Sjezd: Žebříček Český Pohár 2022

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 8/10 579
2.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 8/12 539
3.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 488
4.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 8/12 478
5.Rašner Karel 2004 185007 1 KK Postřelmov 8/10 382
6.Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 8/12 377
7.Salaj František 2004 106095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 375
8.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 334
9.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 320
10.Beier Alva 2005 057157 1 TJ Syntesia Pardubice 8/12 318
11.Veselý Ondřej 2004 057054 1 TJ Syntesia Pardubice 8/12 317
12.Slanina Vladimír 1994 052028 1 TJ Loko Žatec 4/4 286
13.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 8/10 255
14.Ondřich Adam 2004 024006 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/10 225
15.Šmakal Petr 2003 106088 1 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 224
16.Kvapil Ondřej 2007 064040 1 SKK Vysoké Mýto 8/12 201
17.Janů Filip 2002 119159 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 192
18.Kristek Václav 1996 119213 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 190
19.Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 185
20.Rubint Martin 1990 112030 2 VK Kroměříž 6/6 174
21.Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 8/10 164
Rygel Marek 1989 103047 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 164
23.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 8/10 156
24.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7/8 153
25.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 139
26.Stratil Filip 2006 106086 2 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 115
27.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7/8 109
28.Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 108
29.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 6/6 91
30.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 4/4 83
31.Slezák Adam 2006 057132 2 TJ Syntesia Pardubice 6/8 78
32.Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 77
33.Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 6/6 70
34.Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 8/10 64
35.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 8/12 63
36.Hajský Stanislav 1969 059016 2 TJ Semily 2/2 58
37.Mornštejn Roman 1969 001128 3 TJ Bohemians Praha 6/6 50
Trnka Tobiáš 2007 106111 2 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 50
39.Čamek David 2006 106084 2 TJ Vodní Sporty Litovel 8/10 44
40.Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 42
41.Ruffer Jakub 2007 057099 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 38
42.Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 30
43.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 7/8 29
44.Šotola Karel 1997 106049 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 25
45.Papula Jan 2005 106094 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 22
Študlar Patrik 1999 024061 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 22
47.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 20
48.Hořínek Jaroslav 1963 106009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 19
49.Vodák Norbert 2004 106097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 14
50.Střílka Richard 2006 119180 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 11
51.Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 9
52.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 8
53.Čamek Petr 1977 106004 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 7
54.Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 5/6 6
55.Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 3
56.Zuna Vilém 2007 059052 3 TJ Semily 5/6 2
57.Novák Tobiáš 2008 119182 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Pischek Jan Gabin 2006 023003 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 0
Chlouba Luboš 1959 001061 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 8/12 600
2.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 8/10 511
3.Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/12 478
4.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 471
5.Bundová Simona 2004 057008 1 TJ Syntesia Pardubice 8/12 416
6.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 392
7.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 365
8.Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 357
9.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 1 SKK Vysoké Mýto 8/10 258
10.Chromá Nicol 2004 119224 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/10 224
11.Horová Klára 1998 119058 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/10 194
12.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 191
13.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 157
14.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 134
15.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 130
16.Valíková Radka 1991 057074 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 80
17.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 56
18.Marousková Tereza 2009 119177 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 50

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
M SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
8/10 600
2.Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
8/12 530
3.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
8/12 483
4.Beier Matouš
Beier Alva
2004
2005
060047
057157
1 Loko Trutnov
TJ Syntesia Pardubice
8/10 462
5.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
106095
106088
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
7/8 422
6.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
8/10 408
7.Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
106009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
8/12 337
8.Chlouba Luboš
Jindrák Petr
1959
1969
001061
007041
1 TJ Bohemians Praha
