Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2022

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 5/14 843
2.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 5/13 806
3.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 724
4.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/12 714
5.Slanina Vladimír 1994 052028 1 TJ Loko Žatec 4/4 633
6.Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 5/19 592
7.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 541
8.Beier Alva 2005 057157 1 TJ Syntesia Pardubice 5/16 533
9.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/15 478
10.Veselý Ondřej 2004 057054 1 TJ Syntesia Pardubice 5/19 466
11.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/12 417
12.Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 372
13.Ondřich Adam 2004 024006 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 316
14.Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 5/10 286
15.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 5/6 250
16.Kvapil Ondřej 2007 064040 1 SKK Vysoké Mýto 5/22 233
17.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 5/14 216
18.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/6 203
19.Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 168
20.Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 165
21.Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 5/13 150
22.Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 5/11 144
23.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/20 95
24.Hajský Stanislav 1969 059016 2 TJ Semily 4/4 94
25.Slezák Adam 2006 057132 2 TJ Syntesia Pardubice 5/13 90
26.Študlar Patrik 1999 024061 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 80
27.Ruffer Jakub 2007 057099 3 TJ Syntesia Pardubice 5/14 68
28.Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 65
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 5/15 65
30.Mornštejn Roman 1969 001128 3 TJ Bohemians Praha 5/12 54
31.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/14 44
32.Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 5/12 38
33.Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 32
34.Zuna Vilém 2007 059052 3 TJ Semily 5/11 27
Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 27
36.Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 4/4 18
37.Hladík Šimon 2009 009181 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 17
38.Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 14
Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 5/15 14
40.Chlouba Luboš 1959 001061 3 TJ Bohemians Praha 2/2 13
41.Čamek David 2006 106084 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 10
42.Novák Kuba 2001 057013 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 9
Konvalinka Štěpán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 1/1 9
Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto 1/1 9
45.Hanuš Tomáš 2005 061011 3 SK Třebechovice 4/4 8
46.Indruch Tomáš 2008 045002 3 KVS Hradec Králové 2/2 7
Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 4/4 7
49.Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
Kulhánek Adam 2009 057102 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 6
Fabián Filip 2010 001029 3 TJ Bohemians Praha 4/4 6
52.Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 5
Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
55.Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 5/6 4
Trnka Tobiáš 2007 106111 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 4
Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 4
59.Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
Baťa Václav 2009 057162 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Nekut Martin 2006 057145 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
62.Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Nekvinda Ivo 2003 057061 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
67.Kunc David 2006 057010 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Zákoutský Petr 2008 057110 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 1
Lang Sebastián 2008 064045 SKK Vysoké Mýto 1/1 1
Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 1
Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 2/2 1
73.Černý Matyáš 2008 057152 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Červenka Richard 2008 057150 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Dostál Roman 2008 057051 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 5/8 0
Salaj František 2004 106095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 0
Kristek Václav 1996 119213 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Rašner Karel 2004 185007 1 KK Postřelmov 5/12 0
Šmakal Petr 2003 106088 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 0
Šotola Karel 1997 106049 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 0
Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 0
Čamek Petr 1977 106004 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Vodák Norbert 2004 106097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Hořínek Jaroslav 1963 106009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Stratil Filip 2006 106086 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 0
Outrata Jan 2007 057148 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Macas Petr 2008 057015 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Křížek Michal 2007 057130 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Nový Jakub 2009 057060 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Rubint Martin 1990 112030 2 VK Kroměříž 5/6 0
Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Beneš František 2007 057112 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Bažant Jan 2005 057123 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Janko Jonáš 2011 064004 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Lustig Josef 2003 057115 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Linhart Vojtěch 2007 057106 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Lustig Šimon 2003 057109 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Novák Tobiáš 2008 119182 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Papula Jan 2005 106094 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Střílka Richard 2006 119180 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Čamek Petr 2009 106085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Šamánek Filip 2010 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Král Samuel 2010 119232 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Pischek Jan Gabin 2006 023003 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 0
Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 4/4 0
Janů Filip 2002 119159 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Rygel Marek 1989 103047 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Mrůzek Šimon 2011 059055 TJ Semily 2/2 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor 2/2 0
Šimánek Robert 1973 081018 SK Jihlava 2/2 0
Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec 2/2 0
Dvořák Lukáš 2000 024080 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 206
2.Bundová Simona 2004 057008 1 TJ Syntesia Pardubice 5/17 194
3.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 193
4.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 1 SKK Vysoké Mýto 5/16 124
5.Valíková Radka 1991 057074 2 TJ Syntesia Pardubice 5/7 42
6.Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 5/9 15
7.Šandová Anežka 2003 057105 2 TJ Syntesia Pardubice 1/1 12
8.Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice 1/1 9
Novotná Natálie 2010 024095 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 9
10.Veselá Veronika 2002 057091 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 7
12.Šotolová Karolína 1999 057003 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 2/2 5
14.Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 5/10 4
Holubová Nela 2007 064015 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 4
Poznerová Magdalena 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 4
Kučerová Veronika 1999 024093 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 4
20.Šotolová Kristýna 1999 057004 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Horáčková Sofie 2007 057159 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Vavřinová Aneta 2005 057146 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
Voldánová Žofie 2011 057160 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
24.Čapská Valerie 2011 057158 TJ Syntesia Pardubice 4/4 2
Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Zimová Barbora 2003 057088 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
27.Kacetlová Denisa 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 2/2 1
Havranová Barbora 2008 057125 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Šuttová Zita 2011 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 1
32.Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Blažková Aneta 2008 057151 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Davidová Michaela 2009 045004 KVS Hradec Králové 1/1 0
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 1/1 0
Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 0
Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/14 0
Chromá Nicol 2004 119224 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Horová Klára 1998 119058 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 0
Pavlisová Anežka 2008 057161 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Vránová Anastázie 2007 057138 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Smereková Tereza 2009 057133 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Smereková Anna 2010 057134 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Žďárská Alžběta 2010 057139 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Zimová Anna Marie 2009 057108 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Slabihoudová Tereza 2007 057121 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Sládková Karolína 2010 057093 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Marousková Tereza 2009 119177 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Berylová Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Kašparů Emma 2011 119246 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
M SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
5/10 582
2.Vaněk Matěj
Rašner Karel
2004
2004
030044
185007
1 VS Tábor
KK Postřelmov
5/8 561
3.Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/12 548
4.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/14 524
5.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
057157
060047
1 TJ Syntesia Pardubice
Loko Trutnov
5/13 497
6.Ondřich Adam
Vejnar Samuel
2004
2005
024006
024042
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/11 369
7.Tomek Lukáš
Šrámek Michal
1987
1982
009061
012068
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ DUKLA Praha
4/4 344
8.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
1 TJ Bohemians Praha
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 342
9.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/10 259
10.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/10 195
11.Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/8 193
12.Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 189
13.Chlouba Luboš
Jindrák Petr
1959
1969
001061
007041
1 TJ Bohemians Praha
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
5/12 155
14.Švadlena Václav
Novák Martin
1985
1991
024032
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 146
15.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
2 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 135
16.Študlar Patrik
Skořepa Vojtěch
