Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2024"

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vaněk Matěj 2004 030044 MT VS Tábor 5/6 574
2.Beier Matouš 2004 060047 MT Loko Trutnov 5/7 526
3.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 4/4 515
4.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 4/4 406
5.Kvapil Ondřej 2007 064040 1 SKK Vysoké Mýto 5/5 384
6.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 358
7.Ondřich Adam 2004 024006 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 348
8.Veselý Ondřej 2004 057054 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 312
9.Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 294
10.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 281
11.Kotrba Matěj 2007 064036 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 186
12.Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 180
13.Novosad Lukáš 1976 024001 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 168
14.Beier Alva 2005 057157 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 137
15.Slezák Adam 2006 057132 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 125
16.Zuna Vilém 2007 059052 2 TJ Semily 5/5 124
17.Hanzel Jáchym 2008 039039 1 TJ Loko Plzeň 2/2 114
18.Ruffer Jakub 2007 057099 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 105
19.Trnka Tobiáš 2007 106111 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 59
20.Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 54
21.Hitha Čeněk 2008 024102 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 47
Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 47
23.Plášil Hynek 2006 057086 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 43
24.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 32
25.Šťastný Matěj 2005 057075 1 TJ Syntesia Pardubice 3/3 27
26.Čamek David 2006 106084 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 25
27.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 24
Mornštejn Roman 1969 001128 3 TJ Bohemians Praha 2/2 24
29.Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 19
30.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 3/3 17
31.Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 3/3 16
32.Černý Matyáš 2008 057152 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 14
33.Hrstka Jaromír 2007 057117 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 10
34.Hovorka Dominik 2009 057154 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 9
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 3/3 9
36.Baťa Václav 2009 057162 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 2/2 6
39.Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 1/1 5
40.Hnyk Kryštof 2009 057119 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Svatoš Ondřej 2003 057030 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
42.Janko Jonáš 2011 064004 SKK Vysoké Mýto 2/2 3
Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 1/1 3
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 1/1 3
45.Havran Adam 2010 057083 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Lustig Josef 2003 057115 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 1/1 2
48.Adamec Oliver 2013 057177 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Čamek Petr 2009 106085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 1
Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 5/5 1
Lustig Šimon 2003 057109 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
52.Komárek Michal 2010 057129 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Svátek Josef 2012 057175 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Podzimek Štěpán 2012 057172 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Sax Štěpán 2012 057171 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hladík Vojtěch 2010 057127 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Bureš Max Ivo 2009 057156 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Rokos Josef 2011 057164 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Reich Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Novotný Adam 2003 057012 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Mrůzek Šimon 2011 059055 TJ Semily 1/1 0
Komínek Vojtěch 2008 043023 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 0
Rubint Martin 1990 112030 1 VK Kroměříž 2/2 0
Kristek Václav 1996 119213 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Salaj František 2004 106095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Retek Václav Toman 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Karolína 2000 024034 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 110
2.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 86
3.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 62
4.Bundová Simona 2004 057008 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 60
5.Čapská Valerie 2011 057158 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 59
6.Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 41
7.Novotná Natálie 2010 024095 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 31
8.Štulcová Valentýna 2010 039040 3 TJ Loko Plzeň 2/2 8
9.Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
10.Slabihoudová Tereza 2007 057121 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Sadílková Lucie 2002 057040 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
12.Vránová Anastázie 2007 057138 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
14.Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
16.Hrdá Eliška 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Novotná Mariana 2002 057048 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
