Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2020

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/7 905
2.Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 785
3.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/8 713
4.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 4/4 690
5.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/10 660
6.Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 5/9 608
7.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 560
8.Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 497
9.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 485
10.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 449
11.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 375
12.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 365
13.Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 5/5 299
14.Veselý Ondřej 2004 057054 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 275
15.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 5/7 251
16.Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 5/14 224
17.Fencl Jáchym 2003 057087 2 TJ Syntesia Pardubice 5/9 182
18.Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 173
19.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/13 148
20.Študlar Patrik 1999 024061 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 147
21.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 146
22.Ondřich Adam 2004 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 107
23.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/13 95
24.Uncajtík Lukáš 1984 057059 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 90
25.Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 87
26.Mornštejn Roman 1969 001128 2 TJ Bohemians Praha 5/6 72
27.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 4/4 52
28.Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 5/12 42
29.Salaj František 2004 116095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 40
30.Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 5/12 31
31.Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 24
Ruffer Jakub 2007 057099 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 24
33.Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 20
34.Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 1/1 17
35.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 16
36.Černík Jan 2005 057100 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 13
37.Chlouba Luboš 1959 001061 3 TJ Bohemians Praha 4/4 10
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 4/4 10
39.Stolín Adam 2005 060046 3 Loko Trutnov 5/8 8
40.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 7
Reichl Jakub 2003 057017 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
43.Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
44.Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 5
Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 4/4 5
Šandl Lukáš 1983 023035 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 5
Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice 2/2 5
48.Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 4
Čermák Jan 2006 057050 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
51.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 3
Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 5/6 3
Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
Zákoutský Petr 2008 057110 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
55.Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
56.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 1
Sladovník Jakub 2006 026002 3 SK Domeček Soběslav 2/2 1
Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 1
Nový Jakub 2009 057060 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Zuna Vilém 2007 059052 TJ Semily 4/4 1
Štěpán Josef 2006 057113 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
62.Rygel Marek 1989 103047 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Rašner Karel 2004 185007 1 KK Postřelmov 5/7 0
Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/6 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/6 0
Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/6 0
Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 5/8 0
Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 5/6 0
Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 4/4 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 3 UP Olomouc 5/6 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 UP Olomouc 5/6 0
Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Šotola Karel 1997 116049 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 4/4 0
Walter Jakub 1998 119014 3 UP Olomouc 2/2 0
Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 4/4 0
Tomeček Adam 2008 133015 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Sedlák Václav 2007 064058 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Pozner Jakub 2004 057052 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Samek Mathias 2008 057131 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Semerád Tomáš 2009 057098 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 4/4 0
Florián Jindřich 2006 060072 Loko Trutnov 4/4 0
Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov 4/4 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 UP Olomouc 2/2 0
Hudeček Vojtěch 1993 116023 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Šrámek David 2007 057136 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Sedlák Jakub 2005 064057 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Culek Vojta 2006 057107 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Bažant Jan 2005 057123 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 5/5 237
2.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 184
3.Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 145
4.Bundová Simona 2004 057008 2 TJ Syntesia Pardubice 5/11 65
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 65
6.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 5/9 9
7.Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 4/4 2
Zimová Anna Marie 2009 057108 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
11.Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
13.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/6 0
