Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2020

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek 1989 103047 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 341
2.Rašner Karel 2004 185007 1 KK Postřelmov 5/7 281
Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/6 281
4.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/6 246
5.Salaj František 2004 116095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 161
6.Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 116
7.Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 75
8.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 59
9.Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 54
10.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/6 49
11.Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 5/8 36
12.Šotola Karel 1997 116049 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 33
13.Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 4/4 32
14.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 31
15.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 30
16.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 28
17.Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 21
18.Veselý Petr 1976 108045 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 20
19.Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 2/2 19
20.Walter Jakub 1998 119014 3 UP Olomouc 2/2 14
Tomeček Adam 2008 133015 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 14
22.Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 5/6 13
Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 4/4 13
24.Satke Adam 1994 103041 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 12
Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 12
26.Štýbnar Matěj 2009 119209 3 UP Olomouc 5/6 7
27.Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 4/4 4
28.Hudeček Vojtěch 1993 116023 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 3
29.Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 2
30.Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
31.Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 4/4 0
Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/8 0
Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 5/8 0
Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Uncajtík Lukáš 1984 057059 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 5/5 0
Veselý Ondřej 2004 057054 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Mornštejn Roman 1969 001128 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/8 0
Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 5/8 0
Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Študlar Patrik 1999 024061 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Chlouba Luboš 1959 001061 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 UP Olomouc 5/6 0
Fencl Jáchym 2003 057087 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Ondřich Adam 2004 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 4/4 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Ruffer Jakub 2007 057099 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Černík Jan 2005 057100 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Sladovník Jakub 2006 026002 3 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 UP Olomouc 2/2 0
Stolín Adam 2005 060046 3 Loko Trutnov 4/4 0
Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Šandl Lukáš 1983 023035 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 415
2.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/6 379
3.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 335
4.Štěpánková Petra 2001 119068 1 UP Olomouc 5/5 267
5.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/6 239
6.Střílková Jana 2004 119181 2 UP Olomouc 5/6 125
7.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/6 112
8.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 5/6 100
9.Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 4/4 62
10.Horová Klára 1998 119058 1 UP Olomouc 5/6 41
11.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 UP Olomouc 5/6 32
12.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 20
Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 5/6 20
14.Chromá Nicol 2004 119224 3 UP Olomouc 5/6 15
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/6 15
16.Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 9
17.Jílková Pavla 2007 119227 3 UP Olomouc 2/2 2
18.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 5/5 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Bundová Simona 2004 057008 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 4/4 0
Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc 4/4 0
Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
5/6 450
2.Rašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
185007
030044
1 KK Postřelmov
VS Tábor
5/6 331
3.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/8 305
4.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 260
5.Kristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
119213
001016
MT UP Olomouc
TJ Bohemians Praha
4/4 220
6.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
116095
116088
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/8 214
7.Jelínek Šimon
Kristek Václav
1994
1996
001018
119213
MT TJ Bohemians Praha
UP Olomouc
2/2 146
8.Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
5/6 113
9.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/6 59
10.Walter Jakub
Ruffer Matěj
1998
1999
119014
057005
2 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
4/4 44
11.Papula Jan
Geprt David
2005
2005
116094
116098
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/6 39
12.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
2/2 36
13.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 17
14.Hudeček Vojtěch
Šotola Karel
1993
1997
116023
116049
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 10
15.Čamek David
Stratil Filip
2006
2006
116084
116086
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 8
16.Malý Vojtěch
Svoboda Ondřej
2006
2006
119191
119190
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 6
Retek Toman
Retek Václav
2007
2007
119188
119189
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 6
18.Urban Jaroslav
Štýbnar Vojtěch
2004
2005
119205
119197
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 1
Hansgutová Monika
Novosadová Eliška
2005
2005
119207
119206
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
20.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
MT SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
5/6 0
Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 0
Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/8 0
Šťastný Michal
Mornštejn Roman
1965
1969
001038
001128
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 0
Skořepa Vojtěch
Študlar Patrik
1999
1999
024015
024061
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/8 0
Švagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
063058
060040
1 SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
5/5 0
Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/6 0
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/5 0
Bundová Simona
Žďárská Laura
2004
2006
057008
057062
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Kovařík Vít
Taraba Matyáš
2003
2004
011072
011070
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Ondřich Adam
Kasper Jakub
2004
2007
024006
024056
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Zrzavý Jakub
Viragh Tomáš
2005
2004
064056
063062
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
2/2 0
Šafařík Pavel
Šutta Jan
2008
2008
024037
024065
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Sedlák Václav
Vosmek Jáchym
2007
2007
064058
064039
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Kvapil Ondřej
Kotrba Matěj
2007
2007
064040
064036
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Pajtina Tomáš
Konvalinka Štěpán
2008
2009
057104
057027
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Hradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
119142
119094
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Plášil Hynek
Žďárská Laura
2006
2006
057086
057062
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 0
Kolihová Hana
Bočánková Jana
2003
2003
026018
026019
3 SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
1/1 0
Pajtina Tomáš
Šula Štěpán
2008
2009
057104
116112
TJ Syntesia Pardubice
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Konvalinka Štěpán
Voříšek Václav
2009
2008
057027
064041
TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Palouda Mikoláš
Kasper Jakub
2007
2007
024004
024056
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0
Florián Jindřich
Bek Matyáš
2006
2006
060072
063063
2 Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
2/2 0
Konvalinka Ondřej
Ruffer Jakub
2007
2007
057028
057099
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Vosmek Jáchym
Kotrba Matěj
2007
2007
064039
064036
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Kulhánek Adam
Konvalinka Štěpán
2009
2009
057102
057027
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
012068
009061
2 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Šťastný Michal
Chlouba Luboš
1965
1959
001038
001061
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
064033
064010
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 0
Tatíček Miroslav
Pischek Jan
1985
1977
057049
057011
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hansgutová Monika
Novosadová Eliška
2005
2005
119207
119206
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
2.Bundová Simona
Žďárská Laura
2004
2006
057008
057062
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Kolihová Hana
Bočánková Jana
2003
2003
026018
026019
3 SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
1/1 0
Plášilová Anežka
Šandová Anežka
2002
2003
057064
057105
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 945
2.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 913
3.Slepica Karel 1988 119071 MT UP Olomouc 5/6 885
4.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/6 799
5.Šrámek Jonatan 1994 119054 1 UP Olomouc 5/6 753
6.Hradec Matěj 2003 119142 1 UP Olomouc 5/6 649
7.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/8 634
8.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/6 629
9.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/8 572
10.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/8 508
11.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/6 507
12.Bergmann Bořivoj 2003 103042 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 475
13.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 412
14.Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 5/8 401
15.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 5/8 339
16.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/6 290
17.Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 5/8 271
18.Šotek Adam 2005 119118 2 UP Olomouc 5/8 235
19.Zeman Šimon 2004 133127 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 210
20.Urban Jaroslav 2004 119205 2 UP Olomouc 5/8 206
21.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/8 187
22.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 2/2 184
23.Bernat Pavel 2004 103019 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 178
24.Rolenc Jakub 2004 133025 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 173
25.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 2/2 160
26.Dziadek Marek 2005 103017 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 140
27.Doležal Filip 2004 133023 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 116
28.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 114
29.Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 97
30.Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 5/8 96
31.Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 4/4 94
32.Berka Štěpán 2002 116069 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 66
Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 4/4 66
34.Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 5/6 63
35.Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 UP Olomouc 5/8 60
36.Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 5/8 52
37.Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 5/5 50
Štýbnar Matěj 2009 119209 3 UP Olomouc 5/8 50
39.Trnka Tobiáš 2007 116111 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 45
40.Polášek Martin 2005 133034 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 40
41.Doležal Tomáš 2002 133022 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 39
42.Dorničák Maxim 2007 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 35
43.Kadubec Matěj 2005 133035 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 24
Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 5/6 24
Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 24
46.Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 5/5 23
47.Vyskočil Viktor 2008 108039 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 22
48.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 19
49.Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 5/6 16
50.Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 13
Zeman Jakub 2007 133017 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 13
52.Černý Vojtěch 2007 133030 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 9
53.Protivánek Jan 2005 116113 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 6
54.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 4
55.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 UP Olomouc 5/6 3
Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 3
57.Šula Štěpán 2009 116112 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 2
58.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 1
Šišpera Tomáš 2008 133041 SK Veselí nad Moravou 4/4 1
60.Vybíral Viktor 2007 103049 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Švagr Rostislav 2000 063058 1 SK Týniště nad Orlicí 5/7 0
Šindelář Jan 2002 039050 1 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 5/8 0
