ICF Canoe/Kayak Slalom Racing PreWorld Championships 2005

30.07.2005-31.07.2005   USD Troja
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   junioři, kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HRADÍLEK Vavřinec 2000 CZE101.96 0 105.85 0 207.81 -
2. POLACZYK Mateusz 2000 POL99.53 4 105.75 0 209.281.47/0,7-
3. BOCKELMANN Paul 2000 GER106.14 0 101.50 2 209.641.83/0,9-
4. SCHUBERT Sebastian 2000 GER104.97 2 103.75 0 210.722.91/1,4-
5. ARTELJ Simon 2000 SLO102.84 2 104.76 2 211.603.79/1,8-
6. STEVENSON Nathan 2000 GBR108.12 0 102.34 2 212.464.65/2,2-
7. MUGFORD James 2000 GBR105.74 2 104.85 0 212.594.78/2,3-
8. VONDRA Jan 2000 CZE104.03 2 105.08 2 213.115.30/2,6-
9. PŘINDIŠ Vítek 2000 CZE103.32 0 108.46 2 213.785.97/2,9-
10. POWELL Rick 2000 USA106.32 2 104.88 2 215.207.39/3,6-
11. SILVA Ivan 2000 POR105.22 4 105.03 2 216.258.44/4,1-
12. KAY Edward 2000 GBR107.66 2 106.41 2 218.0710.26/4,9-
13. PERNREITER Max 2000 GER106.46 0 108.82 4 219.2811.47/5,5-
14. SABOL Viliam 2000 SVK111.73 0 111.51 0 223.2415.43/7,4-
15. STACH Daniel 2000 CZE109.01 2 111.67 2 224.6816.87/8,1-
16. ONTKO Tomáš 2000 SVK107.68 4 111.77 2 225.4517.64/8,5-
17. MANNING-HUNTER Paul 2000 CAN107.96 0 117.77 4 229.7321.92/10,5-
18. YOSHIDA Taku 2000 JPN112.23 6 108.89 4 231.1223.31/11,2-
19. MRKOCI Marko 2000 CRO109.40 6 110.32 6 231.7223.91/11,5-
20. SARASOLA Mikel 2000 ESP105.61 6 115.10 6 232.7124.90/12,0-
21. KURJAK Peter 2000 SVK111.32 6 113.63 2 232.9525.14/12,1-
22. GRABNER Jakob 2000 AUT117.96 2 111.07 6 237.0329.22/14,1-
23. CHOJNOWSKI Jakub 2000 POL111.77 4 115.28 6 237.0529.24/14,1-
24. BÁRTA Michal 2000 SVK116.61 0 116.62 4 237.2329.42/14,2-
25. ADAMEC Jozef 2000 SVK117.12 4 114.26 2 237.3829.57/14,2-
26. JANČEK Jan 2000 SVK115.38 6 113.90 4 239.2831.47/15,1-
27. HALAVINSKI Dzmitri 2000 BLR122.82 4 110.58 4 241.4033.59/16,2-
28. HAYWARD Ben 2000 CAN123.85 6 115.57 2 247.4239.61/19,1-
29. ATMANAVICIUS Mantas 2000 LTU120.70 8 115.52 4 248.2240.41/19,4-
30. ZAJÍC Ondřej 2000 CZE130.45 10 106.13 4 250.5842.77/20,6-
31. MACHAJ Filip 2000 SVK129.73 0 123.33 6 259.0651.25/24,7-
32. WATSON Michael 2000 RSA129.43 0 134.18 4 267.6159.80/28,8-
33. SPIEGL Mathias 2000 AUT116.06 2 145.99 4 268.0560.24/29,0-
34. KAZUKI Yazawa 2000 JPN104.32 54 104.91 6 269.2361.42/29,6-
35. GERSTENBERGER John 2000 USA105.01 50 106.84 8 269.8562.04/29,9-
36. POLACZYK Lukasz 2000 POL112.27 0 107.99 52 272.2664.45/31,0-
37. KARAMARKO Filip 2000 CRO122.91 12 133.40 16 284.3176.50/36,8-
38. MARŠÁK Ondřej 2000 CZE112.84 58 108.98 8 287.8280.01/38,5-
39. BALAZIC Goran 2000 CRO127.36 60 128.66 10 326.02118.21/56,9-
40. ATMANAVICIUS Povilas 2000 LTU160.95 8 179.37 8 356.32148.51/71,5-
41. HRZENJAK Ivan 2000 CRO132.32 6 160.96 58 357.28149.47/71,9-
  MEJTA Daniel 2000 CZE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KANIŠČÁK Kamil 2000 SVK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  AGANOVIC Amir 2000 CRO0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl