Slalom: Oblastní žebříček Morava 2022

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 145
2.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 140
3.Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 117
4.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 108
5.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 84
6.Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/13 83
7.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 74
8.Maděrka Tobiáš 2009 119214 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 64
9.Veselý Petr 1976 108045 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 61
10.Kupka Lukáš 2007 118026 3+ VK Tzunami Ostrava 5/9 59
11.Kratochvíl Martin 2003 119139 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 56
12.Šefčík Václav 2008 121033 3+ KK Opava 5/12 54
Rubint Martin 1990 112030 3+ VK Kroměříž 4/4 54
14.Starovoitov Artem 2005 119012 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 52
15.Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 49
Dragon Jakub 2007 121031 3+ KK Opava 4/4 49
17.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 48
18.Kubita Tomáš 2008 121016 3+ KK Opava 5/5 46
Indruch Tomáš 2008 045002 2 KVS Hradec Králové 4/4 46
20.Šamánek Filip 2010 103003 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 44
21.Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 42
22.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 40
23.Tomeček Adam 2008 133015 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 39
24.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 38
25.Valenta Josef 2010 119238 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 37
26.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 34
27.Kápka Kryštof 2007 118027 3 VK Tzunami Ostrava 5/8 33
28.Pátek Vítězslav 2003 135046 3 Vodní sporty Zábřeh 5/6 31
Rousek David 2010 121057 3 KK Opava 5/11 31
30.Šutta Jan 2008 024065 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 30
31.Malinský Petr 2008 011067 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 29
32.Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 28
Pinkava Matyáš 2009 009072 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 28
34.Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 27
Dvořák Vít 2009 009057 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 27
36.Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 4/4 26
37.Vít Matyáš 2009 045027 3+ KVS Hradec Králové 4/4 25
38.Novotný Matyáš 2009 011031 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 24
39.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 23
Dočkal Radek 2008 009166 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 23
41.Suchý Zbyšek 2011 009052 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 22
42.Bednárek Jan 1983 135001 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 21
Raděj Tomáš 2002 188001 3 Raft team H2O Jeseník 3/3 21
Hladík Šimon 2009 001136 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 21
Svrčina David 2007 129001 3 TJ Šumperk z.s. 5/5 21
46.Bareš Hugo 2008 009027 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 20
47.Krejčí Matěj 2011 023026 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 19
48.Langer Filip 2009 009071 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 18
49.Samek Petr 2008 061004 3+ SK Třebechovice 4/4 17
50.Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 4/4 16
51.Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 15
52.Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 4/4 14
53.Pokorný Daniel 2009 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 13
54.Antl Tomáš 2008 121001 3 KK Opava 2/2 12
Pinkava Jonáš 2011 009023 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 12
56.Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 2/2 11
Cardoselli Lucas 2010 001125 3 TJ Bohemians Praha 2/2 11
58.Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 10
Foltín Radim 2010 011052 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 10
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 10
61.Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 9
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 2/2 9
63.Schreiber Zbyněk 1963 128030 3 Vodní sporty Desná 2/2 8
Urban Jaroslav 2004 119205 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 8
Kolář Lukáš 2010 009069 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 8
66.Šotek Adam 2005 119118 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 7
Král Ondřej 2008 009079 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 7
68.Kopřiva Filip 2008 024069 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 6
69.Kratochvíl Devi 2011 009164 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 5
Sekanina Matěj 2008 128018 3 Vodní sporty Desná 5/5 5
Vlnas Ota 2010 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 5
72.Sýkora Ondřej 2010 001108 TJ Bohemians Praha 2/2 4
73.Hilar Mikoláš 2009 009063 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 3
74.Ambrož Jiří 2006 118025 VK Tzunami Ostrava 4/4 2
75.Malý Pavel 1954 135045 Vodní sporty Zábřeh 2/2 1
Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 1
Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 4/4 1
78.Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava 2/2 0
Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 2/2 0
Ručka Vítězslav 2002 188008 Raft team H2O Jeseník 2/2 0
Doležal Vít 2011 014063 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kliment Tomáš 2008 066012 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Petr Martin 2008 023043 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Doseděl Eliáš 2010 119255 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Kápka Lukáš 2009 118028 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Šlachta Jan 2009 118020 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Kuliha Jan 2011 121053 KK Opava 3/3 0
Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kepšta Martin 2009 011027 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Mrůzek Šimon 2011 059055 TJ Semily 2/2 0
Myška Matěj 2009 024079 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Fabián Filip 2010 001029 TJ Bohemians Praha 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kočířová Valentýna 2008 119208 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 118
2.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 98
3.Fabianová Anna 2007 120005 2+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 3/3 90
Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 90
5.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 80
6.Mrázková Klára 2006 121035 3+ KK Opava 4/4 77
7.Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 76
8.Janů Veronika 2005 119137 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 60
9.Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 58
Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 58
11.Minárová Aneta 2001 120009 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/5 51
12.Marousková Tereza 2009 119177 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 49
13.Doležalová Lucie 2003 119157 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 44
Střílková Jana 2004 119181 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 44
15.Bergmannová Sandra 2008 103010 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 41
16.Lisovska Mariia 2005 119009 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 40
Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 5/6 40
18.Lebedová Adéla 2010 121014 3 KK Opava 5/13 38
Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 38
20.Srpová Lada 2006 120004 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/9 34
21.Šefčíková Anastázie 2004 121006 3 KK Opava 5/6 33
22.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 28
23.Srpová Stela 2006 120003 3 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/9 24
Malá Magdaléna 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 24
25.Ondráčková Barbora 2010 129028 3 TJ Šumperk z.s. 5/5 21
26.Vaculová Lucie 2008 011075 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 20
27.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 18
28.Michajlovičová Sára 2009 118013 3 VK Tzunami Ostrava 5/10 16
Švehlová Rozárie 2008 023015 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 16
Hansgutová Monika 2005 119207 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 16
31.Riantová Anežka 2008 030067 3 VS Tábor 2/2 15
32.Vencová Alžběta 2010 011080 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 14
33.Vaculová Silvie 2010 011079 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 13
34.Pádivá Františka 2010 011036 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 12
Minárová Natálie 2001 120010 3 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 12
36.Lychko Anna 2001 119015 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 11
Indruchová Daniela 2011 045023 3 KVS Hradec Králové 4/4 11
Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 11
39.Davidová Michaela 2009 045004 3+ KVS Hradec Králové 4/4 10
40.Samková Valerie 2011 061003 3 SK Třebechovice 2/2 9
41.Vybulková Julie 2011 014012 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 8
42.Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 2/2 7
43.Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 6
Beierová Běta 2008 060063 3+ Loko Trutnov 4/4 6
45.Novotná Natálie 2010 024095 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 5
46.Kudělásková Monika 2003 118014 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 4
Pavelková Eva 2008 128017 3 Vodní sporty Desná 2/2 4
Malinská Aneta 2009 011051 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 4
49.Novosadová Eliška 2005 119206 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 3
Koplíková Eliška 2009 112055 VK Kroměříž 5/6 3
Koplíková Adéla 2009 112054 VK Kroměříž 5/6 3
Zaťková Eliška 2009 011062 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 3
53.Šlachtová Tereza 2006 118012 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 2
Mrázová Ema 2009 009186 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
55.Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 1
Šuttová Zita 2011 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
57.Smutková Karolína 2011 119235 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Doležalová Bára 2005 119127 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Lovecká Nela 2011 133016 SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Jumrová Johana 2011 009109 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Píšalová Karolína 2009 121070 KK Opava 2/2 0
