Sjezd: Žebříček Český Pohár 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 6/9 436
2.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 6/9 406
3.Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/9 362
4.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 6/7 339
5.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 6/9 325
6.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/7 287
7.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 6/9 271
8.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/9 258
9.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/9 253
10.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 249
11.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 6/9 246
12.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 6/9 239
13.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/7 236
14.Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/9 216
15.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 6/6 196
16.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 145
17.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 6/7 130
18.Pavlík Radek 1992 108033 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 6/9 123
19.Šilar Jakub 1987 064033 1 SKK Vysoké Mýto 6/7 115
20.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/5 107
21.Salaj František 2004 116095 2 TJ Vodní Sporty Litovel 6/7 97
22.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 88
23.Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 3/3 79
24.Hořínek Jaroslav 1963 116009 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 74
25.Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 5/5 72
26.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 69
27.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 68
28.Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 6/7 64
29.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 4/4 60
30.Nachtigal Richard 2000 132022 3 TJ Valašské Meziříčí 5/5 50
31.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 48
32.Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 42
33.Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 1/1 31
34.Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 27
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 5/5 27
36.Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 23
Hajský Stanislav 1969 059016 3 TJ Semily 1/1 23
38.Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 22
39.Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 19
40.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 15
41.Švéda Daniel 2002 132004 2 TJ Valašské Meziříčí 1/1 13
42.Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 1/1 12
43.Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 2/2 11
44.Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 10
45.Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 8
46.Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
47.Smilek Jiří 2003 132005 3 TJ Valašské Meziříčí 3/3 6
48.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 2/2 4
49.Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 1
50.Šrámek Michal 1982 012068 3 DUKLA Brandýs 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/8 443
2.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 397
3.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 333
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/7 333
5.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 6/7 299
6.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 4/4 286
7.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 228
8.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 225
9.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 5/5 196
10.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/7 183
11.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 182
12.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 5/5 178
13.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 177
14.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 130
15.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 93
16.Bayerová Barbora 1998 001124 Bohemians Praha 2/2 43
17.Horová Klára 1998 119058 3 UP Olomouc 1/1 25
18.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 1/1 23

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Veselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
108045
103047
MT TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
6/9 436
2.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
1 SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
6/9 429
3.Kristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
119213
001016
MT UP Olomouc
Bohemians Praha
6/9 379
4.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6/9 307
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1994
052035
052028
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
6/8 307
6.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
6/7 293
7.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
6/6 258
8.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/5 244
9.Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
116009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
6/9 229
10.Koblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
060040
063058
2 Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
6/7 211
11.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
4/6 194
12.Kratochvíl Martin
Janů Filip
2003
2002
119139
119159
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 172
13.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/5 155
14.Matula Zdeněk
Chlouba Luboš
1955
1959
105016
001061
2 TJ Tesla Brno
Bohemians Praha
4/5 142
15.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/5 128
16.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/5 125
17.Hradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
119142
119094
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 118
18.Zapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
001112
001113
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
3/3 110
19.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 99
20.Vejnar Samuel
Mareš Jakub
2005
2003
024042
024055
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 75
21.Martinka Tomáš
Martinka Antonín
1993
1993
103002
112028
Kanoe Klub Spoj Brno
VK Kroměříž
2/2 74
22.Šmakal Petr
Vitoul Tomáš
2003
2003
116088
116107
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 55
23.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 52
24.Chlouba Luboš
Zapletal Vojtěch
1959
1998
001061
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 46
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1969
052035
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
1/1 46
26.Pischek Jan
Pischek Jan Gabin
1977
2006
057011
023003
TJ Syntesia Pardubice
SK VS Č. Budějovice
2/2 44
Salaj František
Papula Jan
2004
2005
116095
116094
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 44
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 44
29.Salaj František
Vodák Norbert
2004
2004
116095
116097
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 42
30.Geprt David
Papula Jan
2005
2005
116098
116094
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 36
31.Walter Jakub
Skořepa Vojtěch
1998
1999
129014
024015
1 TJ Šumperk z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 31
32.Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
Technika Praha
Technika Praha
1/1 23
33.Walter David
Řezník Vít
2001
2001
129013
129017
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
1/1 17
34.Suchánek Daniel
Haleš Antonín
1993
1992
064021
024012
MT SKK Vysoké Mýto
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 6/9 406
2.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 6/8 405
