Sjezd: Žebříček Český Pohár 2021

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 7/7 505
2.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 7/7 477
3.Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/7 439
4.Rašner Karel 2004 185007 1 KK Postřelmov 8/8 416
5.Vaněk Matěj 2004 030044 1 VS Tábor 8/9 414
6.Kristek Václav 1996 119213 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 395
7.Salaj František 2004 116095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 8/9 379
8.Rygel Marek 1989 103047 MT Kanoe Klub Spoj Brno 7/7 346
9.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 8/9 320
10.Šmoldas Michal 1998 116061 2 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 280
11.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/9 274
12.Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 8/9 269
13.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 257
14.Veselý Ondřej 2004 057054 1 TJ Syntesia Pardubice 8/9 245
Kratochvíl Martin 2003 119139 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 245
16.Janů Filip 2002 119159 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 241
17.Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 8/9 200
18.Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 8/9 176
19.Ondřich Adam 2004 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/8 166
20.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/7 155
21.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 8/9 134
22.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 109
23.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 108
24.Rubint Martin 1990 112030 2 VK Kroměříž 6/6 106
25.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 8/8 102
26.Urban Daniel 2001 012088 2 TJ Dukla Praha 4/4 96
27.Študlar Patrik 1999 024061 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/7 94
28.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 91
29.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 85
30.Mornštejn Roman 1969 001128 2 TJ Bohemians Praha 6/6 66
31.Míka Hynek 2006 026001 3 SK Domeček Soběslav 5/5 64
32.Papula Jan 2005 116094 2 TJ Vodní Sporty Litovel 8/8 63
33.Kvapil Ondřej 2007 064040 2 SKK Vysoké Mýto 8/9 56
34.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/8 48
35.Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 8/8 41
36.Ruffer Matěj 1999 057005 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 40
37.Čamek Petr 1977 116004 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 36
38.Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 1/1 29
39.Fencl Jáchym 2003 057087 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 27
40.Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec 4/4 25
41.Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 2/2 21
42.Geprt David 2005 116098 2 TJ Vodní Sporty Litovel 8/8 18
43.Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 17
44.Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/8 15
Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily 2/2 15
46.Šotola Karel 1997 116049 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 13
47.Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 11
Slezák Adam 2006 057132 3 TJ Syntesia Pardubice 6/6 11
49.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 10
50.Chlouba Luboš 1959 001061 3 TJ Bohemians Praha 2/2 9
51.Střílka Richard 2006 119180 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 8
52.Kutín Filip 2007 119218 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 7
53.Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 6
54.Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 6/6 3
Novák Tobiáš 2008 119182 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 3
Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/8 3
57.Trnka Tobiáš 2007 116111 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/8 1
58.Štýbnar Matěj 2009 119209 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2/2 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Ruffer Jakub 2007 057099 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hladík Šimon 2009 001136 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dziadková Zuzana 2002 103009 MT Kanoe Klub Spoj Brno 8/9 540
2.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 8/9 539
3.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 430
4.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 425
5.Kratochvílová Tereza 2003 024009 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/9 424
Střílková Jana 2004 119181 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 424
7.Horová Klára 1998 119058 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 331
8.Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 8/8 311
9.Bundová Simona 2004 057008 1 TJ Syntesia Pardubice 8/8 309
10.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/9 283
11.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 208
12.Štěpánková Petra 2001 119068 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 197
13.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 191
14.Malá Magdalena 2007 119192 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 164
15.Chromá Nicol 2004 119224 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 162
16.Jílková Pavla 2007 119227 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 131
17.Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 106
18.Kučerová Veronika 1999 024093 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 95
19.Marousková Tereza 2009 119177 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 86
