Slalom: Oblastní žebříček Morava 2021

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 50
2.Novák Tobiáš 2008 119182 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 41
Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 41
4.Kratochvíl Martin 2003 119139 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 32
5.Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 29
6.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 24
Dragon Jakub 2007 121031 3+ KK Opava 4/4 24
8.Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 20
9.Maděrka Tobiáš 2009 119214 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 19
10.Fabian František 2009 118018 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 17
11.Hric Ondřej 2004 119092 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 12
12.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 10
13.Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 9
14.Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 7
Štýbnar Matěj 2009 119209 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 7
16.Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 6
Šefčík Václav 2008 121033 3 KK Opava 2/2 6
18.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 4
19.Valenta Josef 2010 119238 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 1
Steklý Pavel 2010 119231 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 1
Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 1
22.Rousek David 2010 121057 KK Opava 1/1 0
Voneš Jakub 2007 011065 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Indruch Tomáš 2008 045002 2 KVS Hradec Králové 3/3 0
Bohatý Oto 2007 011088 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Venc Ondřej 2007 011022 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Řežábek Dominik 2009 009040 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Uhlík Kryštof 2008 011030 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Kvapil Matěj 2009 035017 3+ TJ Slavia K. Vary 3/3 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 3+ TJ Loko Plzeň 3/3 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Uhlík Jan 2008 076028 3+ TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Bareš Hugo 2008 009027 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Vít Matyáš 2009 045027 3 KVS Hradec Králové 3/3 0
Novotný Matyáš 2009 011031 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Šutta Jan 2008 024065 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Hauck Marek 2007 045019 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 3/3 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Hanuš Jakub 2007 009156 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Samek Petr 2008 061004 3 SK Třebechovice 2/2 0
Hladík Šimon 2009 001136 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 0
Jančar Štěpán 2007 009020 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kliment Tomáš 2008 066012 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Langer Filip 2009 009071 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Malinský Petr 2008 011067 KK Brandýs nad Labem 1/1 0
Dvořák Vít 2009 009057 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kočířová Valentýna 2008 119208 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 125
2.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 121
3.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 117
4.Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 85
5.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 79
6.Janů Veronika 2005 119137 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 71
7.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 65
8.Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 63
9.Doležalová Lucie 2003 119157 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 55
10.Střílková Jana 2004 119181 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 35
11.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 29
12.Štěpánková Petra 2001 119068 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 27
13.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 25
14.Marousková Tereza 2009 119177 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 20
15.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 19
16.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 16
17.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 15
18.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 1/1 6
Stloukalová Aneta 2007 119196 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 6
20.Lebedová Adéla 2010 121014 3 KK Opava 4/4 5
21.Hansgutová Monika 2005 119207 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 4
22.Retková Marie 2003 119215 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 3
23.Srpová Lada 2006 118024 3+ VK Tzunami Ostrava 1/1 2
24.Srpová Stela 2006 118011 3 VK Tzunami Ostrava 1/1 1
25.Doležalová Bára 2005 119127 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Novosadová Eliška 2005 119206 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 0
Vaculová Lucie 2008 011075 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Vojtíková Klára 2007 011078 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 3+ SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Beierová Běta 2008 060063 3 Loko Trutnov 3/3 0
Vaculová Silvie 2010 011079 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Davidová Michaela 2009 045004 3 KVS Hradec Králové 3/3 0
Ulitzková Laura 2007 121121 KK Opava 3/3 0
Vatěrová Amálie 2010 011083 KK Brandýs nad Labem 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Uhlík Jan
Tomeček Adam
2008
2008
076028
133015
3 TJ Jiskra Bechyně
SK Veselí nad Moravou
3/3 14
2.Antl Tomáš
Dragon Jakub
2008
2007
121001
121031
3 KK Opava
KK Opava
3/3 10
3.Baar Dominik
Kubita Tomáš
2007
2008
121061
121016
3 KK Opava
KK Opava
2/2 7
4.Novák Matyáš
Rudorfer Martin
2005
2003
119076
119094
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 5
Kovář Michal
Rousek David
2009
2010
121022
121057
3 KK Opava
KK Opava
3/3 5
6.Balarin Evžen
Baar Patrik
2008
2007
121044
121015
3 KK Opava
KK Opava
3/3 4
7.Maděrka Tobiáš
Štýbnar Matěj
2009
2009
119214
119209
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 1
8.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 0