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
8/12 325
9.Vaněk Matěj
Rašner Karel
2004
2004
030044
185007
1 VS Tábor
KK Postřelmov
6/6 309
10.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
8/10 288
11.Ondřich Adam
Vejnar Samuel
2004
2005
024006
024042
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
7/8 234
12.Kristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
119213
001016
1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
TJ Bohemians Praha
4/4 205
13.Tomek Lukáš
Šrámek Michal
1987
1982
009061
012068
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ DUKLA Praha
4/4 200
14.Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 196
15.Jelínek Šimon
Hřebcová Helena
1994
1994
001018
001049
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
6/8 177
16.Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 163
17.Peška Libor
Kašparová Anna
1987
1985
024039
055012
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Sk VS Slávia Hradec Králové
6/6 152
18.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
2 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 134
19.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 129
20.Retek Toman
Retek Václav
2007
2007
119188
119189
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 120
21.Zrzavý Jakub
Virágh Tomáš
2005
2004
064056
061013
2 SKK Vysoké Mýto
SK Třebechovice
5/6 114
22.Stratil Filip
Čamek David
2006
2006
106086
106084
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
8/10 108
23.Študlar Patrik
Skořepa Vojtěch
1999
1999
024061
024015
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6/6 107
24.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 89
25.Syrový Filip
Bek Matyáš
2007
2006
064026
063063
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
5/6 81
26.Švadlena Václav
Novák Martin
1985
1991
024032
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 68
27.Sedlák Václav
Kotrba Matěj
2007
2007
064058
064036
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 65
28.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
TJ DUKLA Praha
2/2 64
29.Kutín Filip
Malý Vojtěch
2007
2006
119218
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 60
30.Palouda Mikoláš
Kasper Jakub
2007
2007
024004
024056
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 56
31.Kosík Dan
Malý Vojtěch
2004
2006
119173
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 52
Šotola Karel
Štercl Vít
1997
1999
106049
012056
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ DUKLA Praha
2/2 52
33.Pischek Jan
Šťastný Jan
1977
1970
057011
057047
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 40
34.Martin Václav
Háša Michal
1971
1981
001027
076013
2 TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
2/2 37
35.Šafařík Pavel
Šutta Jan
2008
2008
024037
024065
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 28

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 8/12 586
2.Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 8/12 531
3.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 8/12 509
4.Šindelář Jan 2002 039050 1 TJ Loko Plzeň 8/12 507
5.Vejnar Samuel 2005 024042 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 384
6.Procházka Vojtěch 2002 119124 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/12 359
Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 8/12 359
8.Mrůzek Kamil 1977 059017 1 TJ Semily 8/10 347
9.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 8/10 337
10.Brokeš Marek 2003 185012 1 KK Postřelmov 8/10 328
11.Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 325
12.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 TJ Bohemians Praha 8/10 292
13.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/12 271
14.Míka Hynek 2006 026001 1 SK Domeček Soběslav 8/12 262
15.Gabrlík Jakub 2004 119152 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/12 241
16.Mráka Jan 2004 119154 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/12 235
17.Švagr Rostislav 2000 063009 1 SK Týniště nad Orlicí 8/12 220
18.Urban Jaroslav 2004 119205 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/12 208
19.Cardoselli Tomáš 2005 001106 1 TJ Bohemians Praha 8/12 190
20.Olšák Matyáš 2001 024067 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 189
21.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 8/12 186
22.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 8/8 178
Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 8/10 178
24.Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 8/12 165
25.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 8/12 139
Knebel Robert 1971 119035 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 139
27.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 8/12 132
28.Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/12 122
29.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 8/12 119
30.Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 8/12 103
31.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 8/10 95
32.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/12 90
33.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 82
34.Virágh Tomáš 2004 061013 2 SK Třebechovice 5/6 73
35.Taraba Matyáš 2004 011070 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 8/12 66
36.Jelínek Filip 1996 001016 2 TJ Bohemians Praha 2/2 56
37.Zieris Matyáš 1995 001103 2 TJ Bohemians Praha 2/2 52
38.Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 8/12 41
Smolka Ondřej 1994 001037 2 TJ Bohemians Praha 5/6 41
40.Pelikán Václav 2005 001111 2 TJ Bohemians Praha 8/12 38
41.Körner Adam 2004 011061 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 8/10 31
42.Trnka Tobiáš 2007 106111 2 TJ Vodní Sporty Litovel 8/10 25
43.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 24
44.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 8/8 20
45.Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 8/10 15
46.Zrzavý Jakub 2005 064056 2 SKK Vysoké Mýto 8/12 14
Syrový Filip 2007 064026 2 SKK Vysoké Mýto 8/12 14