Štěpánková Petra 2001 119068 1 UP Olomouc 5/5 0
Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/6 0
Střílková Jana 2004 119181 2 UP Olomouc 5/6 0
Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/6 0
Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 5/6 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 2 UP Olomouc 5/6 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 5/6 0
Chromá Nicol 2004 119224 3 UP Olomouc 5/6 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/6 0
Horová Klára 1998 119058 1 UP Olomouc 5/6 0
Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 4/4 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 4/4 0
Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc 4/4 0
Vránová Anastázie 2007 057138 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Štěpánková Lenka 2007 057114 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Jílková Pavla 2007 119227 3 UP Olomouc 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 2/2 0
Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Havranová Barbora 2008 057125 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hrdá Kateřina 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
MT SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
5/6 528
2.Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 438
3.Rašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
185007
030044
1 KK Postřelmov
VS Tábor
5/6 339
4.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 284
5.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
012068
009061
2 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 250
6.Kristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
119213
001016
MT UP Olomouc
TJ Bohemians Praha
4/4 238
7.Jelínek Šimon
Kristek Václav
1994
1996
001018
119213
MT TJ Bohemians Praha
UP Olomouc
2/2 170
8.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/6 160
9.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/9 147
10.Šťastný Michal
Mornštejn Roman
1965
1969
001038
001128
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 128
Skořepa Vojtěch
Študlar Patrik
1999
1999
024015
024061
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/8 128
12.Šťastný Michal
Chlouba Luboš
1965
1959
001038
001061
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 88
13.Švagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
063058
060040
1 SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
5/9 69
14.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
2/2 54
15.Walter Jakub
Ruffer Matěj
1998
1999
119014
057005
2 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
4/4 44
Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
064033
064010
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/9 44
17.Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/5 34
18.Plášil Hynek
Žďárská Laura
2006
2006
057086
057062
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 24
19.Florián Jindřich
Bek Matyáš
2006
2006
060072
063063
2 Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
5/6 18
20.Ondřich Adam
Novák Martin
2004
1991
024006
024043
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 14
21.Zrzavý Jakub
Viragh Tomáš
2005
2004
064056
063062
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
3/3 13
22.Kasper Jakub
Palouda Mikoláš
2007
2007
024056
024004
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 7
23.Bočánková Jana
Kolihová Hana
2003
2003
026019
026018
3 SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
2/2 6
Študlar Patrik
Kopřivová Eva
1999
2002
024061
024040
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 6
Kvapil Ondřej
Kotrba Matěj
2007
2007
064040
064036
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
3/3 6
26.Syrový Filip
Bek Matyáš
2007
2006
064026
063063
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
1/1 5
Ženka Ondra
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 5
Konvalinka Ondřej
Ruffer Jakub
2007
2007
057028
057099
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 5
Vosmek Jáchym
Kotrba Matěj
2007
2007
064039
064036
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
3/3 5
30.Šafařík Pavel
Šutta Jan
2008
2008
024037
024065
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 4
Ondřich Adam
Kasper Jakub
2004
2007
024006
024056
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 4
Suchý Matěj
Svatoš Ondřej
2006
2003
057103
057030
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
Hrstka Jaromír
Jenček Michal
2007
2002
057117
057032
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 4
34.Sedlák Václav
Kotrba Matěj
2007
2007
064058
064036
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 3
35.Kašpar Lukáš
Konvalinka Jindřich
2001
2000
057026
057029
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
36.Bundová Simona
Žďárská Laura
2004
2006
057008
057062
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 1
Kovařík Vít
Taraba Matyáš
2003
2004
011072
011070
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 1
Sedlák Václav
Vosmek Jáchym
2007
2007
064058
064039
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 1
Pilař Jan
Pilař Vít
2004
2006
057067
057068
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Bolech Jakub
Culek Vojta
2004
2006
057041
057107
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Voral David
Voral Jakub
2005
2005
057057
057038
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
42.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
5/6 0
Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/8 0
Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 0
Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
116095
116088
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/8 0
Papula Jan
Geprt David
2005
2005
116094
116098
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/6 0
Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/6 0
Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
5/6 0
Hudeček Vojtěch
Šotola Karel
1993
1997
116023
116049
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 0
Maleček Matyáš
Janišová Radka
2002
2005
024055
024016
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Malý Vojtěch
Svoboda Ondřej
2006
2006
119191
119190
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 0
Čamek David
Stratil Filip
2006
2006
116084
116086
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 0