20.Janů Veronika 2005 119137 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 76
21.Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 2/2 48
22.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 31
23.Kratochvílová Adéla 2007 119176 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
MT SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
7/7 505
2.Veselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
108045
103047
MT TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
7/7 477
3.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
116095
116088
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
8/9 464
4.Vaněk Matěj
Rašner Karel
2004
2004
030044
185007
1 VS Tábor
KK Postřelmov
8/8 423
5.Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
7/7 420
6.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
8/8 383
7.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
8/9 348
8.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
1 TJ Bohemians Praha
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
7/7 326
9.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
012068
009061
1 TJ Dukla Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
7/7 310
10.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
7/7 258
11.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
8/8 238
12.Ondřich Adam
Vejnar Samuel
2004
2005
024006
024042
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/5 225
13.Študlar Patrik
Skořepa Vojtěch
1999
1999
024061
024015
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
7/7 209
14.Šťastný Michal
Mornštejn Roman
1965
1969
001038
001128
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
6/7 205
15.Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
116009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
7/7 197
16.Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
7/7 193
Jindrák Petr
Chlouba Luboš
1969
1959
007041
001061
2 Technika Praha
TJ Bohemians Praha
7/7 193
18.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/5 181
19.Čamek David
Stratil Filip
2006
2006
116084
116086
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
8/8 164
20.Geprt David
Papula Jan
2005
2005
116098
116094
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
8/8 148
21.Syrový Filip
Bek Matyáš
2007
2006
064026
063063
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
8/8 131
22.Zrzavý Jakub
Viragh Tomáš
2005
2004
064056
063062
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
6/6 115
23.Zdráhal Jan
Cuc Michal
1985
1977
012043
007007
2 TJ Dukla Praha
Technika Praha
3/3 112
24.Kovařík Vít
Taraba Matyáš
2003
2004
011072
011070
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
8/8 111
25.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 108
26.Kvapil Ondřej
Kotrba Matěj
2007
2007
064040
064036
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 76
27.Šťastný Michal
Jelínek Šimon
1965
1994
001038
001018
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 70
28.Retek Toman
Retek Václav
2007
2007
119188
119189
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 62
29.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
3/3 59
30.Slezák Adam
Jiřík Matěj
2006
2005
057132
057025
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 58
31.Urban Daniel
Urban Michal
2001
2004
012088
129024
2 TJ Dukla Praha
TJ Šumperk z.s.
2/2 56
32.Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 52
33.Šotola Karel
Štercl Vít
1997
1999
116049
012056
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Dukla Praha
2/2 50
34.Kašparová Anna
Peška Libor
1985
1987
055012
024039
Sk VS Slávia Hradec Králové
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 46
35.Hajský Stanislav
Vorel Zdeněk
1969
1974
059016
057044
TJ Semily
TJ Syntesia Pardubice
2/2 44
36.Konvalinka Štěpán
Konvalinka Ondřej
2009
2007
057027
057028
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 40
Šrámek David
Ruffer Jakub
2007
2007
057136
057099
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 40
38.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
3 TJ Dukla Praha
TJ Dukla Praha
2/2 32
39.Švagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
001068
057140
2 TJ Bohemians Praha
TJ Syntesia Pardubice
2/2 29
40.Palouda Mikoláš
Šafařík Pavel
2007
2008
024004
024037
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 25
41.Pajtina Tomáš
Konvalinka Štěpán
2008
2009
057104
057027
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 23
42.Uhlík Jan
Tomeček Adam
2008
2008
076028
133015
TJ Jiskra Bechyně
SK Veselí nad Moravou
2/2 13

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 8/9 568
2.Matějíček Vojtěch 2002 103036 MT Kanoe Klub Spoj Brno 8/9 480
3.Šindelář Jan 2002 039050 1 TJ Loko Plzeň 8/9 409
4.Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 8/9 396
5.Slepica Karel 1988 119071 MT SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 388
6.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 TJ Bohemians Praha 8/8 386
7.Gabrlík Jakub 2004 119152 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 350
8.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 8/9 307
9.Mrůzek Kamil 1977 059017 1 TJ Semily 8/9 306
10.Lacina Jakub 2003 059021 1 TJ Semily 8/9 299
11.Procházka Vojtěch 2002 119124 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 274
12.Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 270
13.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 TJ Bohemians Praha 4/4 269
14.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 8/9 265
15.Bergmann Bořivoj 2003 103042 1 Kanoe Klub Spoj Brno 8/9 250
16.Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 8/8 208