Indruch Tomáš
Vít Matyáš
2008
2009
045002
045027
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
3/3 0
Panzer Martin
Hanzel Jáchym
2007
2008
039033
039039
2 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
3/3 0
Palouda Mikoláš
Šafařík Pavel
2007
2008
024004
024037
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Kvapil Ondřej
Kotrba Matěj
2007
2007
064040
064036
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
3/3 0
Niedl Robin
Šutta Jan
2008
2008
024053
024065
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Cihlář David
Táborský Vojtěch
2009
2010
066010
066028
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 0
Malinský Petr
Uhlík Kryštof
2008
2008
011067
011030
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
1/1 0
Král Ondřej
Jančar Štěpán
2008
2007
009079
009020
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Marousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
119177
119182
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 29
2.Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 26
3.Kratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
119176
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 22
4.Střílková Jana
Střílka Richard
2004
2006
119181
119180
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 18
5.Vrbová Marie
Kočířová Valentýna
2007
2008
119198
119208
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 10
6.Hansgutová Monika
Štýbnar Vojtěch
2005
2005
119207
119197
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 6
7.Lebedová Adéla
Rousek David
2010
2010
121014
121057
3 KK Opava
KK Opava
3/3 3
8.Jílková Pavla
Malá Magdalena
2007
2007
119227
119192
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 2
9.Baar Dominik
Ulitzková Laura
2007
2007
121061
121121
3 KK Opava
KK Opava
1/1 1
10.Vaculová Lucie
Bohatý Oto
2008
2007
011075
011088
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3/3 0
Hojdová Markéta
Kopeček Michal
2007
2007
066017
030034
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
3/3 0
Vojtíková Klára
Voneš Jakub
2007
2007
011078
011065
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3/3 0
Saifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
011071
011022
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3/3 0
Beierová Běta
Stolín Antonín
2008
2008
060063
060059
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
3/3 0
Zaťková Eliška
Kepšta Martin
2009
2009
011062
011027
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3/3 0
Foltín Radim
Pádivá Františka
2010
2010
011052
011036
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Vaculová Silvie
Novotný Matyáš
2010
2009
011079
011031
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3/3 0
Vencová Alžběta
Mrůzek David
2010
2010
011080
011053
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 4/4 210
2.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 149
3.Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 4/4 146
4.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 3/3 142
5.Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 3/3 133
6.Maděrka Tobiáš 2009 119214 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 107
7.Rudorfer Martin 2003 119094 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 104
8.Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 102
9.Novák Matyáš 2005 119076 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 96
10.Kápka Kryštof 2007 118027 2 VK Tzunami Ostrava 3/3 94
11.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 1/1 92
12.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 91
13.Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 88
Stropek Tobiáš 2007 121007 3+ KK Opava 4/4 88
15.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 1/1 84
16.Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 80
17.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 76
18.Hala Jiří 2002 119143 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 72
19.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 64
20.Baar Dominik 2007 121061 3+ KK Opava 4/4 61
21.Loun Matěj 2004 129040 2 TJ Šumperk z.s. 1/1 60
22.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 59
23.Rousek David 2010 121057 3+ KK Opava 4/4 55
24.Fabian František 2009 118018 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 54
Balarin Evžen 2008 121044 3+ KK Opava 4/4 54
26.Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 1/1 48
27.Kápka Lukáš 2009 118028 3+ VK Tzunami Ostrava 3/3 47
28.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 44
29.Baar Patrik 2007 121015 3 KK Opava 4/4 40
30.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 36
Sekanina Matěj 2008 128018 3+ Vodní sporty Desná 2/2 36
Kovář Michal 2009 121022 3+ KK Opava 3/3 36
33.Štýbnar Matěj 2009 119209 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 35
34.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 1/1 32
35.Střílka Richard 2006 119180 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 28
36.Šefčík Václav 2008 121033 3 KK Opava 3/3 25
37.Hric Ondřej 2004 119092 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 24
38.Chytil Lumír 2006 129042 3+ TJ Šumperk z.s. 1/1 23
39.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 22
40.Jakubík Štěpán 2008 121038 3 KK Opava 4/4 20
Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 20
42.Svrčina Tomáš 2008 129003 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 19
43.Rousek Martin 1965 121024 3+ KK Opava 1/1 15
Svrčina David 2007 129001 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 15
45.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 1/1 13
Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 13
47.Šubrt Jan 2007 129006 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 11
48.Kolář Jakub 2004 129005 3 TJ Šumperk z.s. 1/1 10
Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 10
Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 10
51.Minařík Šimon 2007 133033 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 9
52.Šumbera Vít 2009 119229 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 4
Dorničák Maxim 2007 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 4
54.Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 2
