Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2023"

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rašner Karel 2004 185007 1 KK Postřelmov 5/12 360
2.Salaj František 2004 106095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 352
3.Beier Matouš 2004 060047 MT Loko Trutnov 5/16 344
4.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/12 296
5.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/16 256
6.Trnka Tobiáš 2007 106111 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 244
7.Rubint Martin 1990 112030 1 VK Kroměříž 5/12 225
8.Šmakal Petr 2003 106088 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 207
9.Veselý Petr 1976 108045 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/10 204
10.Ondřich Adam 2004 024006 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 177
11.Čamek David 2006 106084 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 144
12.Malý Vojtěch 2006 119191 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 114
13.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 113
14.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/16 112
15.Retek Václav 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 111
16.Ruffer Jakub 2007 057099 2 TJ Syntesia Pardubice 5/16 56
17.Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 45
18.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 5/14 40
19.Štýbnar Matěj 2009 119209 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 27
20.Čamek Petr 2009 106085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 22
21.Slezák Adam 2006 057132 2 TJ Syntesia Pardubice 5/14 21
22.Kvapil Ondřej 2007 064040 1 SKK Vysoké Mýto 5/14 20
Bergmannová Sandra 2008 103010 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 20
24.Maděrka Tobiáš 2009 119214 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 18
25.Šotola Karel 1997 106049 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 15
26.Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 14
Čamek Petr 1977 106004 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 14
28.Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 5/12 11
Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 11
30.Kosík Dan 2004 119173 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 10
31.Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 7
32.Kotrba Matěj 2007 064036 2 SKK Vysoké Mýto 5/14 6
Stratil Filip 2006 106086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 6
34.Novák Tobiáš 2008 119182 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 3
35.Král Samuel 2010 119232 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 2
Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 5/10 2
Tobiáš Matěj 2012 103046 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 2
Hořínek Jaroslav 1963 106009 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 2
39.Nekuda Lukáš 2010 103018 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 1
40.Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Vaněk Matěj 2004 030044 MT VS Tábor 5/6 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Veselý Ondřej 2004 057054 1 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Novosad Lukáš 1976 024001 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 1 TJ Loko Plzeň 5/12 0
Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Beier Alva 2005 057157 1 TJ Syntesia Pardubice 5/12 0
Zuna Vilém 2007 059052 2 TJ Semily 5/10 0
Mornštejn Roman 1969 001128 3 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Plášil Hynek 2006 057086 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Šťastný Matěj 2005 057075 1 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Hovorka Dominik 2009 057154 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Slanina Vladimír 1994 052028 1 TJ Loko Žatec 5/6 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 0
Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 2/2 0
Drábek Matyáš 2005 045022 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Fabián Filip 2010 001029 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Franz Tadeáš 2010 039001 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 4/4 0
Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 4/4 0
Mrůzek Šimon 2011 059055 TJ Semily 4/4 0
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 4/4 0
Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Opekar Dominik 2007 024110 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Martin Jakub 2009 001107 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Pischek Jan Gabin 2006 023003 2 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 0
Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Baťa Václav 2009 057162 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Cuc Michal 1977 007007 3 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2/2 0
Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 364
2.Dziadková Zuzana 2002 103009 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 333
3.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 309
4.Kočířová Valentýna 2008 119208 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 231
5.Střílková Jana 2004 119181 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 196
6.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 109
7.Jílková Pavla 2007 119227 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 96
8.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 89
9.Bergmannová Sandra 2008 103010 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/15 79
10.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 1 SKK Vysoké Mýto 5/10 56
11.Chromá Nicol 2004 119224 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 39
12.Marousková Tereza 2009 119177 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 33
13.Berylová Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 10
14.Kučerová Veronika 1999 024093 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 8
15.Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 5/14 5
Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 5
17.Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 1
18.Kneblová Tereza 2003 119053 1 TJ DUKLA Praha 2/2 0
Paloudová Karolína 2000 024034 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Bundová Simona 2004 057008 1 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Novotná Natálie 2010 024095 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Beierová Běta 2008 060063 1 Loko Trutnov 5/8 0
Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Gabrlíková Eliška 2011 106099 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Lisovska Mariia 2005 119009 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Štulcová Valentýna 2010 039040 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Čapská Valerie 2011 057158 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Šuttová Zita 2011 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
106095
106088
MT TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/14 208
2.Vaněk Matěj
Rašner Karel
2004
2004
030044
185007
1 VS Tábor
KK Postřelmov
4/4 174
3.Retek Toman
Retek Václav
2007
2007
119188
119189
1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
5/13 136
4.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
MT SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
5/12 120
5.Čamek David
Trnka Tobiáš
2006
2007
106084
106111
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/12 102
6.Nachtigal RIchard
Hendrych Tomáš
2000
2000
132022
132020
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 66
7.Kutín Filip
Malý Vojtěch
2007
2006
119218
119191
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
5/9 60
8.Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
064033
064010
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/10 40
9.Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
106009
3 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
5/5 36
10.Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/12 24
11.Kotrba Matěj
Sedlák Václav
2007
2007
064036
064058
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/14 8
12.Sekanina Matěj
Svrčina David
2008
2007
128018
129001
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
1/1 1
13.Čermák Vojtěch
Kafka Martin
2010
2010
119253
119239
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
5/9 0
Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/8 0
Ondřich Adam
Vejnar Samuel
2004
2005
024006
024042
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/8 0
Cardoselli Tomáš
Míka Hynek
2005
2006
001106
026001
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/6 0
Jelínek Filip
Švadlena Václav
1996
1985
001016
024032
2 TJ Bohemians Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/10 0
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/11 0
Jindrák Petr
Chlouba Luboš
1969
1959
007041
001061
1 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
TJ Bohemians Praha
5/10 0
Panzer Martin
Franz Jakub
2007
2007
039033
039034
2 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
5/8 0
Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/10 0
Jelínek Šimon
Kúdová Hřebcová Helena
1994
1994
001018
001049
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/8 0
Pluta Adam
Rendón Marco
2008
2008
001109
001144
2 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/8 0
Stolín Antonín
Portych Matyáš
2008
2008
060059
060099
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/8 0
Šafařík Pavel
Hanzel Jáchym
2008
2008
024037
039039
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Loko Plzeň
5/6 0
Hitha Čeněk
Palouda Mikoláš
2008
2007
024102
024004
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/8 0
Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
057157
060047
1 TJ Syntesia Pardubice
Loko Trutnov
5/6 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
2 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/6 0
Tomek Lukáš
Šrámek Michal
1987
1982
009061
012068
2 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ DUKLA Praha
4/4 0
Bek Matyáš
Ruffer Jakub
2006
2007
063063
057099
2 SK Týniště nad Orlicí
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Kvapil Ondřej
Vosmek Jáchym
2007
2007
064040
064039
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Štochl Vojtěch
Milotová Dora
2007
2007
001010
001120
TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Novotný Štěpán
Slavík Daniel
2006
2006
059024
059026
3 TJ Semily
TJ Semily
2/2 0
Baťa Václav
Hovorka Dominik
2009
2009
057162
057154
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Hrubec Matěj
Sýkora Ondřej
2010
2010
001094
001108
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 0
Janko Jonáš
Jetmar Ondřej
2011
2010
064004
064006
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 0
Fabián Filip
Martin Jakub
2010
2009
001029
001107
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Hořínek Jaroslav
Kvapil Ondřej
1963
2007
106009
064040
3 TJ Vodní Sporty Litovel
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
TJ DUKLA Praha
4/4 0
Kašparová Anna
Peška Libor
1985
1987
055012
024039
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Bundová Simona
Střílková Jana
2004
2004
057008
119181
3 TJ Syntesia Pardubice
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 0
Skořepa Vojtěch
Študlar Patrik
1999
1999
024015
024061
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Šamánek Filip
Nekuda Lukáš
2010
2010
103003
103018
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/20 631
2.Štýbnar Vojtěch 2005 119197 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/17 544
3.Procházka Vojtěch 2002 119124 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/14 513
4.Urban Jaroslav 2004 119205 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/15 508
5.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/21 419
6.Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 394
7.Šotek Adam 2005 119118 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/13 324
8.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 5/14 310
Bergmann Ondřej 2000 103026 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/17 310
10.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/14 297
11.Novák Matyáš 2005 119076 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 264
12.Šrámek David 2007 057136 2 TJ Syntesia Pardubice 5/16 231
13.Syrový Filip 2007 064026 2 SKK Vysoké Mýto 5/18 217
14.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/15 206
15.Bek Matyáš 2006 063063 2 SK Týniště nad Orlicí 5/14 203
16.Vybíral Viktor 2007 103049 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/17 192
17.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/16 181
18.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 172
19.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 167
20.Bouška David 2008 103044 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/19 152
Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 5/14 152
22.Sekanina Matěj 2008 128018 2 TJ Šumperk z.s. 5/11 139
23.Sedlák Václav 2007 064058 2 SKK Vysoké Mýto 5/20 135
24.Vejnar Samuel 2005 024042 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 132
25.Kasatskyi Denys 2007 119026 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 130
26.Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 125
