Sjezd: Žebříček Český Pohár 2020

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 6/6 429
2.Rygel Marek 1989 103047 MT Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 376
3.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 6/6 308
4.Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 303
5.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 4/4 280
6.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 6/6 265
7.Rašner Karel 2004 185007 1 KK Postřelmov 5/5 256
8.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 6/6 253
9.Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 6/6 225
10.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 207
Salaj František 2004 116095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 207
12.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/4 200
13.Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 190
14.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 6/6 186
15.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 158
16.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 147
17.Veselý Ondřej 2004 057054 2 TJ Syntesia Pardubice 6/6 125
18.Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 5/5 115
19.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 114
20.Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 100
21.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 82
22.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 6/6 79
23.Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 78
24.Fencl Jáchym 2003 057087 2 TJ Syntesia Pardubice 6/6 76
25.Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 6/6 75
26.Študlar Patrik 1999 024061 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 72
27.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 6/6 70
28.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 6/6 65
29.Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 43
30.Uncajtík Lukáš 1984 057059 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 38
31.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 35
32.Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 31
33.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 29
34.Mornštejn Roman 1969 001128 2 TJ Bohemians Praha 2/2 25
35.Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 24
36.Ondřich Adam 2004 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 18
37.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 16
38.Šotola Karel 1997 116049 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 15
39.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 4/4 13
40.Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 6
41.Chlouba Luboš 1959 001061 3 TJ Bohemians Praha 4/4 5
42.Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 4/4 1
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 1
44.Šandl Lukáš 1983 023035 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Hudeček Vojtěch 1993 116023 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Černík Jan 2005 057100 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Stolín Adam 2005 060046 3 Loko Trutnov 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 2/2 0
Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 2/2 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 3 UP Olomouc 2/2 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 UP Olomouc 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 424
2.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 335
3.Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 334
4.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 4/4 275
5.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 260
6.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 235
7.Bundová Simona 2004 057008 2 TJ Syntesia Pardubice 6/6 205
8.Štěpánková Petra 2001 119068 1 UP Olomouc 4/4 181
9.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 4/4 175
10.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 153
11.Střílková Jana 2004 119181 2 UP Olomouc 4/4 140
12.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 4/4 136
13.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 4/4 124
14.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 118
15.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 100
16.Horová Klára 1998 119058 1 UP Olomouc 4/4 94
17.Chromá Nicol 2004 119224 3 UP Olomouc 4/4 69
18.Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 2/2 48
19.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 UP Olomouc 2/2 44
20.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 2/2 40

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Veselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
108045
103047
MT TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
6/6 430
2.Rolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
057071
064021
MT TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
6/6 416
3.Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6/6 349
4.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6/6 252
5.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
116095
116088
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
6/6 250
6.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 216
7.Rašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
185007
030044
1 KK Postřelmov
VS Tábor
4/4 213
8.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
6/6 208
9.Kristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
119213
001016
MT UP Olomouc
TJ Bohemians Praha
4/4 192
10.Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
6/6 187
11.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 184
12.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
012068
009061
2 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 168
13.Skořepa Vojtěch
Študlar Patrik
1999
1999
024015
024061
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6/6 165
14.Beier Matouš
Beier Alva
2004
2005
060047
060054
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/4 134
15.Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
064033
064010
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 118
16.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 117
17.Švagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
063058
060040
1 SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
4/4 114
18.Jelínek Šimon
Kristek Václav
1994
1996
001018
119213
MT TJ Bohemians Praha
UP Olomouc
2/2 111
19.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 94
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 94
21.Geprt David
Papula Jan
2005
2005
116098
116094
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 82
22.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
2/2 76
23.Šťastný Michal
Chlouba Luboš
1965
1959
001038
001061
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 72
24.Hudeček Vojtěch
Šotola Karel
1993
1997
116023
116049
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 70
25.Žďárská Laura
Bundová Simona
2006
2004
057062
057008
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 64
26.Walter Jakub
Ruffer Matěj
1998
1999
119014
057005
2 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
2/2 50
27.Kovařík Vít
Taraba Matyáš
2003
2004
011072
011070
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 34
28.Tatíček Miroslav
Pischek Jan
1985
1977
057049
057011
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 411
2.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 375
3.Slepica Karel 1988 119071 MT UP Olomouc 6/6 368
4.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 TJ Bohemians Praha 6/6 309
5.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 6/6 282
6.Šindelář Jan 2002 039050 1 TJ Loko Plzeň 6/6 276
7.Šrámek Jonatan 1994 119054 1 UP Olomouc 6/6 274