55.Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 1
Steklý Pavel 2010 119231 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 1
Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
58.Šula Štěpán 2009 116112 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Doseděl Eliáš 2010 119255 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Gabrlík Jakub 2004 119152 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Urban Jaroslav 2004 119205 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Pomajbík Filip 2006 119187 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Jaroš Michael 2006 119171 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Procházka Vojtěch 2002 119124 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Čamek Petr 2009 116085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 3/3 0
Bohatý Oto 2007 011088 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Voneš Jakub 2007 011065 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Venc Ondřej 2007 011022 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 3/3 0
Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Uhlík Kryštof 2008 011030 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Hanuš Jakub 2007 009156 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Svoboda Šimon 2008 010112 2 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 3/3 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Petřík Marek 2008 009088 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Langer Filip 2009 009071 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Malinský Petr 2008 011067 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 3+ TJ Loko Plzeň 3/3 0
Král Matěj 2008 009047 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Kvapil Matěj 2009 035017 3+ TJ Slavia K. Vary 3/3 0
Plas Tobiáš 2008 009093 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Synek Přemysl 2007 052060 3+ TJ Loko Žatec 3/3 0
Novotný Matyáš 2009 011031 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Martin Jakub 2009 001107 3+ TJ Bohemians Praha 3/3 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Hrňák Šimon 2007 014064 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Řežábek Dominik 2009 009040 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Šafařík Pavel 2008 024037 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Samek Petr 2008 061004 3+ SK Třebechovice 3/3 0
Pelikán Martin 2009 001131 3+ TJ Bohemians Praha 3/3 0
Vaněk Daniel 2008 011059 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Hladík Šimon 2009 001136 3+ TJ Bohemians Praha 3/3 0
Semerád Vít 2010 049026 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Klimeš Vít 2007 014034 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Slušný Vojtěch 2008 010115 3+ SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 3/3 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 3+ TJ Bohemians Praha 3/3 0
Hrňák Matouš 2009 014093 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Pollert Jonáš 2007 009113 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Dočkal Radek 2008 012015 3 TJ Dukla Praha 2/2 0
Rendón Marco 2008 001144 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Riant Antonín 2010 030040 3 VS Tábor 3/3 0
Král Ondřej 2008 009079 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 3/3 0
Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 3/3 0
Růžička Jan 2009 011063 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Šutta Jan 2008 024065 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kepšta Martin 2009 011027 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Vlnas Ota 2010 009151 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Páca Jan 2009 014004 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Velenovský Vojta 2008 030074 3 VS Tábor 2/2 0
Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 3/3 0
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 2/2 0
Bartoš Vojtěch 2010 049027 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Trefný Vojtěch 2007 001134 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 3/3 0
Pokorný Daniel 2009 009003 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Petříček Adam 2007 052026 3 TJ Loko Žatec 3/3 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Rezek Adam 2010 023128 3 SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Zuna Vilém 2007 059052 3 TJ Semily 2/2 0
Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Kovárník Matěj 2010 014051 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Foltín Radim 2010 011052 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Mrůzek David 2010 011053 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Zachystal Adam 2010 001137 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Maťha Petr 2010 030051 3 VS Tábor 3/3 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Král Jakub 2010 009009 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 3+ SKK Vysoké Mýto 3/3 0
Cihlář David 2009 066010 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Rolinec František 2008 048020 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Šenk Alexandr 2008 011014 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Bouda Vladimir 2009 066015 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Kofroň Lukáš 2010 010125 SK VS Benátky nad Jizerou z.s. 2/2 0
Pohanka František 2008 011033 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Kaplický Jindřich 2007 011016 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kaplický Daniel 2009 011076 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Škop Jan 2007 027016 3+ Otava Strakonice 1/1 0
Dvořák Vít 2009 009057 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Pluta Adam 2008 001109 3 TJ Bohemians Praha 1/1 0
Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Hilar Mikoláš 2009 009063 3 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Voják Jakub 2008 027024 3 Otava Strakonice 1/1 0
Sedlák Václav 2007 064058 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Čermák Vilém 2009 011077 KK Brandýs nad Labem 1/1 0
Augustýn Jakub 2009 049031 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Šišpera Tomáš 2008 133041 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 141
