Sjezd: Žebříček Český Pohár 2024

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 2/2 150
2.Vaněk Matěj 2004 030044 MT VS Tábor 2/2 136
3.Beier Matouš 2004 060047 MT Loko Trutnov 2/2 124
4.Ondřich Adam 2004 024006 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 114
5.Veselý Ondřej 2004 057054 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 102
Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 2/2 102
7.Kvapil Ondřej 2007 064040 1 SKK Vysoké Mýto 2/2 92
8.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 86
9.Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 74
10.Rubint Martin 1990 112030 1 VK Kroměříž 2/2 67
11.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 64
12.Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 60
13.Novosad Lukáš 1976 024001 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 58
14.Kristek Václav 1996 119213 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 50
15.Trnka Tobiáš 2007 106111 1 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 45
16.Kotrba Matěj 2007 064036 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 44
Hanzel Jáchym 2008 039039 1 TJ Loko Plzeň 2/2 44
18.Salaj František 2004 106095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 40
Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 40
20.Beier Alva 2005 057157 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 38
21.Zuna Vilém 2007 059052 2 TJ Semily 2/2 37
22.Čamek David 2006 106084 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 35
23.Slezák Adam 2006 057132 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 32
24.Ruffer Jakub 2007 057099 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 26
25.Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 23
26.Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 21
27.Hitha Čeněk 2008 024102 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 18
Mornštejn Roman 1969 001128 3 TJ Bohemians Praha 2/2 18
29.Plášil Hynek 2006 057086 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 15
30.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 14
31.Retek Václav Toman 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 12
32.Šťastný Matěj 2005 057075 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 9
33.Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 2/2 7
34.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 6
35.Čamek Petr 2009 106085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 5
36.Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 2/2 4
37.Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 2/2 1
38.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 2/2 0
Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Karolína 2000 024034 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 150
2.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 124
3.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 117
Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 117
5.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 114
6.Střílková Jana 2004 119181 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 106
7.Jílková Pavla 2007 119227 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 86
Bergmannová Sandra 2008 103010 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 86
9.Čapská Valerie 2011 057158 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 73
10.Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 66
11.Štulcová Valentýna 2010 039040 3 TJ Loko Plzeň 2/2 62
12.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 46
13.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 37
14.Novotná Natálie 2010 024095 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 35
15.Bundová Simona 2004 057008 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 31
16.Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 25

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
057071
064021
MT TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
2/2 150
2.Ondřich Adam
Vejnar Samuel
2004
2005
024006
024042
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 136
3.Veselý Ondřej
Němec Radek
2004
2004
057054
057036
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 119
4.Vaněk Matěj
Rašner Karel
2004
2004
030044
185007
1 VS Tábor
TJ Bohemians Praha
2/2 108
5.Beier Matouš
Beier Alva
2004
2005
060047
057157
1 Loko Trutnov
TJ Syntesia Pardubice
2/2 106
6.Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 103
7.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
106095
106088
MT TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 98
8.Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 78
9.Palouda Mikoláš
Hitha Čeněk
2007
2008
024004
024102
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 75
10.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
2 TJ Bohemians Praha
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 74
11.Šafařík Pavel
Hanzel Jáchym
2008
2008
024037
039039
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Loko Plzeň
2/2 73
12.Retek Toman Václav
Retek Václav Toman
2007
2007
119188
119189
1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 70
13.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 60
14.Sedlák Václav
Kotrba Matěj
2007
2007
064058
064036
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 56
15.Trnka Tobiáš
Čamek David
2007
2006
106111
106084
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 52
16.Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 50
Novotný Štěpán
Slavík Daniel
2006
2006
059024
059026
2 TJ Semily
TJ Semily
2/2 50
18.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 40
19.Jindrák Petr
Chlouba Luboš
1969
1959
007041
001061
1 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
TJ Bohemians Praha
2/2 38
Franz Jakub
Panzer Martin
2007
2007
039034
039033
2 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 38
21.Jelínek Šimon
Kúdová Hřebcová Helena
1994
1994
001018
001049
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 36
22.Hrubec Matěj
Fabián Filip
2010
2010
001094
001029
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 28