19.Štěpánková Lenka 2007 057114 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Horáčková Sofie 2007 057159 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Košnarová Natálie 2007 057147 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Landsmannová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kotěrová Tereza 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Střílková Jana 2004 119181 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Jílková Pavla 2007 119227 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
057071
064021
MT TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
2/2 340
2.Ondřich Adam
Vejnar Samuel
2004
2005
024006
024042
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 316
3.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 297
4.Vaněk Matěj
Rašner Karel
2004
2004
030044
185007
1 VS Tábor
TJ Bohemians Praha
2/2 256
5.Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 244
Beier Matouš
Beier Alva
2004
2005
060047
057157
1 Loko Trutnov
TJ Syntesia Pardubice
2/2 244
7.Palouda Mikoláš
Hitha Čeněk
2007
2008
024004
024102
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 204
8.Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 188
9.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
2 TJ Bohemians Praha
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 160
10.Šafařík Pavel
Hanzel Jáchym
2008
2008
024037
039039
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Loko Plzeň
2/2 148
11.Sedlák Václav
Kotrba Matěj
2007
2007
064058
064036
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/5 101
12.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 100
13.Novotný Štěpán
Slavík Daniel
2006
2006
059024
059026
2 TJ Semily
TJ Semily
4/4 74
14.Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 58
15.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 28
16.Jindrák Petr
Chlouba Luboš
1969
1959
007041
001061
1 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
TJ Bohemians Praha
2/2 22
Franz Jakub
Panzer Martin
2007
2007
039034
039033
2 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 22
18.Jelínek Šimon
Kúdová Hřebcová Helena
1994
1994
001018
001049
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 16
19.Trnka Tobiáš
Čamek David
2007
2006
106111
106084
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/5 11
Hrubec Matěj
Fabián Filip
2010
2010
001094
001029
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/6 11
21.Voříšek Václav
Kotrba Matěj
2008
2007
064041
064036
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 8
22.Štochl Vojtěch
Pluta Adam
2007
2008
001010
001109
2 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 6
23.Samek Mathias
Tichý Antonín Adam
2008
2008
057131
057111
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 5
24.Kunc David
Lazaridis Nikolas
2006
2006
057010
057144
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 4
Vorel Filip
Vorel Zdeněk
2013
1974
057141
057044
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 4
26.Haviárová Zuzana
Vavřinová Aneta
2005
2005
057170
057146
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 3
Gomboš Miroslav
Zuna Vilém
2009
2007
060006
059052
3 Loko Trutnov
TJ Semily
2/2 3
Jenček Michal
Linhart Matyáš
2002
2002
057032
057034
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 3
29.Bareš Vojtěch
Culek Vojtěch
2006
2006
057066
057107
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
Školoudík Václav
Kašpar Lukáš
2002
2001
057063
057026
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
31.Beneš František
Grombíř Konstantin
2007
2007
057112
057095
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Řehoř Jonáš
Skalický Aleš
2002
2002
057019
057092
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
33.Vavřín Jan
Voral David
2007
2005
057137
057057
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Linhart Vojtěch
Outrata Jan
2007
2007
057106
057148
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Halbrštát Jakub
Hlavatý Jan
2007
2007
057096
057122
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Čermák Jan
Kotěra Vojtěch
2006
2006
057050
057035
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Poznerová Magdalena
Školoudíková Hana
2004
2004
057078
057039
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Novák Kuba
Zemen Tomáš
2001
2001
057013
057018
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Zimová Barbora
Drášilová Karolína
2003
2002
057088
057001
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Kacetlová Denisa
Šandová Anežka
2003
2003
057016
057105
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
106095
106088
MT TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Retek Toman Václav
Retek Václav Toman
2007
2007
119188
119189
1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Míka Hynek 2006 026001 1 TJ Bohemians Praha 5/6 851
2.Vejnar Samuel 2005 024042 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 811
3.Šindelář Jan 2002 039050 MT TJ Loko Plzeň 4/4 805
4.Matějíček Vojtěch 2002 103036 MT TJ Bohemians Praha 5/6 743
5.Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 5/6 719
6.Mrůzek Kamil 1977 059017 1 TJ Semily 5/5 622
7.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 4/4 510
8.Olšák Matyáš 2001 024067 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 498
9.Taraba Matyáš 2004 011070 1 TJ Bohemians Praha 5/6 486
10.Panzer Martin 2007 039033 1 TJ Loko Plzeň 2/2 390
11.Syrový Filip 2007 064026 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 377
12.Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 3/3 320
13.Franz Jakub 2007 039034 2 TJ Loko Plzeň 2/2 306
14.Bek Matyáš 2006 063063 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 291