3.Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/9 393
4.Slepica Karel 1988 119071 2 UP Olomouc 6/9 379
5.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 6/8 354
6.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 6/9 292
7.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/7 257
8.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 6/9 256
9.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 6/9 235
10.Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 4/5 221
11.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 212
12.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 4/4 208
13.Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 6/9 199
14.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 6/9 174
15.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 6/9 172
16.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 6/9 156
17.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 6/7 151
18.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/7 146
19.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 6/7 144
20.Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/5 142
21.Panzer Aleš 1974 039023 1 TJ Loko Plzeň 6/7 130
22.Krč Ladislav 1999 012016 1 DUKLA Brandýs 6/7 121
23.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 4/5 118
Kratochvíl Petr 1971 119040 1 UP Olomouc 6/9 118
25.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 6/9 103
26.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/9 97
27.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 6/9 86
28.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 6/7 85
29.Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/6 81
30.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 3/3 71
31.Novák Filip 2002 001030 2 Bohemians Praha 6/7 62
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 6/9 62
33.Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 6/7 60
34.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/9 55
35.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 6/7 51
36.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/5 49
37.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 6/9 42
38.Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/7 41
39.Knebel Robert 1971 119035 2 UP Olomouc 3/3 40
40.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 35
41.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/5 32
42.Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 1/1 29
43.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/7 24
44.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 6/7 19
45.Martinka Antonín 1993 112028 3 VK Kroměříž 4/4 17
46.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 4/4 12
47.Kruťa Kryštof 2000 043013 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 8
48.Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 6/7 5
Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/5 5
50.Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 2/2 4
51.Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/7 3
52.Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 5/6 1
Hezina Jiří 2004 049068 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 1
54.Nedvěd Matěj 2001 001123 2 Bohemians Praha 4/4 0
Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 5/5 0
Skalický Aleš 2002 057092 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Štybnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 3/3 0
Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 4/4 0
Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 5/6 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 Bohemians Praha 5/5 0
Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 2/2 0
Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/5 0
Šotek Adam 2005 119118 3 UP Olomouc 5/5 0
Cinko Radek 1993 057065 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Štibrányi David 2004 011068 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 5/6 0
Plachý Vojtěch 2001 112045 2 VK Kroměříž 2/2 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 3/3 0
Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/5 0
Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 2/2 0
Střecha Jan 2001 108042 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 0
Furiš Eduard 2004 024071 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Panzer Martin 2007 039033 3 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Smítka Petr 1963 020001 3 Sportclub 80 Chomutov z.s. 1/1 0
Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 1/1 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 1/1 0
Stehlík Alexander 2002 060065 3 Loko Trutnov 1/1 0
Davídek Tomáš 1985 024047 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/9 436
2.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 6/9 379
3.Hricová Klára 1999 119090 MT UP Olomouc 6/9 368
4.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 6/9 320
5.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 4/5 300
6.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/9 295
7.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/9 288
8.Bayerová Barbora 1998 001124 1 Bohemians Praha 5/7 280
9.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 6/9 266
10.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/9 234
11.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 6/7 178
Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 6/7 178
13.Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 6/7 170
14.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 6/9 165
15.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 3/4 163
16.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 6/8 162
Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 162
18.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 155
19.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/5 131
20.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 119
21.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 118
22.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 99
Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 99
24.Paďourová Klára 1994 039013 1 TJ Loko Plzeň 2/2 96
25.Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 78
26.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 5/5 76
27.Mašínová Marie 1997 001130 3 Bohemians Praha 2/2 75
28.Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 5/6 67
29.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 6/7 65
30.Tykalová Jana 1968 048072 1 TJ Ohře Klášterec 4/4 60
31.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 6/7 58
32.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/5 46
33.Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 41
34.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/5 39
35.Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 5/5 33
36.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 2/2 27
37.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 3/3 15
38.Bundová Simona 2004 057008 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 14
39.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 2/2 13
40.Lacinová Leona 1974 059008 2 TJ Semily 1/1 11
41.Štibrányi Kateřina 2000 011044 2 KK Brandýs nad Labem 1/1 10
42.Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 3/3 9
43.Brotánková Petra 2001 039015 3 TJ Loko Plzeň 1/1 4
44.Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 1/1 3
45.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1/1 0
Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 1/1 0
Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1/1 0
Veverková Zdenka 1977 039037 3 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1/1 0
Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Typ závodu