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Šindelář Jan 2002 039050 MT TJ Loko Plzeň 2/2 150
2.Míka Hynek 2006 026001 1 TJ Bohemians Praha 2/2 136
3.Vejnar Samuel 2005 024042 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 124
4.Matějíček Vojtěch 2002 103036 MT TJ Bohemians Praha 2/2 110
5.Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 2/2 106
6.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 102
7.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 92
8.Mrůzek Kamil 1977 059017 1 TJ Semily 2/2 83
9.Procházka Vojtěch 2002 119124 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 80
10.Panzer Martin 2007 039033 1 TJ Loko Plzeň 2/2 77
11.Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 70
12.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 2/2 62
13.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 56
14.Olšák Matyáš 2001 024067 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 54
Franz Jakub 2007 039034 2 TJ Loko Plzeň 2/2 54
16.Taraba Matyáš 2004 011070 1 TJ Bohemians Praha 2/2 52
Syrový Filip 2007 064026 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 52
18.Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 2/2 46
19.Knebel Robert 1971 119035 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 34
20.Bergmann Ondřej 2000 103026 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 32
21.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 2/2 31
22.Vybíral Viktor 2007 103049 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 27
23.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 25
24.Bek Matyáš 2006 063063 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 24
Jelínek Filip 1996 001016 2 TJ Bohemians Praha 2/2 24
26.Šrámek David 2007 057136 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 20
27.Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 2/2 19
28.Slavík Daniel 2006 059026 2 TJ Semily 2/2 12
Sládek Michal 2009 039005 2 TJ Loko Plzeň 2/2 12
30.Šafařík Pavel 2008 024037 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 8
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 8
32.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 7
Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 2/2 7
Franz Tadeáš 2010 039001 2 TJ Loko Plzeň 2/2 7
35.Fabián Filip 2010 001029 2 TJ Bohemians Praha 2/2 6
36.Palouda Mikoláš 2007 024004 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 4
Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 4
38.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 2/2 3
39.Sedlák Václav 2007 064058 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Talíř Matyáš 2007 024104 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 3 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 0
Kot Michal 2006 001139 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hostek Martin 2007 117369 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Lamač Kristián 2007 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 2/2 0
Komiš Jan 2011 039011 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Jetmar Ondřej 2010 064006 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Čapek Jiří 2011 039036 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 2/2 0
Vránek Jan 2004 033009 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Pluta Adam 2008 001109 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pluta Štěpán 2012 001110 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 2/2 0
Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 2/2 0
Ježek Filip 2011 039043 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Janko Jonáš 2011 064004 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Voříšek Václav 2008 064041 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Dziak Adam 2009 057155 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šišma Matěj 2013 106043 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kos Ondřej 2011 106115 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vaňková Klára 2001 030043 MT VS Tábor 2/2 150
2.Novosadová Kristina 2004 024024 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 130
Šampalíková Klára 2004 039029 1 TJ Bohemians Praha 2/2 130
4.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 114
5.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 99
Viková Anna 2008 060091 1 Loko Trutnov 2/2 99
7.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 98
8.Střechová Ela 2005 108041 1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 80
Bergmannová Sandra 2008 103010 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 80
10.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 78
11.Procházková Pavla 1983 103011 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 72
12.Kučerová Veronika 1999 024093 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 66
13.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 62
14.Koplíková Eliška 2009 112055 2 VK Kroměříž 2/2 58
15.Koplíková Adéla 2009 112054 2 VK Kroměříž 2/2 54
16.Retková Marie 2003 119215 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 46
Novotná Natálie 2010 024095 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 46
Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 46
19.Štulcová Valentýna 2010 039040 2 TJ Loko Plzeň 2/2 38
20.Fuchsová Terezie 2011 108047 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 34
21.Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 30
22.Stanovská Viktorie 2010 200328 3 TJ Bohemians Praha 2/2 27
23.Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 26
24.Jasanská Anna 2007 064046 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 25
25.Gabrlíková Eliška 2011 106099 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 21
Cigánková Veronika 2011 108030 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 21
27.Čapská Valerie 2011 057158 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 18
28.Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 15
Macháčková Nikol 2013 106008 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 15
Typ závodu