Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2024"

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kvapil Ondřej 2007 064040 1 SKK Vysoké Mýto 5/6 196
2.Rubint Martin 1990 112030 1 VK Kroměříž 5/8 189
3.Trnka Tobiáš 2007 106111 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 188
4.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 179
5.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/7 165
6.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/5 150
7.Kristek Václav 1996 119213 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 117
8.Kotrba Matěj 2007 064036 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 112
9.Čamek David 2006 106084 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 90
10.Slezák Adam 2006 057132 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 76
11.Veselý Petr 1976 108045 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 63
12.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 61
13.Ruffer Jakub 2007 057099 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 48
14.Salaj František 2004 106095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 44
15.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 31
16.Šmakal Petr 2003 106088 1 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 26
17.Hovorka Dominik 2009 057154 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 25
18.Čamek Petr 2009 106085 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 21
19.Černý Matyáš 2008 057152 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 13
20.Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 11
21.Stratil Filip 2006 106086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 7
Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 7
Retek Václav Toman 2007 119189 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 7
24.Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 6
25.Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 4
Hrstka Jaromír 2007 057117 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 4
27.Tobiáš Matěj 2012 103046 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 2
Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 2
29.Kutý Lukáš 2014 106110 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Machain Jiří 2012 562135 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Plášil Hynek 2006 057086 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Vaněk Matěj 2004 030044 MT VS Tábor 2/2 0
Beier Matouš 2004 060047 MT Loko Trutnov 2/2 0
Ondřich Adam 2004 024006 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Veselý Ondřej 2004 057054 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Novosad Lukáš 1976 024001 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Beier Alva 2005 057157 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Zuna Vilém 2007 059052 2 TJ Semily 2/2 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 1 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Hitha Čeněk 2008 024102 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Mornštejn Roman 1969 001128 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Šťastný Matěj 2005 057075 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Stolín Antonín 2008 060059 3 Loko Trutnov 2/2 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 2/2 0
Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 162
2.Střílková Jana 2004 119181 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/5 160
3.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 108
4.Bergmannová Sandra 2008 103010 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 66
5.Jílková Pavla 2007 119227 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 36
Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 36
7.Berylová Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 8
8.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 6
9.Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 4
10.Fuchsová Terezie 2011 108047 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 2
Lovecká Nela 2011 133016 SK Veselí nad Moravou 2/2 2
12.Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Hanušová Johanka 2010 119267 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Paloudová Karolína 2000 024034 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Čapská Valerie 2011 057158 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Štulcová Valentýna 2010 039040 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Novotná Natálie 2010 024095 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Bundová Simona 2004 057008 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
106095
106088
MT TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 72
2.Trnka Tobiáš
Čamek David
2007
2006
106111
106084
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/5 60
3.Rolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
057071
064021
MT TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
5/5 46
4.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/8 40
5.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
2 TJ Bohemians Praha
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 30
6.Retek Toman Václav
Retek Václav Toman
2007
2007
119188
119189
1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
2/2 24
7.Sedlák Václav
Kotrba Matěj
2007
2007
064058
064036
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/8 22
8.Bartoňová Štěpánka
Kristek Václav
1997
1996
119061
119213
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 20
9.Hrstka Jaromír
Černý Matyáš
2007
2008
057117
057152
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 3
10.Čermák Vojtěch
Kafka Martin
2010
2010
119253
119239
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 1
11.Ondřich Adam
Vejnar Samuel
2004
2005
024006
024042
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Veselý Ondřej
Němec Radek
2004
2004
057054
057036
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Beier Matouš
Beier Alva
2004
2005
060047
057157
1 Loko Trutnov
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Vaněk Matěj
Rašner Karel
2004
2004
030044
185007
1 VS Tábor
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Palouda Mikoláš
Hitha Čeněk
2007
2008
024004
024102
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Šafařík Pavel
Hanzel Jáchym
2008
2008
024037
039039
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Loko Plzeň
2/2 0
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Novotný Štěpán
Slavík Daniel
2006
2006
059024
059026
2 TJ Semily
TJ Semily
2/2 0
Jindrák Petr
Chlouba Luboš
1969
1959
007041
001061
1 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Jelínek Šimon
Kúdová Hřebcová Helena
1994
1994
001018
001049
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Franz Jakub
Panzer Martin
2007
2007
039034
039033
2 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 0
Hrubec Matěj
Fabián Filip
2010
2010
001094
001029
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Procházka Vojtěch 2002 119124 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 327
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 327
3.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 304
4.Mráka Jan 2004 119154 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 255
5.Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 176
6.Vybíral Viktor 2007 103049 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 174
7.Syrový Filip 2007 064026 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 158
8.Bergmann Ondřej 2000 103026 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 155
9.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 151
10.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/8 110
11.Vejnar Samuel 2005 024042 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 104
12.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 87
13.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 75
14.Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 73
