Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/13 383
2.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 366
3.Rygel Marek 1989 103047 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/15 359
4.Janů Filip 2002 119159 1 UP Olomouc 5/17 242
5.Veselý Petr 1976 108045 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/10 193
6.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/13 185
7.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/17 177
8.Šotola Karel 1997 116049 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 145
9.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/5 127
10.Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 5/11 109
11.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 5/8 105
12.Salaj František 2004 116095 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/15 80
Hořínek Jaroslav 1963 116009 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 80
14.Rubint Martin 1990 112030 2 VK Kroměříž 4/4 79
15.Nachtigal Richard 2000 132022 2 TJ Valašské Meziříčí 5/9 67
16.Pavlík Radek 1992 108033 1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/11 65
17.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 60
18.Švéda Daniel 2002 132004 2 TJ Valašské Meziříčí 5/5 53
19.Walter Jakub 1998 119014 2 UP Olomouc 5/9 51
20.Lisický David 1981 119020 2 UP Olomouc 1/1 50
21.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 48
22.Šilar Jakub 1987 064033 1 SKK Vysoké Mýto 5/9 44
23.Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 31
24.Papula Jan 2005 116094 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 22
25.Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/15 21
26.Geprt David 2005 116098 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 12
27.Vodák Norbert 2004 116097 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 9
28.Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno 2/2 8
29.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 5/5 7
30.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 2/2 5
31.Smilek Jiří 2003 132005 2 TJ Valašské Meziříčí 3/3 3
32.Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 5/8 1
33.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/8 0
Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 4/4 0
Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/9 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/9 0
Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 5/7 0
Hajský Stanislav 1969 059016 2 TJ Semily 1/1 0
Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 1/1 0
Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Plášil Hynek 2006 057086 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Ruffer Matěj 1999 057005 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 2/2 0
Fencl Jáchym 2003 057087 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 3/3 0
Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Veselý Ondřej 2004 057054 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 278
2.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 214
3.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 188
4.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 156
5.Štěpánková Petra 2001 119068 1 UP Olomouc 5/15 154
6.Kneblová Klára 2005 119064 1 UP Olomouc 5/5 80
7.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/13 70
8.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/5 68
9.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 42
10.Horová Klára 1998 119058 2 UP Olomouc 5/7 10
11.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 1/1 1
12.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 5/8 0
Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 4/4 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Bayerová Barbora 1998 001124 Bohemians Praha 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
5/13 363
2.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
MT Bohemians Praha
UP Olomouc
5/13 318
3.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/15 225
4.Šotola Karel
Šmoldas Michal
1997
1998
116049
116061
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/11 207
5.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
5/10 173
6.Rolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
057071
064021
MT TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
5/13 83
7.Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
5/11 68
8.Matula Zdeněk
Chlouba Luboš
1955
1959
105016
001061
1 TJ Tesla Brno
Bohemians Praha
5/5 52
9.Kratochvíl Martin
Janů Filip
2003
2002
119139
119159
1 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 48
10.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/9 40
11.Rudorfer Martin
Hradec Matěj
2003
2003
119094
119142
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/9 33
12.Martinka Tomáš
Martinka Antonín
1993
1993
103002
112028
2 Kanoe Klub Spoj Brno
VK Kroměříž
2/2 17
13.Walter Jakub
Skořepa Vojtěch
1998
1999
119014
024015
2 UP Olomouc
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 4
14.Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
064033
064010
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/7 2
Vitoul Tomáš
Šmakal Petr
2003
2003
116107
116088
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 2
16.Řezník Vít
Walter David
2001
2001
129017
129013
2 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
5/9 1
17.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/5 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/8 0
Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/6 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1969
052035
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
1/1 0
Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/5 0
Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
2 Technika Praha
Technika Praha
1/1 0
Mareš Jakub
Vejnar Samuel
2003
2005
024055
024042
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0
Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
3/3 0
Koblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
060040
063058
1 Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
5/7 0
Geprt David
Papula Jan
2005
2005
116098
116094
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Salaj František
Vodák Norbert
2004
2004
116095
116097
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Suchánek Daniel
Haleš Antonín
1993
1992
064021
024012
MT SKK Vysoké Mýto
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Chlouba Luboš
Zapletal Vojtěch
1959
1998
001061
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Pischek Jan
Pischek Jan Gabin
1977
2006
057011
023003
2 TJ Syntesia Pardubice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Salaj František
Papula Jan
2004
2005
116095
116094
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/19 758
2.Slepica Karel 1988 119071 MT UP Olomouc 5/15 751
3.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/13 734
4.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/17 550
5.Hála Richard 1992 119150 1 UP Olomouc 5/5 542
6.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/17 528
7.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/17 493
8.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 459
9.Hradec Matěj 2003 119142 1 UP Olomouc 5/17 433
10.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 5/19 412
11.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/13 398
12.Knebel Robert 1971 119035 2 UP Olomouc 5/11 392
13.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/19 357
14.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/13 280
15.Mrůzek Kamil 1977 012007 1 DUKLA Brandýs 5/8 271
16.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/17 263
17.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/11 255
18.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/17 243
19.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/11 236
20.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/17 228
Švagr Rostislav 2000 063058 1 SK Týniště nad Orlicí 5/11 228
22.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 5/12 223
23.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/13 222
24.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/7 212
25.Zapletal Vojtěch 1998 001112 MT Bohemians Praha 5/12 207