8.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 6/6 242
9.Švagr Rostislav 2000 063058 1 SK Týniště nad Orlicí 6/6 232
10.Lacina Jakub 2003 059021 1 TJ Semily 6/6 205
11.Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 6/6 202
12.Mrůzek Kamil 1977 012007 1 DUKLA Brandýs 6/6 201
13.Kirchner David 2002 001114 1 TJ Bohemians Praha 6/6 172
14.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 6/6 159
15.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 6/6 151
16.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/4 148
17.Hradec Matěj 2003 119142 1 UP Olomouc 4/4 145
18.Bergmann Bořivoj 2003 103042 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 140
19.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 6/6 106
20.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 4/4 100
21.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 6/6 89
22.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 83
23.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 TJ Bohemians Praha 2/2 79
24.Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 6/6 73
Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 73
26.Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 6/6 63
27.Smolka Ondřej 1994 001037 2 TJ Bohemians Praha 5/5 50
28.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 47
29.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 2/2 45
30.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 6/6 34
31.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 4/4 32
32.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 6/6 30
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 6/6 30
34.Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 28
Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 2/2 28
36.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 6/6 24
37.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 23
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 1/1 23
39.Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 6/6 21
40.Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 5/5 18
41.Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 6/6 17
42.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 2/2 13
43.Šotek Adam 2005 119118 2 UP Olomouc 6/6 10
44.Urban Jaroslav 2004 119205 2 UP Olomouc 6/6 9
45.Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 5/5 7
46.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 6/6 5
47.Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 3
Hynek Pavel 2003 059012 2 TJ Semily 1/1 3
49.Kovařík Vít 2003 011072 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 2
50.Šrámek Michal 1982 012068 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Rolenc Jakub 2004 133025 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Zeman Šimon 2004 133127 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Dziadek Marek 2005 103017 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 0
Bernat Pavel 2004 103019 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/5 0
Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 4/4 0
Doležal Filip 2004 133023 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Slavík Daniel 2006 059026 3 TJ Semily 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 4/4 0
Koudelka Tomáš 1964 024027 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 4/4 0
Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 2/2 0
Pelikán Václav 2005 001111 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 2/2 0
Trnka Tobiáš 2007 116111 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Berka Štěpán 2002 116069 2 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 2/2 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 3 UP Olomouc 4/4 0
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 4/4 0
Zdráhal Jan 1985 012043 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 UP Olomouc 4/4 0
Protivánek Jan 2005 116113 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Bek Matyáš 2006 063063 2 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 4/4 0
Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 6/6 0
Florián Heřman 2003 060073 2 Loko Trutnov 4/4 0
Sladovník Jakub 2006 026002 2 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Jeřábek Tomáš 2004 011073 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 2/2 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 2/2 0
Kadubec Matěj 2005 133035 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Polášek Martin 2005 133034 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 UP Olomouc 2/2 0
Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná 2/2 0
Florián Jindřich 2006 060072 2 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dimovová Barbora 2000 116082 1 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 375
2.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 310
3.Vaňková Klára 2001 030043 1 VS Tábor 6/6 298
4.Hricová Klára 1999 119090 MT UP Olomouc 6/6 295
5.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 293
6.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 6/6 286
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 286
8.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 230
Retková Anna 2005 119005 1 UP Olomouc 6/6 230
10.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 6/6 200
11.Novosadová Kristina 2004 024024 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 189
12.Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 4/4 173
13.Kolihová Hana 2003 026018 1 SK Domeček Soběslav 6/6 153
14.Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 6/6 147
15.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 141
16.Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 137
17.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 6/6 132
18.Dimovová Viktorie 2000 116081 1 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 114
19.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 4/4 110
20.Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 95
21.Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 4/4 90
22.Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 2/2 75
23.Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 5/5 72
24.Čapáková Eliška 1995 116072 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 60
25.Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 5/5 59
26.Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 56
27.Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 4/4 55
28.Dobešová Eva 2004 108054 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 37
29.Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 35
30.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 2/2 32
31.Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 6/6 30
32.Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 28
33.Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 4/4 27
34.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 UP Olomouc 4/4 25
35.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 6/6 24
36.Sládková Linda 2004 039009 3 TJ Loko Plzeň 2/2 18
37.Šandová Anežka 2003 057105 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 17
38.Kočířová Valentýna 2008 119208 3 UP Olomouc 2/2 15
39.Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 2/2 14
40.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 12
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 2/2 12
42.Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 2/2 3
43.Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 2/2 2
44.Chromá Nicol 2004 119224 3 UP Olomouc 4/4 0
Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Jurajdová Simona 2007 128006 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Jílková Pavla 2007 119227 3 UP Olomouc 2/2 0
Typ závodu