Slalom: Oblastní žebříček Morava 2023

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/9 161
2.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 145
3.Šefčík Václav 2008 121033 2 KK Opava 5/5 117
4.Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 113
5.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 5/5 97
6.Kupka Lukáš 2007 118026 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 92
7.Urban Daniel 2001 012088 1 TJ DUKLA Praha 2/2 78
8.Král Samuel 2010 119232 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 72
9.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 65
10.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 60
11.Malý Vojtěch 2006 119191 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 57
12.Botek Dominik 2011 119252 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 55
13.Valenta Josef 2010 119238 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 53
Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 53
15.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 49
16.Šamánek Filip 2010 103003 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 48
17.Rousek David 2010 121057 3+ KK Opava 5/7 46
18.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 45
19.Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 44
20.Raděj Tomáš 2002 188001 3+ Raft team H2O Jeseník 3/3 42
21.Novák Matyáš 2005 119076 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 41
22.Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 37
23.Starovoitov Artem 2005 119012 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 33
24.Basaraba Albert 2012 119251 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 31
25.Hasala Matyáš 2008 118058 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 30
26.Pátek Vítězslav 2003 135046 3+ Vodní sporty Zábřeh 2/2 28
27.Svrčina David 2007 129001 3 TJ Šumperk z.s. 3/3 25
28.Kuliha Jan 2011 121053 3 KK Opava 5/9 24
29.Bednárek Jan 1983 135001 3+ Vodní sporty Zábřeh 2/2 22
30.Kovář Michal 2009 121022 3 KK Opava 5/5 21
31.Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 19
32.Petřík Jaroslav 1985 135025 Vodní sporty Zábřeh 2/2 15
33.Ambrož Jiří 2006 118025 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 11
Kápka Kryštof 2007 118027 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 11
35.Kratochvíl Devi 2011 009164 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 9
36.Čermák Vojtěch 2010 119253 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 7
Tobiáš Matěj 2012 103046 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 7
38.Sekanina Matěj 2008 128018 3 Vodní sporty Desná 1/1 6
39.Malý Pavel 1954 135045 Vodní sporty Zábřeh 2/2 4
40.Šlachta Jan 2009 118020 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 3
41.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Vít Matyáš 2009 045027 2 KVS Hradec Králové 4/4 0
Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Novotný Matyáš 2009 011031 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Hladík Šimon 2009 009181 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Suchý Zbyšek 2011 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Krejčí Matěj 2011 023026 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 0
Dvořák Vít 2009 009057 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Doležal Vít 2011 014063 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Bolehovský Oto 2011 060070 3+ Loko Trutnov 4/4 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 3+ TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Pinkava Jonáš 2011 009023 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 4/4 0
Kouřil Hynek 2009 066031 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Pokorný Daniel 2009 009003 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Král Vít 2012 009159 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Merenus Jan 2012 043215 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Mrůzek Šimon 2011 059055 3 TJ Semily 4/4 0
Kováč Tobiáš 2011 048024 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Zajíc Kryštof 2010 030083 VS Tábor 4/4 0
Poduška Mikuláš 2012 009132 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Raděj Alexandr 2006 188012 Raft team H2O Jeseník 3/3 0
Král Milan 1978 119052 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Foltín Radim 2010 011052 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Štefan Vojtěch 2011 009065 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kolář Lukáš 2010 009069 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hoření Hynek 2011 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Bouda Vladimír 2009 066015 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 2/2 0
Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Ondráčková Barbora 2010 129028 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 79
2.Lebedová Adéla 2010 121014 3+ KK Opava 5/9 54
3.Kočířová Valentýna 2008 119208 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 51
4.Vrbová Marie 2007 119198 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 43
5.Marousková Tereza 2009 119177 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 39
6.Střílková Jana 2004 119181 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 34
7.Srpová Lada 2006 120004 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/5 33
8.Malá Magdalena 2007 119192 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 31
9.Berylová Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 28
10.Jílková Pavla 2007 119227 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 27
11.Srpová Stela 2006 120003 3 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/5 26
12.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 23
13.Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 22
14.Chromá Nicol 2004 119224 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 19
15.Michajlovičová Sára 2009 118013 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 18
16.Bergmannová Sandra 2008 103010 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 17
17.Hanušová Johanka 2010 119267 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 13
18.Píšalová Karolína 2009 121070 3 KK Opava 5/6 12
19.Koplíková Eliška 2009 112055 3 VK Kroměříž 2/2 7
20.Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 6