15.Šafařík Pavel 2008 024037 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 286
16.Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 5/6 274
17.Sládek Michal 2009 039005 2 TJ Loko Plzeň 4/4 272
18.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 3/3 265
19.Palouda Mikoláš 2007 024004 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 261
20.Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 4/4 250
21.Franz Tadeáš 2010 039001 2 TJ Loko Plzeň 5/6 240
Jelínek Filip 1996 001016 2 TJ Bohemians Praha 2/2 240
23.Slavík Daniel 2006 059026 2 TJ Semily 4/4 222
24.Fabián Filip 2010 001029 2 TJ Bohemians Praha 5/6 203
25.Šrámek David 2007 057136 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 198
26.Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 182
27.Sedlák Václav 2007 064058 2 SKK Vysoké Mýto 5/5 175
28.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 TJ Bohemians Praha 2/2 140
29.Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 5/6 118
30.Talíř Matyáš 2007 024104 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 108
31.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 103
32.Kot Michal 2006 001139 2 TJ Bohemians Praha 5/6 100
33.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 99
34.Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 3/3 97
35.Lamač Kristián 2007 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 69
36.Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 68
37.Jetmar Ondřej 2010 064006 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 66
Komiš Jan 2011 039011 3 TJ Loko Plzeň 5/6 66
Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 5/7 66
40.Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 64
41.Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 5/6 58
42.Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 5/5 56
43.Pluta Adam 2008 001109 2 TJ Bohemians Praha 5/6 46
44.Trefný Jiří 1982 001046 3 TJ Bohemians Praha 2/2 44
Nachtigal Jiří 1997 020008 3 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 44
46.Hostek Martin 2007 117369 3 TJ Loko Plzeň 2/2 42
47.Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 5/6 38
48.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 2/2 35
49.Janko Jonáš 2011 064004 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 30
50.Dziak Adam 2009 057155 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 27
51.Pluta Štěpán 2012 001110 3 TJ Bohemians Praha 5/6 25
52.Voříšek Václav 2008 064041 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 22
Čapek Jiří 2011 039036 3 TJ Loko Plzeň 2/2 22
Vránek Jan 2004 033009 2 TJ Loko Plzeň 2/2 22
55.Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 20
56.Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 5/5 19
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 3/3 19
58.Marek Lukáš 1980 053001 2 TJ Dvůr Králové 1/1 18
59.Cinko Radek 1993 057065 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 17
60.Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 16
61.Mrůzek Šimon 2011 059055 3 TJ Semily 3/3 15
Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 15
63.Outrata Jindřich 1970 057033 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 14
64.Portych Matyáš 2008 060099 3 Loko Trutnov 1/1 13
Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 2/2 13
66.Skalický Tomáš 2005 057118 TJ Syntesia Pardubice 1/1 12
67.Kulhánek Adam 2009 057102 TJ Syntesia Pardubice 1/1 11
Trefný Vojtěch 2007 001134 3 TJ Bohemians Praha 2/2 11
Koudelka Tomáš 1964 024027 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 11
70.Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 10
Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 1/1 10
72.Tvrdík Šimon 2009 057167 TJ Syntesia Pardubice 1/1 9
Slavík Vojtěch 2012 059009 3 TJ Semily 3/3 9
Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice 1/1 9
75.Černík Jan 2005 057100 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 8
Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 8
77.Křížek Michal 2007 057130 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 7
Suchý Matěj 2006 057103 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
80.Nový Jakub 2009 057060 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
82.Frankota Matěj 2008 057116 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
84.Klejch Matouš 2009 057153 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Skrbek Sebastian 2008 070019 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 1/1 4
Ježek Filip 2011 039043 3 TJ Loko Plzeň 2/2 4
88.Semerád Tomáš 2009 057098 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Štěpán Josef 2006 057113 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 1/1 3
91.Hornych Jan 2009 057128 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Pawinger Vincent 2012 001053 3 TJ Bohemians Praha 4/4 2
Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Florián Michal 2011 060094 Loko Trutnov 1/1 2
95.Hobkirk Alex 2009 057058 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Voral Jakub 2005 057038 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Komínek Vojtěch 2008 043023 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 1
