Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2022

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rašner Karel 2004 185007 1 KK Postřelmov 5/16 423
2.Salaj František 2004 106095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 373
3.Janů Filip 2002 119159 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 345
4.Kristek Václav 1996 119213 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 299
5.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 274
6.Rygel Marek 1989 103047 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 272
7.Šmakal Petr 2003 106088 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 241
8.Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 5/18 231
9.Rubint Martin 1990 112030 2 VK Kroměříž 5/14 203
10.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/15 192
11.Veselý Petr 1976 108045 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/8 187
12.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/22 185
13.Kosík Dan 2004 119173 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/14 154
14.Trnka Tobiáš 2007 106111 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 98
15.Čamek David 2006 106084 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 96
16.Kvapil Ondřej 2007 064040 1 SKK Vysoké Mýto 5/20 94
17.Stratil Filip 2006 106086 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/18 86
18.Papula Jan 2005 106094 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 83
19.Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 80
20.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 79
21.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 63
22.Hořínek Jaroslav 1963 106009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 48
23.Satke Adam 1994 103041 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 40
24.Novák Tobiáš 2008 119182 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 39
25.Střílka Richard 2006 119180 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 34
26.Štýbnar Matěj 2009 119209 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 29
27.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/17 28
28.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/16 24
29.Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 23
30.Matějíček Vojtěch 2002 103036 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 22
31.Šotola Karel 1997 106049 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 21
32.Vodák Norbert 2004 106097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 15
33.Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 13
34.Čamek Petr 2009 106085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 12
35.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 8
36.Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 7
37.Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 5
38.Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 4
Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 4
Starovoitov Artem 2005 119012 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 4
41.Čamek Petr 1977 106004 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 3
Kubita Tomáš 2008 121016 KK Opava 1/1 3
43.Šamánek Filip 2010 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 2
Fabian František 2009 120006 Vodní sporty Ostrava, z.s. 1/1 2
45.Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
Král Samuel 2010 119232 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 1
Kupka Lukáš 2007 118026 VK Tzunami Ostrava 1/1 1
48.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 5/14 0
Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Veselý Ondřej 2004 057054 1 TJ Syntesia Pardubice 5/14 0
Beier Alva 2005 057157 1 TJ Syntesia Pardubice 5/14 0
Hajský Stanislav 1969 059016 2 TJ Semily 2/2 0
Ondřich Adam 2004 024006 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 5/10 0
Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/6 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 5/10 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Mornštejn Roman 1969 001128 3 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Študlar Patrik 1999 024061 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 5/12 0
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 5/12 0
Slezák Adam 2006 057132 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Ruffer Jakub 2007 057099 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 0
Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Zuna Vilém 2007 059052 3 TJ Semily 5/8 0
Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hladík Šimon 2009 009181 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Kulhánek Adam 2009 057102 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 5/10 0
Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 2/2 0
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 4/4 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Fabián Filip 2010 001029 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 5/6 0
Pischek Jan Gabin 2006 023003 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 0
Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Slanina Vladimír 1994 052028 1 TJ Loko Žatec 4/4 0
Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Mrůzek Šimon 2011 059055 TJ Semily 2/2 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Antl Tomáš 2008 121001 KK Opava 1/1 0
Rousek David 2010 121057 KK Opava 1/1 0
Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 1/1 0
Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava 1/1 0
Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava 1/1 0
Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 1/1 0
Chlouba Luboš 1959 001061 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná 1/1 0
Kafka Martin 2010 119239 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Doseděl Eliáš 2010 119255 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Šumbera Vít 2009 119229 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 5/18 468
2.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 406
3.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 372
4.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 323
5.Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/18 305
6.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 234
7.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 1 SKK Vysoké Mýto 5/18 121
8.Chromá Nicol 2004 119224 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/16 97
9.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 92
10.Horová Klára 1998 119058 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/14 86
11.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 81
12.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 80
13.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 72
14.Retková Marie 2003 119215 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 36
15.Marousková Tereza 2009 119177 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 9
16.Berylová Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 4
17.Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 1/1 1
18.Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Bundová Simona 2004 057008 1 TJ Syntesia Pardubice 5/14 0