Kratochvílová Adéla 2007 119176 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 6
22.Michajlovičová Ester 2012 118004 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 3
23.Koplíková Adéla 2009 112054 3 VK Kroměříž 2/2 2
24.Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Vencová Alžběta 2010 011080 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Indruchová Daniela 2011 045023 2 KVS Hradec Králové 4/4 0
Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Davidová Michaela 2009 045004 2 KVS Hradec Králové 4/4 0
Zaťková Eliška 2009 011062 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Marková Kristýna 2009 057169 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Malinská Aneta 2009 011051 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Jumrová Johana 2011 009109 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hronová Ludmila 2011 014088 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Čapská Valerie 2011 057158 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Vybulková Julie 2011 014012 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Novotná Natálie 2010 024095 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Machutová Hana 2011 014057 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Adámková Klára 2010 009157 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Minárová Natálie 2001 118036 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Gabrlíková Eliška 2011 106099 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Kempná Andrea 2006 118029 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Hansgutová Monika 2005 119207 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Linhartová Patricie 2009 009131 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Mrázová Ema 2009 009186 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Linhartová Emílie 2009 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Válková Tereza 2012 030054 VS Tábor 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Baar Dominik
Kubita Tomáš
2007
2008
121061
121016
2 KK Opava
KK Opava
3/3 24
2.Antl Tomáš
Dragon Jakub
2008
2007
121001
121031
2 KK Opava
KK Opava
2/2 16
3.Lebedová Adéla
Rousek David
2010
2010
121014
121057
3 KK Opava
KK Opava
4/4 14
4.Baar Dominik
Dragon Jakub
2007
2007
121061
121031
2 KK Opava
KK Opava
2/2 12
5.Raděj Alexandr
Raděj Tomáš
2006
2002
188012
188001
3 Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
3/3 11
6.Balarin Evžen
Baar Patrik
2008
2007
121044
121015
3 KK Opava
KK Opava
2/2 5
7.Kovář Michal
Kuliha Jakub
2009
2009
121022
121045
3 KK Opava
KK Opava
4/4 4
8.Maděrka Tobiáš
Štýbnar Matěj
2009
2009
119214
119209
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 3
9.Fabian František
Kuliha Jan
2009
2011
120006
121053
3 Vodní sporty Ostrava, z.s.
KK Opava
2/2 2
Kuliha Jakub
Balarin Evžen
2009
2008
121045
121044
3 KK Opava
KK Opava
1/1 2
11.Chytil Lumír
Šubrt Jan
2006
2007
129042
129006
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
1/1 1
12.Kubita Lukáš
Kuliha Jan
2013
2011
121064
121053
KK Opava
KK Opava
2/2 0
Kutá Lucie
Gabrlíková Eliška
2011
2011
106100
106099
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Valenta Josef
Botek Dominik
2010
2011
119238
119252
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 0
Martin Jakub
Hladík Šimon
2009
2009
001107
009181
2 TJ Bohemians Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Kouřil Hynek
Bouda Vladimír
2009
2009
066031
066015
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 0
Sládek Michal
Franz Tadeáš
2009
2010
039005
039001
3 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Lebedová Adéla
Rousek David
2010
2010
121014
121057
3 KK Opava
KK Opava
4/4 4
2.Malá Magdalena
Jílková Pavla
2007
2007
119192
119227
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 2
3.Hanušová Johanka
Basaraba Albert
2010
2012
119267
119251
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 1
4.Indruchová Daniela
Krejčí Matěj
2011
2011
045023
023026
2 KVS Hradec Králové
SK Vodní slalom České Budějovice
4/4 0
Petriláková Markéta
Růžička Marcel
2009
2009
048022
048045
3 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 0
Čermáková Natálie
Kováč Tobiáš
2011
2011
048044
048024
3 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/4 0
Píšalová Karolína
Kuliha Jakub
2009
2009
121070
121045
KK Opava
KK Opava
4/4 0
Berylová Karolína
Kašparů Emma
2011
2011
119235
119246
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1/1 0
Gabrlíková Eliška
Kutá Lucie
2011
2011
106099
106100
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Davidová Michaela
Vít Matyáš
2009
2009
045004
045027
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 0
Šuttová Zita
Sedláček Štěpán
2011
2011
024073
024087
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Šafařík Viktor
Celnerová Amélie
2011
2010
024002
024075
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 5/5 431
2.Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 5/5 411
3.Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 5/5 395
4.Stropek Tobiáš 2007 121007 2 KK Opava 5/5 299
5.Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/9 279
6.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 246
7.Kratochvíl Jakub 2009 119175 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 244
8.Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 222
9.Balarin Evžen 2008 121044 2 KK Opava 5/5 219
10.Baar Dominik 2007 121061 2 KK Opava 5/5 211
11.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 176
12.Rousek David 2010 121057 2 KK Opava 5/9 170
13.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 2/2 156
14.Kápka Kryštof 2007 118027 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 154
15.Ambrož Jiří 2006 118025 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 152
16.Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 133
17.Baar Patrik 2007 121015 3+ KK Opava 5/5 129
18.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 121
19.Kuliha Jakub 2009 121045 3+ KK Opava 5/9 119
20.Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 117
21.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 114
22.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 1/1 113
23.Klír Oto 1981 009083 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 112