1999
1999
024061
024015
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 131
17.Jelínek Šimon
Hřebcová Helena
1994
1994
001018
001049
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/14 113
18.Zrzavý Jakub
Virágh Tomáš
2005
2004
064056
061013
2 SKK Vysoké Mýto
SK Třebechovice
5/12 104
19.Kašparová Anna
Peška Libor
1985
1987
055012
024039
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/9 96
20.Palouda Mikoláš
Kasper Jakub
2007
2007
024004
024056
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/5 77
21.Šafařík Pavel
Šutta Jan
2008
2008
024037
024065
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/9 75
22.Pischek Jan
Šťastný Jan
1977
1970
057011
057047
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 62
23.Tomeček Adam
Uhlík Jan
2008
2008
133015
076028
2 SK Veselí nad Moravou
TJ Jiskra Bechyně
4/4 43
24.Sedlák Václav
Kotrba Matěj
2007
2007
064058
064036
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/8 37
25.Háša Michal
Uhlík Jan
1981
2008
076013
076028
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 34
26.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
TJ DUKLA Praha
2/2 32
Plachtová Alexandra
Novák Martin
1998
1991
024030
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 32
28.Paloudová Karolína
Paloudová Anežka
2000
1999
024034
024017
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 28
29.Martin Václav
Háša Michal
1971
1981
001027
076013
2 TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
4/4 27
30.Šrámek David
Ruffer Jakub
2007
2007
057136
057099
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 26
31.Syrový Filip
Bek Matyáš
2007
2006
064026
063063
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
5/8 25
32.Kolihová Hana
Ondřich Adam
2003
2004
026018
024006
1 SK Domeček Soběslav
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 16
33.Pajtina Tomáš
Konvalinka Štěpán
2008
2009
057104
057027
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 15
34.Šotola Karel
Štercl Vít
1997
1999
106049
012056
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ DUKLA Praha
2/2 14
35.Taraba Matyáš
Körner Adam
2004
2004
011070
011061
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
4/4 12
36.Pluta Adam
Rendón Marco
2008
2008
001109
001144
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 11
37.Ženka Ondřej
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 8
Šafaříková Alena
Kasper Jakub
2006
2007
024098
024056
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 8
Niedl Robin
Kopřiva Filip
2008
2008
024053
024069
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 8
40.Jiřík Matěj
Kašpar Lukáš
2005
2001
057025
057026
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 7
41.Linhart Matyáš
Linhart Vojtěch
2002
2007
057034
057106
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 6
Pajtina Tomáš
Kulhánek Adam
2008
2009
057104
057102
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 6
Kratochvílová Tereza
Ondřich Václav
2003
2001
024009
024072
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 6
44.Ruffer Matěj
Ruffer Jakub
1999
2007
057005
057099
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 5
Portych Matyáš
Stolín Antonín
2008
2008
060099
060059
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 5
46.Lustig Šimon
Lustig Josef
2003
2003
057109
057115
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
Kučerová Veronika
Skořepa Vojtěch
1999
1999
024093
024015
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 4
Palouda Mikoláš
Palouda Tomáš
2007
1969
024004
024021
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 4
49.Makarov Lukáš
Nekut Martin
2006
2006
057085
057145
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 3
Kolihová Hana
Olšák Matyáš
2003
2001
026018
024067
SK Domeček Soběslav
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 3
51.Dziak Adam
Frankota Matěj
2009
2008
057155
057116
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
Pozner Jakub
Reich Jakub
2004
2003
057052
057017
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 2
Veber Jan
Velinger Karel
1971
1980
024109
024108
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 2
Hornych Jan
Hovorka Dominik
2009
2009
057128
057154
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
Štěpán Josef
Tichý Antonín Adam
2006
2008
057113
057111
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
Myška Matěj
Kopřiva Filip
2009
2008
024079
024069
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 2
Dvořáková Alžběta
Šafaříková Alena
2008
2006
024090
024098
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 2
58.Hnyk Kryštof
Hobkirk Alex
2009
2009
057119
057058
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Hladík Vojtěch
Hlavatý Jan
2010
2007
057127
057122
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Stojánek Václav
Suchý Matěj
2009
2006
057135
057103
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Cardoselli Lucas
Sýkora Ondřej
2010
2010
009188
001108
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 1
62.Taraba Matyáš
Kovářík Vít
2004
2003
011070
011072
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 0
Lazaridis Nikolas
Lejsek Bruno
2006
2006
057144
057097
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Grombíř Konstantin
Halbrštát Jakub
2007
2007
057095
057096
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Klejch Matouš
Hornych Jan
2009
2009
057153
057128
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Kotěra Matouš
Kotěrová Tereza
2000
2002
057046
057079
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
106095
106088
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/8 0
Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 0
Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
106009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
5/12 0
Retek Toman
Retek Václav
2007
2007
119188
119189
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
