Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2019

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek 1989 103047 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/15 480
2.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/8 452
3.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 331
4.Veselý Petr 1976 108045 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/8 320
5.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 5/11 316
6.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/14 311
7.Janů Filip 2002 119159 1 UP Olomouc 5/12 289
8.Salaj František 2004 116095 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 236
9.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/8 206
10.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/8 192
11.Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 176
12.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 143
13.Šilar Jakub 1987 064033 1 SKK Vysoké Mýto 5/8 138
14.Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 115
15.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 104
16.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/14 103
17.Vitoul Tomáš 2003 116107 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 101
18.Lisický David 1981 119020 2 UP Olomouc 2/2 94
19.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/10 86
20.Pavlík Radek 1992 108033 1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 82
21.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 5/8 81
22.Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 64
23.Nachtigal Richard 2000 132022 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 60
24.Walter Jakub 1998 119014 2 UP Olomouc 3/3 59
25.Vodák Norbert 2004 116097 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 56
26.Papula Jan 2005 116094 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 50
27.Geprt David 2005 116098 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 40
28.Jílek Jan 1993 064038 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 36
29.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 32
30.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 1/1 29
31.Urban Michal 2004 129024 3 TJ Šumperk z.s. 1/1 15
32.Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 5/10 12
33.Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 5/10 10
34.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 6
35.Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 2/2 5
36.Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 5/7 0
Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Míka Hynek 2006 026001 3 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Míl Jakub 2003 060051 3 Loko Trutnov 1/1 0
Fencl Jáchym 2003 057087 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 5/9 0
Beier Alva 2005 060054 3 Loko Trutnov 1/1 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Plášil Hynek 2006 057086 2 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Sladovník Jakub 2006 026002 3 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Kutín Filip 2007 119218 UP Olomouc 2/2 0
Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc 1/1 0
Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/6 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Ruffer Matěj 1999 057005 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Veselý Ondřej 2004 057054 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 1/1 0
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 1/1 0
Mornštejn Roman 1969 001128 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/9 308
2.Štěpánková Petra 2001 119068 1 UP Olomouc 5/16 252
3.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 220
4.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/17 210
5.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 196
6.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/7 112
7.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 4/4 103
8.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/14 82
9.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/6 77
10.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/6 67
11.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 5/12 53
12.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 52
13.Horová Klára 1998 119058 2 UP Olomouc 5/10 46
14.Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 5/8 42
15.Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 2/2 13
16.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 12
17.Retková Marie 2003 119215 3 UP Olomouc 2/2 10
Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 10
19.Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 3
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 2/2 3
21.Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 1/1 1
22.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Bundová Simona 2004 057008 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 2/2 0
Chromá Nicol 2004 119224 UP Olomouc 1/1 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 UP Olomouc 2/2 0
Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 1/1 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 1/1 0
Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
5/14 434
2.Kristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
119213
001016
MT UP Olomouc
TJ Bohemians Praha
5/9 358
3.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/12 247
4.Zapletal Vojtěch
Šmoldas Michal
1998
1998
001112
116061
1 TJ Bohemians Praha
TJ Vodní Sporty Litovel
5/6 232
5.Rašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
185007
030044
2 KK Postřelmov
VS Tábor
5/5 208
6.Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/11 196
7.Janů Filip
Klíma Vojtěch
2002
2002
119159
024033
1 UP Olomouc
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/5 185
8.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
4/4 146
9.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
116095
116088
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/10 126
10.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
MT SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
5/8 116
11.Kristek Václav
Suchánek Daniel
1996
1993
119213
064021
MT UP Olomouc
SKK Vysoké Mýto
1/1 44
12.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/8 40
13.Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
4/4 24
14.Hradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
119142
119094
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 21
15.Walter Jakub
Ruffer Matěj
1998
1999
119014
057005
2 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
4/4 16
16.Šmoldas Michal
Zieris Matyáš
1998
1995
116061
001103
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Bohemians Praha
2/2 12
17.Stratil Filip
Papula Jan
2006
2005
116086
116094
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 10
18.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/6 7
19.Walter David
Urban Michal
2001
2004
129013
129024
2 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
1/1 6
20.Štybnar Vojtěch
Jaroš Michael
2005
2006
119197
119171
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
Walter Jakub
Ruffer Jakub
1998
2007
119014
057099
2 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Svoboda Ondřej
Malý Vojtěch
2006
2006
119190
119191
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
23.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 0
Fencl Jáchym
Šťastný Matěj
2003
2005
057087
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Němec Radek
