Sjezd: Žebříček Český Pohár 2019

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/6 368
2.Rygel Marek 1989 103047 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 313
3.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 307
4.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/6 287
5.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/6 281
6.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 4/4 221
7.Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 209
8.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 197
9.Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 5/6 195
10.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 191
11.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 160
12.Janů Filip 2002 119159 1 UP Olomouc 5/6 159
Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 4/4 159
14.Salaj František 2004 116095 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 147
15.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 125
Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 125
17.Ruffer Matěj 1999 057005 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 117
18.Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 108
19.Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 99
20.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 92
21.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/4 90
22.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 81
23.Šilar Jakub 1987 064033 1 SKK Vysoké Mýto 4/4 73
24.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 66
25.Jílek Jan 1993 064038 3 SKK Vysoké Mýto 3/4 63
26.Lisický David 1981 119020 2 UP Olomouc 2/2 58
27.Pavlík Radek 1992 108033 1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/4 55
28.Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 2/2 44
29.Vitoul Tomáš 2003 116107 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 34
Veselý Ondřej 2004 057054 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 34
31.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 33
32.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 4/4 32
33.Vodák Norbert 2004 116097 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 28
34.Geprt David 2005 116098 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 26
35.Fencl Jáchym 2003 057087 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 24
36.Mornštejn Roman 1969 001128 3 TJ Bohemians Praha 2/2 23
37.Walter Jakub 1998 119014 2 UP Olomouc 2/2 21
38.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 2/2 20
39.Papula Jan 2005 116094 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 14
40.Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
41.Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 5/6 368
2.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 341
3.Štěpánková Petra 2001 119068 1 UP Olomouc 5/6 277
4.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 276
5.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 258
6.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 253
7.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 233
8.Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 214
9.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 151
10.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 143
11.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 4/4 125
12.Horová Klára 1998 119058 2 UP Olomouc 4/4 118
13.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 102
14.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 2/2 75
15.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 2/2 62
16.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 2/2 60
17.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 2/2 52
18.Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 2/2 48
19.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 42
20.Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 2/2 33

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
057071
064021
MT TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
5/6 361
2.Veselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
108045
103047
MT TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
5/6 354
3.Kristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
119213
001016
MT UP Olomouc
TJ Bohemians Praha
5/6 300
4.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 253
5.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/5 250
6.Rašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
185007
030044
2 KK Postřelmov
VS Tábor
4/4 178
7.Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 169
8.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 165
9.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
3/4 163
10.Koblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
060040
063058
1 Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
4/4 159
11.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
116095
116088
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 142
12.Janů Filip
Klíma Vojtěch
2002
2002
119159
024033
1 UP Olomouc
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 137
13.Zapletal Vojtěch
Šmoldas Michal
1998
1998
001112
116061
1 TJ Bohemians Praha
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 124
14.Plášilová Anežka
Bundová Simona
2002
2004
057064
057008
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 110
15.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 95
16.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 86
Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
4/4 86
18.Oliverius Jan
Jindrák Petr
1967
1969
007047
007041
2 Technika Praha
Technika Praha
3/4 67
19.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 56
20.Chlouba Luboš
Slanina Vladimír
1959
1969
001061
052035
1 TJ Bohemians Praha
TJ Loko Žatec
1/1 35
21.Hradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
119142
119094
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 33
22.Walter Jakub
Ruffer Jakub
1998
2007
119014
057099
2 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
2/2 29
23.Šmoldas Michal
Zieris Matyáš
1998
1995
116061
001103
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Bohemians Praha
2/2 23