5/6 0
Čamek David
Stratil Filip
2006
2006
106084
106086
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/11 0
Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 0
Samek Mathias
Semerád Tomáš
2008
2009
057131
057098
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Voral Jakub
Voral David
2005
2005
057038
057057
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Skalický Aleš
Skalický Tomáš
2002
2005
057092
057118
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Dvořáková Alžběta
Palouda Mikoláš
2008
2007
024090
024004
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Němcová Marie
Vejnar Samuel
2000
2005
103024
024042
1 Kanoe Klub Spoj Brno
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Hrstka Jaromír
Jenček Michal
2007
2002
057117
057032
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Havran Adam
Hemerka Marek
2010
2008
057083
057126
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Svatoš Ondřej
Školoudík Václav
2003
2002
057030
057063
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Nový Jakub
Outrata Jan
2009
2007
057060
057148
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Tvrdík Šimon
Vavřín Jan
2009
2007
057167
057137
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Kutín Filip
Malý Vojtěch
2007
2006
119218
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 0
Kulhánek Adam
Hovorka Dominik
2009
2009
057102
057154
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Čermák Vojtěch
Kafka Martin
2010
2010
119253
119239
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 0
Talíř Matyáš
Lamač Kristián
2007
2007
024104
024048
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 0
Janko Jonáš
Jetmar Ondřej
2011
2010
064004
064006
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 0
Papula Jan
Stratil Filip
2005
2006
106094
106086
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Hanuš Tomáš
Beránek Tomáš
2005
2006
061011
061016
SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Myška Matěj
Kofroň Lukáš
2009
2008
024079
024044
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Slanina Vladimír
Souček Miloš
1969
1973
052035
052032
2 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 0
Doležal Vilém
Krechler Miroslav
1951
1952
081010
081009
SK Jihlava
SK Jihlava
2/2 0
Hitha Čeněk
Kopřiva Filip
2008
2008
024102
024069
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Novotná Natálie
Šuttová Zita
2010
2011
024095
024073
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Šafařík Viktor
Sedláček Štěpán
2011
2011
024002
024087
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Kosík Dan
Malý Vojtěch
2004
2006
119173
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 5/14 1408
2.Šindelář Jan 2002 039050 1 TJ Loko Plzeň 5/14 1289
3.Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 5/17 1228
4.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 TJ Bohemians Praha 5/12 1192
5.Vejnar Samuel 2005 024042 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 1181
6.Míka Hynek 2006 026001 1 SK Domeček Soběslav 5/14 1073
7.Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 5/12 1066
8.Mrůzek Kamil 1977 059017 1 TJ Semily 5/10 1042
9.Cardoselli Tomáš 2005 001106 1 TJ Bohemians Praha 5/18 977
10.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/14 928
11.Švagr Rostislav 2000 063009 1 SK Týniště nad Orlicí 5/12 882
12.Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 5/17 830
13.Olšák Matyáš 2001 024067 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/15 798
14.Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 5/15 796
15.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 5/8 766
16.Virágh Tomáš 2004 061013 2 SK Třebechovice 5/14 754
17.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/10 736
18.Smolka Ondřej 1994 001037 2 TJ Bohemians Praha 5/6 730
19.Taraba Matyáš 2004 011070 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/18 668
20.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/16 659
21.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/19 608
22.Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/20 586
23.Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 5/15 574
24.Pelikán Václav 2005 001111 2 TJ Bohemians Praha 5/18 531
25.Bek Matyáš 2006 063063 2 SK Týniště nad Orlicí 5/13 479
26.Körner Adam 2004 011061 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/16 467
27.Syrový Filip 2007 064026 2 SKK Vysoké Mýto 5/23 459
28.Zieris Matyáš 1995 001103 2 TJ Bohemians Praha 3/3 443
29.Kasper Jakub 2007 024056 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 435
30.Slavík Daniel 2006 059026 2 TJ Semily 5/13 405
31.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 370
32.Jelínek Filip 1996 001016 2 TJ Bohemians Praha 4/4 364
33.Šrámek David 2007 057136 2 TJ Syntesia Pardubice 5/14 351
34.Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 5/10 347
35.Palouda Mikoláš 2007 024004 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 345
36.Popelka Petr 2005 011047 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/14 334
Trefný Jiří 1982 001046 2 TJ Bohemians Praha 5/7 334
38.Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 5/18 303
39.Zrzavý Jakub 2005 064056 2 SKK Vysoké Mýto 5/20 279
40.Pleštil Šimon 2007 059025 2 TJ Semily 5/15 274
41.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 272
42.Kovářík Vít 2003 011072 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 254
43.Kot Michal 2006 001139 2 TJ Bohemians Praha 5/16 250
44.Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 5/9 248
45.Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 4/4 246
46.Kvapil Ondřej 2007 064040 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 233
47.Sedlák Václav 2007 064058 2 SKK Vysoké Mýto 5/15 205
48.Rendón Marco 2008 001144 2 TJ Bohemians Praha 5/12 194
49.Franz Jakub 2007 039034 2 TJ Loko Plzeň 5/8 166