Jiřík Matěj
2004
2005
057036
057025
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
001106
001111
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
1/1 0
Bek Matyáš
Beránek Tomáš
2006
2006
063063
063061
SK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
1/1 0
Střílka Richard
Svoboda Ondřej
2006
2006
119180
119190
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Kvapil Ondřej
Vosmek Jáchym
2007
2007
064040
064039
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Šafařík Pavel
Palouda Mikoláš
2008
2007
024037
024004
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Jiřík Matěj
Šťastný Matěj
2005
2005
057025
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Pajtina Tomáš
Ruffer Jakub
2008
2007
057104
057099
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Plášil Hynek
Černík Jan
2006
2005
057086
057100
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Florián Jindřich
Beier Alva
2006
2005
060072
060054
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 0
Vejnar Samuel
Novotný Petr
2005
2006
024042
024066
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Novosadová Eliška
Hansgutová Monika
2005
2005
119206
119207
UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1994
052035
052028
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/5 0
Šťastný Michal
Mornštejn Roman
1965
1969
001038
001128
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 0
Oliverius Jan
Jindrák Petr
1967
1969
007047
007041
2 Technika Praha
Technika Praha
4/4 0
Švagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
063058
060040
1 SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
4/4 0
Chlouba Luboš
Slanina Vladimír
1959
1969
001061
052035
1 TJ Bohemians Praha
TJ Loko Žatec
1/1 0
Bundová Simona
Plášilová Anežka
2004
2002
057008
057064
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Bočánková Jana
Kolihová Hana
2003
2003
026019
026018
SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
1/1 0
Žďárská Laura
Zedníčková Michaela
2006
2005
057062
064055
3 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Plášilová Anežka
Sadílková Lucie
2002
2002
057064
057040
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Hansgutová Monika
Novosadová Eliška
2005
2005
119207
119206
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Šandová Anežka
Bundová Simona
2003
2004
057105
057008
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Kleinová Štěpánka
Šafaříková Alena
2005
2006
024059
024098
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Janů Veronika
Doležalová Bára
2005
2005
119137
119127
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 909
2.Slepica Karel 1988 119071 MT UP Olomouc 5/14 861
3.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/14 834
4.Hradec Matěj 2003 119142 1 UP Olomouc 5/16 676
5.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/17 664
6.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/17 656
7.Zieris Matyáš 1995 001103 1 TJ Bohemians Praha 5/10 624
8.Zapletal Vojtěch 1998 001112 MT TJ Bohemians Praha 5/10 504
9.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 5/16 454
10.Švagr Rostislav 2000 063058 1 SK Týniště nad Orlicí 5/10 440
11.Kirchner David 2002 001114 1 TJ Bohemians Praha 5/11 424
12.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/17 419
Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/16 419
14.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 370
15.Novák Filip 2002 001030 2 TJ Bohemians Praha 5/11 368
16.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/10 359
17.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/9 356
18.Šrámek Jonatan 1994 119054 2 UP Olomouc 3/3 343
19.Mrůzek Kamil 1977 012007 1 DUKLA Brandýs 5/10 340
20.Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 5/11 332
21.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/12 322
22.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/14 306
Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/14 306
24.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/12 286
25.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/8 284
26.Brokeš Marek 2003 129038 2 TJ Šumperk z.s. 5/9 259
27.Martinka Antonín 1993 112028 2 VK Kroměříž 5/8 247
28.Krejza Filip 1989 064010 1 SKK Vysoké Mýto 5/8 240
29.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/8 234
30.Štybnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 5/14 216
31.Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 5/13 169
32.Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 5/9 158
33.Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 5/9 145
34.Šotek Adam 2005 119118 2 UP Olomouc 5/14 141
35.Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 5/12 137
36.Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 5/6 126
37.Bernat Pavel 2004 103019 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 125
38.Berka Štěpán 2002 116069 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 111
39.Zeman Šimon 2004 133127 3 SK Veselí nad Moravou 5/15 103
40.Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 5/10 99
41.Tomeček Adam 2008 133015 3 SK Veselí nad Moravou 5/7 96
42.Rolenc Jakub 2004 133025 3 SK Veselí nad Moravou 5/11 94
43.Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 5/7 90
44.Doležal Tomáš 2002 133022 3 SK Veselí nad Moravou 5/13 85
45.Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 83
46.Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 69
47.Syslo Jiří 2003 119217 3 UP Olomouc 5/6 68
48.Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 5/10 66
49.Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 5/12 61
Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 5/13 61
51.Doležal Filip 2004 133023 3 SK Veselí nad Moravou 5/15 57
52.Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 5/6 48
53.Heřmanský Jan 2005 129039 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 45
54.Bek Matyáš 2006 063063 3 SK Týniště nad Orlicí 5/5 38
55.Pavelka Marek 2004 128013 3 Vodní sporty Desná 5/8 37
Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 1/1 37
57.Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 5/10 35
58.Strnad Ondřej 2004 128016 3 Vodní sporty Desná 5/8 33
59.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 2/2 32
60.Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 5/9 30
61.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 1/1 29
62.Polášek Martin 2005 133034 3 SK Veselí nad Moravou 5/7 24
Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 24
64.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 23
65.Souček Ondřej 1967 119031 UP Olomouc 1/1 21
66.Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 2/2 18
67.Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 2/2 13
68.Kadubec Matěj 2005 133035 3 SK Veselí nad Moravou 5/5 12
Loun Matěj 2004 129040 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 12
70.Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 5/5 9
71.Zeman Jakub 2007 133017 SK Veselí nad Moravou 5/6 8
72.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 1/1 7
73.Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 5
Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 5
75.Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 5/6 4
76.Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 3
77.Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 2/2 2
78.Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 2/2 1
Vyskočil Viktor 2008 108039 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/5 1
Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 5/10 1
Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 1/1 1
82.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/7 0
Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 1/1 0
Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 5/5 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 5/5 0
Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 1/1 0
Florián Jindřich 2006 060072 2 Loko Trutnov 1/1 0
Florián Heřman 2003 060073 3 Loko Trutnov 1/1 0
Skalický Aleš 2002 057092 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Hynek Pavel 2003 059012 2 TJ Semily 1/1 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Sladovník Jakub 2006 026002 2 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Kremla Jakub 2006 026008 3 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Uhlík Jan 2008 076028 3 TJ Jiskra Bechyně 1/1 0
Dodal Jan 1953 001008 3 TJ Bohemians Praha 1/1 0
Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 1/1 0
Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 1/1 0
Pelikán Václav 2005 001111 3 TJ Bohemians Praha 1/1 0
Přibyla Šimon 2004 001138 3 TJ Bohemians Praha 1/1 0
Novotný Štěpán 2006 059024 3 TJ Semily 1/1 0
Novotný Petr 2006 024066 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Grossmann Lukáš 2008 039038 3 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Stehlík Alexander 2002 060065 3 Loko Trutnov 3/3 0
Švagr Robin 2004 063001 3 SK Týniště nad Orlicí 1/1 0
Slavík Daniel 2006 059026 3 TJ Semily 1/1 0
Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Bareš Vojtěch 2006 057066 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Pleštil Šimon 2007 059025 TJ Semily 1/1 0
Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc 2/2 0
Trefný Vojtěch 2007 001134 TJ Bohemians Praha 1/1 0
Černík Jan 2005 057100 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Protivánek Jan 2005 116113 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Pajtina Tomáš 2008 057104 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 3/3 0
Zuna Viilém 2007 059052 TJ Semily 1/1 0
Kotrba Matěj 2007 064036 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Kot Michal 2006 001139 TJ Bohemians Praha 1/1 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Pluta Adam 2008 001109 TJ Bohemians Praha 1/1 0
Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 1/1 0
Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 1/1 0
Hlobil Josef 2001 062003 3 TJ Turnov 1/1 0
Gross Benedikt 1995 103006 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vítek David 2007 103012 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Dorničák Maxim 2007 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Černý Vojtěch 2007 133030 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná 5/8 0
Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 0
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 5/6 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Trefný Jiří 1982 001046 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Kruťa Kryštof 2000 043013 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Jelínek Filip 1996 001016 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 4/4 0
Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Kodet Marcel 1965 052008 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Eisner Tomáš 1987 039064 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 2/2 0
Trnka Tobiáš 2007 116111 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 1/1 0
Smolka Ondřej 1994 001037 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 686
2.Hricová Klára 1999 119090 1 UP Olomouc 5/14 661
3.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/9 605
4.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/17 543
5.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/10 449
6.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 5/12 448
7.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 371
8.Halašková Petra 1974 119019 1 UP Olomouc 5/8 364
9.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 362
10.Košíková Denisa 2002 133047 1 SK Veselí nad Moravou 5/16 332
11.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 TJ Bohemians Praha 5/11 310
12.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/9 309
13.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/14 303
14.Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 289
15.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 264
16.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/10 253
17.Kolihová Hana 2003 026018 1 SK Domeček Soběslav 5/11 224
18.Vaňková Klára 2001 030043 1 VS Tábor 5/9 192
19.Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 183
20.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/8 181
21.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/14 168
22.Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 5/13 165
23.Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 5/12 164
24.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/8 102
25.Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 5/14 96
26.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/11 90
27.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 2/2 89
28.Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 5/9 69
29.Daňková Anna 2004 129007 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 54
30.Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/11 46
31.Novosadová Eliška 2005 119206 2 UP Olomouc 5/10 43
32.Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 36
33.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 33
34.Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/11 32
35.Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 20
Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 20
37.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 UP Olomouc 5/10 14
38.Kočířová Valentýna 2008 119208 3 UP Olomouc 2/2 13
39.Jurajdová Simona 2007 128006 Vodní sporty Desná 5/8 12
40.Kuskevych Anastasia 2004 108014 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/7 9
41.Jurajdová Veronika 2007 128007 Vodní sporty Desná 5/8 8
42.Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 2/2 6
43.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 2/2 5
Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 1/1 5
45.Chromá Nicol 2004 119224 3 UP Olomouc 2/2 3
46.Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 2/2 1
47.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 5/5 0
Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 5/5 0
Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Šandová Anežka 2003 057105 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Sládková Linda 2004 039009 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Milotová Dora 2007 001120 TJ Bohemians Praha 1/1 0
Havlíčková Nela 2008 108001 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 0
Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Pavelková Eva 2008 128017 Vodní sporty Desná 5/8 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 4/4 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Tykalová Jana 1968 048072 2 TJ Ohře Klášterec 5/6 0
Lacinová Leona 1974 059008 2 TJ Semily 2/2 0
Brotánková Petra 2001 039015 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Bundová Simona 2004 057008 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Štybnar Matěj 2009 119209 UP Olomouc 1/1 0
Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc 1/1 0
Typ závodu