3/3 0
Botek Dominik 2011 119252 UP Olomouc 3/3 0
Urbánková Tereza 2011 119237 UP Olomouc 3/3 0
Basaraba Albert 2012 119251 UP Olomouc 5/7 0
Kafka Martin 2010 119239 UP Olomouc 5/7 0
Čermák Vojtěch 2010 119253 UP Olomouc 3/3 0
Doseděl Eliáš 2010 119255 UP Olomouc 5/7 0
Smutková Karolína 2011 119235 UP Olomouc 1/1 0
Grossová Elisabeth 2010 103005 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Kočíř Martin 2011 119221 UP Olomouc 1/1 0
Král Samuel 2010 119232 UP Olomouc 5/5 0
Steklý Pavel 2010 119231 UP Olomouc 5/7 0
Valenta Josef 2010 119238 UP Olomouc 5/7 0
Šamánek Filip 2010 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 0
Kratochvíl Devi 2011 119242 UP Olomouc 5/5 0
Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 5/10 0
Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s. 5/8 0
Rousek David 2010 121057 KK Opava 5/10 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Vencová Alžběta 2010 011080 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 3/3 0
Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 3/3 0
Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily 1/1 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 3/3 0
Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 3/3 0
Podušková Jůlie 2010 009128 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Foltín Radim 2010 011052 KK Brandýs nad Labem 1/1 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 TJ Jiskra Bechyně 3/3 0
Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Vatěrová Amálie 2010 011083 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 3/3 0
Kovárník Matěj 2010 014051 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Zachystal Adam 2010 001137 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Král Jakub 2010 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Kuděj Jan 2011 060090 Loko Trutnov 1/1 0
Skalický Tomáš 2010 009051 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Hatoňová Vilemína 2010 011025 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Poduška Mikuláš 2012 086007 Sokol Trója 3/3 0
Klír Vojtěch 2010 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Tomeček David 2011 133020 SK Veselí nad Moravou 5/8 0
Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 2/2 0
Trefný Martin 2010 001140 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Pluta Štěpán 2012 001110 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 2/2 0
Junek Vojtěch 2011 011037 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Suchý Zbyšek 2011 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Vybulková Julie 2011 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Mojžíš Štěpán 2010 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Mrůzek David 2010 011053 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Štefan Vojtěch 2011 009065 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pádivá Františka 2010 011036 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Lovecká Nela 2011 133016 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Michajlovičová Ester 2012 118004 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Hanušová Johana 2010 119267 UP Olomouc 2/2 0
Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 2/2 0
Typ závodu