ATMANAVICIUS Mantas, 0

LTUregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-OPEN
15.   15.0118,2-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-OPEN--2
15.   21.0425,8-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
47.   45.6984,1-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
47.   11.3121,0-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1M slalom
heat
48.   34.6143,2-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
heat
77.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre MX1 slalom
cross
86.   23.2430,3-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1M slalom 86. 17/VM 31.1136,9-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell C1M slalom 71. 18/VM 61.9068,1-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA K1M slalom 50. 11/VM 16.4417,6-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA C1M slalom 40. 11/VM 77.6178,7-
11.09.2013
15.09.2013
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu USD Troja K1M slalom
kvalifikace/heats
85.   34.0740,2-
24.08.2012
26.08.2012
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 USD Troja K1M slalom
kvalifikace
59.   20.1424,9-
03.08.2006
04.08.2006
Mistrovství světa ve vodním slalomu - kvalifikace USD Troja K1M slalom 71.   69.0333,4-
30.07.2005
31.07.2005
ICF Canoe/Kayak Slalom Racing PreWorld Championships 2005 USD Troja K1M slalom
junioři, kvalifikace
29.   40.4119,4-
30.07.2005
31.07.2005
ICF Canoe/Kayak Slalom Racing PreWorld Championships 2005 USD Troja K1M slalom
junioři, semifinále a finále
    -
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|101064|0|N
Fotky nenalezeny.
0|101064|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10 2         12
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

ATMANAVICIUS Mantassl 0
03.07.26
sl 0
03.07.26/2
sl ME
14.05.25
sl 161
19.09.23
ME 2019
30.05.19
MS slalom
11.09.13
sl.SP.Troja
24.08.12
USD Troja
30.07.05
pořadí15.15.48.47.50.85.59.29.
odstup %25,818,243,20,017,640,224,919,4
% poražených soupeřů51,757,621,734,39,316,812,130,0
pořadí2005201220132019202320252026celkem
průměr29.059.085.050.047.048.015.043.5
medián2959855047481547
modus2959855047481515
počet závodů11111128
průměrný odstup od vítěze %19,424,940,217,60,043,222,023,7
průměrné % poražených soupeřů30,012,116,89,334,321,754,729,2
počet jízd222222416
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
75,0%
5
31,3%

Kategorie MX1

ATMANAVICIUS Mantassl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
sl 161
19.09.23
pořadí47.47.86.
odstup %21,084,130,3
% poražených soupeřů9,89,813,3
pořadí20232025celkem
průměr86.047.060.0
medián864747
modus864747
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %30,352,645,1
průměrné % poražených soupeřů13,39,811,0
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
3
100,0%
čistých jízd2
100,0%
4
100,0%
6
100,0%