Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Benhák Ladislav
Benhák Jiří
023002
046031
1954
1956
C2M SK VS Č. Budějovice
Delfín Jablonec
57/3 0/0 3 3+
Bureš Jan
Potužák Jan
042062
042032
1978
1988
C2M Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
35/2 0/0 3 3+
Geprt David 116098 2005 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 5/4 3
Gotvald Robert 043047 1990 C1M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 231/5 0/0 3+ 2
Hanuš Jiří
Marek Matyáš
061041
061025
2002
2003
C2M SK Třebechovice
SK Třebechovice
47/5 0/0 3 3+
Hrůza Jan 112016 2005 K1M VK Kroměříž 0/0 3/2 3
JAHODA Martin 000000 2001 K1M USK Pha 51/2 0/0 3
Jiras Filip
Černík Štěpán
009130
009036
2005
2006
C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
102/5 0/0 3 2
Klišč Zdeněk
Márová Zuzana
061017
030037
1999
2001
C2X SK Třebechovice
VS Tábor
6/2 0/0 3
Kratochvílová Adéla
Retek Toman
119176
119188
2007
2007
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 5/4 3
Minárová Aneta
Kudělásková Monika
118015
118014
2001
2003
C2X VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
0/0 10/4 3
Mojžíš Matyáš 014062 2004 K1M TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 24/2 0/0 3
Mrázková Klára 121035 2006 K1W KK Opava 0/0 109/5 3+ 2
Pokorná Iva 023084 1985 K1W SK VS Č. Budějovice 162/5 0/0 3+ 2
Rifler Petr 135056 2004 K1M Vodní sporty Zábřeh 0/0 15/4 3
Rousek Martin 121024 1965 K1M KK Opava 0/0 208/5 3+ 2
Střílka Richard 119180 2006 C1M UP Olomouc 0/0 36/5 3 3+
Šedivý Jan
Putzer Hynek
023134
023099
2003
2003
C2M SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
31/5 0/0 3 3+
Štěpánková Julie 045033 2006 C1W KVS Hradec Králové 4/2 0/0 3
Švejd Jakub
Turner Karel
042008
042017
2001
2004
C2M Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
50/5 0/0 3 3+
Urban Michal
Daňková Anna
129024
129007
2004
2004
C2X TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
0/0 39/4 3 3+
Vavrla Dušan
Minárová Natálie
118001
118016
1969
2001
C2X VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
0/0 17/4 3
Vrbová Marie
Retek Václav
119198
119189
2007
2007
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 8/3 3
Zvolánek Filip
Zvolánek Jan
076014
023040
1999
1995
C2M TJ Jiskra Bechyně
SK VS Č. Budějovice
31/2 0/0 3 3+

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2018

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy4206015002206060
Morava20050900706050

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Bareš Vojtěch 057066 2006 K1M TJ Syntesia Pardubice 7/3 0/0 3
Bohatý Karel 012053 2001 K1M DUKLA Brandýs 112/4 0/0 3 2
Furiš Eduard 024071 2004 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 97/5 0/0 3 2
Heřmanský Jan 129039 2005 K1M TJ Šumperk z.s. 13/1 11/2 3
Horová Klára 119058 1998 C1W UP Olomouc 0/0 10/5 3 2
Hřebíčková Hanna 128004 2006 K1W Vodní sporty Desná 0/0 3/2 3
Jenček Michal 057032 2002 C1M TJ Syntesia Pardubice 3/2 0/0 3
Kleinová Štěpánka 024059 2005 K1W SK Vltava Č. Krumlov z.s. 51/5 0/0 3 2
Kliščová Barbora 061042 2002 K1W SK Třebechovice 6/2 0/0 3
Konečný Daniel 112001 1997 K1M VK Kroměříž 0/0 7/2 3
Kotek Miloš 030010 1974 C1M VS Tábor 4/4 0/0 3
Křišťan Martin 063020 1964 K1M SK Týniště nad Orlicí 72/4 0/0 3 2
Ligurský Ivo 112046 1990 K1M VK Kroměříž 0/0 138/5 3 2
Martinka Antonín 112028 1993 K1M VK Kroměříž 0/0 198/5 3 2
Martinka Tomáš
Martinka Antonín
103002
112028
1993
1993
C2M Kanoe Klub Spoj Brno
VK Kroměříž
0/0 17/2 3
Mašínová Marie 001130 1997 K1W Bohemians Praha 72/2 0/0 3 2
Mílová Terezie 060037 1998 K1W Loko Trutnov 6/4 0/0 3
Nachtigal Richard 132022 2000 C1M TJ Valašské Meziříčí 88/2 67/5 3 2
Novotný Petr 024066 2006 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/4 0/0 3
Pavlík Radek 108033 1992 C1M TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 65/5 3 2
Řehoř Jonáš 057019 2002 C1M TJ Syntesia Pardubice 2/2 0/0 3
Sklenář Jindřich 039016 2002 K1M TJ Loko Plzeň 8/2 0/0 3
Střílka Richard 119180 2006 K1M UP Olomouc 7/1 5/2 3
Syrový Filip 064026 2007 K1M SKK Vysoké Mýto 4/2 0/0 3
Šindelářová Tereza 030046 2004 K1W VS Tábor 2/2 0/0 3
Ulitzka Oliver 121003 2002 C1M KK Opava 0/0 5/2 3
Vondraček Lukáš 063036 1979 C1M SK Týniště nad Orlicí 9/4 0/0 3
Weiser Kryštof 116090 2007 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 3/2 3
Zedníčková Michaela
Bundová Simona
064055
057008
2005
2004
C2W SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
4/2 0/0 2
Zelenková Barbora 060058 2001 K1W Loko Trutnov 2/2 0/0 3
Zrzavý Jakub 064056 2005 K1M SKK Vysoké Mýto 26/5 4/3 3
Žďárská Laura 057062 2006 K1W TJ Syntesia Pardubice 3/3 0/0 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2018

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy705050050100
Morava1206040030100

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.
Typ závodu