98.Hemerka Marek 2008 057126 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zákoutský Petr 2008 057110 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Červenka Richard 2008 057150 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Macas Petr 2008 057015 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Stojánek Václav 2009 057135 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Dostál Roman 2008 057051 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Jiroušek Milan 2011 064003 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Nývlt David 2012 064049 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Peška Václav 2012 057163 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Bažant Jan 2005 057123 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Střasák Filip 2010 064059 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Nekut Martin 2006 057145 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Král Jiří 2012 064002 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Pozner Jakub 2004 057052 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Komínek Štěpán 2011 043019 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 0
Mrůzek Matouš 2013 059054 TJ Semily 1/1 0
Mikeš Jan 2012 010007 SK VS Benátky nad Jizerou 1/1 0
Komínek Mikuláš 2013 043017 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 0
Vorel Filip 2013 057141 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Horák David 1976 090008 Wild Water Canoe Club FROL 1/1 0
Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 1/1 0
Moštěk Matěj 2014 060104 Loko Trutnov 1/1 0
Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Procházka Vojtěch 2002 119124 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Knebel Robert 1971 119035 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vybíral Viktor 2007 103049 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 2/2 0
Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Šišma Matěj 2013 106043 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kos Ondřej 2011 106115 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vaňková Klára 2001 030043 MT VS Tábor 5/6 346
2.Šampalíková Klára 2004 039029 1 TJ Bohemians Praha 5/6 286
3.Viková Anna 2008 060091 1 Loko Trutnov 5/7 214
4.Novosadová Kristina 2004 024024 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 185
5.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 154
6.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 137
7.Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 77
Kučerová Veronika 1999 024093 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 77
9.Novotná Natálie 2010 024095 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 76
10.Štulcová Valentýna 2010 039040 2 TJ Loko Plzeň 5/6 46
11.Jasanská Anna 2007 064046 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 26
12.Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 11
13.Holubová Nela 2007 064015 2 SKK Vysoké Mýto 1/1 8
14.Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
15.Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
16.Stanovská Viktorie 2010 200328 3 TJ Bohemians Praha 5/6 5
Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
18.Kejklíčková Nela 2012 057168 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
20.Celnerová Amélie 2010 024075 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 3
Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 1/1 3
22.Vránová Anastázie 2007 057138 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Sedláčková Iveta 1992 060098 Loko Trutnov 1/1 2
Čapská Valerie 2011 057158 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
25.Hrdá Eliška 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Mrůzková Marie 2011 011086 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 1/1 1
27.Lokvencová Anežka 2011 064009 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Pavlisová Anežka 2008 057161 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Havranová Barbora 2008 057125 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Doubková Anna Marie 2008 057120 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Blažková Aneta 2008 057151 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zimová Anna Marie 2009 057108 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Smereková Tereza 2009 057133 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Žďárská Alžběta 2010 057139 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Smereková Anna 2010 057134 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Sládková Karolína 2010 057093 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Voldánová Žofie 2011 057160 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Vozábalová Beáta 2013 057165 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Vašinová Magdalena 2013 057173 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Horáčková Vanesa 2011 064060 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Košnarová Natálie 2007 057147 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Slabihoudová Tereza 2007 057121 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Štěpánková Lenka 2007 057114 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Horáčková Sofie 2007 057159 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Marková Jitka 1978 053033 3 TJ Dvůr Králové 1/1 0
Moštěková Rozálie 2012 060105 Loko Trutnov 1/1 0
Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Střechová Ela 2005 108041 1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Procházková Pavla 1983 103011 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Koplíková Eliška 2009 112055 2 VK Kroměříž 2/2 0
Koplíková Adéla 2009 112054 2 VK Kroměříž 2/2 0
Retková Marie 2003 119215 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Fuchsová Terezie 2011 108047 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Gabrlíková Eliška 2011 106099 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Cigánková Veronika 2011 108030 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Macháčková Nikol 2013 106008 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Typ závodu