Foltysová Lily Anne 2011 121074 KK Opava 2/2 0
Podušková Jůlie 2010 009128 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kaminská Markéta 2011 132007 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Ambrož Jiří
Kápka Kryštof
2006
2007
118025
118027
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
4/4 23
2.Kubita Tomáš
Antl Tomáš
2008
2008
121016
121001
2 KK Opava
KK Opava
4/4 19
3.Kratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
119176
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 11
4.Dragon Jakub
Baar Dominik
2007
2007
121031
121061
2 KK Opava
KK Opava
2/2 10
Tomeček Adam
Uhlík Jan
2008
2008
133015
076028
2 SK Veselí nad Moravou
TJ Jiskra Bechyně
2/2 10
6.Vít Matyáš
Indruch Tomáš
2009
2008
045027
045002
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
4/4 9
7.Balarin Evžen
Kovář Michal
2008
2009
121044
121022
3 KK Opava
KK Opava
5/8 7
Vavrla Adam
Křížkovská Michaela
2000
1999
118002
118015
3 VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
2/2 7
9.Kubita Tomáš
Rousek David
2008
2010
121016
121057
3 KK Opava
KK Opava
2/2 6
10.Pavelková Eva
Rutarová Kateřina
2008
2005
128017
128015
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
4/4 5
Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 5
Maděrka Tobiáš
Štýbnar Matěj
2009
2009
119214
119209
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 5
13.Dragon Jakub
Kuliha Jakub
2007
2009
121031
121045
2 KK Opava
KK Opava
1/1 3
14.Chytil Lumír
Šubrt Jan
2006
2007
129042
129006
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
3/3 2
Sekanina Matěj
Jurajdová Simona
2008
2007
128018
128006
Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
4/4 2
Chytil Lumír
Svrčina David
2006
2007
129042
129001
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 2
Baar Patrik
Šefčík Václav
2007
2008
121015
121033
3 KK Opava
KK Opava
2/2 2
18.Suchý Zbyšek
Štefan Vojtěch
2011
2011
009052
009065
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 1
19.Baar Patrik
Kuliha Jakub
2007
2009
121015
121045
3 KK Opava
KK Opava
2/2 0
Botek Dominik
Král Samuel
2011
2010
119252
119232
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 0
Basaraba Albert
Kafka Martin
2012
2010
119251
119239
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 0
Kutý Lukáš
Blažek Antonín
2014
2013
116110
116102
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 0
Kutá Lucie
Gabrlíková Eliška
2011
2011
116100
116099
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Dragon Jakub
Kubita Lukáš
2007
2013
121031
121064
2 KK Opava
KK Opava
1/1 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pavelková Eva
Rutarová Kateřina
2008
2005
128017
128015
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 4
2.Píšalová Karolína
Lebedová Adéla
2009
2010
121070
121014
3 KK Opava
KK Opava
2/2 2
3.Kutá Lucie
Gabrlíková Eliška
2011
2011
116100
116099
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Marousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
119177
119182
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 15
2.Mrázková Klára
Kovář Filip
2006
2006
121035
121017
3 KK Opava
KK Opava
2/2 10
3.Indruch Tomáš
Indruchová Daniela
2008
2011
045002
045023
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
4/4 9
4.Kratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
119176
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 7
5.Podušková Jůlie
Pinkava Jonáš
2010
2011
009128
009023
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
6.Lebedová Adéla
Rousek David
2010
2010
121014
121057
3 KK Opava
KK Opava
4/4 3
Janů Veronika
Kratochvíl Lukáš
2005
2005
119137
119045
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 3
8.Jílková Pavla
Malá Magdaléna
2007
2007
119227
119192
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 2
9.Kašparů Emma
Smutková Karolína
2011
2011
119246
119235
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 1
Lebedová Adéla
Baar Dominik
2010
2007
121014
121061
3 KK Opava
KK Opava
2/2 1
Píšalová Karolína
Dragon Jakub
2009
2007
121070
121031
2 KK Opava
KK Opava
2/2 1
Mrůzková Marie
Mrůzek David
2011
2010
011086
011053
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 1
13.Vaculová Silvie
Novotný Matyáš
2010
2009
011079
011031
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 0
Vaculová Lucie
Uhlík Kryštof
2008
2008
011075
011030
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 0
Kutá Lucie
Gabrlíková Eliška
2011
2011
116100
116099
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Střílková Jana
Střílka Richard
2004
2006
119181
119180
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 0
Píšalová Karolína
Kuliha Jakub
2009
2009
121070
121045
KK Opava
KK Opava
2/2 0
Pavelková Eva
Sekanina Matěj
2008
2008
128017
128018
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 427
2.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 5/9 407
3.Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 402
4.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 5/6 386
5.Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 5/9 379
6.Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 5/8 327
7.Kápka Kryštof 2007 118027 2 VK Tzunami Ostrava 5/9 303
8.Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 5/7 277
9.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 5/7 274