24.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 109
25.Rutar Martin 2003 128014 3+ Vodní sporty Desná 5/5 106
26.Kratochvíl Jan 1978 077017 2 Kotva Bráník 2/2 104
27.Kasatskyi Denys 2007 119026 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 101
28.Kovář Michal 2009 121022 3+ KK Opava 5/9 100
Valenta Josef 2010 119238 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 100
Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 100
31.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 93
32.Urban Jaroslav 2004 119205 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 89
33.Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 84
34.Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 81
35.Raděj Tomáš 2002 188001 3+ Raft team H2O Jeseník 3/3 74
36.Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 73
37.Malovanyi Bogdan 2005 119008 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 69
38.Chytil Lumír 2006 129042 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 65
Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 65
40.Kuliha Jan 2011 121053 3 KK Opava 5/9 64
41.Kupka Lukáš 2007 118026 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 60
42.Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 59
43.Svrčina David 2007 129001 3+ TJ Šumperk z.s. 3/3 57
44.Urban Daniel 2001 012088 3+ TJ DUKLA Praha 2/2 55
45.Hala Jiří 2002 119143 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 49
46.Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 48
47.Šlachta Jan 2009 118020 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 46
48.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 45
49.Basaraba Albert 2012 119251 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 41
Malý Vojtěch 2006 119191 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 41
51.Rouča Jaroslav 1970 129034 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 40
52.Hasala Matyáš 2008 118058 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 39
53.Kuziuk Oleksii 2008 129027 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 38
Svrčina Tomáš 2008 129003 3 TJ Šumperk z.s. 3/3 38
Kupka Petr 1981 118053 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 38
56.Čermák Vojtěch 2010 119253 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 36
Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 36
58.Kratochvíl Devi 2011 009164 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 35
59.Sekanina Matěj 2008 128018 2 Vodní sporty Desná 3/3 31
60.Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 29
61.Tobiáš Matěj 2012 103046 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 23
62.Polák Oliver 2009 103053 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 20
63.Kápka Lukáš 2009 118028 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 19
Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 19
65.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 18
66.Kratochvíl Petr 1971 119040 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 16
67.Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 15
Raděj Alexandr 2006 188012 3 Raft team H2O Jeseník 3/3 15
69.Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 12
70.Šubrt Jan 2007 129006 3+ TJ Šumperk z.s. 1/1 11
71.Šefčík Michal 2010 118021 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 8
72.Yakovenko Seraphim 2010 118007 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 7
Pomajbík Filip 2006 119187 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 7
74.Vyroubal Adam 2006 188014 Raft team H2O Jeseník 1/1 3
75.Šrámek Jan 2011 118005 VK Tzunami Ostrava 2/2 2
Janeček Jáchym 2007 119003 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 2
77.Bartoš Jonáš 2012 118062 VK Tzunami Ostrava 2/2 1
78.Langer Filip 2009 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Dvořák Vít 2009 009057 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Novotný Matyáš 2009 011031 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Pelikán Martin 2009 009189 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hladík Šimon 2009 009181 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Rezek Adam 2010 023128 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 0
Kepšta Martin 2009 011027 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Foltín Radim 2010 011052 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Hrňák Matouš 2009 014093 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Doležal Vít 2011 014063 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Pokorný Daniel 2009 009003 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kovárník Matěj 2010 014051 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Vlnas Ota 2010 009151 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Sládek Michal 2009 039005 3+ TJ Loko Plzeň 4/4 0
Štefan Vojtěch 2011 009065 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Semerád Vít 2010 049026 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Beck Hynek 2012 052033 3+ TJ Loko Žatec 4/4 0
Hilar Mikoláš 2009 009063 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Riant Antonín 2010 030040 3+ VS Tábor 4/4 0
Bouda Vladimír 2009 066015 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Páca Jan 2009 014004 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Bartoš Vojtěch 2010 049027 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Augustýn Jakub 2009 049031 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 0
Bolehovský Oto 2011 060070 3+ Loko Trutnov 4/4 0
Růžička Jan 2009 011063 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Lebr Johan Benedikt 2009 049023 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Maťha Marduk 2010 030051 3 VS Tábor 2/2 0
Mrůzek Šimon 2011 059055 3 TJ Semily 4/4 0
Pinkava Jonáš 2011 009023 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 3 TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Burger Jonatan 2011 009155 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kováč Tobiáš 2011 048024 3+ TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Adamec Jáchym 2011 014043 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Franz Tadeáš 2010 039001 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Poduška Mikuláš 2012 009132 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Šafařík Viktor 2011 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Hoření Hynek 2011 047024 3+ TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Velenovský Jonáš 2011 030073 3 VS Tábor 4/4 0