2.Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 117
3.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 109
4.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 89
5.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 85
6.Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 78
7.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 70
8.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 62
9.Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 1/1 58
10.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 1/1 54
11.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 50
12.Ondráčková Barbora 2010 129028 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 47
13.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 42
14.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 39
15.Janů Veronika 2005 119137 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 30
16.Lebedová Adéla 2010 121014 3+ KK Opava 4/4 24
17.Michajlovičová Sára 2009 118013 3+ VK Tzunami Ostrava 3/3 19
18.Marousková Tereza 2009 119177 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 16
19.Retková Marie 2003 119215 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 14
20.Bergmannová Sandra 2008 103010 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 13
21.Hansgutová Monika 2005 119207 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 10
22.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 9
23.Střílková Jana 2004 119181 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 7
24.Najmanová Kateřina 1984 119099 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 6
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 6
26.Šefčíková Anastázie 2004 121006 2 KK Opava 1/1 5
27.Srpová Lada 2006 118024 2 VK Tzunami Ostrava 1/1 4
Jurajdová Simona 2007 128006 3+ Vodní sporty Desná 1/1 4
29.Srpová Stela 2006 118011 2 VK Tzunami Ostrava 1/1 3
Ulitzková Laura 2007 121121 3 KK Opava 4/4 3
Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 1/1 3
32.Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Salajová Alžběta 2009 116114 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Doležalová Bára 2005 119127 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Novosadová Eliška 2005 119206 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Vaculová Lucie 2008 011075 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 0
Šrétrová Amálie 2007 049061 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Riantová Anežka 2008 030067 2 VS Tábor 3/3 0
Vojtíková Klára 2007 011078 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Sakalová Markéta 2007 014081 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Jirasová Klára 2008 009041 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Sakalová Magdaléna 2007 014082 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Pádivá Františka 2010 011036 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Milotová Dora 2007 001120 3+ TJ Bohemians Praha 3/3 0
Vencová Alžběta 2010 011080 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Petriková Barbora 2008 052046 3+ TJ Loko Žatec 3/3 0
Beierová Běta 2008 060063 3+ Loko Trutnov 3/3 0
Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 3/3 0
Davidová Michaela 2009 045004 3 KVS Hradec Králové 3/3 0
Vaculová Silvie 2010 011079 3+ KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Šimáková Anna 2008 023065 3+ SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Zaťková Eliška 2009 011062 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Podušková Klára 2008 009124 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Čellárová Zuzana 2007 009054 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Podušková Jůlie 2010 009128 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Vatěrová Amálie 2010 011083 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Mrázová Ema 2009 001009 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Koucká Mariana 2007 009111 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hronová Šárka 2009 014087 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Bláhová Karolína 2007 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Šrétrová Štěpánka 2009 049038 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Fiedlerová Nela 2007 001039 3 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Pokorná Emílie 2010 009126 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Malinská Aneta 2009 011051 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Viková Anna 2008 060091 3 Loko Trutnov 1/1 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kratochvíl Devi 2011 119242 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Botek Dominik 2011 119252 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Krejčí Matěj 2011 023026 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kratochvíl Devi 2011 119242 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Botek Dominik 2011 119252 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Smutková Karolína 2011 119235 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kašparů Emma 2011 119246 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Boxan Šimon 2012 119228 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kratochvíl Miky 2013 119270 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Macháňová Klára 2013 119247 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Macháčková Nikol 2013 116008 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Blažek Antonín 2013 116102 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kutá Lucie 2011 116100 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Ulitzková Laura 2007 121121 KK Opava 1/1 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Krejčí Matěj 2011 023026 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kováč Tobiáš 2011 048024 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Michajlovičová Ester 2012 118004 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Jumrová Johana 2011 009109 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Bernard Ondřej 2011 009086 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 2/2 0
Mazanec Jakub 2011 048035 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Typ závodu