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 344
2.Slepica Karel 1988 119071 MT UP Olomouc 5/6 319
3.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/6 314
4.Zapletal Vojtěch 1998 001112 MT TJ Bohemians Praha 5/6 288
5.Mrůzek Kamil 1977 012007 1 DUKLA Brandýs 5/6 285
6.Zieris Matyáš 1995 001103 1 TJ Bohemians Praha 5/6 262
7.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 TJ Bohemians Praha 4/4 201
8.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 200
9.Švagr Rostislav 2000 063058 1 SK Týniště nad Orlicí 5/6 185
10.Hradec Matěj 2003 119142 1 UP Olomouc 5/6 183
11.Novák Filip 2002 001030 2 TJ Bohemians Praha 5/6 166
Kirchner David 2002 001114 1 TJ Bohemians Praha 5/6 166
13.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/6 164
14.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/6 147
15.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 139
16.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 5/6 107
17.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/6 104
18.Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 5/6 99
19.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/6 98
20.Šrámek Jonatan 1994 119054 2 UP Olomouc 2/2 92
21.Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 5/6 86
22.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/6 83
23.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/6 79
24.Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 70
25.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 61
26.Jelínek Filip 1996 001016 2 TJ Bohemians Praha 2/2 56
27.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 51
28.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 48
29.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 4/4 47
30.Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 4/4 44
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/6 44
32.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 3/4 33
33.Krejza Filip 1989 064010 1 SKK Vysoké Mýto 4/4 29
34.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 3/4 28
35.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 4/4 26
36.Trefný Jiří 1982 001046 3 TJ Bohemians Praha 2/2 22
37.Smolka Ondřej 1994 001037 2 TJ Bohemians Praha 2/2 18
38.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 4/4 14
39.Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 9
40.Kruťa Kryštof 2000 043013 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 8
Eisner Tomáš 1987 039064 TJ Loko Plzeň 2/2 8
42.Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 7
43.Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 2/2 6
44.Brokeš Marek 2003 129038 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 3
45.Martinka Antonín 1993 112028 2 VK Kroměříž 4/4 2
Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 2/2 2
47.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 4/4 0
Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 4/4 0
Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 2/2 0
Šotek Adam 2005 119118 2 UP Olomouc 4/4 0
Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 4/4 0
Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Štybnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 4/4 0
Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Zeman Šimon 2004 133127 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 2/2 0
Bernat Pavel 2004 103019 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Doležal Tomáš 2002 133022 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Rolenc Jakub 2004 133025 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Berka Štěpán 2002 116069 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Doležal Filip 2004 133023 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Kodet Marcel 1965 052008 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Skalický Aleš 2002 057092 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Panzer Martin 2007 039033 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Stehlík Alexander 2002 060065 3 Loko Trutnov 2/2 0
Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 5/6 368
2.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 348
3.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 296
4.Hricová Klára 1999 119090 1 UP Olomouc 5/6 288
5.Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 5/6 282
6.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 TJ Bohemians Praha 5/6 250
7.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 219
8.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 209
9.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 194
10.Kolihová Hana 2003 026018 1 SK Domeček Soběslav 5/6 183
11.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 167
12.Vaňková Klára 2001 030043 1 VS Tábor 4/4 153
13.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 139
14.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/6 125
15.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 4/4 122
16.Košíková Denisa 2002 133047 1 SK Veselí nad Moravou 5/6 120
17.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 4/4 96
18.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 4/4 92
Halašková Petra 1974 119019 1 UP Olomouc 4/4 92
Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 92
21.Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 85
22.Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 69
Tykalová Jana 1968 048072 2 TJ Ohře Klášterec 5/6 69
24.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 4/4 50
25.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 4/4 46
26.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 36
27.Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 4/4 32
28.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 4/4 30
29.Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 4/4 28
Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 2/2 28
31.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 25
32.Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 4/4 21
33.Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 19
34.Lacinová Leona 1974 059008 2 TJ Semily 2/2 18
Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 18
36.Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 16
37.Bundová Simona 2004 057008 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 15
38.Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 14
Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 14
40.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 11
41.Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 9
42.Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 4/4 6
43.Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 3
44.Brotánková Petra 2001 039015 2 TJ Loko Plzeň 2/2 2
Typ závodu