26.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 5/7 199
27.Martinka Antonín 1993 112028 2 VK Kroměříž 5/6 198
28.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/15 147
29.Ligurský Ivo 1990 112046 2 VK Kroměříž 5/6 138
30.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/5 122
31.Kirchner David 2002 001114 1 Bohemians Praha 5/13 119
32.Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 5/14 103
33.Štybnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 5/11 97
34.Bernat Pavel 2004 103019 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 87
35.Brokeš Marek 2003 129038 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 79
36.Krejza Filip 1989 064010 1 SKK Vysoké Mýto 5/9 78
37.Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 5/8 76
38.Šotek Adam 2005 119118 3 UP Olomouc 5/13 66
39.Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 5/10 62
40.Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 5/8 60
41.Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 58
42.Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 5/8 56
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 2/2 56
44.Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 5/13 54
45.Štibrányi David 2004 011068 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 52
46.Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 5/8 47
47.Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 5/8 42
48.Babíček Šimon 1977 116026 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 38
49.Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 4/4 36
50.Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 33
Stratil Michal 1973 116027 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 33
52.Střecha Jan 2001 108042 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/5 23
53.Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 5/8 20
54.Strnad Ondřej 2004 128016 3 Vodní sporty Desná 5/8 19
55.Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 2/2 17
56.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 16
57.Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 5/8 12
Syslo Jiří 2003 119217 3 UP Olomouc 5/8 12
59.Heřmanský Jan 2005 129039 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 11
60.Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 2/2 7
61.Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 4/4 5
Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 4/4 5
63.Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 4
64.Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 3
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 1/1 3
66.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 2
67.Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Loun Matěj 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 4/4 0
Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 5/9 0
Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/7 0
Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/5 0
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/9 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/6 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/7 0
Kruťa Kryštof 2000 043013 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Novák Filip 2002 001030 2 Bohemians Praha 5/7 0
Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 5/7 0
Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/7 0
Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Smítka Petr 1963 020001 Sportclub 80 Chomutov z.s. 1/1 0
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 1/1 0
Stehlík Alexander 2002 060065 3 Loko Trutnov 1/1 0
Panzer Martin 2007 039033 3 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 5/6 0
Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/5 0
Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/7 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 Bohemians Praha 5/5 0
Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/5 0
Davídek Tomáš 1985 024047 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Hezina Jiří 2004 049068 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/7 0
Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 5/7 0
Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 1/1 0
Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 5/5 0
Nedvěd Matěj 2001 001123 2 Bohemians Praha 4/4 0
Skalický Aleš 2002 057092 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Cinko Radek 1993 057065 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 2/2 0
Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 5/17 592
2.Hricová Klára 1999 119090 1 UP Olomouc 5/17 585
3.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/19 454
4.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 412
5.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/15 396
6.Čapáková Eliška 1995 116072 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 355
7.Halašková Petra 1974 119019 1 UP Olomouc 5/11 325
8.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 323
9.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/15 307
10.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/5 281
11.Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 277
12.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/13 273
13.Košíková Denisa 2002 133047 1 SK Veselí nad Moravou 5/16 226
14.Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 210
15.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 5/5 180
16.Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 151
17.Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 5/13 129
18.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/15 121
19.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 5/13 118
20.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/9 105
21.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 5/11 95
22.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 2/2 84
23.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/13 79
24.Daňková Anna 2004 129007 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 74
25.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 5/7 72
26.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/11 60
27.Štibrányi Kateřina 2000 011044 2 KK Brandýs nad Labem 5/5 47
28.Novosadová Eliška 2005 119206 2 UP Olomouc 5/8 40
29.Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 5/8 32
30.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 4/4 26
31.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 23
Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 5/11 23
33.Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 5/8 21
34.Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/5 17
35.Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 16
36.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 15
37.Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/7 12
38.Jordánová Pavlína 1992 103064 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 8
39.Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 5/8 3
Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 4/4 3
41.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 2/2 1
42.Kuskevych Anastasia 2004 108014 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 0
Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 4/4 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 2/2 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Bayerová Barbora 1998 001124 1 Bohemians Praha 5/7 0
Vaňková Klára 2001 030043 1 VS Tábor 5/9 0
Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 1/1 0
Veverková Zdenka 1977 039037 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Brotánková Petra 2001 039015 2 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 5/6 0
Lacinová Leona 1974 059008 2 TJ Semily 1/1 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Kolihová Hana 2003 026018 1 SK Domeček Soběslav 5/7 0
Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Tykalová Jana 1968 048072 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Paďourová Klára 1994 039013 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Mašínová Marie 1997 001130 2 Bohemians Praha 2/2 0
Bundová Simona 2004 057008 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Typ závodu