10.Ambrož Jiří 2006 118025 2 VK Tzunami Ostrava 5/7 261
11.Loun Matěj 2004 129040 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 249
12.Postuwka Patrik 2003 120011 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/5 244
13.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 4/4 233
14.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 227
15.Vavrla Adam 2000 118002 2 VK Tzunami Ostrava 5/5 224
16.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 210
Olšár Petr 2003 118003 2 VK Tzunami Ostrava 5/5 210
18.Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 199
19.Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 175
20.Štýbnar Matěj 2009 119209 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 168
21.Stropek Tobiáš 2007 121007 2 KK Opava 5/5 159
22.Sekanina Matěj 2008 128018 2 Vodní sporty Desná 5/11 154
23.Rousek David 2010 121057 3+ KK Opava 5/13 153
24.Balarin Evžen 2008 121044 3+ KK Opava 5/13 140
Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 140
26.Fabian František 2009 120006 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/13 139
27.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 133
28.Klír Oto 1981 009083 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 130
29.Satke Adam 1994 103041 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 125
30.Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 5/7 121
Kratochvíl Jakub 2009 119175 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 121
32.Baar Dominik 2007 121061 3+ KK Opava 5/7 117
33.Bednárek Jan 1983 135001 3+ Vodní sporty Zábřeh 2/2 114
Chytil Lumír 2006 129042 3+ TJ Šumperk z.s. 5/7 114
35.Pavelka Marek 2004 128013 3+ Vodní sporty Desná 4/4 109
36.Tomeček Petr 1978 133031 3+ SK Veselí nad Moravou 4/4 108
37.Kasatskyi Denys 2007 119026 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 106
38.Šefčík Václav 2008 121033 3+ KK Opava 5/12 104
Ligurský Ivo 1968 112019 3+ VK Kroměříž 4/4 104
40.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 102
41.Malovanyi Bogdan 2005 119008 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 99
Ligurský Ivo 1990 112046 3+ VK Kroměříž 4/4 99
43.Urban Jaroslav 2004 119205 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 98
44.Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 97
45.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 94
46.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 93
47.Svoboda Šimon 2008 010112 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 89
48.Rousek Martin 1965 121024 3+ KK Opava 5/6 87
49.Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 86
50.Malinský Petr 2008 011067 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 85
Veselý Petr 1976 108045 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 85
Hrabec Bohumil 1960 112014 3 VK Kroměříž 4/4 85
53.Kovář Michal 2009 121022 3+ KK Opava 5/13 83
54.Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 81
55.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 80
56.Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 77
57.Raděj Tomáš 2002 188001 3 Raft team H2O Jeseník 3/3 76
58.Baar Patrik 2007 121015 3 KK Opava 5/6 74
59.Svrčina David 2007 129001 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 73
Petřík Marek 2008 009088 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 73
61.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 70
62.Dvořák Vít 2009 009057 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 69
Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 2/2 69
64.Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 67
65.Vybíral Viktor 2007 103049 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 66
66.Šubrt Jan 2007 129006 3 TJ Šumperk z.s. 5/5 65
Rolenc Jakub 2004 133025 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 65
Samek Petr 2008 061004 3+ SK Třebechovice 4/4 65
69.Šišpera Tomáš 2008 133041 3 SK Veselí nad Moravou 5/10 63
70.Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 61
Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 61
72.Král Matěj 2008 009047 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 57
Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 57
74.Hala Jiří 2002 119143 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 54
75.Pokorný Daniel 2009 009003 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 53
Šlachta Jan 2009 118020 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 53
77.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 52
78.Novotný Matyáš 2009 011031 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 51
79.Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 50
Rendón Marco 2008 001144 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 50
Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 50
82.Rouča Jaroslav 1970 129034 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 49
Slušný Vojtěch 2008 010115 3+ SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 49
84.Svrčina Tomáš 2008 129003 3 TJ Šumperk z.s. 5/11 48
Kápka Lukáš 2009 118028 3 VK Tzunami Ostrava 5/7 48
Martin Jakub 2009 001107 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 48
87.Šutta Jan 2008 024065 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 47
88.Kratochvíl Devi 2011 009164 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 46