48.Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 8/10 13
49.Bek Matyáš 2006 063063 2 SK Týniště nad Orlicí 8/10 11
50.Kasper Jakub 2007 024056 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 10
51.Šrámek David 2007 057136 2 TJ Syntesia Pardubice 6/8 9
52.Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 7/8 8
53.Trefný Jiří 1982 001046 2 TJ Bohemians Praha 4/4 7
Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 6/6 7
Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 4/4 7
56.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 6
57.Kovářík Vít 2003 011072 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 7/8 4
58.Palouda Mikoláš 2007 024004 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/10 3
Rolenc Jakub 2004 133025 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 3
60.Pleštil Šimon 2007 059025 2 TJ Semily 8/10 2
Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 2
Slavík Daniel 2006 059026 2 TJ Semily 7/8 2
Doležal Filip 2004 133023 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 2
64.Kot Michal 2006 001139 2 TJ Bohemians Praha 7/8 1
Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 4/4 1
66.Dvořák Lukáš 2000 024080 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 0
Hynek Pavel 2003 059012 3 TJ Semily 4/4 0
Popelka Petr 2005 011047 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 7/8 0
Kutín Filip 2007 119218 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/8 0
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 8/10 0
Berka Štěpán 2002 106069 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 0
Sedlák Václav 2007 064058 2 SKK Vysoké Mýto 8/10 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Jiřík Matěj 2005 057025 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Kasatskyi Denys 2007 119026 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Vybíral Viktor 2007 103049 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Sekanina Matěj 2008 128018 3 Vodní sporty Desná 8/10 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 0
Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 7/8 0
Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Čamek Petr 2009 106085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 0
Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 2/2 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Trefný Vojtěch 2007 001134 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 2/2 0
Franz Jakub 2007 039034 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Rendón Marco 2008 001144 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Outrata Jindřich 1970 057033 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Portych Matyáš 2008 060099 3 Loko Trutnov 2/2 0
Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Hovorka Dominik 2009 057154 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 2/2 0
Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 8/10 580
2.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 8/12 544
3.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 8/12 513
4.Novosadová Kristina 2004 024024 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/10 473
5.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/10 405
6.Šampalíková Klára 2004 039029 1 TJ Loko Plzeň 8/10 353
7.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 1 SKK Vysoké Mýto 8/12 345
8.Střechová Ela 2005 108041 1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 8/12 341
9.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 338
10.Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 7/8 335
11.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 330
12.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 293
13.Hansgutová Monika 2005 119207 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 7/8 272
14.Milotová Dora 2007 001120 1 TJ Bohemians Praha 8/10 262
15.Rutarová Kateřina 2005 128015 1 Vodní sporty Desná 8/12 261
16.Kučerová Veronika 1999 024093 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/10 209
17.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 176
18.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 156
19.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 8/10 155
20.Sládková Linda 2004 039009 2 TJ Loko Plzeň 8/10 144
21.Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 7/8 142
22.Halašková Petra 1974 119019 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 121
23.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 7/8 98
24.Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/10 87
25.Žďárská Laura 2006 057062 2 TJ Syntesia Pardubice 7/8 82
26.Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 80
27.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 2/2 79
28.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 77
29.Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 7/8 69
30.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 62
31.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 8/8 58
Střílková Jana 2004 119181 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 58
33.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 48
34.Novosadová Eliška 2005 119206 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 6/6 45
Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 45
36.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 32
37.Retková Marie 2003 119215 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 30
38.Viková Anna 2008 060091 2 Loko Trutnov 6/6 25
39.Marousková Tereza 2009 119177 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 24
40.Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 6/6 21
41.Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 20
42.Doležalová Lucie 2003 119157 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 19
43.Lychko Anna 2001 119015 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 9
44.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 4
45.Lisovska Mariia 2005 119009 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Typ závodu