Valíková Radka 1991 057074 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Milotová Dora 2007 001120 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 4/4 0
Novotná Natálie 2010 024095 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 4/4 0
Šuttová Zita 2011 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Kašparů Emma 2011 119246 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Čapská Valerie 2011 057158 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava 1/1 0
Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s. 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vaněk Matěj
Rašner Karel
2004
2004
030044
185007
1 VS Tábor
KK Postřelmov
5/8 239
2.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
106095
106088
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/12 226
3.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
1 TJ Bohemians Praha
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 130
4.Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
106009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
5/12 100
5.Retek Toman
Retek Václav
2007
2007
119188
119189
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
5/6 73
6.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 68
7.Ondřich Adam
Vejnar Samuel
2004
2005
024006
024042
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/13 47
8.Kutín Filip
Malý Vojtěch
2007
2006
119218
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 34
9.Čamek David
Stratil Filip
2006
2006
106084
106086
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/15 30
10.Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 21
11.Tomeček Adam
Uhlík Jan
2008
2008
133015
076028
2 SK Veselí nad Moravou
TJ Jiskra Bechyně
4/4 14
12.Kosík Dan
Malý Vojtěch
2004
2006
119173
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 8
13.Syrový Filip
Bek Matyáš
2007
2006
064026
063063
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
5/12 3
14.Šotola Karel
Štercl Vít
1997
1999
106049
012056
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ DUKLA Praha
2/2 2
15.Papula Jan
Stratil Filip
2005
2006
106094
106086
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 1
16.Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
064033
064010
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/12 0
Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
M SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
5/10 0
Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/12 0
Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
057157
060047
1 TJ Syntesia Pardubice
Loko Trutnov
5/12 0
Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/10 0
Peška Libor
Kašparová Anna
1987
1985
024039
055012
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Sk VS Slávia Hradec Králové
5/6 0
Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
TJ DUKLA Praha
2/2 0
Chlouba Luboš
Jindrák Petr
1959
1969
001061
007041
1 TJ Bohemians Praha
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
5/12 0
Študlar Patrik
Skořepa Vojtěch
1999
1999
024061
024015
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 0
Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/14 0
Jelínek Šimon
Hřebcová Helena
1994
1994
001018
001049
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/8 0
Šutta Jan
Šafařík Pavel
2008
2008
024065
024037
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 0
Šrámek David
Ruffer Jakub
2007
2007
057136
057099
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Palouda Mikoláš
Kasper Jakub
2007
2007
024004
024056
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 0
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/8 0
Zrzavý Jakub
Virágh Tomáš
2005
2004
064056
061013
2 SKK Vysoké Mýto
SK Třebechovice
5/8 0
Sedlák Václav
Kotrba Matěj
2007
2007
064058
064036
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/6 0
Taraba Matyáš
Körner Adam
2004
2004
011070
011061
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 0
Pajtina Tomáš
Konvalinka Štěpán
2008
2009
057104
057027
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Niedl Robin
Kopřiva Filip
2008
2008
024053
024069
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Pluta Adam
Rendón Marco
2008
2008
001109
001144
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 0
Cardoselli Lucas
Sýkora Ondřej
2010
2010
009188
001108
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Kulhánek Adam
Hovorka Dominik
2009
2009
057102
057154
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Čermák Vojtěch
Kafka Martin
2010
2010
119253
119239
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 0
Talíř Matyáš
Lamač Kristián
2007
2007
024104
024048
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Janko Jonáš
Jetmar Ondřej
2011
2010
064004
064006
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
2 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 0
Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 0
Portych Matyáš
Stolín Antonín
2008
2008
060099
060059
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Myška Matěj
Kopřiva Filip
2009
2008
024079
024069
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Tomek Lukáš
Šrámek Michal
1987
1982
009061
012068
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ DUKLA Praha
4/4 0
Švadlena Václav
Novák Martin
1985
1991
024032
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Pischek Jan
Šťastný Jan
1977
1970
057011
057047
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Martin Václav
Háša Michal
1971
1981
001027
076013
2 TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 5/22 838
2.Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 5/22 826
3.Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 790
4.Brokeš Marek 2003 185012 1 KK Postřelmov 5/16 646
5.Procházka Vojtěch 2002 119124 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 639
6.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/20 610
7.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/18 593
Gabrlík Jakub 2004 119152 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/18 593
9.Urban Jaroslav 2004 119205 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/18 509
10.Mráka Jan 2004 119154 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/18 444
11.Knebel Robert 1971 119035 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 392
12.Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/18 377
13.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/18 352
14.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 276
15.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 5/19 268
16.Rolenc Jakub 2004 133025 2 SK Veselí nad Moravou 5/17 209
17.Bek Matyáš 2006 063063 2 SK Týniště nad Orlicí 5/16 197
18.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/18 196
19.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/18 194
20.Trnka Tobiáš 2007 106111 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 188
21.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 167
22.Vejnar Samuel 2005 024042 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 160
23.Syrový Filip 2007 064026 2 SKK Vysoké Mýto 5/24 146
24.Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 5/17 138
25.Retek Toman 2007 119188 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 134
26.Doležal Filip 2004 133023 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 130