50.Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 165
51.Dvořák Lukáš 2000 024080 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 144
52.Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 132
53.Háša Michal 1981 076013 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 126
54.Pluta Adam 2008 001109 3 TJ Bohemians Praha 5/10 123
Pelikán Martin 2009 009189 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 123
56.Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 5/9 116
57.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 5/19 109
58.Cardoselli Lucas 2010 009188 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 104
59.Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 5/12 95
60.Hladík Šimon 2009 009181 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 89
61.Fabián Filip 2010 001029 3 TJ Bohemians Praha 5/8 83
62.Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 5/7 82
63.Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 5/10 76
Jiřík Matěj 2005 057025 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 76
65.Hanzel Jáchym 2008 039039 3 TJ Loko Plzeň 4/4 74
66.Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 68
67.Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 5/8 67
68.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 66
69.Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 4/4 63
70.Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 5/6 61
71.Cinko Radek 1993 057065 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 60
72.Hitha Čeněk 2008 024102 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 59
73.Outrata Jindřich 1970 057033 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 53
74.Koudelka Tomáš 1964 024027 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 47
75.Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 5/8 42
76.Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 41
Ondřich Václav 2001 024072 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 41
Portych Matyáš 2008 060099 3 Loko Trutnov 4/4 41
79.Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 37
80.Hovorka Dominik 2009 057154 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 36
Franz Tadeáš 2010 039001 3 TJ Loko Plzeň 4/4 36
Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 36
83.Boček Zdeněk 1975 023006 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 33
84.Talíř Matyáš 2007 024104 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 32
85.Hynek Pavel 2003 059012 3 TJ Semily 5/6 30
Lang Sebastián 2008 064045 3 SKK Vysoké Mýto 5/10 30
Mrůzek Šimon 2011 059055 3 TJ Semily 4/4 30
Komiš Jan 2011 039011 3 TJ Loko Plzeň 5/6 30
89.Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 5/8 29
90.Zvolánek Jan 1995 076010 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 28
91.Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 27
92.Koblížek Daniel 2000 057140 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 25
Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 25
Kofroň Lukáš 2008 024044 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 25
Měchura Jiří 1954 061019 3 SK Třebechovice 4/4 25
96.Hanzel Vilém 2010 039035 3 TJ Loko Plzeň 2/2 24
Polišenský Tomáš 1983 026008 3 SK Domeček Soběslav 2/2 24
98.Jetmar Ondřej 2010 064006 3 SKK Vysoké Mýto 5/14 23
Sedlák Jakub 2005 064057 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 23
Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 23
101.Hanuš Tomáš 2005 061011 3 SK Třebechovice 4/4 22
102.Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 5/10 20
Pavlík Pavel 1998 061014 3 SK Třebechovice 4/4 20
104.Trefný Vojtěch 2007 001134 3 TJ Bohemians Praha 5/6 19
Šturc Filip 2010 059053 3 TJ Semily 2/2 19
106.Lamač Kristián 2007 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 17
Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 4/4 17
Měchura Jiří 1987 061020 3 SK Třebechovice 4/4 17
109.Samek Petr 2008 061004 3 SK Třebechovice 5/7 16
Zachystal Adam 2010 001137 3 TJ Bohemians Praha 4/4 16
111.Kulhánek Adam 2009 057102 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 15
Komberec Daniel 2009 026006 3 SK Domeček Soběslav 2/2 15
113.Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/5 14
114.Beránek Tomáš 2006 061016 3 SK Třebechovice 4/4 11
115.Veber Jan 1971 024109 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 10
Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 1/1 10
Lev Ondřej 2008 060093 3 Loko Trutnov 3/3 10
Jarolímek Otto 1961 062006 3 TJ Turnov 5/5 10
Stratil Filip 2006 106086 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 10
121.Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 9
122.Bažant Jan 2005 057123 TJ Syntesia Pardubice 1/1 8
Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice 1/1 8
Matěcha Matouš 2009 026024 3 SK Domeček Soběslav 2/2 8
125.Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
Sladovník Jakub 2006 026002 SK Domeček Soběslav 1/1 7
127.Konvalinka Jindřich 2000 057029 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 6
Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
Frankota Matěj 2008 057116 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
130.Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
Voříšek Václav 2008 064041 3 SKK Vysoké Mýto 5/7 5
Hlavatý Jan 2007 057122 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
Červenka Richard 2008 057150 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
Kotěra Vojtěch 2006 057035 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 2/2 5
Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 1/1 5
137.Beneš František 2007 057112 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Baťa Václav 2009 057162 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Suchý Matěj 2006 057103 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 4
Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