Urban Jaroslav
Štýbnar Vojtěch
2004
2005
119205
119197
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Pajtina Tomáš
Konvalinka Štěpán
2008
2009
057104
057027
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Hradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
119142
119094
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Retek Toman
Retek Václav
2007
2007
119188
119189
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Hansgutová Monika
Novosadová Eliška
2005
2005
119207
119206
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Pajtina Tomáš
Šula Štěpán
2008
2009
057104
116112
TJ Syntesia Pardubice
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Konvalinka Štěpán
Voříšek Václav
2009
2008
057027
064041
TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Skalický Tomáš
Slezák Adam
2005
2006
057118
057132
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Stehno Max
Stojánek David
2010
2009
057124
057135
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Kulhánek Adam
Konvalinka Štěpán
2009
2009
057102
057027
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Tatíček Miroslav
Pischek Jan
1985
1977
057049
057011
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Hlavatý Jan
Hemerka Marek
2007
2008
057122
057126
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Šrámek David
Vavřín David
2007
2007
057136
057137
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Samek Mathias
Semerád Tomáš
2008
2009
057131
057098
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Makarov Lukáš
Nekvinda Ivo
2006
2003
057085
057061
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Kotěra Matouš
Kotěra Vojtěch
2000
2006
057046
057035
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Křížek Michal
Kunc David
2007
2006
057130
057010
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Bundová Simona
Žďárská Laura
2004
2006
057008
057062
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 14
2.Kolihová Hana
Bočánková Jana
2003
2003
026018
026019
3 SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
1/1 5
3.Plášilová Anežka
Šandová Anežka
2002
2003
057064
057105
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Štěpánková Lenka
Vránová Anastázie
2007
2007
057114
057138
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
5.Hansgutová Monika
Novosadová Eliška
2005
2005
119207
119206
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Šotolová Kristýna
Šotolová Karolína
1999
1999
057004
057003
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Zimová Barbora
Zimová Majdalena
2003
2006
057088
057089
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 TJ Bohemians Praha 5/6 1027
2.Šindelář Jan 2002 039050 1 TJ Loko Plzeň 5/9 948
3.Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 5/8 895
4.Švagr Rostislav 2000 063058 1 SK Týniště nad Orlicí 5/12 865
5.Lacina Jakub 2003 059021 1 TJ Semily 5/8 847
6.Mrůzek Kamil 1977 012007 1 DUKLA Brandýs 5/6 774
7.Kirchner David 2002 001114 1 TJ Bohemians Praha 5/8 727
8.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/9 595
9.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/6 535
10.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 443
11.Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/6 433
12.Smolka Ondřej 1994 001037 2 TJ Bohemians Praha 5/5 421
13.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 5/6 414
14.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 5/10 388
15.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/10 386
16.Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 5/11 348
17.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/7 312
18.Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 304
19.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 TJ Bohemians Praha 2/2 296
20.Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 5/13 274
21.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/7 265
22.Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/9 253
23.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/5 250
24.Florián Jindřich 2006 060072 2 Loko Trutnov 5/10 219
25.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 2/2 216
26.Hynek Pavel 2003 059012 2 TJ Semily 5/8 166
27.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/9 162
28.Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 155
29.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 5/5 147
30.Kovařík Vít 2003 011072 2 KK Brandýs nad Labem 5/5 146
31.Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 5/11 141
32.Bek Matyáš 2006 063063 2 SK Týniště nad Orlicí 5/14 131
33.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 121
34.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 4/4 120
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 1/1 120
36.Florián Heřman 2003 060073 2 Loko Trutnov 5/10 112
37.Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 5/12 103
38.Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 101
39.Zrzavý Jakub 2005 064056 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 95
40.Slavík Daniel 2006 059026 3 TJ Semily 5/11 94
41.Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 88
42.Uhlík Jan 2008 076028 3 TJ Jiskra Bechyně 5/5 87
43.Marek Lukáš 1980 060039 3 Loko Trutnov 4/4 83
44.Šrámek Michal 1982 012068 3 DUKLA Brandýs 2/2 77
45.Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 74
46.Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 70
Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 2/2 70
48.Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 5/15 68
49.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 5/13 51
50.Sladovník Jakub 2006 026002 2 SK Domeček Soběslav 3/3 45
Hanzel Jáchym 2008 039039 3 TJ Loko Plzeň 4/4 45
52.Sedlák Václav 2007 064058 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 44
53.Pleštil Šimon 2007 059025 3 TJ Semily 2/2 42
54.Bohatý Oto 2007 011088 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 41
55.Palán Ondřej 2001 053017 3 TJ Dvůr Králové 4/4 38
56.Pelikán Martin 2009 001131 3 TJ Bohemians Praha 4/4 37
57.Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 5/7 36
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/7 36
59.Pelikán Václav 2005 001111 3 TJ Bohemians Praha 4/4 34
60.Jeřábek Tomáš 2004 011073 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 32