27.Vybíral Viktor 2007 103049 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 127
28.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/16 118
29.Šamánek Pavel 1972 103038 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 111
30.Zrzavý Jakub 2005 064056 2 SKK Vysoké Mýto 5/20 102
31.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 96
Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/7 96
33.Sedlák Václav 2007 064058 2 SKK Vysoké Mýto 5/22 90
34.Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 5/11 86
35.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 84
36.Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 5/11 80
Berka Štěpán 2002 106069 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 80
38.Sekanina Matěj 2008 128018 3 Vodní sporty Desná 5/20 75
39.Bouška David 2008 103044 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 74
Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/16 74
41.Bernat Pavel 2004 103019 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 69
42.Tomeček Petr 1978 133031 3 SK Veselí nad Moravou 5/5 64
43.Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 63
44.Kutín Filip 2007 119218 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 61
45.Knobloch Tomáš 1974 103021 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 54
46.Šišpera Tomáš 2008 133041 3 SK Veselí nad Moravou 5/15 51
47.Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 5/6 50
Košík Michal 1995 133058 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 50
Lovecký Petr 1977 133018 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 50
50.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 48
51.Vítek David 2007 103012 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 45
52.Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/19 42
53.Procházka Miroslav 1987 123001 3 OP Prostějov 4/4 38
Kasatskyi Denys 2007 119026 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 38
55.Dorničák Maxim 2007 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 37
56.Čamek Petr 2009 106085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 33
Chuděj Martin 2005 112060 3 VK Kroměříž 4/4 33
58.Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 32
59.Sedlák Jakub 2005 064057 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 29
Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/15 29
61.Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 27
62.Lang Sebastián 2008 064045 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 21
63.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 18
64.Tomeček David 2011 133020 3 SK Veselí nad Moravou 5/11 13
65.Polák Oliver 2009 103053 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 12
Jetmar Ondřej 2010 064006 3 SKK Vysoké Mýto 5/13 12
67.Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 11
Malovanyi Bogdan 2005 119008 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 11
69.Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 9
70.Kubita Tomáš 2008 121016 KK Opava 1/1 7
71.Fabian František 2009 120006 Vodní sporty Ostrava, z.s. 1/1 4
72.Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 1/1 3
73.Vogl David 2011 103050 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 2
Antl Tomáš 2008 121001 KK Opava 1/1 2
75.Nekuda Vladimír 1983 103057 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 1
Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava 1/1 1
77.Voříšek Václav 2008 064041 3 SKK Vysoké Mýto 5/7 0
Klimeš Jakub 2011 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Tobiáš Pavel 1983 103054 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Šindelář Jan 2002 039050 1 TJ Loko Plzeň 5/12 0
Mrůzek Kamil 1977 059017 1 TJ Semily 5/10 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha 5/12 0
Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 5/12 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 1 TJ Bohemians Praha 5/14 0
Jelínek Filip 1996 001016 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Míka Hynek 2006 026001 1 SK Domeček Soběslav 5/14 0
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/12 0
Švagr Rostislav 2000 063009 1 SK Týniště nad Orlicí 5/12 0
Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 5/14 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 TJ Bohemians Praha 5/10 0
Olšák Matyáš 2001 024067 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/14 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/10 0
Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/14 0
Pelikán Václav 2005 001111 2 TJ Bohemians Praha 5/14 0
Körner Adam 2004 011061 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Taraba Matyáš 2004 011070 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/14 0
Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 5/12 0
Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 5/12 0
Slavík Daniel 2006 059026 2 TJ Semily 5/10 0
Pleštil Šimon 2007 059025 2 TJ Semily 5/12 0
Kot Michal 2006 001139 2 TJ Bohemians Praha 5/10 0
Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Popelka Petr 2005 011047 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 0
Dvořák Lukáš 2000 024080 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Kovářík Vít 2003 011072 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/8 0
Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 5/14 0
Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 5/14 0
Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 5/8 0
Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 5/10 0
Šrámek David 2007 057136 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Kasper Jakub 2007 024056 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Trefný Jiří 1982 001046 2 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Hynek Pavel 2003 059012 3 TJ Semily 4/4 0
Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 5/6 0
Virágh Tomáš 2004 061013 2 SK Třebechovice 5/8 0
Franz Jakub 2007 039034 2 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Sládek Michal 2009 039005 3 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Pelikán Martin 2009 009189 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Rendón Marco 2008 001144 2 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Cardoselli Lucas 2010 009188 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Pluta Adam 2008 001109 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Hladík Šimon 2009 009181 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 4/4 0
Fabián Filip 2010 001029 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Hitha Čeněk 2008 024102 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 0
Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 5/6 0
Mrůzek Šimon 2011 059055 3 TJ Semily 4/4 0
Franz Tadeáš 2010 039001 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Šturc Filip 2010 059053 3 TJ Semily 2/2 0
Kofroň Lukáš 2008 024044 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Komiš Jan 2011 039011 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Lev Ondřej 2008 060093 3 Loko Trutnov 2/2 0
Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 4/4 0