Šafařík Pavel 2008 024037 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 46
90.Král Ondřej 2008 009079 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 45
91.Pelikán Martin 2009 001131 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 44
92.Semerád Vít 2010 049026 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 43
93.Foltín Radim 2010 011052 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 42
94.Dočkal Radek 2008 009166 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 41
95.Kepšta Martin 2009 011027 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 40
96.Petr Martin 2008 023043 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 39
Fijalík Ondřej 1982 112066 3 VK Kroměříž 2/2 39
98.Pluta Adam 2008 001109 3 TJ Bohemians Praha 4/4 38
99.Cardoselli Lucas 2010 001125 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 37
100.Langer Filip 2009 009071 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 36
101.Kuliha Jakub 2009 121045 3 KK Opava 5/10 35
Hladík Šimon 2009 001136 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 35
103.Kovárník Matěj 2010 014051 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 34
104.Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 33
Vlnas Ota 2010 009151 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 33
106.Velenovský Vojtěch 2008 030074 3 VS Tábor 2/2 31
107.Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 4/4 30
108.Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 29
Štefan Vojtěch 2011 009065 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 29
Kupka Lukáš 2007 118026 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 29
111.Hilar Mikoláš 2009 009063 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 28
112.Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 27
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 27
Kratochvíl Petr 1971 119040 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 27
115.Bernard Ondřej 2011 009086 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 26
116.Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 25
Pinkava Jonáš 2011 009023 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 25
118.Rezek Adam 2010 023128 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 24
Břečka Jan 1958 133002 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 24
120.Riant Antonín 2010 030040 3 VS Tábor 2/2 23
121.Dorničák Maxim 2007 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 22
Růžička Jan 2009 011063 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 22
Střecha Martin 1972 108035 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 22
124.Hrňák Matouš 2009 014093 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 21
125.Maťha Petr 2010 030051 3 VS Tábor 2/2 20
126.Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 4/4 19
127.Kupka Petr 1981 118053 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 18
Kolář Lukáš 2010 009069 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 18
129.Burger Jonatan 2011 009155 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 17
130.Hájek Roman 1963 118032 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 16
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 2/2 16
132.Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 2/2 15
133.Zachystal Adam 2010 001137 3 TJ Bohemians Praha 2/2 14
134.Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 13
Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 13
Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 1/1 13
Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 2/2 13
138.Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 2/2 12
139.Šmoldas František 1975 135044 3 Vodní sporty Zábřeh 4/4 11
Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 11
141.Mrůzek David 2010 011053 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 10
142.Novák Dalibor 2009 030042 3 VS Tábor 2/2 9
143.Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 8
Urban František 2011 009144 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 8
145.Kutý Tomáš 1979 116016 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 7
Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 2/2 7
147.Malovanyi Maksym 2007 119022 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 6
Šumbera Vít 2009 119229 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 6
Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 6
Junek Vojtěch 2011 011037 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 6
151.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 5
Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 5
153.Raděj Alexandr 2006 188012 Raft team H2O Jeseník 3/3 4
Mrůzek Šimon 2011 059055 3 TJ Semily 2/2 4
155.Jakubík Štěpán 2008 121038 3 KK Opava 2/2 3
Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 3
Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 3
158.Tomeček David 2011 133020 SK Veselí nad Moravou 5/6 2
Doseděl Eliáš 2010 119255 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 2
Velenovský Jonáš 2011 030073 3 VS Tábor 2/2 2
161.Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 1
Král Jakub 2010 009009 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1
Hasala Matyáš 2008 118058 VK Tzunami Ostrava 5/6 1
Chuděj Martin 2005 112060 VK Kroměříž 2/2 1