17.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 8/9 163
18.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 151
19.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 8/9 142
20.Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 139
21.Hradec Matěj 2003 119142 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 129
22.Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 8/9 123
23.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 8/9 120
24.Koblížek Daniel 2000 057140 2 TJ Syntesia Pardubice 8/9 105
25.Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 7/7 88
26.Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 85
27.Švagr Rostislav 2000 001068 1 TJ Bohemians Praha 2/2 74
28.Urban Jaroslav 2004 119205 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 70
29.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 8/9 61
30.Doležal Filip 2004 133023 2 SK Veselí nad Moravou 8/8 59
31.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 7/7 57
32.Rudorfer Martin 2003 119094 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 56
33.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 54
34.Rolenc Jakub 2004 133025 2 SK Veselí nad Moravou 8/8 48
Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 2/2 48
36.Taraba Matyáš 2004 011070 2 KK Brandýs nad Labem 8/9 42
37.Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 40
38.Zeman Šimon 2004 133127 2 SK Veselí nad Moravou 6/6 38
Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 38
40.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7/7 37
41.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 6/7 34
42.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 8/9 31
43.Hynek Pavel 2003 059012 2 TJ Semily 8/9 28
44.Sladovník Jakub 2006 026002 2 SK Domeček Soběslav 8/9 22
45.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 21
Florián Jindřich 2006 060072 2 Loko Trutnov 2/2 21
47.Kovařík Vít 2003 011072 2 KK Brandýs nad Labem 8/9 16
48.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 11
49.Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 8/9 10
50.Syrový Filip 2007 064026 2 SKK Vysoké Mýto 8/9 9
Smolka Ondřej 1994 001037 2 TJ Bohemians Praha 2/2 9
52.Pelikán Václav 2005 001111 2 TJ Bohemians Praha 8/8 7
53.Bek Matyáš 2006 063063 2 SK Týniště nad Orlicí 8/8 6
54.Svoboda Martin 2005 052034 3 TJ Loko Žatec 2/2 4
55.Dvořák Lukáš 2000 024080 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 3
Zdráhal Jan 1985 012043 3 TJ Dukla Praha 2/2 3
Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 7/7 3
58.Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 8/8 1
59.Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 8/8 0
Sekanina Matěj 2008 128018 3 Vodní sporty Desná 6/6 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Kutín Filip 2007 119218 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 0
Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/5 0
Berka Štěpán 2002 116069 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Slavík Daniel 2006 059026 2 TJ Semily 8/8 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 0
Popelka Petr 2005 011047 3 KK Brandýs nad Labem 8/8 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 0
Jeřábek Tomáš 2004 011073 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Novák Tobiáš 2008 119182 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 0
Kot Michal 2006 001139 3 TJ Bohemians Praha 8/8 0
Pleštil Šimon 2007 059025 2 TJ Semily 8/8 0
Trnka Tobiáš 2007 116111 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/8 0
Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 8/8 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 2 SKK Vysoké Mýto 8/9 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 8/8 0
Přibyla Šimon 2004 001138 3 TJ Bohemians Praha 6/6 0
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 8/8 0
Retek Toman 2007 119188 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 6/6 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Bernat Pavel 2004 103019 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Skalický Aleš 2002 057092 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Střílka Richard 2006 119180 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Šrámek David 2007 057136 3 TJ Syntesia Pardubice 6/6 0
Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Körner Adam 2004 011061 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 6/6 0
Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 5/5 0
Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Polášek Martin 2005 133034 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Doležal Tomáš 2002 133022 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Skalický Tomáš 2005 057118 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vybíral Viktor 2007 103049 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Dorničák Maxim 2007 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 4/4 0
Zuna Vilém 2007 059052 3 TJ Semily 4/4 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Čamek Petr 2009 116085 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Šula Štěpán 2009 116112 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Florián Heřman 2003 060073 2 Loko Trutnov 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Pelikán Martin 2009 001131 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Koudelka Tomáš 1964 024027 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Škop Jáchym 2005 027017 3 Otava Strakonice 2/2 0
Šíma Lukáš 2006 027002 3 Otava Strakonice 2/2 0