Kirchner David 2002 001114 1 TJ Bohemians Praha 5/8 0
Lacina Jakub 2003 059021 1 TJ Semily 5/8 0
Mrůzek Kamil 1977 012007 1 DUKLA Brandýs 5/6 0
Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/8 0
Smolka Ondřej 1994 001037 2 TJ Bohemians Praha 5/5 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/6 0
Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 5/10 0
Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/8 0
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 5/7 0
Kovařík Vít 2003 011072 2 KK Brandýs nad Labem 5/5 0
Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 5/7 0
Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Jeřábek Tomáš 2004 011073 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/9 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Bek Matyáš 2006 063063 2 SK Týniště nad Orlicí 5/8 0
Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 0
Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Florián Heřman 2003 060073 2 Loko Trutnov 5/6 0
Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná 4/4 0
Florián Jindřich 2006 060072 2 Loko Trutnov 5/6 0
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 0
Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 5/6 0
Uhlík Jan 2008 076028 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 0
Pleštil Šimon 2007 059025 3 TJ Semily 2/2 0
Hynek Pavel 2003 059012 2 TJ Semily 3/3 0
Sladovník Jakub 2006 026002 2 SK Domeček Soběslav 3/3 0
Slavík Daniel 2006 059026 3 TJ Semily 5/6 0
Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Pelikán Václav 2005 001111 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Vrbata Štěpán 2006 057101 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Skalický Aleš 2002 057092 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Tesař Petr 2006 039042 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Pelikán Martin 2009 001131 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Sedlák Václav 2007 064058 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Švagr Robin 2004 063001 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Sedlák Jakub 2005 064057 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Niedl Robin 2008 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Čamek Petr 2009 116085 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Minařík Šimon 2007 133033 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Pech Antonín 2006 026007 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Kot Michal 2006 001139 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Kulhánek Adam 2009 057102 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Hladík Šimon 2009 001136 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Šumbera Vít 2009 119229 UP Olomouc 2/2 0
Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 0
Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Šrámek Michal 1982 012068 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Koudelka Tomáš 1964 024027 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Zdráhal Jan 1985 012043 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 1/1 0
Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/6 546
2.Dimovová Barbora 2000 116082 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 538
3.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 442
4.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 437
5.Hricová Klára 1999 119090 MT UP Olomouc 5/8 397
6.Retková Anna 2005 119005 1 UP Olomouc 5/8 321
7.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/8 265
8.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/6 208
9.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/8 125
10.Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 4/4 118
11.Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/8 113
12.Čapáková Eliška 1995 116072 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 104
Dimovová Viktorie 2000 116081 1 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 104
14.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 4/4 86
15.Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 5/8 85
16.Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 4/4 64
17.Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 5/6 59
18.Dobešová Eva 2004 108054 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/8 57
19.Kočířová Valentýna 2008 119208 3 UP Olomouc 5/6 52
20.Mrázková Klára 2006 121035 3 KK Opava 4/4 48
21.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 UP Olomouc 5/8 42
Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 4/4 42
23.Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 4/4 40
24.Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 36
25.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 5/6 34
26.Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 30
27.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 22
28.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 2/2 20
29.Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 5/6 19
30.Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 18
31.Jílková Pavla 2007 119227 3 UP Olomouc 5/6 13
Kuskevych Anastasia 2004 108014 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 13
33.Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 4/4 12
34.Jurajdová Simona 2007 128006 3 Vodní sporty Desná 4/4 7
35.Chromá Nicol 2004 119224 3 UP Olomouc 5/6 2
36.Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc 4/4 1
37.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 5/7 0
Vaňková Klára 2001 030043 1 VS Tábor 5/8 0
Kolihová Hana 2003 026018 1 SK Domeček Soběslav 5/8 0
Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 0
Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 5/7 0
Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 5/7 0
Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Šandová Anežka 2003 057105 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 4/4 0
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 0
Novosadová Kristina 2004 024024 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Sládková Linda 2004 039009 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Lagnerová Jana 1959 026010 3 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Janišová Radka 2005 024016 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kopřivová Eva 2002 024040 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Veselá Veronika 2002 057091 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Panzerová Kateřina 2003 039020 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Havlíčková Nela 2008 108001 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Holubová Nela 2007 064015 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Koplíková Eliška 2009 112055 VK Kroměříž 2/2 0
Koplíková Adéla 2009 112054 VK Kroměříž 2/2 0
Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Grossová Elisabeth 2010 103005 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Tobiáš Matěj 2012 103046 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Dziadková Kristýna 2012 103007 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Typ závodu