61.Pavlík Pavel 1998 061014 3 SK Třebechovice 4/4 31
62.Tesař Petr 2006 039042 3 TJ Loko Plzeň 3/3 29
Skalický Aleš 2002 057092 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 29
64.Vrbata Štěpán 2006 057101 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 28
65.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/5 24
Měchura Jiří 1954 061019 3 SK Třebechovice 2/2 24
Zdráhal Jan 1985 012043 3 DUKLA Brandýs 2/2 24
68.Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 4/4 23
Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 2/2 23
70.Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 4/4 21
Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 21
Hanuš Jiří 2002 061041 3 SK Třebechovice 4/4 21
Hanuš Tomáš 2005 061011 3 SK Třebechovice 4/4 21
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 21
75.Slezák Adam 2006 057132 TJ Syntesia Pardubice 3/3 20
76.Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 19
77.Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 18
Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 18
Kot Michal 2006 001139 3 TJ Bohemians Praha 2/2 18
80.Pech Antonín 2006 026007 SK Domeček Soběslav 1/1 17
81.Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 16
82.Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 1/1 14
Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/5 14
84.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 4/4 12
85.Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 11
86.Trnka Tobiáš 2007 116111 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 10
87.Koudelka Tomáš 1964 024027 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 9
Linhart Matyáš 2002 057034 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 9
Jeník Lukáš 1998 057014 TJ Syntesia Pardubice 2/2 9
90.Bořek Michal 1968 060087 Loko Trutnov 4/4 8
Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 8
92.Sedlák Jakub 2005 064057 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 7
Jílek Viktor 1998 057007 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
94.Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 6
Švagr Robin 2004 063001 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 6
Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 4/4 6
Hemerka Marek 2008 057126 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
98.Lustig Šimon 2003 057109 TJ Syntesia Pardubice 3/3 5
Šrámek David 2007 057136 TJ Syntesia Pardubice 2/2 5
Skalický Tomáš 2005 057118 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
Halberštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
102.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 4
Maleček Matyáš 2002 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 4
Lustig Josef 2003 057115 TJ Syntesia Pardubice 3/3 4
Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
106.Kulhánek Adam 2009 057102 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 3
Beneš František 2007 057112 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
108.Bažant Jan 2005 057123 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Samek Petr 2008 061004 3 SK Třebechovice 4/4 2
Frankota Matěj 2008 057116 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
111.Niedl Robin 2008 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 1
Čamek Petr 2009 116085 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 1
Hornych Jan 2009 057128 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
114.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/6 0
Šrámek Jonatan 1994 119054 1 UP Olomouc 5/6 0
Slepica Karel 1988 119071 MT UP Olomouc 5/6 0
Hradec Matěj 2003 119142 1 UP Olomouc 5/6 0
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/6 0
Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/6 0
Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/8 0
Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/8 0
Bergmann Bořivoj 2003 103042 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/8 0
Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 5/8 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 2/2 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/6 0
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 5/8 0
Zeman Šimon 2004 133127 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 5/8 0
Šotek Adam 2005 119118 2 UP Olomouc 5/8 0
Bernat Pavel 2004 103019 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Rolenc Jakub 2004 133025 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Dziadek Marek 2005 103017 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 5/8 0
Doležal Filip 2004 133023 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 0
Urban Jaroslav 2004 119205 2 UP Olomouc 5/8 0
Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 5/5 0
Berka Štěpán 2002 116069 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 UP Olomouc 5/8 0
Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 5/5 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 4/4 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 3 UP Olomouc 5/8 0
Kadubec Matěj 2005 133035 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Polášek Martin 2005 133034 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 5/8 0
Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 5/6 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 UP Olomouc 5/6 0
Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná 4/4 0
Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/8 0
Fencl Mikoláš Aleš 2006 024074 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Doležal Tomáš 2002 133022 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 5/6 0
Vyskočil Viktor 2008 108039 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Dorničák Maxim 2007 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 5/6 0
Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Černý Vojtěch 2007 133030 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Protivánek Jan 2005 116113 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Zeman Jakub 2007 133017 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Šula Štěpán 2009 116112 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Šišpera Tomáš 2008 133041 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Minařík Šimon 2007 133033 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Hlavatý Jan 2007 057122 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Linhart Vojtěch 2007 057106 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Macas Petr 2008 057015 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Lev Ondřej 2008 060093 Loko Trutnov 5/5 0