Sedlák Václav 2007 064058 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Rendón Marco 2008 001144 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Škop Jan 2007 027016 3 Otava Strakonice 2/2 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Tesař Petr 2006 039042 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Šišpera Tomáš 2008 133041 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Pluta Adam 2008 001109 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Zachystal Adam 2010 001137 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hladík Šimon 2009 001136 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Kulhánek Adam 2009 057102 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Sedlák Jakub 2005 064057 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Foltín Radim 2010 011052 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Mrůzek David 2010 011053 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Růžička Jan 2009 011063 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kepšta Martin 2009 011027 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Vaněk Daniel 2008 011059 KK Brandýs nad Labem 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vaňková Klára 2001 030043 1 VS Tábor 8/9 503
2.Dziadková Zuzana 2002 103009 MT Kanoe Klub Spoj Brno 8/9 459
3.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 8/8 443
4.Novosadová Kristina 2004 024024 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/8 421
5.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 8/9 393
6.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 368
7.Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 8/8 363
8.Retková Marie 2003 119215 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 354
9.Zedníčková Michaela 2005 064055 1 SKK Vysoké Mýto 8/9 338
10.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 324
11.Kolihová Hana 2003 026018 1 SK Domeček Soběslav 6/7 293
12.Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 8/9 243
13.Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 8/9 226
14.Střechová Ela 2005 108041 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 8/8 224
15.Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/9 192
16.Milotová Dora 2007 001120 2 TJ Bohemians Praha 8/8 185
17.Kučerová Veronika 1999 024093 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 182
18.Hansgutová Monika 2005 119207 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/9 170
19.Kočířová Valentýna 2008 119208 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 145
20.Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 143
21.Dobešová Eva 2004 108054 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 8/8 134
22.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/7 130
23.Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 8/8 120
24.Žďárská Laura 2006 057062 2 TJ Syntesia Pardubice 8/8 89
Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7/7 89
26.Halašková Petra 1974 119019 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 77
Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 77
28.Čapáková Eliška 1995 116072 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 71
29.Sládková Linda 2004 039009 3 TJ Loko Plzeň 8/8 68
30.Doležalová Lucie 2003 119157 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 66
31.Jílková Pavla 2007 119227 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 58
32.Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 55
33.Novosadová Eliška 2005 119206 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 54
Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 54
Najmanová Kateřina 1984 119099 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 54
Procházková Pavla 1983 103011 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 54
37.Malá Magdalena 2007 119192 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 51
38.Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 35
39.Vrbová Marie 2007 119198 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 29
40.Doležalová Bára 2005 119127 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 25
41.Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 2/2 23
42.Lagnerová Jana 1959 026010 3 SK Domeček Soběslav 2/2 20
43.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 15
44.Chromá Nicol 2004 119224 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 12
45.Marousková Tereza 2009 119177 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 10
Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 2/2 10
Janišová Radka 2005 024016 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
48.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 8
49.Jurajdová Simona 2007 128006 3 Vodní sporty Desná 2/2 7
50.Šandová Anežka 2003 057105 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 6
Pulkrábková Stanislava 1978 112042 3 VK Kroměříž 2/2 6
Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 6
53.Holubová Nela 2007 064015 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 1
Viková Anna 2008 060091 3 Loko Trutnov 2/2 1
Vencová Alžběta 2010 011080 KK Brandýs nad Labem 2/2 1
56.Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 2/2 0
Panzerová Kateřina 2003 039020 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 2/2 0
Mrázová Ema 2009 001009 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 3 Loko Trutnov 2/2 0
Zaťková Eliška 2009 011062 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Pádivá Františka 2010 011036 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Jasanská Anna 2007 064046 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Typ závodu