27.Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 5/11 116
28.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 90
29.Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 88
30.Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/21 81
31.Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 78
32.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 76
Šišpera Tomáš 2008 133041 3 SK Veselí nad Moravou 5/15 76
34.Jetmar Ondřej 2010 064006 3 SKK Vysoké Mýto 5/18 64
Retek Toman 2007 119188 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 64
36.Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 62
37.Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 61
38.Veniger Jan 2000 064042 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 57
Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 57
40.Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 48
41.Lang Sebastián 2008 064045 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 46
42.Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 5/15 44
Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 44
44.Polák Oliver 2009 103053 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 43
Portych Matyáš 2008 060099 3 Loko Trutnov 5/12 43
46.Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 40
47.Hovorka Dominik 2009 057154 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 39
48.Knobloch Tomáš 1974 103021 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 34
49.Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 5/12 32
50.Čermák Vojtěch 2010 119253 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 25
Tůma Jan 1979 133024 SK Veselí nad Moravou 1/1 25
52.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 24
Vaculík Michal 1986 112071 3 VK Kroměříž 5/7 24
Nekuda Vladimír 1983 103057 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 24
55.Procházka Miroslav 1987 123001 3 OP Prostějov 2/2 21
Rolenc Jakub 2004 133025 SK Veselí nad Moravou 1/1 21
57.Gabrlík Jakub 2004 119152 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 20
58.Basaraba Albert 2012 119251 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 19
Tobiáš Matěj 2012 103046 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 19
60.Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 1/1 17
61.Černý Matyáš 2008 057152 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 15
Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 5/12 15
63.Lovecký Petr 1977 133018 SK Veselí nad Moravou 5/5 12
64.Hrstka Jaromír 2007 057117 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 11
Čamek Petr 2009 106085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 11
Doležal Filip 2004 133023 SK Veselí nad Moravou 1/1 11
67.Střílka Richard 2006 119180 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 8
68.Berka Štěpán 2002 106069 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 7
Tomeček David 2011 133020 3 SK Veselí nad Moravou 5/9 7
Tomeček Petr 1978 133031 SK Veselí nad Moravou 1/1 7
71.Tůma Jiří 1981 133044 SK Veselí nad Moravou 1/1 6
72.Baťa Václav 2009 057162 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 5
73.Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou 1/1 4
74.Voříšek Václav 2008 064041 3 SKK Vysoké Mýto 5/10 2
75.Vogl David 2011 103050 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 1
Machain Jiří 2012 562135 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 1
77.Zaoral Matěj 2011 103055 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 0
Horák Jaroslav 2011 133030 SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Parolek Hugo 2008 562049 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
chalabala Eliáš 2012 103060 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Tobiáš Pavel 1983 103054 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Šindelář Jan 2002 039050 MT TJ Loko Plzeň 5/10 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 MT TJ Bohemians Praha 5/10 0
Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 5/10 0
Míka Hynek 2006 026001 1 TJ Bohemians Praha 5/12 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 1 TJ Bohemians Praha 5/8 0
Mrůzek Kamil 1977 059017 1 TJ Semily 5/6 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 TJ Bohemians Praha 5/8 0
Panzer Martin 2007 039033 1 TJ Loko Plzeň 5/10 0
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/10 0
Brokeš Marek 2003 001063 1 TJ Bohemians Praha 5/8 0
Jelínek Filip 1996 001016 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Taraba Matyáš 2004 011070 1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 0
Kasper Jakub 2007 024056 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Olšák Matyáš 2001 024067 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 5/6 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Šafařík Pavel 2008 024037 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Franz Jakub 2007 039034 2 TJ Loko Plzeň 5/12 0
Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 5/10 0
Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 4/4 0
Pelikán Václav 2005 001111 2 TJ Bohemians Praha 5/12 0
Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 5/12 0
Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Slavík Daniel 2006 059026 2 TJ Semily 5/10 0
Pleštil Šimon 2007 059025 2 TJ Semily 5/6 0
Körner Adam 2004 011061 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Marek Lukáš 1980 053001 2 TJ Dvůr Králové 5/8 0
Rendón Marco 2008 001144 2 TJ Bohemians Praha 5/10 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/10 0
Pluta Adam 2008 001109 2 TJ Bohemians Praha 5/10 0
Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Kot Michal 2006 001139 2 TJ Bohemians Praha 5/10 0
Popelka Petr 2005 011047 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Lamač Kristián 2007 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Hitha Čeněk 2008 024102 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Talíř Matyáš 2007 024104 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Kofroň Lukáš 2008 024044 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 5/10 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Trefný Jiří 1982 001046 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Janeček Jáchym 2007 119003 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Novotný Šimon 2012 106041 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Haniš Vilém 2015 106035 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kutý Lukáš 2014 106110 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Šišma Matěj 2013 106043 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Novotný Richard 2014 106103 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Virágh Tomáš 2004 061013 2 SK Třebechovice 5/6 0
Smolka Ondřej 1994 001037 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Sládek Michal 2009 039005 2 TJ Loko Plzeň 5/10 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 3 Sportclub 80 Chomutov z.s. 4/4 0
Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Franz Tadeáš 2010 039001 3 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 5/8 0
Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Fabián Filip 2010 001029 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 0
Zachystal Adam 2010 001137 3 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 0
Komiš Jan 2011 039011 3 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Mrůzek Šimon 2011 059055 3 TJ Semily 5/6 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 5/6 0
Slavík Vojtěch 2012 059009 3 TJ Semily 4/4 0
Pawinger Vincent 2012 001053 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pluta Štěpán 2012 001110 3 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Janko Jonáš 2011 064004 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Novotný Jaroslav 2010 059058 3 TJ Semily 4/4 0
Ježek Filip 2011 039043 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Vídeňský Antonín 2008 060016 Loko Trutnov 2/2 0
Šafařík Viktor 2011 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Kutín Filip 2007 119218 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Brokeš Miloš 1967 135009 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Hanzel Vilém 2010 039035 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Peška Václav 2012 057163 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Slovák Jakub 2014 119244 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Kubíček David 2014 103056 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/20 464
2.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 452
3.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 367
4.Střechová Ela 2005 108041 1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/16 356
5.Hansgutová Monika 2005 119207 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/16 320
6.Bergmannová Sandra 2008 103010 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/23 247
7.Kočířová Valentýna 2008 119208 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 218
8.Novosadová Kristina 2004 024024 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 205
9.Retková Marie 2003 119215 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 196
10.Procházková Pavla 1983 103011 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 165
11.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 133
Kratochvílová Adéla 2007 119176 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 133
13.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/11 113
14.Viková Anna 2008 060091 1 Loko Trutnov 5/12 111
15.Dimovová Barbora 2000 106082 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 108
16.Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 5/12 91
17.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 1 SKK Vysoké Mýto 5/14 86
18.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 82
19.Koplíková Eliška 2009 112055 2 VK Kroměříž 5/17 71
20.Koplíková Adéla 2009 112054 2 VK Kroměříž 5/17 68
21.Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 5/14 57
22.Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 5/8 53
23.Kučerová Veronika 1999 024093 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 50
24.Vrbová Marie 2007 119198 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 47
25.Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 5/13 41
26.Fuchsová Terezie 2011 108047 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/10 37
27.Marousková Tereza 2009 119177 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 31
28.Berylová Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 29
29.Holubová Nela 2007 064015 2 SKK Vysoké Mýto 5/14 20
30.Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 16
31.Jasanská Anna 2007 064046 3 SKK Vysoké Mýto 5/16 15
Střílková Jana 2004 119181 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 15
33.Gabrlíková Eliška 2011 106099 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 14
34.Halašková Petra 1974 119019 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 12
35.Chromá Nicol 2004 119224 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 11
36.Klimešová Kristýna 2009 103016 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 9
37.Jasanská Jitka 1981 064001 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 8
38.Kubíčková Nikola 2012 103040 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 7
Cigánková Veronika 2011 108030 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 7
40.Dimovová Viktorie 2000 106081 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 6
41.Hrabicová Eva 2009 112073 3 VK Kroměříž 2/2 3
Smýkalová Lucie 2012 112070 VK Kroměříž 5/5 3
43.Nekudová Schrumpfová Jana 1983 103035 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 2
44.Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 1
45.Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Kneblová Tereza 2003 119053 2 TJ DUKLA Praha 2/2 0
Vaňková Klára 2001 030043 MT VS Tábor 5/10 0
Šampalíková Klára 2004 039029 1 TJ Bohemians Praha 5/8 0
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Dvořáková Alžběta 2008 024090 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Novotná Natálie 2010 024095 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Sládková Linda 2004 039009 2 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Šotolová Radka Abigail 2012 106038 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Macháčková Nikol 2013 106008 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Milotová Dora 2007 001120 2 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šuttová Zita 2011 024073 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Štulcová Valentýna 2010 039040 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Celnerová Amélie 2010 024075 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Kasperová Kateřina 2012 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kintzlová Beata 2012 024041 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Čapská Valerie 2011 057158 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 0
Voglová Ada 2013 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kubíček David 2014 103056 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Kutý Lukáš 2014 106110 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Typ závodu

Historie procházení