Strnad Vojtěch 2011 030038 3 VS Tábor 2/2 0
Milyan Štěpán 2012 052031 3 TJ Loko Žatec 4/4 0
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 4/4 0
Dvorník Štěpán 2010 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Růžička Marcel 2009 048045 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Jedlička Adam Kryštof 2012 048037 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Král Vít 2012 009159 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Krpálek Jáchym 2011 009100 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Geiger Mikuláš 2010 009029 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Merenus Jan 2012 043215 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Komiš Jan 2011 039011 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Peška Václav 2012 057163 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Barták Lukáš 2009 048032 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Kopeček Jakub 2011 030012 3 VS Tábor 2/2 0
Holub Vincent 2011 009163 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Zachystal Adam 2010 001137 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Vogl David 2011 103050 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
chalabala Eliáš 2012 103060 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Novotný Šimon 2012 106041 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Loun Matěj Václav 2004 129040 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Vybíral Viktor 2007 103049 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Zaoral Matěj 2011 103055 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 1/1 0
Basaraba Michal 1982 119046 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Král Milan 1978 119052 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Beryl Petr 1984 119044 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kašparů Jan 1980 119050 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kratochvíl Radek 1977 119039 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kafka Radomír 1975 119055 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kratochvíl Vladimír 1948 119041 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Heřmanský Jan 2005 129039 2+ TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kolář Lukáš 2010 009069 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Suchý Zbyšek 2011 009052 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Fabián Filip 2010 001029 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Mrůzek David 2010 011053 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 2/2 0
Kostkan Lukáš 2011 009141 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Nožíř David 2012 011044 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Čapek Jiří 2011 039036 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Vybulka Matěj 2012 014018 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Junek Vojtěch 2011 011037 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Hvězda Daniel 2012 011026 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Dvorník Jonáš 2012 009002 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Langer Viktor 2012 009160 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Komínek Štěpán 2011 043019 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Ježek Filip 2011 039043 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Slavík Vojtěch 2012 059009 3 TJ Semily 2/2 0
Čapek Ondřej 2012 043025 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Pawinger Vincent 2012 001053 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pluta Štěpán 2012 001110 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Lebedová Adéla 2010 121014 2 KK Opava 5/9 178
2.Ondráčková Barbora 2010 129028 2+ TJ Šumperk z.s. 5/5 144
3.Šefčíková Anastázie 2004 121006 2 KK Opava 4/4 120
4.Srpová Stela 2006 120003 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/5 110
5.Michajlovičová Sára 2009 118013 2 VK Tzunami Ostrava 5/8 83
6.Srpová Lada 2006 120004 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/5 74
7.Marousková Tereza 2009 119177 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 73
8.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 2/2 68
9.Kočířová Valentýna 2008 119208 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 66
10.Retková Anna 2005 119005 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 62
11.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 58
12.Berylová Karolína 2011 119235 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 52
Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 52
14.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 50
15.Lovecká Nela 2011 133016 3+ SK Veselí nad Moravou 5/6 49
16.Kašparů Emma 2011 119246 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 46
17.Kempná Andrea 2006 118029 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 45
18.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 42
19.Michajlovičová Ester 2012 118004 3+ VK Tzunami Ostrava 5/6 41
20.Píšalová Karolína 2009 121070 3+ KK Opava 5/8 38
Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 38
22.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 34
23.Lisovska Mariia 2005 119009 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 30
24.Hanušová Johanka 2010 119267 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 28
Kudělásková Monika 2003 118014 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 28
26.Koplíková Adéla 2009 112054 3+ VK Kroměříž 5/5 24
Koplíková Eliška 2009 112055 3+ VK Kroměříž 5/5 24
28.Hansgutová Monika 2005 119207 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 22
29.Gabrlíková Eliška 2011 106099 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 19
30.Křížkovská Michaela 1999 118015 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 15
31.Najmanová Kateřina 1984 119099 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 14
32.Šimková Vanesa 2012 129015 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 13
33.Göbelová Ema 2010 129008 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 12