15.Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 66
16.Bouška David 2008 103044 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 64
17.Jetmar Ondřej 2010 064006 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 58
18.Valenta Josef 2010 119238 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 57
19.Polák Oliver 2009 103053 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 52
Knebel Robert 1971 119035 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 52
21.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 2/2 46
22.Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 45
23.Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 40
24.Čermák Vojtěch 2010 119253 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 39
Basaraba Albert 2012 119251 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 39
26.Sedlák Václav 2007 064058 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 36
Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 2/2 36
Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 4/4 36
29.Hošek Ondřej 1995 103020 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 31
30.Janko Jonáš 2011 064004 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 30
31.Tobiáš Matěj 2012 103046 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 26
32.Tobiáš Pavel 1983 103054 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 25
33.Rubint Martin 1990 112030 3 VK Kroměříž 2/2 23
34.Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 22
Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 22
36.Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 20
37.Procházka Miroslav 1987 123001 3 OP Prostějov 2/2 15
38.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 11
39.Zaoral Matěj 2011 103055 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 7
40.Vogl David 2011 103050 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 6
Machain Jiří 2012 562135 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 6
Dziak Adam 2009 057155 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 6
43.Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 3
44.Střasák Filip 2010 064059 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Jiroušek Milan 2011 064003 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Haniš Vilém 2015 106035 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Šišma Matěj 2013 106043 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Tvrdík Šimon 2009 057167 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Šindelář Jan 2002 039050 MT TJ Loko Plzeň 2/2 0
Míka Hynek 2006 026001 1 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 MT TJ Bohemians Praha 2/2 0
Mrůzek Kamil 1977 059017 1 TJ Semily 2/2 0
Panzer Martin 2007 039033 1 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Olšák Matyáš 2001 024067 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Franz Jakub 2007 039034 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 2/2 0
Taraba Matyáš 2004 011070 1 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Šrámek David 2007 057136 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Bek Matyáš 2006 063063 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Jelínek Filip 1996 001016 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Novotný Štěpán 2006 059024 2 TJ Semily 2/2 0
Šafařík Pavel 2008 024037 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Slavík Daniel 2006 059026 2 TJ Semily 2/2 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Sládek Michal 2009 039005 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Franz Tadeáš 2010 039001 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Fabián Filip 2010 001029 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Talíř Matyáš 2007 024104 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 3 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 0
Kot Michal 2006 001139 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hostek Martin 2007 117369 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Lamač Kristián 2007 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 2/2 0
Komiš Jan 2011 039011 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Čapek Jiří 2011 039036 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 2/2 0
Vránek Jan 2004 033009 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pluta Adam 2008 001109 2 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Pluta Štěpán 2012 001110 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 2/2 0
Bolehovský Oto 2011 060070 3 Loko Trutnov 2/2 0
Ježek Filip 2011 039043 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Voříšek Václav 2008 064041 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Kos Ondřej 2011 106115 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Retková Anna 2005 119005 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 327
2.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 312
3.Střechová Ela 2005 108041 1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/8 300
4.Bergmannová Sandra 2008 103010 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 261
5.Procházková Pavla 1983 103011 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 151
6.Koplíková Eliška 2009 112055 2 VK Kroměříž 5/8 141
7.Koplíková Adéla 2009 112054 2 VK Kroměříž 5/8 114
8.Retková Marie 2003 119215 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 91
9.Fuchsová Terezie 2011 108047 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/8 73
10.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 69
11.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 62
12.Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 61
13.Jasanská Anna 2007 064046 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 56
14.Klimešová Kristýna 2009 103016 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 48
15.Berylová Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 46
16.Šamánková Klára 2013 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 45
17.Holubová Nela 2007 064015 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 38
18.Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 35
19.Gabrlíková Eliška 2011 106099 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 32
20.Cigánková Veronika 2011 108030 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/8 23
21.Hanušová Johanka 2010 119267 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 20
22.Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 2/2 18
23.Jasanská Jitka 1981 064001 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 15
24.Nekudová Klára 2013 103004 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 14
Kubíčková Nikola 2012 103040 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 14
26.Voglová Ada 2013 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 6
27.Stanovská Viktorie 2010 200328 3 TJ Bohemians Praha 2/2 4
28.Čermáková Anežka 2013 119254 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 3
Arnošová Karolína 1995 106048 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 3
30.Hrabicová Eva 2009 112073 3 VK Kroměříž 2/2 2
31.Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 1
Macháčková Nikol 2013 106008 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 1
33.Vaňková Klára 2001 030043 MT VS Tábor 2/2 0
Novosadová Kristina 2004 024024 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Šampalíková Klára 2004 039029 1 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Viková Anna 2008 060091 1 Loko Trutnov 2/2 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kučerová Veronika 1999 024093 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Novotná Natálie 2010 024095 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Štulcová Valentýna 2010 039040 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Šafaříková Alena 2006 024098 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Čapská Valerie 2011 057158 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Typ závodu