142.Svatoš Ondřej 2003 057030 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Dziak Adam 2009 057155 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
144.Klejch Matouš 2009 057153 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Stibor Tadeáš 2007 026021 SK Domeček Soběslav 5/5 2
Gomboš Miroslav 2009 060006 Loko Trutnov 5/6 2
147.Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 1
Komárek Michal 2010 057129 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Šafařík Viktor 2011 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 1
Dostál Roman 2008 057051 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Čapek Jiří 2011 039036 TJ Loko Plzeň 4/4 1
152.Trefný Martin 2010 001140 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Bureš Max Ivo 2009 057156 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Culek Vojtěch 2006 057107 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 1/1 0
Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 0
Procházka Vojtěch 2002 119124 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 0
Brokeš Marek 2003 185012 1 KK Postřelmov 5/12 0
Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Mráka Jan 2004 119154 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/14 0
Knebel Robert 1971 119035 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/14 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 0
Gabrlík Jakub 2004 119152 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/14 0
Urban Jaroslav 2004 119205 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/14 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 0
Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/14 0
Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/8 0
Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 5/12 0
Berka Štěpán 2002 106069 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 5/6 0
Trnka Tobiáš 2007 106111 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 0
Kutín Filip 2007 119218 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Sekanina Matěj 2008 128018 3 Vodní sporty Desná 5/14 0
Čamek Petr 2009 106085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 0
Hemerka Marek 2008 057126 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hladík Vojtěch 2010 057127 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Havran Adam 2010 057083 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hornych Jan 2009 057128 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/10 0
Tichý Antonín Adam 2008 057111 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Štěpán Josef 2006 057113 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Tvrdík Šimon 2009 057167 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Stojánek Václav 2009 057135 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Vavřín Jan 2007 057137 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Janko Jonáš 2011 064004 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Opekar Dominik 2007 024110 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Máče Jan 2010 024094 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Máče Jiří 2010 024097 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Fikejs Adam 1985 024086 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kunc David 2006 057010 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Halbrštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Černý Matyáš 2008 057152 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Grombíř Konstantin 2007 057095 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice 5/7 0
Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Křížek Michal 2007 057130 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Lazaridis Nikolas 2006 057144 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Velinger Karel 1980 024108 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 0
Rolenc Jakub 2004 133025 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 0
Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Vybíral Viktor 2007 103049 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 0
Kasatskyi Denys 2007 119026 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 0
Bouška David 2008 103044 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Šišpera Tomáš 2008 133041 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Tomeček David 2011 133020 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Doseděl Eliáš 2010 119255 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Janeček Jáchym 2007 119003 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 4/4 0
Vídeňský Antonín 2008 060016 Loko Trutnov 4/4 0
Palán Ondřej 2001 053017 TJ Dvůr Králové 4/4 0
Novotný Jaroslav 2010 059058 TJ Semily 2/2 0
Rašner Jiří 2008 185008 KK Postřelmov 2/2 0
Přibyla Tomáš 1975 034002 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Ježek Filip 2011 039043 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Polišenský Tomáš 2010 026013 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Hromada Jakub Tobiáš 2009 001052 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pazourek Jan 1948 076002 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Dodal Jan 1953 001008 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec 2/2 0
Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 2/2 0
Doležal Filip 2004 133023 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 5/10 644
2.Novosadová Kristina 2004 024024 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 557
3.Šampalíková Klára 2004 039029 1 TJ Loko Plzeň 5/12 463
4.Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 5/12 456
5.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 398
6.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 1 SKK Vysoké Mýto 5/19 389
7.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/15 362
8.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 266