34.Hlocká Alexandra 2012 129025 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 11
Šefčíková Zuzana 2008 118010 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 11
36.Střílková Jana 2004 119181 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 7
37.Kubíčková Nikola 2012 103040 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 2
38.Göbelová Sofie 2011 129014 TJ Šumperk z.s. 5/5 1
39.Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Vencová Alžběta 2010 011080 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Zaťková Eliška 2009 011062 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Podušková Jůlie 2010 009128 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Mrázová Ema 2009 009186 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Hronová Šárka 2009 014087 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Marková Kristýna 2009 057169 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Malinská Aneta 2009 011051 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Adámková Klára 2010 009157 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Vybulková Julie 2011 014012 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Pokorná Emílie 2010 009126 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Jumrová Johana 2011 009109 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Válková Tereza 2012 030054 3 VS Tábor 4/4 0
Hronová Ludmila 2011 014088 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Novotná Natálie 2010 024095 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Petriláková Markéta 2009 048022 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Linhartová Patricie 2009 009131 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Šuttová Zita 2011 024073 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Čermáková Natálie 2011 048044 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Linhartová Emílie 2009 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Celnerová Amélie 2010 024075 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Čapská Valerie 2011 057158 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Suchá Amálie 2012 009139 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Machutová Hana 2011 014057 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Mrůzková Marie 2011 011086 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Šotolová Radka Abigail 2012 106038 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Minárová Natálie 2001 118036 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Vetešníková Tereza 2012 119036 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Cundrlová Anna 2005 188013 Raft team H2O Jeseník 1/1 0
Pasichnyk Anastasiia 2006 119010 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Křižková Anna 2012 011043 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Štěpinová Tereza 2010 047001 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Štulcová Valentýna 2010 039040 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Kučerová Simona 2014 119260 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Velešík Antonín 2014 119248 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Kašparů Julie 2014 119029 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Slovák Jakub 2014 119244 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Černý Maxmilian 2014 119030 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Knebelová Klaudie 2014 119258 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Novotný Richard 2014 106103 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Macháčková Nikol 2013 106008 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Kutý Lukáš 2014 106110 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Velešík Václav 2016 119249 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Vetešník Bedřich 2014 119037 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Merenus Matouš 2015 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Svoboda František 2014 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 2/2 0
Kratochvíl Mika 2013 119270 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Marek Filip 2013 129029 TJ Šumperk z.s. 5/7 0
Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 5/8 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Kutý Lukáš 2014 106110 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Macháčková Nikol 2013 106008 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Novotný Richard 2014 106103 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Velešík Antonín 2014 119248 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Slovák Jakub 2014 119244 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Haniš Vilém 2015 106035 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Voglová Ada 2013 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Šišma Matěj 2013 106043 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Černý Maxmilian 2014 119030 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Kučerová Simona 2014 119260 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Kašparů Julie 2014 119029 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Nantl Jakub 2013 106037 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Kápka Jonáš 2014 118060 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Knebelová Klaudie 2014 119258 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Vetešník Bedřich 2014 119037 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Slovák Sebastian 2016 119245 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Velešík Václav 2016 119249 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Knebel Robin 2016 119257 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Vonešová Adéla 2013 011042 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Štechová Anna 2013 011012 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Merenus Matouš 2015 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Volfová Nela 2014 011085 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Volf Tomáš 2016 011089 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Kettner Jiří 2013 043011 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Komínek Mikuláš 2013 043017 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Mrůzek Matouš 2013 059054 TJ Semily 2/2 0
Typ závodu