165.Vyroubal Adam 2006 188014 Raft team H2O Jeseník 3/3 0
Bouška David 2008 103044 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Ručka Vítězslav 2002 188008 Raft team H2O Jeseník 2/2 0
Janeček Jáchym 2007 119003 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Pěček Dominik 2002 188010 3 Raft team H2O Jeseník 2/2 0
Doležal Filip 2004 133023 3+ SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Adamec Jáchym 2011 014043 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Portych Matyáš 2008 060099 3 Loko Trutnov 2/2 0
Augustýn Jakub 2009 049031 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Bouda Vladimír 2009 066015 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Krejčí Matěj 2011 023026 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Páca Jan 2009 014004 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Bartoš Vojtěch 2010 049027 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Šenk Alexandr 2008 011014 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Doležal Vít 2011 014063 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Vaněk Daniel 2008 011059 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Kuliha Jan 2011 121053 KK Opava 5/6 0
Kratochvíl Radek 1977 119039 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Malý Vojtěch 2006 119191 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Rudorfer Martin 2003 119094 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Šefčík Michal 2010 118021 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Šrámek Jan 2011 118005 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Polák Oliver 2009 103053 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vogl David 2011 103050 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Klimeš Jakub 2011 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Martinka Antonín 1993 112028 VK Kroměříž 2/2 0
Fabián Filip 2010 001029 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Kaminský Tomáš 2011 132011 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 5/6 225
2.Šefčíková Anastázie 2004 121006 2 KK Opava 5/7 206
3.Mrázková Klára 2006 121035 2+ KK Opava 4/4 202
4.Ondráčková Barbora 2010 129028 2 TJ Šumperk z.s. 5/9 170
5.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 159
6.Lebedová Adéla 2010 121014 2 KK Opava 5/13 158
7.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 157
8.Lychko Anna 2001 119015 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 155
9.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 134
10.Srpová Stela 2006 120003 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/9 122
11.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 118
12.Fabianová Anna 2007 120005 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 3/3 115
13.Minárová Natálie 2001 120010 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/5 110
Štěpánková Markéta 2008 129041 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 110
15.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 108
Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 108
17.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 102
18.Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 4/4 97
Srpová Lada 2006 120004 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/9 97
20.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 85
21.Michajlovičová Sára 2009 118013 2 VK Tzunami Ostrava 5/13 81
Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 81
23.Lisovska Mariia 2005 119009 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 80
24.Marousková Tereza 2009 119177 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 77
25.Pavelková Eva 2008 128017 2 Vodní sporty Desná 5/8 75
26.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 73
27.Pasichnyk Anastasiia 2006 119010 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 71
28.Jurajdová Veronika 2007 128007 3+ Vodní sporty Desná 5/7 57
Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 57
30.Šlachtová Tereza 2006 118012 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 52
31.Střílková Jana 2004 119181 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 50
32.Hansgutová Monika 2005 119207 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 49
33.Riantová Anežka 2008 030067 2 VS Tábor 4/4 48
34.Jurajdová Simona 2007 128006 3+ Vodní sporty Desná 5/5 46
35.Procházková Pavla 1983 103011 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 45
36.Koplíková Eliška 2009 112055 3+ VK Kroměříž 5/10 44
Jirasová Klára 2008 009041 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 44
38.Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 5/8 40
Vaculová Lucie 2008 011075 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 40
Kempná Andrea 2006 118029 3+ VK Tzunami Ostrava 5/6 40
41.Vencová Alžběta 2010 011080 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 36
42.Stloukalová Aneta 2007 119196 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 35
Koplíková Adéla 2009 112054 3+ VK Kroměříž 5/10 35
Kudělásková Monika 2003 118014 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 35
45.Vaculová Silvie 2010 011079 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 32
46.Petriková Barbora 2008 052046 2 TJ Loko Žatec 4/4 28
47.Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 25
Rousková Martina 1998 121039 3 KK Opava 2/2 25