9.Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 245
10.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 4/4 239
11.Milotová Dora 2007 001120 1 TJ Bohemians Praha 5/16 230
12.Kučerová Veronika 1999 024093 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 195
13.Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 5/8 170
14.Sládková Linda 2004 039009 2 TJ Loko Plzeň 5/13 116
15.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 95
16.Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 5/17 83
17.Viková Anna 2008 060091 2 Loko Trutnov 5/12 63
18.Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 57
19.Žďárská Laura 2006 057062 2 TJ Syntesia Pardubice 5/11 53
20.Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 37
21.Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 5/16 35
22.Haviárová Zuzana 2005 061035 3 SK Třebechovice 5/5 32
23.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 31
24.Bundová Simona 2004 057008 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 27
25.Holubová Nela 2007 064015 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 26
26.Koplíková Adéla 2009 112054 3 VK Kroměříž 5/8 19
27.Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 16
28.Paloudová Anežka 1999 024017 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 14
29.Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 12
30.Jasanská Jitka 1981 064001 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 11
31.Landsmannová Lucie 2002 057006 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 10
Jasanská Anna 2007 064046 3 SKK Vysoké Mýto 5/10 10
Novotná Natálie 2010 024095 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 10
Koplíková Eliška 2009 112055 3 VK Kroměříž 5/8 10
35.Šuttová Zita 2011 024073 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 9
Lagnerová Jana 1959 026010 3 SK Domeček Soběslav 3/3 9
37.Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
38.Samková Valerie 2011 061003 3 SK Třebechovice 5/6 6
Švehlová Rozárie 2008 023015 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 6
Čapská Valerie 2011 057158 TJ Syntesia Pardubice 3/3 6
41.Voldánová Žofie 2011 057160 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
42.Nekvindová Anna 2006 057037 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Košnarová Natálie 2007 057147 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 5/8 4
Marková Jitka 1978 060027 3 Loko Trutnov 4/4 4
Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 2/2 4
47.Havranová Barbora 2008 057125 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Kotěrová Tereza 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
49.Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
50.Hrdá Eliška 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Šandová Anežka 2003 057105 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
52.Fiedlerová Nela 2007 001039 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Davidová Michaela 2009 045004 KVS Hradec Králové 1/1 0
Indruchová Daniela 2011 045023 KVS Hradec Králové 1/1 0
Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 0
Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Střechová Ela 2005 108041 1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/14 0
Hansgutová Monika 2005 119207 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 0
Halašková Petra 1974 119019 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 1 Vodní sporty Desná 5/14 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 0
Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 0
Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Novosadová Eliška 2005 119206 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Smereková Anna 2010 057134 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Sládková Karolína 2010 057093 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Smereková Tereza 2009 057133 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Poznerová Magdalena 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Slabihoudová Tereza 2007 057121 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Celnerová Amélie 2010 024075 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kacetlová Denisa 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Horáčková Sofie 2007 057159 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Levová Viktorie 2006 060092 Loko Trutnov 1/1 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Marousková Tereza 2009 119177 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 0
Dobešová Eva 2004 108054 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Pavelková Eva 2008 128017 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Paulíková Gabriela 1979 108080 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Berylová Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Gabrlíková Eliška 2011 106099 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Šléglová Tereza 2011 108088 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Cigánková Veronika 2011 108030 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 0
Grossová Elisabeth 2010 103005 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Fuchsová Terezie 2011 108047 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 0
Blažková Alžběta 2010 106101 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Čechová Nina 2011 108032 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Růžičková Nela 2010 060014 Loko Trutnov 4/4 0
Zárubová Veronika 2005 061046 SK Třebechovice 4/4 0
Střílková Jana 2004 119181 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Lisovska Mariia 2005 119009 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Lychko Anna 2001 119015 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Doležalová Lucie 2003 119157 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Retková Marie 2003 119215 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Typ závodu