Lamač Kristián 2007 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Zachystal Adam 2010 001137 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Talíř Matyáš 2007 024104 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Doseděl Eliáš 2010 119255 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Čermák Vojtěch 2010 119253 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Křížek Michal 2007 057130 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Šafařík Viktor 2011 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Janko Jonáš 2011 064004 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Janeček Jáchym 2007 119003 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Hovorka Dominik 2009 057154 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 4/4 0
Smolka Ondřej 1994 001037 2 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Portych Matyáš 2008 060099 3 Loko Trutnov 4/4 0
Hanzel Vilém 2010 039035 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Gomboš Miroslav 2009 060006 Loko Trutnov 2/2 0
Novotný Jaroslav 2010 059058 TJ Semily 2/2 0
Čapek Jiří 2011 039036 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Rašner Jiří 2008 185008 KK Postřelmov 2/2 0
Zaoral Matěj 2011 103055 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Horák Jaroslav 2011 133030 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Rousek David 2010 121057 KK Opava 1/1 0
Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava 1/1 0
Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 1/1 0
Zieris Matyáš 1995 001103 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Jiřík Matěj 2005 057025 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 4/4 0
Trefný Vojtěch 2007 001134 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Outrata Jindřich 1970 057033 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šumbera Vít 2009 119229 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 5/22 537
2.Kneblová Tereza 2003 119053 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 489
3.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 5/18 431
4.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 410
5.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 353
6.Hansgutová Monika 2005 119207 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/14 298
7.Střechová Ela 2005 108041 1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/18 267
8.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 1 SKK Vysoké Mýto 5/20 201
9.Novosadová Kristina 2004 024024 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 186
10.Rutarová Kateřina 2005 128015 1 Vodní sporty Desná 5/19 177
11.Halašková Petra 1974 119019 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 172
12.Procházková Pavla 1983 103011 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 160
13.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/23 157
14.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/16 128
15.Retková Marie 2003 119215 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 114
16.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 110
17.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 106
18.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 97
19.Střílková Jana 2004 119181 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 96
20.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 82
21.Novosadová Eliška 2005 119206 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 67
22.Marousková Tereza 2009 119177 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/16 58
23.Koplíková Adéla 2009 112054 3 VK Kroměříž 5/15 46
24.Pulkrábková Stanislava 1978 112042 3 VK Kroměříž 4/4 40
25.Koplíková Eliška 2009 112055 3 VK Kroměříž 5/15 38
26.Pavelková Eva 2008 128017 3 Vodní sporty Desná 5/7 34
27.Fuchsová Terezie 2011 108047 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/10 32
28.Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 5/11 25
Lychko Anna 2001 119015 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 25
30.Dobešová Eva 2004 108054 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 24
Doležalová Lucie 2003 119157 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 24
32.Holubová Nela 2007 064015 3 SKK Vysoké Mýto 5/12 21
33.Berylová Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 16
34.Paulíková Gabriela 1979 108080 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 14
35.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 13
36.Jasanská Anna 2007 064046 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 12
37.Gabrlíková Eliška 2011 106099 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 11
38.Lisovska Mariia 2005 119009 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 10
39.Ondráčková Barbora 2010 129028 TJ Šumperk z.s. 2/2 9
40.Grossová Elisabeth 2010 103005 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 7
Jurajdová Veronika 2007 128007 Vodní sporty Desná 2/2 7
42.Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 6
43.Klimešová Kristýna 2009 103016 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 3
Heidenreichová Tamara 1997 103062 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 3
45.Šléglová Tereza 2011 108088 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 2
Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava 1/1 2
47.Cigánková Veronika 2011 108030 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/10 1
Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 1
Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava 1/1 1
50.Čechová Nina 2011 108032 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 0
Jurajdová Simona 2007 128006 Vodní sporty Desná 1/1 0
Dimovová Barbora 2000 106082 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 5/10 0
Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 5/8 0
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Šampalíková Klára 2004 039029 1 TJ Loko Plzeň 5/12 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Milotová Dora 2007 001120 1 TJ Bohemians Praha 5/12 0
Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Žďárská Laura 2006 057062 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Kučerová Veronika 1999 024093 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Viková Anna 2008 060091 2 Loko Trutnov 5/10 0
Marková Kristýna 2009 060043 3 Loko Trutnov 5/10 0
Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 5/12 0
Sládková Linda 2004 039009 2 TJ Loko Plzeň 5/12 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 5/8 0
Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Šuttová Zita 2011 024073 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Novotná Natálie 2010 024095 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Blažková Alžběta 2010 106101 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Čapská Valerie 2011 057158 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Pasichnyk Anastasiia 2006 119010 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ Šumperk z.s. 1/1 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Tobiáš Matěj 2012 103046 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Kubíčková Nikola 2012 103040 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
chalabala Eliáš 2012 103060 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Kubíček David 2014 103056 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Typ závodu