Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2021

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rašner Karel 2004 185007 1 KK Postřelmov 4/4 330
Šmoldas Michal 1998 116061 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 330
3.Salaj František 2004 116095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 300
4.Kristek Václav 1996 119213 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 258
5.Rygel Marek 1989 103047 MT Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 186
6.Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 168
7.Kratochvíl Martin 2003 119139 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 156
8.Rubint Martin 1990 112030 2 VK Kroměříž 4/4 144
9.Janů Filip 2002 119159 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 132
10.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 96
11.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 90
12.Papula Jan 2005 116094 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 78
13.Čamek Petr 1977 116004 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 60
14.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 36
15.Geprt David 2005 116098 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 29
16.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 21
17.Střílka Richard 2006 119180 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 18
18.Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 17
19.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 13
20.Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 12
21.Kutín Filip 2007 119218 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 7
Novák Tobiáš 2008 119182 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 7
23.Štýbnar Matěj 2009 119209 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 2
24.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Vaněk Matěj 2004 030044 1 VS Tábor 4/4 0
Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 4/4 0
Ondřich Adam 2004 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Veselý Ondřej 2004 057054 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Míka Hynek 2006 026001 3 SK Domeček Soběslav 3/3 0
Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec 2/2 0
Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 4/4 0
Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 4/4 0
Urban Daniel 2001 012088 2 TJ Dukla Praha 4/4 0
Mornštejn Roman 1969 001128 2 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Slezák Adam 2006 057132 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Fencl Jáchym 2003 057087 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Trnka Tobiáš 2007 116111 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2/2 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Študlar Patrik 1999 024061 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Ruffer Matěj 1999 057005 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 2/2 0
Maděrka Tobiáš 2009 119214 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dziadková Zuzana 2002 103009 MT Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 303
2.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 279
3.Střílková Jana 2004 119181 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 171
4.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 165
5.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 162
6.Horová Klára 1998 119058 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 93
7.Štěpánková Petra 2001 119068 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 51
8.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 45
9.Janů Veronika 2005 119137 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 42
10.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 33
11.Chromá Nicol 2004 119224 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 19
12.Malá Magdalena 2007 119192 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 8
13.Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 6
14.Jílková Pavla 2007 119227 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 5
15.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 4
16.Marousková Tereza 2009 119177 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 1
17.Kratochvílová Tereza 2003 024009 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Bundová Simona 2004 057008 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Kučerová Veronika 1999 024093 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
116095
116088
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 268
2.Rašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
185007
030044
1 KK Postřelmov
VS Tábor
4/4 226
3.Veselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
108045
103047
MT TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 194
4.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 136
5.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
1 TJ Bohemians Praha
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 134
6.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 106
7.Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
116009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 64
8.Čamek David
Stratil Filip
2006
2006
116084
116086
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 62
Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
3/3 62
Urban Daniel
Urban Michal
2001
2004
012088
129024
2 TJ Dukla Praha
TJ Šumperk z.s.
2/2 62
11.Geprt David
Papula Jan
2005
2005
116098
116094
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 40
12.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
MT SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Ondřich Adam
Vejnar Samuel
2004
2005
024006
024042
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/4 0
Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 0
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 0
Viragh Tomáš
Zrzavý Jakub
2004
2005
063062
064056
3 SK Týniště nad Orlicí
SKK Vysoké Mýto
4/4 0
Bek Matyáš
Syrový Filip
2006
2007
063063
064026
3 SK Týniště nad Orlicí
SKK Vysoké Mýto
4/4 0
Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Kvapil Ondřej
Kotrba Matěj
2007
2007
064040
064036
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Konvalinka Štěpán
Konvalinka Ondřej
2009
2007
057027
057028
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Kovařík Vít
Taraba Matyáš
2003
2004
011072
011070
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
4/4 0
Švagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
001068
057140
2 TJ Bohemians Praha
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
3 TJ Dukla Praha
TJ Dukla Praha
2/2 0
Zdráhal Jan
Cuc Michal
1985
1977
012043
007007
2 TJ Dukla Praha
Technika Praha
2/2 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 0
Študlar Patrik
Skořepa Vojtěch
1999
1999
024061
024015
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
012068
009061
1 TJ Dukla Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Jindrák Petr
Chlouba Luboš
1969
1959
007041
001061
2 Technika Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 684
2.Slepica Karel 1988 119071 MT SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 576
Matějíček Vojtěch 2002 103036 MT Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 576
4.Gabrlík Jakub 2004 119152 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 540
5.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 4/4 432
6.Procházka Vojtěch 2002 119124 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 408
7.Bergmann Bořivoj 2003 103042 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 372
8.Hradec Matěj 2003 119142 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 316
9.Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 4/4 294
10.Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 268
11.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 252
12.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 240
13.Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 222
14.Rudorfer Martin 2003 119094 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 196
15.Doležal Filip 2004 133023 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 174
16.Rolenc Jakub 2004 133025 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 156
Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 156
18.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 102
19.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 2/2 98
20.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 78
21.Zeman Šimon 2004 133127 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 68
22.Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 4/4 47
23.Novák Tobiáš 2008 119182 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 44
24.Trnka Tobiáš 2007 116111 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 39
25.Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 30
26.Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 2/2 27
27.Štýbnar Matěj 2009 119209 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 25
28.Polášek Martin 2005 133034 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 24
29.Kutín Filip 2007 119218 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 20
30.Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 18
Doležal Tomáš 2002 133022 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 18
32.Vybíral Viktor 2007 103049 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 13
33.Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 9
34.Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná 4/4 7
Berka Štěpán 2002 116069 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 7
36.Dorničák Maxim 2007 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 6
37.Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 4
Šamánek Filip 2010 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 4
39.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 2
40.Mrůzek Kamil 1977 059017 1 TJ Semily 4/4 0
Šindelář Jan 2002 039050 1 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Lacina Jakub 2003 059021 1 TJ Semily 4/4 0
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 4/4 0
Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 4/4 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Sladovník Jakub 2006 026002 2 SK Domeček Soběslav 4/4 0
Taraba Matyáš 2004 011070 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Bek Matyáš 2006 063063 2 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 3/3 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Ondřich Václav 2001 024072 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Uhlík Jan 2008 076028 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Pleštil Šimon 2007 059025 3 TJ Semily 4/4 0
Slavík Daniel 2006 059026 3 TJ Semily 4/4 0
Hynek Pavel 2003 059012 2 TJ Semily 4/4 0
Pelikán Václav 2005 001111 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Dvořák Lukáš 2000 024080 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Koblížek Daniel 2000 057140 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 4/4 0
Přibyla Šimon 2004 001138 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Kovařík Vít 2003 011072 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Kot Michal 2006 001139 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Skalický Tomáš 2005 057118 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šrámek David 2007 057136 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Jeřábek Tomáš 2004 011073 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Popelka Petr 2005 011047 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily 2/2 0
Zuna Vilém 2007 059052 TJ Semily 2/2 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Čamek Petr 2009 116085 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Šula Štěpán 2009 116112 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Švagr Rostislav 2000 001068 1 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Zdráhal Jan 1985 012043 3 TJ Dukla Praha 2/2 0
Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 TJ Bohemians Praha 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 402
2.Dziadková Zuzana 2002 103009 MT Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 330
3.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 306
4.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 246
5.Retková Marie 2003 119215 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 234
6.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 168
7.Střechová Ela 2005 108041 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 150
8.Hansgutová Monika 2005 119207 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 79
9.Doležalová Lucie 2003 119157 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 78
10.Dobešová Eva 2004 108054 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 71
11.Najmanová Kateřina 1984 119099 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 54
12.Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 4/4 52
13.Kočířová Valentýna 2008 119208 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 39
14.Halašková Petra 1974 119019 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 36
15.Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 25
16.Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 24
17.Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 22
18.Doležalová Bára 2005 119127 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 21
19.Novosadová Eliška 2005 119206 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 16
20.Malá Magdalena 2007 119192 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 12
21.Jílková Pavla 2007 119227 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 10
22.Vrbová Marie 2007 119198 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 5
23.Pulkrábková Stanislava 1978 112042 VK Kroměříž 2/2 3
Chromá Nicol 2004 119224 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 3
25.Novosadová Kristina 2004 024024 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Vaňková Klára 2001 030043 1 VS Tábor 4/4 0
Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Kolihová Hana 2003 026018 1 SK Domeček Soběslav 4/4 0
Zedníčková Michaela 2005 064055 1 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Kučerová Veronika 1999 024093 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 2/2 0
Lagnerová Jana 1959 026010 3 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Žďárská Laura 2006 057062 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Sládková Linda 2004 039009 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Janišová Radka 2005 024016 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Marousková Tereza 2009 119177 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Holubová Nela 2007 064015 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Šandová Anežka 2003 057105 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Typ závodu