49.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 24
Minárová Aneta 2001 120009 3 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 24
51.Smutková Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 22
52.Malá Magdaléna 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 21
53.Mrázová Ema 2009 009186 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 20
54.Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 19
55.Vybulková Julie 2011 014012 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 18
56.Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 4/4 17
Křížkovská Michaela 1999 118015 3 VK Tzunami Ostrava 5/6 17
58.Hanušová Johanka 2010 119267 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 16
Beierová Běta 2008 060063 3+ Loko Trutnov 4/4 16
Najmanová Kateřina 1984 119099 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 16
61.Adámková Klára 2010 009157 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 15
62.Hronová Šárka 2009 014087 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 14
63.Samková Valerie 2011 061003 3+ SK Třebechovice 2/2 13
64.Grossová Elisabeth 2010 103005 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 12
Malinská Aneta 2009 011051 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 12
66.Zaťková Eliška 2009 011062 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 11
67.Gabrlíková Eliška 2011 116099 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 10
Davidová Michaela 2009 045004 3+ KVS Hradec Králové 4/4 10
Píšalová Karolína 2009 121070 3 KK Opava 5/11 10
70.Fuchsová Terezie 2011 108047 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/9 9
Podušková Jůlie 2010 009128 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 9
Novosadová Eliška 2005 119206 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 9
73.Kulihová Jana 1979 121069 3 KK Opava 2/2 8
Pokorná Emílie 2010 009126 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 8
75.Viková Anna 2008 060091 3 Loko Trutnov 4/4 7
76.Hronová Ludmila 2011 014088 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 6
77.Šuttová Zita 2011 024073 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 5
78.Machutová Hana 2011 014057 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 4
79.Ručková Adéla 2004 188009 Raft team H2O Jeseník 2/2 3
Jumrová Johana 2011 009109 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 3
81.Indruchová Daniela 2011 045023 3 KVS Hradec Králové 4/4 2
82.Novotná Natálie 2010 024095 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 1
Šefčíková Zuzana 2008 118010 VK Tzunami Ostrava 4/4 1
84.Cundrlová Anna 2005 188013 Raft team H2O Jeseník 3/3 0
Kutá Lucie 2011 116100 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Gobelová Ema 2010 129008 TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Gobelová Sofie 2011 129014 TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Šléglová Tereza 2011 108088 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 0
Čechová Nina 2011 108032 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Klimešová Kristýna 2009 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Cigánková Veronika 2011 108030 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Martinková Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 2/2 0
Mrůzková Marie 2011 011086 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Kaminská Markéta 2011 132007 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Foltysová Lily Anne 2011 121074 KK Opava 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Michajlovičová Ester 2012 118004 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Boxan Šimon 2012 119228 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Michajlovičová Ester 2012 118004 VK Tzunami Ostrava 5/12 0
Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 0
Boxan Šimon 2012 119228 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 5/11 0
Tobiáš Matěj 2012 103046 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Kutý Lukáš 2014 116110 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Blažek Antonín 2013 116102 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Michalčák Ondřej 2012 135008 Vodní sporty Zábřeh 5/5 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Macháčková Nikol 2013 116008 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Slovák Jakub 2014 119244 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Kratochvíl Mika 2013 119270 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Novotný Richard 2014 116103 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Knebelová Klaudie 2014 119258 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kučerová Simona 2014 119260 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Velešík Antonín 2014 119248 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Šimková Vanesa 2012 129015 TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Bartoš Jonáš 2012 118062 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Kubíčková Nikola 2012 103040 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Filip Jiří 2014 129021 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Hlocka Alexandra 2012 129025 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Kápka Jonáš 2014 118060 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Typ závodu