Trávníček Robert 1975 061044 SK Třebechovice 4/4 0
Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily 4/4 0
Florián Michal 2011 060094 Loko Trutnov 4/4 0
Trávníček Jan 2005 061043 SK Třebechovice 4/4 0
Hladík Šimon 2009 001136 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Šumbera Vít 2009 119229 UP Olomouc 2/2 0
Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 3/3 0
Vavřín David 2007 057137 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zákoutský Petr 2008 057110 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Stehno Max 2010 057124 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hobkirk Alex 2009 057058 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hnyk Kryštof 2009 057119 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Tichý Antonín Adam 2008 057111 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Grombíř Konstantin 2007 057095 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 5/7 455
2.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 386
3.Vaňková Klára 2001 030043 1 VS Tábor 5/8 345
4.Kolihová Hana 2003 026018 1 SK Domeček Soběslav 5/9 316
5.Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 5/6 299
6.Novosadová Kristina 2004 024024 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 248
7.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 176
8.Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 163
9.Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 5/16 161
10.Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 157
11.Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 2/2 116
12.Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 5/8 99
Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 5/8 99
14.Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 5/13 70
15.Lacinová Leona 1974 059008 2 TJ Semily 4/4 31
16.Šandová Anežka 2003 057105 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 30
17.Sládková Linda 2004 039009 3 TJ Loko Plzeň 5/5 28
18.Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 5/5 20
19.Lagnerová Jana 1959 026010 3 SK Domeček Soběslav 2/2 17
20.Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 16
21.Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 4/4 14
Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 2/2 14
23.Veselá Veronika 2002 057091 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 13
24.Haviárová Zuzana 2005 061035 3 SK Třebechovice 4/4 12
25.Kopřivová Eva 2002 024040 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 9
Kliščová Barbora 2002 061042 3 SK Třebechovice 4/4 9
27.Janišová Radka 2005 024016 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 8
28.Sadílková Lucie 2002 057040 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
29.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 5
Kotěrová Terezka 2002 057079 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 5
Novotná Mariána 2002 057048 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
32.Holubová Nela 2007 064015 SKK Vysoké Mýto 5/8 4
Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 5/5 4
Havranová Barbora 2008 057125 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
35.Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
36.Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 2
Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Zimová Anna Marie 2009 057108 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
39.Panzerová Kateřina 2003 039020 TJ Loko Plzeň 2/2 1
Slabihoudová Tereza 2007 057121 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Levová Viktorie 2006 060092 Loko Trutnov 5/5 1
Šotolová Karolína 1999 057003 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
43.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/6 0
Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Dimovová Barbora 2000 116082 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Hricová Klára 1999 119090 MT UP Olomouc 5/8 0
Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Retková Anna 2005 119005 1 UP Olomouc 5/8 0
Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/8 0
Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 4/4 0
Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/6 0
Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 0
Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 4/4 0
Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/8 0
Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 4/4 0
Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 5/6 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 UP Olomouc 5/8 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/6 0
Dobešová Eva 2004 108054 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 3 UP Olomouc 5/6 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 5/8 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 4/4 0
Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 5/6 0
Jurajdová Simona 2007 128006 3 Vodní sporty Desná 4/4 0
Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 4/4 0
Chromá Nicol 2004 119224 3 UP Olomouc 5/6 0
Jílková Pavla 2007 119227 3 UP Olomouc 5/6 0
Mrázková Klára 2006 121035 3 KK Opava 4/4 0
Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 4/4 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 2/2 0
Kuskevych Anastasia 2004 108014 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc 4/4 0
Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Havlíčková Nela 2008 108001 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Viková Anna 2008 060091 Loko Trutnov 4/4 0
Trávníčková Lucie 2011 061045 SK Třebechovice 4/4 0
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 4/4 0
Koplíková Eliška 2009 112055 VK Kroměříž 2/2 0
Koplíková Adéla 2009 112054 VK Kroměříž 2/2 0
Čapáková Eliška 1995 116072 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Dimovová Viktorie 2000 116081 1 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Smereková Tereza 2009 057133 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Poznerová Magdaléna 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Typ závodu